SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 7.06 Slash Fiction

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

7.06 Slash Fiction Empty
TémanyitásTárgy: 7.06 Slash Fiction   7.06 Slash Fiction I_icon_minitimeSzomb. Okt. 29, 2011 3:31 pm

DUPLÁZD MEG WINCHESTERÉKET, DUPLÁZD MEG A MÓKÁT – Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) megint felkerül az FBI legkörözöttebbek listájára, miután a Leviatánok a bőrükbe bújnak és gyilkosságsorozatot indítanak el. Megkezdődik az országos emberhajsza, így Samnek és Deannek egy időre el kell tűnnie. Segítségként ajánlja Bobby (Jim Beaver) Frank Deveraux-t (vendégszereplő Kevin R. McNally), aki egy cikornyás elbújási szakértő. Eközben Bobby tovább nyomoz a Leviatánok megállításával kapcsolatban, vagy hogy legalább le tudják lassítani őket, hogy az igazi Winchesterek visszatérhessenek és megállíthassák gonosz másolataikat.
John Showalter rendezte és Robbie Thompson írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

7.06 Slash Fiction Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.06 Slash Fiction   7.06 Slash Fiction I_icon_minitimeVas. Okt. 30, 2011 9:38 pm

Most már megint miért? Bocánat, de kezd elegem lenni, hogy minidg újra előhúzzák ezt az összevesznek a tesók kártyát. Már kicsit unalmas. Amúgy Dean megérdemelte. A poénok jók voltak azért Smile. bobby is tiszta aranyos volt a részben Very Happy Olyan közepes volt a rész... Persze haladtunk sokat az új ellenség kinyírását illetően legalább.. Vagyis nem kinyírása, de legalább nem olyan veszélyesek már Smile
Vissza az elejére Go down
ancsy
Nyavalygó áldozat
ancsy


Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Odaát...jól érzem magam itt :D
Registration date : 2011. Oct. 04.

7.06 Slash Fiction Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.06 Slash Fiction   7.06 Slash Fiction I_icon_minitimeHétf. Okt. 31, 2011 10:37 pm

Oké...kicsit más véleményen vagyok, mint Zsoca Very Happy

bocsi, de érzékeny lelkű nő vagyok (Very Happy) úgyhogy mindenki csak saját felelősségére olvassa el a véleményemet Smile

Jajj…jajj…ez fájt. Nem kicsit, nagyon! :S Volt a részben egy-két önirónikus poén, de egyáltalán nem tudtam rajtunk nevetni. Eleve a szitu, hogy most nem csak az egyik Winchester tesó „vált gonosszá” hanem mindkettőt láttuk alakváltóként engem kikészített. Na azon az egy poénon mosolyogtam, mikor Ál Dean azt mondta, hogy nem akar cserélni testet Ál Sammy-vel, mert „ennek jobb a haja” :DD Na jó, meg ott volt az autó sztori, mikor Dean énekelt…hülyén XD

Ennyi…Úgy lehetett sejteni, hogy itt valami nagyon nagyon nem jó végnek nézünk elébe Sad Az milyen már, hogy még csak nem is Dean mondta el Sam-nek, hogy megölte Amy-t…nem hiszem el Sad És tévedtem a múltkor, amikor azt hittem, hogy Sam majd megbocsájt, csak derüljön már ki a dolog. Az egész epizód alatt tök ideges voltam, a feszültéséget jól fent tudták tartani az alkotók, de a végére megszakadt a szívem…megint. Na ez hiányzott a 6. évadból! A srácok elváltak már párszor egymástól, ez most engem az 1/11-es részre emlékeztetett, ott is Sammy húzta fel magát nagyon, de itt több oka volt rá. Aztán az 5. évad második részében úgymond közös megegyezéssel váltak el, mindketten jónak látták…de ez most engem kikészített.

Jensen baromi jól játszotta a genyó Dean-t én csak pislogtam sokszor, hogy mennyire természetesen jön belőle ez a hatalmas szemétség, nagyon jól állt neki, és félelmetessé tette! Jared viszont abban a jelenetben tetszett borzasztóan, amikor Dean már lefejezte Ál Dean-t, Sam meg csak ült az asztalnál és teljesen le volt sújtva attól, amit bratyó tett Amy-vel. No meg a vége jelenetben alakított még olyat, hogy leszakadt a pofám! :O Nem tudom…olyan fáradt voltam, mikor elkezdtem nézni ezt a részt, de most biztos nem tudok elaludni egy darabig. Nem szeretem, amikor ilyen szintű konfliktusok vannak a tesók között…
Sorry Sam. Komolyan gondolta a bocsánatkérést, de én most azt mondanám Dean-nek, amit még ő mondott anno Sammy-nek: „I’m sorry it’s to little, and too late”
Sajna egyáltalán nem érdekel, hogy megvan az ellenszer a leviathánok ellen…nem érdekel .
Kikészültem…ezért szeretem ezt a sorozatot a legjobban…mert nem egy szimpla sorozatként tekintek rá. Soha nem is volt az számomra. And never will Smile


és igaz hogy már nem először látjuk összeveszni a tesókat, de az emberi kapcsolatok ilyenek!gondoljon csak mindenki a saját tesójával való kapcsolatra...az sem mindig rózsás. Vannak nyugisabb időszakok, de vannak konfliktusok is. Ettől lesz élő ez a sorozat...én ezért szeretem:)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





7.06 Slash Fiction Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.06 Slash Fiction   7.06 Slash Fiction I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
7.06 Slash Fiction
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 7. évad-
Ugrás: