SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kérdezz és mi válaszolunk!

Go down 
+18
Grimm
realcamp
netshark
Madam
Butterfly
Nemámka
sylvia
Norci
simonka.says
Claude
Mikeee
xy
Eszty
guyray
Fanny Winchester
Neblow
Adry
Anna Winchester
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Madam
Nyavalygó áldozat
Madam


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2010. Jan. 06.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jan. 12, 2010 9:34 pm

Fanny Winchester írta:
Madam írta:
Az az igazság hogy nem igazán vagyok még otthon az ilyen kredites meg minden féle dolgokban.
És, volna bár ikonom, de nem igazán értettem azt hogy kreditet nem elfelejteni. Valaki eltudná magyarázni, mert nem akarok hülyeséget csinálni. Előre is köszönöm.

A kredit azt jelenti, hogy odaírod a belinkelt fanart alá, hogy ki készítette azt Wink

Hálistennek.xD Féltem hogy valami bonyolult és hosszú dolog. Köszi. Smile
Vissza az elejére Go down
Madam
Nyavalygó áldozat
Madam


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2010. Jan. 06.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 11:17 pm

Ismét kérdéssel rukkolnék elő. Csak az a baj hogy nem éppen Supernaturalhoz kapcsolódik. Eddig, mikor egy képet vágtam ki mondjuk egy Supnat részből és csináltam belőle ikont, a kivágáshoz a BS Playert használtam. Most viszont egy ideje nem működik, és nem tudom milyen más programmal lehet ilyet csinálni.. Neutral Letöltöttem már PowerDVD-t, WinDVD-t, Media Player Classicot, mindent, de egyikkel sem sikerült. Tudnátok segíteni?
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 11:23 pm

Madam írta:
Ismét kérdéssel rukkolnék elő. Csak az a baj hogy nem éppen Supernaturalhoz kapcsolódik. Eddig, mikor egy képet vágtam ki mondjuk egy Supnat részből és csináltam belőle ikont, a kivágáshoz a BS Playert használtam. Most viszont egy ideje nem működik, és nem tudom milyen más programmal lehet ilyet csinálni.. Neutral Letöltöttem már PowerDVD-t, WinDVD-t, Media Player Classicot, mindent, de egyikkel sem sikerült. Tudnátok segíteni?

KMPlayer Wink
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
netshark
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2010. May. 23.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeVas. Május 23, 2010 11:22 pm

Hello, lenne nekem is egy aprocska kérdésem. Tud, vagy hallott valaki arról hogy esetleg a többi évadot is adják majd magyar hangal? vagy már hozzá kell szoknunk a feliratokhoz? Személy szerint jobban kedvelem a magyar szinkront Smile 4.-5. évadra gondolok
Vissza az elejére Go down
realcamp
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2010. May. 24.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Május 24, 2010 11:41 pm

Sziasztok.Tud valaki mondani nekem egy olyan helyet,ahol le lehet tölteni a supernatural első 3 évadját,de angolul?Már egy csomó helyen néztem,de csak magyar szinkronosat találtam.Torrentet is próbáltam,de csak 10kb/s-el töltötte.Tudna valki esetleg segíteni?
Köszi
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 4:09 pm

netshark írta:
Hello, lenne nekem is egy aprocska kérdésem. Tud, vagy hallott valaki arról hogy esetleg a többi évadot is adják majd magyar hangal? vagy már hozzá kell szoknunk a feliratokhoz? Személy szerint jobban kedvelem a magyar szinkront Smile 4.-5. évadra gondolok

Szia!

Eddig nagyon úgy fest, hogy nem lesz leadva az Odaát szinkronosan a tévében. Nem tudom, aztán változhat a helyzet, de kétlem Neutral
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 27, 2010 4:13 pm

realcamp írta:
Sziasztok.Tud valaki mondani nekem egy olyan helyet,ahol le lehet tölteni a supernatural első 3 évadját,de angolul?Már egy csomó helyen néztem,de csak magyar szinkronosat találtam.Torrentet is próbáltam,de csak 10kb/s-el töltötte.Tudna valki esetleg segíteni?
Köszi

Szia!

Sajnos az első két évad nálunk is csak szinkronosan van fent, de a 3. évaddal lehet, hogy szerencséd lesz. Wink
http://supernatural-fan.org/media/index.php?x=harmadikevad

Mivel már régen töltöttük fel, ezért lehet, hogy pár link már nem működik. Ha gond van vele, írj, és felteszem újra!
A többi évadot feliratosan pedig torrentről lehet letölteni. Biztos, hogy ott találsz majd még működő linket, ami seedelve van. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 08, 2010 4:22 am

Sziasztok!


Kérdésem a következő, Ti mit hallottatok arról, hogy Jensen esküvője május 15-én volt?
Most találtam egy cikket teljesen véletlenül és meglepődtem kicsit. Fura volt, hogy Ti nem írtatok erről.
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 09, 2010 11:12 pm

sylvia írta:
Sziasztok!


Kérdésem a következő, Ti mit hallottatok arról, hogy Jensen esküvője május 15-én volt?
Most találtam egy cikket teljesen véletlenül és meglepődtem kicsit. Fura volt, hogy Ti nem írtatok erről.

Szia! Ez így igaz, tényleg megházasodott. A Jensennel foglalkozó oldalamra írtam csak ki a hírt (egyelőre). Amint vége lesz az érettségiknek, több lesz a frissítés is az oldalon Smile

http://jensen-online.org/
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Grimm
Nyavalygó áldozat
Grimm


Hozzászólások száma : 11
Age : 32
Registration date : 2010. Jun. 22.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeKedd Jún. 22, 2010 11:39 pm

Sziasztok egy észrevétel, vagy inkább probléma:
A 2. évad 8. epizódját, és a 5. évad 8. epizódját törölték a megaupload-ról. Hol tudnám elérni ezt a két részt?
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Jún. 23, 2010 9:54 pm

Grimm írta:
Sziasztok egy észrevétel, vagy inkább probléma:
A 2. évad 8. epizódját, és a 5. évad 8. epizódját törölték a megaupload-ról. Hol tudnám elérni ezt a két részt?

Szia!

Nem tudom, talán torrenten, de ha gondolod, akkor ma éjjel feldobom őket ismét Wink
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Grimm
Nyavalygó áldozat
Grimm


Hozzászólások száma : 11
Age : 32
Registration date : 2010. Jun. 22.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 8:13 am

Ne fáradj, már rátaláltam piratebay-en, feliratot is találtam, és így most kuszán ugyan, de megvannak!
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Jún. 24, 2010 9:33 am

Örülök neki! De mindenképp fel kell töltenem, mert gondolom más is le szeretné szedni.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
wasp93
Nyavalygó áldozat
wasp93


Hozzászólások száma : 2
Age : 30
Registration date : 2010. Nov. 01.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 2:21 am

Sziasztok!

Nem olvastam vissza, deee...Azt szeretném kérdezni/kérni, hogy nem tudjátok honnan szerezhetem be az ÖSSZES eddigiekben feltűnt jeleket a sorozatból? (úgy értem h pl. a démonfogó kör [azt már megtaláltam, a többi kellene ^^])

Előre is köszi!
Vissza az elejére Go down
BlackPoet
Nyavalygó áldozat
BlackPoet


Hozzászólások száma : 4
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2010. Nov. 05.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 3:35 pm

Csajok! Nekem lenne egy kérdésem, előreláthatólag mikortól lehet újra itt regényeket feltölteni vagy, ha nem is lehet itt, van valamilyen oldalatok a fantörténeteknek. Mert nekem lenne 5 darab regényem, amit, ha úgy van, szeretnék publikálni.
Vissza az elejére Go down
Nakaianna
Nyavalygó áldozat
Nakaianna


Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Registration date : 2010. Dec. 12.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeSzer. Márc. 02, 2011 9:31 pm

Hello!

Lehet , h kicsit fura kérdéssel állítok ide, de... Nem nagyon értek a fórumozáshoz, nem szoktam vmi sokat írni, így inkább a profikat kérdezem XD Új khm... téma asszem? Topic... (de ha nem ez a neve, nem tom XD) Nem lehetne egy Supernatural: The Animation témát nyitni?
Vissza az elejére Go down
KittaWinchester
Nyavalygó áldozat
KittaWinchester


Hozzászólások száma : 7
Age : 30
Registration date : 2011. May. 15.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 10:28 am

Adry írta:
Segítséget szeretnék kérni! Smile
Hátteret és msn ikonokat szeretnék csinálni, de nem igazán tudom, h kell. Van photoshop cs2 programom (angol). Csak egyszerűeket szeretnék. (Pl. h lehet 2-3 képet egymás mellé rakni, úgy, h egybeolvadjon?) Előre is köszi!
Ja, itt az e-mail címem: adri0310@gmail.com, kérlek majd ide válaszolj! Smile

Egy időben nekem is akadt ilyennel problémám de van egy program a PhotoScape igen egsyszerű és aránylag sokmindent tud. Smile
Vissza az elejére Go down
KittaWinchester
Nyavalygó áldozat
KittaWinchester


Hozzászólások száma : 7
Age : 30
Registration date : 2011. May. 15.

Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitimeCsüt. Május 26, 2011 10:30 am

wasp93 írta:
Sziasztok!

Nem olvastam vissza, deee...Azt szeretném kérdezni/kérni, hogy nem tudjátok honnan szerezhetem be az ÖSSZES eddigiekben feltűnt jeleket a sorozatból? (úgy értem h pl. a démonfogó kör [azt már megtaláltam, a többi kellene ^^])

Előre is köszi!
Engem is érdekelne a dolog[bocsánat,az egymás utáni 2hsz-hez]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdezz és mi válaszolunk!
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Alaptudnivalók :: Kérdezz - felelek-
Ugrás: