SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.13 The Song Remains The Same

Go down 
+5
meli
Zsoca
Mikeee
Kat
Fanny Winchester
9 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimePént. Feb. 05, 2010 10:27 pm

JOHN WINCHESTER VISSZATÉR - Az angyalok visszaküldik Annát (vendégszereplő Julie McNiven) az időben azzal a szándékkal, hogy ölje meg John (vendégszereplő Matthew Cohen) és Mary (vendégszereplő Amy Gumenick) Winchestert, még mielőtt Sam (Jared Padalecki) megfoganhatna, hiszen tudják, hogy ha Sam soha sem született volna meg, Lucifer nem tudná őt porhüvelyeként használni. Castiel (Misha Collins) visszaküldi Samet és Deant (Jensen Ackles) 1978-ba, így megállíthatják Annát és találkozhatnak a szüleikkel is. Mary felismeri Deant, hiszen a múltban már egyszer találkozott vele, azonban megpróbálja John elől eltitkolni az igazságot. Steve Boyum rendezte, Sera Gamble és Nancy Weiner írták az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Kat
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Feb. 06.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 1:43 am

Szerintem nagyon szép rész ez.Minden mondatának súlya van. Tele érzelemmel,mégsem nyálas.A fiúk (mint mindig) nagyon jól alakítottak.Sammy, ahogy néz anyura Crying or Very sad ,és Dean, mikor "bemutatkozik"!
Közel a legjobb rész szerintem.5** nálam! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 2:23 am

Én még felirat nélkül nem néztem meg, de egy progival magamnak fordítgatom. Kb a 14. percnél járok.

Viszont publikálni nem fogom, mert hiányos meg nem mindig jó a fordítás, lehet helyesírás szerint se tökéletes.
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeSzomb. Feb. 06, 2010 8:56 pm

Én már tegnap megnéztem, és ilyenkor örülök, hogy viszonylag jól tudok angolul Very Happy Kicsit sajnáltam, hogy Cas annyit szerepel benne, hogy 2x elájul... Nem baj, örüljünk, hogy van Very Happy Meg Samet a barátjának nevezte, a kis drága I love you Anna elég antiszimpatikus volt, persze, kinek nem lenne az. Dean ugye már 2.x szembesül a szüleivel, Sam most először, jól is eljátszották a meghitt találkozás részét. És hát, azt hiszem a legfontosabb: Michael. Mert nem is annyira köcsög. Sőt, inkább naiv. Kicsi eligazítás után talán még át is pártolna az emberek oldalára. Vagyis, hát nem tudom. Nem tűnik úgy, mintha Zakariással egy azon véleményen lenne. Hát mint mondta, azért öli meg Lucifert, mert az "apja" azt parancsolta. Zakariás meg pont hogy ellen szegült neki. Kíváncsi leszek. Annát elég könnyen elintézte. Vajon Gabriel hogy fog újra feltűnni?
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 2:36 am

Na ez rész volt a javából!Nagyon tetszett, még így is hogy nem vagyok penge angolból.Már az eleje durva volt I love devil! What a Face
azt hittem Dean megint beivott Twisted Evil
Annát nagyon nem bírom, örültem, hogy eltűnt (végre, már a Heaven and Hellben sem komálltam, na vajon miért Laughing )
Szép jelenetek sorjáztak, nagyon tetszett a srácok alakítása, különösen jared játéka. Végre elmondhatta Johnnak, hogy szereti.
ezek szerint John papa nem az Isten "porhüvelye", csupán MIchael-é.
Sammy kinyírásánál kábé szívinfarktust kaptam, teljesen 2/21-es feelingem volt
No
Lelkiztek kicsit, végre...ideje volt Crying or Very sad
A végén pedig a bölcsős jelenetnél, megint néztem egy nagyot...szegéyn Mary, ha tudná, hogy az angyalok nem vigyáznak Deanre...sőt!Samről nem is beszélve
Casből én is többet akartam volna látni, de legalább megtudtuk, hogy vajból van a szíve I love you
"He is my friend" *egyemmeg*
Örültem az újabb időutazós résznek, sőt szívesen néznék később is hasonlót.
Vissza az elejére Go down
meli
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2010. Feb. 07.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 2:26 pm

Jó kis rész volt. Tetszett. Humor, dráma, érzelmek, minden ami egy jó SPN részhez kell.
És végre megjelent Michael. Öszintén szólva nem igazán értem az angyalt. Pl
1.A jelenben ( ha ő az angyalok vezére) ,,megkinozza" Ana-t, ráveszi, hogy Sam ellen menjen, majd a múltban elpusztitja? Vagy ez csak Dean-nek szánt lecke volt Question ( ha viszont igy van akkor M. kegyetlenebb mint Lucifer)
2. Ha célja volt Sam elpusztitása miért támasztja fel?
3. Miért nem az angyalok karjaiba röpiti vissza Dean-t.?
4. Miért nem pusztitja el a betegen heverő Cass-t, az egyetlen angyalt, aki a fiúkat segiti?
5. Ha nem Michael vezeti az angyalokat, akkor ki és ő hol van a jelenben?
6. Mi volt a célja a ,,szabadakarat csak illúzió'' kijelentéssel. Elsőre az volt az érzésem a reménytől akarja megfosztani Dean-t, de ha igazán ismeri őt, tudhatná, hogy ezzel csak az ellenkezőjét éri el nála. Lehet, hogy M igazat mondott és nem akarja megölni Lucifert, szerintem a világvégét sem akarja. Az volt az érzésem, hogy játszik Dean-nel, de nem azért mint a többi angyal.

Jó kis rész. Alig várom a folytatást.
Vissza az elejére Go down
FerJO
Nyavalygó áldozat
FerJO


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2010. Feb. 07.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 7:57 pm

Őrület volt! Az a baj már annyi féle lehetőség volt a Supnatban h nem féltem h meghal Sam még így az évad vége felé sem. Mert már annyi féleképpen visszahozták őket. Az időutazást megint bírtam, és Michael megjelenése is nagy volt. Pont passzolt John külsejével. Egy pillanatra azt hittem sikeresen kontroll alá helyezte Deant, manipulálta, de aztán amikor Sammel beszélt kiderült h még mindig nem akar igent mondani. Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://skins-online-hun.blogspot.com
bogi
Vendég




5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 8:58 pm

júúúúj Very Happy még csak most jutottam oda, hogy megnézzem, és jajdejóvolt! :O

az időutazást amúgy is szeretem, és időutazni a fiúkkal szuper volt! Very Happy
bár kicsit lassan bontakoznak tovább a szálak, de lehet, csak azért érzem,mert sok volt (lesz) a szünet.vagy nemtudom.
lényeg,hogy nagyon izgi, és várom a folytatást Laughing
Vissza az elejére Go down
Emmy
Nyavalygó áldozat
Emmy


Hozzászólások száma : 15
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 22.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 9:58 pm

Nekem tetszett ez a rész is! Sok helyen olvastam, hogy nincs főszál meg hogy túl sok a lelkizés stb.... De szerintem ilyen részek is kellenek.
Én is nagyon szeretem az időutazásos részeket, főleg az ilyeneket, amikor a szüleikkel találkoznak. Smile
Örülök, hogy Anna eltűnt a képből, én nem nagyon bírtam a karakterét, erre még rátett egy lapáttal, hogy ki akarta nyírni Deant és Sammyt.
Mihály szimpinek tűnik. geek Mondjuk valamilyen szinten őt is meg lehet érteni, meg amit mondott Deannek is. Nem véletlen, hogy Dean az igazi porhüvelye... kicsit "egyformán gondolkodnak".
Valóban nagy kár, hogy Cas nem szerepelt olyan sokat. De az aranyos volt, ahogy ott feküdt az ágyon. Razz Embarassed
A rész végén, amit Mary mondott, hogy "Az angyalok vigyáznak rád" egy kissé megérintette az én "érzékeny kis lelkivilágomat" Razz Bár szerintem Mihály jól tette, hogy kitörölte az emlékeiket. Sokkal szőrnyübb lenne tudni, hogy mikor fog meghalni, meg hogy nem is vár rá olyan fényes jövő, ahogy elképzelte. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://www.emily-sweetiepie.blogspot.com/
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 10:54 pm

sose lehet tudni, lehet, hogy a végén igaz lesz, hogy angyalok vigyáznak rájuk XD csak még fel kell valakit zárkóztatni Cas után Very Happy
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 11:42 am

Hát. Én nem szeretem az időutazós részeket, amennyiben az utazás célja az, hogy valamit megváltoztassanak a múltban (és általában ezért mennek, nem látogatóba a rég meghalt szülőkhöz pl.). Mert ugye ott az örök paradoxon: ha visszamennek és sikerül megváltoztatni valamit, akkor a jelenük, ami miatt visszamentek volna, már nem is létezne, így nem kellett volna odautazni, stb.

Ettől és attól eltekintve, hogy Deannek már megint elmondták, hogy mit kéne tennie, nagyon tetszett a rész. Szegény Cas... Very Happy A rész, amelyben Cas két és félszer elájul Very Happy LOL.

Imádtam John!Michael-t, tökéletes megoldás. Fiatal Mary nagyon helyes még mindig, és jó színésznő is, hitelesek voltak a fiúkkal folytatott párbeszédei. Jaj, szegény fiúk... olyan rossz elhinni, hogy inkább meg sem születnének, mert olyan szörnyű életük volt...

És: éljen, éljen, Anna meghalt! Nem szerettem. Julie viszont aranyos színésznő, vele nincs bajom, csak a karakterével Razz
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeHétf. Feb. 08, 2010 5:33 pm

Nagyon jó rész volt,nekem tetszett.Igazán jól meg volt csinálva,érzelmes volt,de jelentősége volt az érzelmeknek.Sammy ahogy nézett az anyjára...na és Dean mikor előadta kik is ők valójában.Anna karakterét sosem bírtam,mert látszott rajta,hogy vmi nem stimmel nála.Michael pedig megjelent és milyen jól meg lett oldva,hogy beszélhessen Dean-el,és könnyen elintézte Anna-t és persze Uriel-t is eltüntette egy pillanat alatt.Sajnos Cas keveset volt benne,de elég rossz volt látni ahogy olyan kimerülten terül el...

Egyetértek azzal ha a fiúk a múltban bármit is megváltoztatnak ,akkor a jövőben a dolgok nem lesznek ugyanazok....

Várom a folytatást,de sajnos megint szünet lesz Crying or Very sad Addig van még egy rész...remélem hasonló jó,mint ez is volt!
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 5:23 pm

Ohhh My God!
Múlt héten sajnos nem tudtam megnézni a részt, és csak most pótoltam. Ha lehet ilyet mondani az eddigi legjobb rész az 5. évadból. Messze túlszárnyalta az előző kettőt. Bár azok is viccesek voltak, meg miegymás, de ez....
1. Végre volt Cas...!!! Imádom...mindig meg tud valamivel lepni...most pl.: Samy a barátja.
Bár rossz volt látni, hogy ennyire elgyengült már!
2. Sam találkozása a szülőkkel. Hát már nekem is gyűltek a könnyek....
3. Hogy Mary hagyja el John-t....képesek feláldozni magukat...
4. Mihályban én is kellemesen csalódtam. Dettó Dean jelleme. Nekem szimpatikusak voltak az érvei. Én meginogtam volna Dean helyébe...nem kicsit...
5. És ez a másik..hogy Dean még ezek után is kitartott az elképzelései mellett...nem sok ilyen erős jellem van...

Hát ezt még sokáig ragozhatnám. Hogy John-Mihály párosítás nagyon ütött, vagy hogy Annát jó volt égni látni....de ugyan az lesz a vége. Imádtam ezt a rész 10-ből 15ötöt adok

Ui: Sztem az angyalok sem tudják hogy mit akarnak igazán...sztem sokan vannak, akik szívesen segítenék Dean-éket (na jó samet nem biztos), csak félnek a felsőbb hatalmaktól....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.13 The Song Remains The Same Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.13 The Song Remains The Same   5.13 The Song Remains The Same I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.13 The Song Remains The Same
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 5.22 Swan Song (évadzáró)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: