SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 7.05 Shut Up, Dr. Phil

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

7.05 Shut Up, Dr. Phil Empty
TémanyitásTárgy: 7.05 Shut Up, Dr. Phil   7.05 Shut Up, Dr. Phil I_icon_minitimeSzomb. Okt. 22, 2011 2:31 pm

A “BUFFY, A VÁMPÍROK RÉMÉBŐL” LÁTOGAT EL HOZZÁNK CHARISMA CARPENTER ÉS JAMES MARSTERS VENDÉGSZEREPLŐKÉNT – Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) megismerkedik Maggie Starkkkal (vendégszereplő Charisma Carpenter), egy boszorkánnyal, aki azzal, hogy egy kisvárosra szabadította haragját, számos halált okozott. Sam és Dean lenyomozzák a férjét, Donaldot (vendégszereplő James Marsters), hátha ő tud segíteni. Donald elmondja a testvéreknek, hogy Maggie rá mérges, mert viszonya van, és ezt a felesége a városlakókon tölti ki.
Phil Sgriccia rendezte, Brad Buckner és Eugenie Ross-Leming írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
ancsy
Nyavalygó áldozat
ancsy


Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Odaát...jól érzem magam itt :D
Registration date : 2011. Oct. 04.

7.05 Shut Up, Dr. Phil Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.05 Shut Up, Dr. Phil   7.05 Shut Up, Dr. Phil I_icon_minitimeSzer. Okt. 26, 2011 12:20 am

Mi??? Very Happy kb. ennyi az első reakcióm! Szétröhögtem az agyam, pedig nem volt az a kifejezetten mókás rész. Nem igazán tudtam komolyan venni ezt a sztorit, mindamellett undorító egy rész volt…jajj apumnak is van olyan szögbelövője :S legközelebb a közelébe se megyek! Szív dobog a muffinban? Nem eszek többet muffint! XDD jah, és többet ne lássak tálcát se (ami kicsit nehezen megoldható dolog, tekintve hogy felszolgáló végzettségem >is> van Very Happy)
Jó volt látni Spike-ot!Bár én a kis szöszi hajával jobban bírtam, no meg ott ugyi vámpírka volt…egy jó vámpír:). Dean rémálma? kezdésnek elég erős volt, no meg feltűnt benne Cas, hát kell ennél több?Smile
Lance Armstrong kerékpárversenyző Dean!jegyezd már meg! (egyébként sajnálom, hogy nem úgy láttuk ezt a jelenetet, ahogy Jared linkelte a Twitterjére XDD behalás!)
Amúgy is volt egy-két poén, sőt még Bobby is vicceskedett! (Milyen Dean? Winchester!XD) A csirkelábaknál voltam totál kész XD De amikor Sam bevitte a lakásba, akkor semmi baja nem volt a kis lábakkal, csak mikor Dean nyújtogatta feléje, hogy „VEDD MÁR EL TŐLEM” XDDD Can you take the feet? az a hangsúly!meghaltam! Very Happy (amúgy a srácok még életükben nem bontottak csirkét? egyem a szívüket…még mindig a lábak a csirke legjobb részei…)

A legdurvább, ami nem szokott előfordulni velem, hogy egy cseppet sem aggódtam amikor a két boszi össze-vissza dobálta a srácokat!sőt vártam, hogy mi lesz a következő lépés XD a méheken már szó szerint hangosan nyerítve röhögtem XD Jensen ki nem állhatta a Bugs című részt, pont a méhek miatt. Most kapott párat az arcába. „ne kelljen felhoznom a reneszánszt!” „Nem történt semmi a Medici csajjal!” az a vita a boszipár között, fetrengtem, mint a srácok XD csak én a nevetéstől
Don jó fej volt, hogy kiütötte a leviathan fickót, megmentette a srácokat. Ha már Cas nincs, hogy segítsen…Sad

Az utolsó 3 percen már nem volt kedvem nevetni. Sam mennyire ismeri már a bátyját, tudja hogy valamit titkol. És úgy tudtam, hogy a boszi házaspárra fog hivatkozni Sammy, hogy ők is megbeszélték a dolgot, és működött. Jajj ugyan már, ez Dean-t nem hatja meg. De előbb-utóbb úgyis elmondja. Kíváncsi leszek, hogy Sam mennyire lesz zabos. Most úgy tűnik nekem, hogy nem teremtené le annyira Dean-t, csak mondja már el! (totál azt érzem, mint a 4. évadnál, amikor Dean titkolózott a pokolról. azt is olyan nehezen mondta el)És Sammy azért kérdezte, hogy jóban vannak-e mert attól tart, hogy ő tett valamit, ami miatt Dean szenveleg? remélem nem magát hibáztatja, mert ez most Dean sara. 100%-ig!
Tök jól szórakoztam ezen a részen XD

Sambora ügynök rendeer Bon Jovi rocks!
Vissza az elejére Go down
 
7.05 Shut Up, Dr. Phil
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 7. évad-
Ugrás: