SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kérdezz és mi válaszolunk!

Go down 
+18
Grimm
realcamp
netshark
Madam
Butterfly
Nemámka
sylvia
Norci
simonka.says
Claude
Mikeee
xy
Eszty
guyray
Fanny Winchester
Neblow
Adry
Anna Winchester
22 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimePént. Szept. 19, 2008 8:52 pm

Jöhet ide bármilyen nemű kérdés, kérés, óhaj, sóhaj!
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeCsüt. Okt. 23, 2008 2:24 pm

@cicamica007

A válaszodat légyszi legközelebb itt tedd fel és ne nyiss neki egy külön topikod!

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy az RTL-en mikortól vetítik újra az Odaátot?


Erre a válaszom pedig:

Még nem tudni, pontosan mikor, talán télen, vagy jövő tavasszal. Egy a biztos, hogy lesz. Csak az időpont kérdéses.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Adry
Ördögűző
Adry


Hozzászólások száma : 616
Age : 37
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Nov. 11, 2008 7:06 pm

Segítséget szeretnék kérni! Smile
Hátteret és msn ikonokat szeretnék csinálni, de nem igazán tudom, h kell. Van photoshop cs2 programom (angol). Csak egyszerűeket szeretnék. (Pl. h lehet 2-3 képet egymás mellé rakni, úgy, h egybeolvadjon?) Előre is köszi!
Ja, itt az e-mail címem: adri0310@gmail.com, kérlek majd ide válaszolj! Smile
Vissza az elejére Go down
http://nicorosberg-web.gportal.hu/
Neblow
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 6
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 13.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeHétf. Nov. 17, 2008 9:59 pm

A Fan fiction írási tilalom pontosan mennyi időre szól?
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 12:32 pm

Neblow írta:
A Fan fiction írási tilalom pontosan mennyi időre szól?

Szia!

Hogy érted a fan-fiction írási tilalmat, mármint pontosan mire érted??
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Neblow
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 6
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 13.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 4:45 pm

Mikor olvastam a Fan fiction írási szabályokat, akkor oda ki volt írva, hogy egyelőre nem fogadnak több fan fictiont. A kérdés pedig erre vonatkozott.
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Nov. 18, 2008 10:07 pm

Neblow írta:
Mikor olvastam a Fan fiction írási szabályokat, akkor oda ki volt írva, hogy egyelőre nem fogadnak több fan fictiont. A kérdés pedig erre vonatkozott.

Értem. Hát ez valószínűleg így is fog maradni, mert már nagyon sok regény van fenn fórumon, és hát ez nem fanfiction fórum, de ha úgy gondolod, küldd el nekem priviben a regényed és megnézem, ha nagyon különleges és jó is, akkor van rá esély, hogy felkerülhet.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Neblow
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 6
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 13.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 9:05 pm

Nos hát az az igazság, hogy még nem írtam fan fictiont, csak felmerült bennem a gondolat. Mindenesetre mostmár értem miért van a tilalom. De ha mégis rászánom magam az írásra, te leszel majd az első olvasóm!
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Nov. 25, 2008 9:43 pm

Neblow írta:
Nos hát az az igazság, hogy még nem írtam fan fictiont, csak felmerült bennem a gondolat. Mindenesetre mostmár értem miért van a tilalom. De ha mégis rászánom magam az írásra, te leszel majd az első olvasóm!

Rendben Smile
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Neblow
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 6
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 13.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeCsüt. Dec. 11, 2008 10:35 pm

Üdv Ismét!

A SammyDeanon Sam képességeihez a telekinézis és a látomások vannak írva. Annyi kérdésem lenne, hogy a telekinézist mikor használja? Sosem hallottam hogy valaha is próbálta volna. De az is igaz, hogy még nem sok részt láttam eddig. De erre mégis kíváncsi lennék.
Vissza az elejére Go down
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeCsüt. Dec. 11, 2008 11:07 pm

Neblow írta:
Üdv Ismét!

A SammyDeanon Sam képességeihez a telekinézis és a látomások vannak írva. Annyi kérdésem lenne, hogy a telekinézist mikor használja? Sosem hallottam hogy valaha is próbálta volna. De az is igaz, hogy még nem sok részt láttam eddig. De erre mégis kíváncsi lennék.

Első évados részben használta, a Nightmaresben, mikor úgy, mint ahogy Max Miller is tudott tárgyakat mozgatni, Sam eltolta azt a szekrényt, amibe a fiú bezárta őt. Ha jól emlékszem Very Happy Azóta nem mozgatott tárgyakat.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
guyray
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Jan. 03.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2009 6:40 pm

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, a "3.08 A Very Supernatural Christmas" epizódot nem sikerült letöltenem a médiából. Tudnátok segíteni, hogyan lehetne? Előre is köszi!!
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzomb. Jan. 03, 2009 7:12 pm

guyray írta:
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, a "3.08 A Very Supernatural Christmas" epizódot nem sikerült letöltenem a médiából. Tudnátok segíteni, hogyan lehetne? Előre is köszi!!

Szia!
A múlt héten Anonym belinkelte újra a részt, a főoldalon megtalálhatod a linkjét de, hogy könnyebb legyen beteszem neked ide:
A rész
és hozzá a felirat

Magyar szinkronnal pedig majd vmikor szintén felkerül az oldalra Smile
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
guyray
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Jan. 03.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeVas. Jan. 04, 2009 8:45 pm

Köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeVas. Jan. 04, 2009 10:21 pm

guyray írta:
Köszi Smile

Szívesen Wink
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Eszty
Nyavalygó áldozat
Eszty


Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2009. Jan. 22.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 22, 2009 3:07 pm

A 3. évadot még tényleg nem adták le nálunk? Én abban a hitben voltam, hogy igen.. (Bár nem emlékeztem rá.. )
.. a neten már egy ideje fent van magyar szinkronnal, és ezért hittem. És persze azt hittem, hogy jól lemaradtam róla..

De azóta már tettem az ügy érdekében, és már megvan a 3. évad is. Bár nem vagyok teljes mértékben megelégedve a szinkronnal.. de így legalább nem kell olvasni Smile Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeCsüt. Jan. 22, 2009 7:01 pm

Eszty írta:
A 3. évadot még tényleg nem adták le nálunk? Én abban a hitben voltam, hogy igen.. (Bár nem emlékeztem rá.. )
.. a neten már egy ideje fent van magyar szinkronnal, és ezért hittem. És persze azt hittem, hogy jól lemaradtam róla..

De azóta már tettem az ügy érdekében, és már megvan a 3. évad is. Bár nem vagyok teljes mértékben megelégedve a szinkronnal.. de így legalább nem kell olvasni Smile Very Happy

Az Rtl klub megvette a 3. évadot, ezért lett szinkronizálva, de még nem adták le a TV-ben. Az már más, h le lehet szedni torrentről Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
xy
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Feb. 03.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Feb. 03, 2009 7:03 pm

helo segítséget szeretnék kérni h a 4. évad wishful thinking part2 rart nem tudom letölteni mert rákatt a letöltésre de vissza ugrik az oldal... mint pl. frissitéskor.. léci segítsetek köszi
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Feb. 03, 2009 11:33 pm

xy írta:
helo segítséget szeretnék kérni h a 4. évad wishful thinking part2 rart nem tudom letölteni mert rákatt a letöltésre de vissza ugrik az oldal... mint pl. frissitéskor.. léci segítsetek köszi

Szia!

Majd igyekszünk feltölteni újra a részt, addig várnod kell.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
xy
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Feb. 03.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzer. Feb. 04, 2009 8:33 pm

Fanny Winchester írta:
xy írta:
helo segítséget szeretnék kérni h a 4. évad wishful thinking part2 rart nem tudom letölteni mert rákatt a letöltésre de vissza ugrik az oldal... mint pl. frissitéskor.. léci segítsetek köszi

Szia!

Majd igyekszünk feltölteni újra a részt, addig várnod kell.


oksi:) köszi szépen Smile
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 11:06 am

Hát ez kicsit fogós kérdés lesz. Nade belefogok, remélem tudtok segíteni. Odaátos ereklyéket hol lehetne az országban beszerezni? Pl.: Ördögcsapda alakú medál, Odaátos pólók, Odaátos ruhák, stb...

Legjobban az Ördögcsapda alakú medál érdekelne.
Vissza az elejére Go down
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 1:39 pm

Mikeee írta:
Hát ez kicsit fogós kérdés lesz. Nade belefogok, remélem tudtok segíteni. Odaátos ereklyéket hol lehetne az országban beszerezni? Pl.: Ördögcsapda alakú medál, Odaátos pólók, Odaátos ruhák, stb...

Legjobban az Ördögcsapda alakú medál érdekelne.

Hát, tudomásom szerint sehol. Hacsak nem te magadnak csináltatsz külön pólót, sapit etc. Én tavaly ősszel jártam Angliában, ott vettem Fannynak egy ördögcsapdás medált, de azt szerintem lehet venni ékszerboltban (pl pont láttam egyet a múlt héten Veszprémben), szóval nyugodtan nézz körül. Remélem, tudtam segíteni Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 1:44 pm

Értem csak én nem Veszprém közelében lakom, hanem ésszakkeleten. A legközelebbi nagyvárosok: Szerencs(kb 50 km), Miskolc(kb 80 km). Jövő héten megyek Miskolcra ott lehet szétnézek. Neten valami webáruházban nem kaphatóak ilyesmik? Főként az ördögcsapdás medál, vagy nyaklánc.
Vissza az elejére Go down
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzer. Júl. 01, 2009 1:45 pm

Mikeee írta:
Értem csak én nem Veszprém közelében lakom, hanem ésszakkeleten. A legközelebbi nagyvárosok: Szerencs, Miskolc. Jövő héten megyek Miskolcra ott lehet szétnézek. Neten valami webáruházban nem kaphatóak ilyesmik? Főként az ördögcsapdás medál, vagy nyaklánc.


Persze, persze. Nem is úgy értettem, hogy gyere ide VP-be, csak említettem, hogy lehet ilyet látni ékszerüzletben Very Happy Neten, hát. Utána kell járni. Pontosat nem tudok mondani.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Claude
Az Ördög csatlósa
Claude


Hozzászólások száma : 785
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 20.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeCsüt. Júl. 02, 2009 9:25 pm

Lehet most hülyének néztek, na mindegy, de én buta fekete elfelejtettem hogy kell témát lezárni? jocolor
És köszi a választ ha lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 8:49 pm

Claude írta:
Lehet most hülyének néztek, na mindegy, de én buta fekete elfelejtettem hogy kell témát lezárni? jocolor
És köszi a választ ha lesz Very Happy

Ha megvan a moderátori rangod a saját témádban, akkor menj a moderátori feladatokhoz (vagy mi a neve, valami ilyesmi Very Happy ) és ott a megfelelő helyen kiválasztva, zárd le a kérdéses topicot.

Ha ez kicsit kínai lett (amit meg tudok érteni), csak dobj meg egy PM-mel, vagy írd le itt, mit szeretnél bezárni, és rendezkedem Smile
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Claude
Az Ördög csatlósa
Claude


Hozzászólások száma : 785
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 20.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimePént. Júl. 03, 2009 9:04 pm

Anna Winchester írta:
Claude írta:
Lehet most hülyének néztek, na mindegy, de én buta fekete elfelejtettem hogy kell témát lezárni? jocolor
És köszi a választ ha lesz Very Happy

Ha megvan a moderátori rangod a saját témádban, akkor menj a moderátori feladatokhoz (vagy mi a neve, valami ilyesmi Very Happy ) és ott a megfelelő helyen kiválasztva, zárd le a kérdéses topicot.

Ha ez kicsit kínai lett (amit meg tudok érteni), csak dobj meg egy PM-mel, vagy írd le itt, mit szeretnél bezárni, és rendezkedem Smile
Szerintem nincs rangom vagy nemtudom Rolling Eyes
De küldtem PM-et Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeHétf. Júl. 27, 2009 5:05 pm

Korábban írtam: "Hát ez kicsit fogós kérdés lesz. Nade belefogok, remélem tudtok segíteni. Odaátos ereklyéket hol lehetne az országban beszerezni? Pl.: Ördögcsapda alakú medál, Odaátos pólók, Odaátos ruhák, stb...

Legjobban az Ördögcsapda alakú medál érdekelne.
"

Azóta nem talált valaki olyan honlapot ahol lehetne ilyet rendelni?
Vissza az elejére Go down
Neblow
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 6
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 13.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzomb. Aug. 29, 2009 12:03 pm

Üdv!

Mikor le akartam tölteni az 1. évad 20. részének második felét a supernaturalfan média részlegéből, azt írta ki, hogy a fájl ideiglenesen nem elérhető. Lehet tudni mi vele a probléma?
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzomb. Aug. 29, 2009 7:30 pm

Neblow írta:
Üdv!

Mikor le akartam tölteni az 1. évad 20. részének második felét a supernaturalfan média részlegéből, azt írta ki, hogy a fájl ideiglenesen nem elérhető. Lehet tudni mi vele a probléma?

Szia!

Az első évad nem a mi oldalunkhoz tartozik, azt más töltötte fel. Mind a 22 részt.
Megpróbáljuk majd feltölteni valamikor, mert már sokan jeleztétek, hogy nem jó az a rész. De nem ígérek semmit sem.
Addig meg próbáld meg leszedni torrentről, vagy valamilyen warez-site-ról Wink
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
simonka.says
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2009. Sep. 30.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: 5. évad   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzer. Szept. 30, 2009 7:53 pm

Előre elnézést kérek, de ez nem kérdés lesz.
AZ 5. ÉVAD NAGYON KEMÉNYRE SIKERÜLT!!!!

kizárólag jó angolosoknak, de a vetítés másnapján már leszedhető a torr...en! (tudjuk hol! Wink
A CWTV internetes TVn adják minden csütörtökön és másnap már tölthető! érdemes!!!

No, csak ennyi...
Üdv.
Vissza az elejére Go down
Norci
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2009. Oct. 02.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimePént. Okt. 02, 2009 10:03 am

Evil or Very Mad

Regisztráltam...De minek?!

Ha valaki tud alternativát egy olyan spn clubra (english pref) ahol nem 2 kislány probálja leplezetletlen érzelmi rajongását a nagyvilág elé tárni, kérem jelezze nekem pm-ben. (Márha addig be nem rágnak a postomra és ki nem bannolnak) Ebben a formában foglalkozni ezzel a sorozattal, hogy is mondjam.. Csalódás volt, mert azokat akik az elejétől kezdve hétről-hétre, szünetről-szünetre, évadról-évadra várták a részeket, készítették a feliratokat ez csúnya megcsúfolása.. nc Sad

"Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!"

Ezen azért egy darabig röhögtem... lol!
Vissza az elejére Go down
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimePént. Okt. 02, 2009 8:57 pm

Norci írta:
Evil or Very Mad

Regisztráltam...De minek?!

Ha valaki tud alternativát egy olyan spn clubra (english pref) ahol nem 2 kislány probálja leplezetletlen érzelmi rajongását a nagyvilág elé tárni, kérem jelezze nekem pm-ben. (Márha addig be nem rágnak a postomra és ki nem bannolnak) Ebben a formában foglalkozni ezzel a sorozattal, hogy is mondjam.. Csalódás volt, mert azokat akik az elejétől kezdve hétről-hétre, szünetről-szünetre, évadról-évadra várták a részeket, készítették a feliratokat ez csúnya megcsúfolása.. nc Sad

"Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!"

Ezen azért egy darabig röhögtem... lol!

Istenem, gyerekes vagy, csupán ennyit tudok mondani Laughing
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimePént. Nov. 13, 2009 2:11 am

Mikeee írta:
Hát ez kicsit fogós kérdés lesz. Nade belefogok, remélem tudtok segíteni. Odaátos ereklyéket hol lehetne az országban beszerezni? Pl.: Ördögcsapda alakú medál, Odaátos pólók, Odaátos ruhák, stb...

Legjobban az Ördögcsapda alakú medál érdekelne.

Tudom, hogy régi hozzászólás, de én csak most olvastam és van pár infóm a medállal kapcsolatban.
Ez a medál a fény erejének pentagramja:
Fehér pentagramnak is nevezett, elemi védelmet nyújtó jel. A pajzs ellenáll a gonosz akaratnak és átkoknak, a megrontó ellen fordítja azt. Mágikus praktikák előidézése által nyújt védelmet. Használójától távolt tartja a gonosz erőket, uralkodik a természetfelettin.
Egyébként néhány boltban lehet kapni ahol bizsukat árulnak, rézből van. Nyáron vettem magamnak egy kirakodó vásárban, 500ft volt.
Itt találtam a neten és kép is van róla.
http://www.bizsuaruhaz.hu/index.php?action=termek&offset=18&id=275
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 11:35 pm

Köszi a segítséget. Egyik osztálytársam mutatott még egy honlapot a Headbanger honlapját. Ahol konkrét készlet van ilyesmikből. És lehet rendelni ingyenes katalógust amiből ha vmi megtetszik meg is lehet venni.
Vissza az elejére Go down
Nemámka
Nyavalygó áldozat
Nemámka


Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Tartózkodási hely : Az Impala anyósülésén, Dean mellett
Registration date : 2009. Nov. 20.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 10:44 pm

sziasztok!

az lenne a kérdésem, hogy itt ugye mindenféle spoiler megengedett? mármint nem olyan hűde-előrelátó, hanem úgy értem, hogy ha a tévében már lefutott a rész (akárcsak a CW-n, és már megtalálható a legtöbb torrentoldalon) akkor ezen a fórumon már bárhol lehet beszélni róla azonnal? vagy csak és kizárólag a részek kibeszélőiben? el sem lehet ejteni egy-két megjegyzést máshol, más topicokban róla? azért kérdezem mert mondjuk van más témájú topic is, pl. Misha Collins külön topicja, és mondjuk ott megemlíteném, hogy vele kapcsolatban mi tetszett a legújabb részben, vagy valami.
előre is köszi, remélem érthető voltam.
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 1:16 am

Nemámka írta:
sziasztok!

az lenne a kérdésem, hogy itt ugye mindenféle spoiler megengedett? mármint nem olyan hűde-előrelátó, hanem úgy értem, hogy ha a tévében már lefutott a rész (akárcsak a CW-n, és már megtalálható a legtöbb torrentoldalon) akkor ezen a fórumon már bárhol lehet beszélni róla azonnal? vagy csak és kizárólag a részek kibeszélőiben? el sem lehet ejteni egy-két megjegyzést máshol, más topicokban róla? azért kérdezem mert mondjuk van más témájú topic is, pl. Misha Collins külön topicja, és mondjuk ott megemlíteném, hogy vele kapcsolatban mi tetszett a legújabb részben, vagy valami.
előre is köszi, remélem érthető voltam.

Szia!

Minden topicba szabadon írható mindennemű spoiler, csak előtte kérlek jelezd egy spoiler! felirattal, hogy arról fogsz beszélni... tudod, csak a biztonság kedvéért és mások spoilermentességéért Wink (persze a kibeszélők ez alól kivételt képeznek)
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Nemámka
Nyavalygó áldozat
Nemámka


Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Tartózkodási hely : Az Impala anyósülésén, Dean mellett
Registration date : 2009. Nov. 20.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 10:39 am

Fanny Winchester írta:

Szia!

Minden topicba szabadon írható mindennemű spoiler, csak előtte kérlek jelezd egy spoiler! felirattal, hogy arról fogsz beszélni... tudod, csak a biztonság kedvéért és mások spoilermentességéért Wink (persze a kibeszélők ez alól kivételt képeznek)

jaj tényleg, ez egy bevett módszer, köszönöm Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nemámka
Nyavalygó áldozat
Nemámka


Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Tartózkodási hely : Az Impala anyósülésén, Dean mellett
Registration date : 2009. Nov. 20.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 10:42 am

Norci írta:
Evil or Very Mad

Regisztráltam...De minek?!

Ha valaki tud alternativát egy olyan spn clubra (english pref) ahol nem 2 kislány probálja leplezetletlen érzelmi rajongását a nagyvilág elé tárni, kérem jelezze nekem pm-ben. (Márha addig be nem rágnak a postomra és ki nem bannolnak) Ebben a formában foglalkozni ezzel a sorozattal, hogy is mondjam.. Csalódás volt, mert azokat akik az elejétől kezdve hétről-hétre, szünetről-szünetre, évadról-évadra várták a részeket, készítették a feliratokat ez csúnya megcsúfolása.. nc Sad

"Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!"

Ezen azért egy darabig röhögtem... lol!

azért szívesen tennék róla, hogy tényleg nyavalygó áldozat legyél Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Butterfly
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Nov. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzer. Dec. 02, 2009 10:21 am

Kedves Alkotók!

Először is Gratula az oldalhoz. Nemcsak hihetetlenül változatos, alapos, információgazdag de valóban profi munka. A rajongók számára (mint jómagam is) igazi csemege...és nem utolsó sorban az oldal számtalan rovata izgalmas kikapcsolódást nyújt a részek közti végtelennek tűnő szünetekben:) A lényeg: Köszi, hogy vagytok és csak így tovább:)

Ha nem bánjátok igazából egy technikai jellegű kérdéssel zaklatnálak benneteket.

Pár rész esetében nálam csúszik a felirat, mely probléma simán eredhet az én laikus hozzá nem értésemből, avagy a média lejátszóm esetleges hibájából.

Ha gépen nézem az adott részt, még be tudom állítani a feliratot, hiszen van lehetőség a lejátszási idő csökkentésére vagy növelésére...de teljesen más a helyzet akkor, ha dvd-re írom és esetleg dvd lejátszón szeretném élvezni a Winchester fiúk legújabb kalandjait. Ott ugyanis nincs felirat-machinálási opció.

Kérdésem az lenne, hogy az én készülékemben van-e a hiba...vagy esetleg van olyan módszer amivel fixen hozzá tudom társítani az esetleg elcsúszott felirat idejét a filmhez?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Szép Napot!

Üdv:

Butterfly
Vissza az elejére Go down
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzer. Dec. 02, 2009 10:03 pm

Butterfly írta:
Kedves Alkotók!

Először is Gratula az oldalhoz. Nemcsak hihetetlenül változatos, alapos, információgazdag de valóban profi munka. A rajongók számára (mint jómagam is) igazi csemege...és nem utolsó sorban az oldal számtalan rovata izgalmas kikapcsolódást nyújt a részek közti végtelennek tűnő szünetekben:) A lényeg: Köszi, hogy vagytok és csak így tovább:)

Ha nem bánjátok igazából egy technikai jellegű kérdéssel zaklatnálak benneteket.

Pár rész esetében nálam csúszik a felirat, mely probléma simán eredhet az én laikus hozzá nem értésemből, avagy a média lejátszóm esetleges hibájából.

Ha gépen nézem az adott részt, még be tudom állítani a feliratot, hiszen van lehetőség a lejátszási idő csökkentésére vagy növelésére...de teljesen más a helyzet akkor, ha dvd-re írom és esetleg dvd lejátszón szeretném élvezni a Winchester fiúk legújabb kalandjait. Ott ugyanis nincs felirat-machinálási opció.

Kérdésem az lenne, hogy az én készülékemben van-e a hiba...vagy esetleg van olyan módszer amivel fixen hozzá tudom társítani az esetleg elcsúszott felirat idejét a filmhez?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Szép Napot!

Üdv:

Butterfly

Először is nagyon szépen köszönjük!

Nos, a probléma a következő lehet: nézd meg, hogy biztosan ugyanaz-e a film és a felirat. Úgy értem, ha hdtv-sen szeded le a filmet, akkor ilyen feliratot is keress hozzá. De ha fqm pl, akkor ilyen felirat kell hozzá. Lehet, ez a baja, hogy nem ugyanolyan a két fájlod. Ha megvannak, de nem teljesen ugyanúgy vannak elnevezve (kivéve persze a kiterjesztés: avi, srt), akkor nevezd el úgy. Így elvileg tökéletesen kell futnia a feliratnak a filmhez és nem kell szórakozni a lassítással, gyorsítással. Jobb ötletem nincs.

Ha valami még így se jó, írj nyugodtan Smile.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Butterfly
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Nov. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 8:43 am

Először is nagyon szépen köszönjük!

Nos, a probléma a következő lehet: nézd meg, hogy biztosan ugyanaz-e a film és a felirat. Úgy értem, ha hdtv-sen szeded le a filmet, akkor ilyen feliratot is keress hozzá. De ha fqm pl, akkor ilyen felirat kell hozzá. Lehet, ez a baja, hogy nem ugyanolyan a két fájlod. Ha megvannak, de nem teljesen ugyanúgy vannak elnevezve (kivéve persze a kiterjesztés: avi, srt), akkor nevezd el úgy. Így elvileg tökéletesen kell futnia a feliratnak a filmhez és nem kell szórakozni a lassítással, gyorsítással. Jobb ötletem nincs.

Ha valami még így se jó, írj nyugodtan Smile

-------------------------------------------------------

Na tessék, még posztolni sem tudom helyesen a reply-t:)

Mindenesetre nagyon köszi a gyors választ Smile

Mindenképpen megpróbálom a leírtakat!

Szép Napot!

Butterfly
Vissza az elejére Go down
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeCsüt. Dec. 03, 2009 8:34 pm

Butterfly írta:
Először is nagyon szépen köszönjük!

Nos, a probléma a következő lehet: nézd meg, hogy biztosan ugyanaz-e a film és a felirat. Úgy értem, ha hdtv-sen szeded le a filmet, akkor ilyen feliratot is keress hozzá. De ha fqm pl, akkor ilyen felirat kell hozzá. Lehet, ez a baja, hogy nem ugyanolyan a két fájlod. Ha megvannak, de nem teljesen ugyanúgy vannak elnevezve (kivéve persze a kiterjesztés: avi, srt), akkor nevezd el úgy. Így elvileg tökéletesen kell futnia a feliratnak a filmhez és nem kell szórakozni a lassítással, gyorsítással. Jobb ötletem nincs.

Ha valami még így se jó, írj nyugodtan Smile

-------------------------------------------------------

Na tessék, még posztolni sem tudom helyesen a reply-t:)

Mindenesetre nagyon köszi a gyors választ Smile

Mindenképpen megpróbálom a leírtakat!

Szép Napot!

Butterfly

Katt a quote gombocskára, és máris idézed az előtte lévő bejegyzést Wink
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Butterfly
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Nov. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimePént. Dec. 04, 2009 1:10 am

Hu, köszi Smile

Anna Winchester írta:
Butterfly írta:
Először is nagyon szépen köszönjük!

Nos, a probléma a következő lehet: nézd meg, hogy biztosan ugyanaz-e a film és a felirat. Úgy értem, ha hdtv-sen szeded le a filmet, akkor ilyen feliratot is keress hozzá. De ha fqm pl, akkor ilyen felirat kell hozzá. Lehet, ez a baja, hogy nem ugyanolyan a két fájlod. Ha megvannak, de nem teljesen ugyanúgy vannak elnevezve (kivéve persze a kiterjesztés: avi, srt), akkor nevezd el úgy. Így elvileg tökéletesen kell futnia a feliratnak a filmhez és nem kell szórakozni a lassítással, gyorsítással. Jobb ötletem nincs.

Ha valami még így se jó, írj nyugodtan Smile

-------------------------------------------------------

Na tessék, még posztolni sem tudom helyesen a reply-t:)

Mindenesetre nagyon köszi a gyors választ Smile

Mindenképpen megpróbálom a leírtakat!

Szép Napot!

Butterfly

Katt a quote gombocskára, és máris idézed az előtte lévő bejegyzést Wink
Vissza az elejére Go down
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimePént. Dec. 04, 2009 5:59 pm

Butterfly írta:
Hu, köszi Smile

Anna Winchester írta:
Butterfly írta:
Először is nagyon szépen köszönjük!

Nos, a probléma a következő lehet: nézd meg, hogy biztosan ugyanaz-e a film és a felirat. Úgy értem, ha hdtv-sen szeded le a filmet, akkor ilyen feliratot is keress hozzá. De ha fqm pl, akkor ilyen felirat kell hozzá. Lehet, ez a baja, hogy nem ugyanolyan a két fájlod. Ha megvannak, de nem teljesen ugyanúgy vannak elnevezve (kivéve persze a kiterjesztés: avi, srt), akkor nevezd el úgy. Így elvileg tökéletesen kell futnia a feliratnak a filmhez és nem kell szórakozni a lassítással, gyorsítással. Jobb ötletem nincs.

Ha valami még így se jó, írj nyugodtan Smile

-------------------------------------------------------

Na tessék, még posztolni sem tudom helyesen a reply-t:)

Mindenesetre nagyon köszi a gyors választ Smile

Mindenképpen megpróbálom a leírtakat!

Szép Napot!

Butterfly

Katt a quote gombocskára, és máris idézed az előtte lévő bejegyzést Wink

Még annyit, hogy érdemesebb a már megírt bejegyzés alá írni az új kommentedet, mert így kicsit zavaró Wink
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Butterfly
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Nov. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeSzomb. Dec. 05, 2009 10:54 am

Anna Winchester írta:
Butterfly írta:
Hu, köszi Smile

Anna Winchester írta:
Butterfly írta:
Először is nagyon szépen köszönjük!

Nos, a probléma a következő lehet: nézd meg, hogy biztosan ugyanaz-e a film és a felirat. Úgy értem, ha hdtv-sen szeded le a filmet, akkor ilyen feliratot is keress hozzá. De ha fqm pl, akkor ilyen felirat kell hozzá. Lehet, ez a baja, hogy nem ugyanolyan a két fájlod. Ha megvannak, de nem teljesen ugyanúgy vannak elnevezve (kivéve persze a kiterjesztés: avi, srt), akkor nevezd el úgy. Így elvileg tökéletesen kell futnia a feliratnak a filmhez és nem kell szórakozni a lassítással, gyorsítással. Jobb ötletem nincs.

Ha valami még így se jó, írj nyugodtan Smile

-------------------------------------------------------

Na tessék, még posztolni sem tudom helyesen a reply-t:)

Mindenesetre nagyon köszi a gyors választ Smile

Mindenképpen megpróbálom a leírtakat!

Szép Napot!

Butterfly

Katt a quote gombocskára, és máris idézed az előtte lévő bejegyzést Wink

Még annyit, hogy érdemesebb a már megírt bejegyzés alá írni az új kommentedet, mert így kicsit zavaró Wink

Jovanna Smile Smile Smile Smile
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Dec. 08, 2009 12:45 am

De nemcsak a nem megfelelő változat miatt lehet, hanem a rossz időzítés is közrejátszhat. Ha van kedved sokszor megnézni és időzíteni akkor megcsinálhatod. De általában a verziókülönbözés szokott gond lenni. Mert nekem pl a Harper Island esetén volt olyan, hogy a rész elején alig a végére meg vagy 5 másodpercet késett/sietett a felirat.
Vissza az elejére Go down
Butterfly
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Nov. 17.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeKedd Dec. 08, 2009 8:41 am

Mikeee írta:
De nemcsak a nem megfelelő változat miatt lehet, hanem a rossz időzítés is közrejátszhat. Ha van kedved sokszor megnézni és időzíteni akkor megcsinálhatod. De általában a verziókülönbözés szokott gond lenni. Mert nekem pl a Harper Island esetén volt olyan, hogy a rész elején alig a végére meg vagy 5 másodpercet késett/sietett a felirat.

Köszi a segítséget/segítségeket Smile Próbálkozom a helyreállítással! Szerencsére pár résznél vannak csak gondok...csak mivel szándékomban áll DVD formájában archiválni az évadokat szeretném ha minden rendben is lenne velük. Mire kijön az új rész...szerintem beletanulok és igazi feliratigazító nagymester válik belőlem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Madam
Nyavalygó áldozat
Madam


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2010. Jan. 06.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeVas. Jan. 10, 2010 1:45 pm

Az az igazság hogy nem igazán vagyok még otthon az ilyen kredites meg minden féle dolgokban.
És, volna bár ikonom, de nem igazán értettem azt hogy kreditet nem elfelejteni. Valaki eltudná magyarázni, mert nem akarok hülyeséget csinálni. Előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitimeHétf. Jan. 11, 2010 10:28 pm

Madam írta:
Az az igazság hogy nem igazán vagyok még otthon az ilyen kredites meg minden féle dolgokban.
És, volna bár ikonom, de nem igazán értettem azt hogy kreditet nem elfelejteni. Valaki eltudná magyarázni, mert nem akarok hülyeséget csinálni. Előre is köszönöm.

A kredit azt jelenti, hogy odaírod a belinkelt fanart alá, hogy ki készítette azt Wink
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Ajánlott tartalom





Kérdezz és mi válaszolunk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kérdezz és mi válaszolunk!   Kérdezz és mi válaszolunk! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kérdezz és mi válaszolunk!
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Alaptudnivalók :: Kérdezz - felelek-
Ugrás: