SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 7.02 Hello Cruel World

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

7.02 Hello Cruel World Empty
TémanyitásTárgy: 7.02 Hello Cruel World   7.02 Hello Cruel World I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 2:46 pm

7.02 Hello Cruel World 702

SAM VISSZAEMLÉKEZÉSEI A POKOLRÓL – Castiel (Misha Collins) küzd a terhekkel, amik új-keletű erejével párosodtak. Sam (Jared Padalecki) az elméjében összeomlott fal következtében hallucinálni kezd és nehezen különbözteti meg a valóst a képzelgéstől. Bobbyt (Jim Beaver) aggasztja, hogy Dean kezd beleroskadni a Castiellel való harcba és a Samre való ügyelésbe.
Guy Bee rendezte és Ben Edlund írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

7.02 Hello Cruel World Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.02 Hello Cruel World   7.02 Hello Cruel World I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 4:30 pm

Hát, nem is tudom... Olyan átlagos rész volt nekem egy kisit, nem tudm, hogy miért. Kitartok amellett, hogy Cas szerintem nem halt meg. Sose higy az amiknak, amedig nem mutatnak holttestet is. Az a rossz, hogy "Luc" simán lejátszott ebben a részben mindenkit, szerintem. Sorry a Jensen, Jared fanoktól. Meglátjuk, hogy mi lesz ebből az új ellenség cuccból.
Vissza az elejére Go down
Akela
Nyavalygó áldozat
Akela


Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2010. Nov. 20.

7.02 Hello Cruel World Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.02 Hello Cruel World   7.02 Hello Cruel World I_icon_minitimeSzomb. Okt. 01, 2011 5:54 pm

Hát nem tom szerintem vannak benne kicsit erőltetett részek... Előzőbe Cas most Boby... Nem hinném h 2 rész alatt 2 karaktert megölnének... Majd kiderül Kiváncsi vok a 3. részre
Vissza az elejére Go down
ancsy
Nyavalygó áldozat
ancsy


Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Odaát...jól érzem magam itt :D
Registration date : 2011. Oct. 04.

7.02 Hello Cruel World Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.02 Hello Cruel World   7.02 Hello Cruel World I_icon_minitimeKedd Okt. 04, 2011 9:01 pm

Nem tudom ki hogy van vele, de most éreztem azt hosszú idő óta, hogy na igen!Ez a rész visszahozott valamit a régi idők Supernatural feeling-jéből.

Sőt, nem a 4. 5. évadéból, hanem még korábbról, amikor még nem is hittük, hogy léteznek angyalok.
Cas-t sajnos csúnyán likvidálták ebben a részben, de nem féltem, látni fogjuk mi még őt:) csak a ballonkabát nélkül (amit majd Dean szépen visszaad neki!)
Kicsit furcsállottam, hogy Dean nem akadt ki jobban Cas elvesztése miatt, de gondolom van így is bőven gondja. Nem is tudom melyik Winchester tesót sajnáljam jobba...öcsit, akinek borzalmas élményei vannak Luciferrel, meg az ő kínzásaival, vagy a bátyót, akinek ezt végig kell néznie.
Észre sem vettem és tolultak a szemembe a könnyek...amikor Sam azt hiszi (és még mi is) hogy Dean-nel utazik és Dean azt mondja neki, hogy már soha nem lesz jobban. Na az volt az első pillanat, hogy megállt a könny a szememben (Smile)költői vagyok:) Mert azt éreztem ez kegyetlenség Dean részéről, hogy mondhat ilyet, de aztán arra gondoltam, hogy már a lemondás, a belenyugvás beszél belőle. Aztán persze egyre világosabb lett, hogy ez nem lehet Dean, és valóban nem ő volt. A kedvenc jelenetem ott abban a raktárépületben zajlott. Nagyon megindító volt, ahogy Dean próbált segíteni az öccsének, hogy képes legyen eldönteni mi a valóság és mi a hallucináció. Amikor 'elkérte a kezét' és azt mondta, hogy vele volt, amikor megsérült, sőt ő varrta össze, abban számomra a testvéri szeretet minden rezdülése benne volt. Sokkal jobban mint a 6. évadban bármikor.
A vége jelenet, Dean telefonhívása :"Bobby megígérted, hogy itt leszel" visszaidézte az első évadból azt, amikor Dean hívja John-t. Végülis Bobby is már a srácok apja. Ez a káosz, a leégett ház, Bobby eltűnése, a két fiú megsérülése így együtt sok volt, de valami ilyesmi izgalmakat kaptunk korábban, még a sorozat elején. Nekem nagyon tetszett ez a rész, és reménykedem, hogy a 7. évad többi része is legalább ilyen színvonalas lesz!
(no meg hogy a fiúkat a korházban nem nyírják ki...Dean hogy fog törött lábbal vadászni az számomra rejtély)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





7.02 Hello Cruel World Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.02 Hello Cruel World   7.02 Hello Cruel World I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
7.02 Hello Cruel World
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 7. évad-
Ugrás: