SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 7.08 Season 7, Time for a Wedding!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

7.08 Season 7, Time for a Wedding! Empty
TémanyitásTárgy: 7.08 Season 7, Time for a Wedding!   7.08 Season 7, Time for a Wedding! I_icon_minitimeSzomb. Nov. 12, 2011 6:51 pm

ÍME A VŐLEGÉNY; PLUSZ DJ QUALLS VENDÉGSZEREPEL – Egy vadászaton Sam (Jared Padalecki) belefut egy alakba, akit régről ismert, majd konfrontáció alakul ki közöttük. Eközben Dean (Jensen Ackles) vonakodva társul egy Garth (DJ Qualls) nevű cikornya, laza vadásszal, amikor egy olyan szituációba keveredik, amit nem tud megmagyarázni.
Tim Andrew rendezte, Andrew Dabb és Daniel Loflin írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

7.08 Season 7, Time for a Wedding! Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.08 Season 7, Time for a Wedding!   7.08 Season 7, Time for a Wedding! I_icon_minitimeCsüt. Nov. 17, 2011 10:48 pm

Azt gondoltam nagy gáz lesz a rész, de vicces, érdekes, izgalmas volt. Már nem egyszer lep meg a sorozat azzal, hogy elsőre az infók alapján szarnak gondolom a részt, miután megnézem kellemeset csalódok. Így tovább! Smile 9/10
Vissza az elejére Go down
ancsy
Nyavalygó áldozat
ancsy


Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Odaát...jól érzem magam itt :D
Registration date : 2011. Oct. 04.

7.08 Season 7, Time for a Wedding! Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.08 Season 7, Time for a Wedding!   7.08 Season 7, Time for a Wedding! I_icon_minitimePént. Nov. 18, 2011 1:20 am

Hát ez a rész fura volt…oké néha nevettem, de talán ez tetszett eddig a legkevésbé :S
Nem volt tőle Odaát feelingem, semmi félelmetes, izgalmas, vagy undorító dolog nem volt benne.
Még a keresztúti démon sem volt félelmetes. A csajokba a korábbi évadokban sokkal több kraft szorult. Tőlük lehetett parázni. Az uccsó Sam-Dean beszélgetést leszámítva simán megfeledkeznék erről az epizódról. Becky őrült, mindig is az volt. Bár megértem az indítékait XDD de ami sok az sok Becky drága Very Happy meg mit szórakoztál annyit az idővel :O kb. 1 hete ismeri Sam-et de még csak meg sem csókolják egymást?(leszámítva nyilván a hitvesi csókot, amit nem láttunk) ez a csaj hülye XD
Bírtam mikor Sam a konyharuhával a szájában mormogott, meg ahogy magához szorította a Sam & Becky feliratos könyvet :DD háhhá! tök jól játszotta Jared ezt az idióta, szerelmes Sam-et XD
az intró nagyon ötletes volt! a szétrobbanó torta!emelem kalapom:) Jah…hát az új soványka vadászunk sem nyerte el a tetszésemet…ott volt Ash, aki tök különc volt és amellett idióta és zseni, na ő baromi jó karakter volt, nem értem miért kellett ez a srác, Dean egyedül is elintézte volna az ügyet. No mindegy.
A fiúknak egyébként mióta van ilyen Vegas-hete? :O ez tök új dolog nekem
És amitől ki vagyok borulva: IMPALA!kérem vissza Sad ha már a fiúk is szabadon kóricálhatnak, nem keresi őket az FBI, akkor a kocsit miért nem használhatják?
Dean kimondja, hogy nem kell mindig Sammy mellett lennie, de közben tök nem ez látszik az arcán. Viszont az tény, hogy ideje lenne magáról is gondoskodnia. Ez az uccsó 2 perc megmentette ezt a részt, de számomra így sem volt az igazi :S
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





7.08 Season 7, Time for a Wedding! Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.08 Season 7, Time for a Wedding!   7.08 Season 7, Time for a Wedding! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
7.08 Season 7, Time for a Wedding!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 7. évad-
Ugrás: