SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 7.01 Meet The New Boss

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

7.01 Meet The New Boss Empty
TémanyitásTárgy: 7.01 Meet The New Boss   7.01 Meet The New Boss I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 1:27 am

7.01 Meet The New Boss 701

CASTIEL ISTEN SZEREPÉBEN TÜNDÖKÖL TOVÁBB – Castiel (Misha Collins) nem öli meg Samet (Jared Padalecki), Deant (Jensen Ackles) és Bobbyt (Jim Beaver), de figyelmezteti őket, hogy ne avatkozzanak bele a dolgaiba. Új, isteni szerepe szerint Castiel úgy gondolja, az a dolga, hogy a világot megtisztítsa a gonosztól. Dean úgy dönt, meg kell idézni Halált (vendégszereplő Julian Richings) és megmondani neki, hogy állítsa meg Castielt, de a korábbi angyal egy lépéssel Dean előtt jár, és egy nagyon dühös Halállal lesz kénytelen Dean szembenézni. Mindezalatt Sam küzd a fal leomlásával az elméjében.
Phil Sgriccia rendezte és Sera Gamble írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Death
Nyavalygó áldozat
Death


Hozzászólások száma : 1
Tartózkodási hely : egy kicsi jelentéktelen bolygó, azaz a Föld
Registration date : 2011. Sep. 26.

7.01 Meet The New Boss Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.01 Meet The New Boss   7.01 Meet The New Boss I_icon_minitimeHétf. Szept. 26, 2011 3:35 pm

Nos Laughing Ez tényleg ütős rész volt. Egyszerűen fenomenális. Tényleg egyszerre volt sokkoló, vicces és szomorú. Remélem Castielnek nincs vége, jó lenne ha igaz lenne az a szárnyas dolog, amit a chaten olvastam, hogy nem voltak a földön szárnyak, így még nem halt meg, csak eltűnt. Annak is örülök, hogy Crowley megúszta, én nagyon szeretem, jó karakter és kell valaki aki a pokollal törődik Very Happy Hát a Halál az haláli volt. A színész választásnál nagyon beletrafáltak a készítők Razz z egyszerűen kiráz tőle a hideg. Remélem látjuk még viszont, még ha Deant meg is fenyegette, hogy a legközelebb megöli ha meg tervezi kötni. Meg ha úgy vesszük Halál tud a legtöbbet a leviatánokról, szóval lehet érdemes lenne visszaráncigálni, vagy legalábbis visszaédesgetni egy kis Mekis kajával Laughing
Szegény Sammy. Neki sincs/lesz könnyű dolga. A gonosz Lucy visszatér. Képzelet vagy valóság?
Apropó. Angyalok. Nem maradt egy ismerős se. Illetve Mikey és Lucy, de nem biztos, hogy őket a ketrecen kívül szeretnénk látni. Szóval el kéne pár tollaska. Talán Isten megerőltethetné magát, és ha már Cast visszahozta 2x, akkor még párat visszahozhatna. Mondjuk Gabrielt geek bounce
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

7.01 Meet The New Boss Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.01 Meet The New Boss   7.01 Meet The New Boss I_icon_minitimeKedd Szept. 27, 2011 7:21 pm

Rohadt jó rész volt, pedig nem gondoltam volna, hogy az elöző évad után összekaparják magukat Very Happy . Jó, itt is volt elég kiszámítható rész. De hát hol nem? Halál játéka isteni, Cas szerintem még visszatér, egy amerikai sorozatban kizárt, hogy nagy dráma nélkül írjanak ki valakit. Lehet, hogy gyenge, és meghal szinte rögtön miútán kiűzték belőle a rosszat, de a búcsú akkor is fájdalmasabb lesz ennél. Legalábbis én így tippelnék. Sam képzelgései nekem túl mainstreamnek látszik, de Lucifer karakterét szeressük, ezért nem olyan nagy gáz. Gabe visszatérhetne, nem lenne rossz, csak már unalmas, hogy midnenki visszajár...
Vissza az elejére Go down
Akela
Nyavalygó áldozat
Akela


Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2010. Nov. 20.

7.01 Meet The New Boss Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.01 Meet The New Boss   7.01 Meet The New Boss I_icon_minitimeSzer. Szept. 28, 2011 5:46 pm

Nekem nagyon bejött ez az új rész. Igazság szerint a 6. évad befejezése után tartottam attól h Cas nagyon elkezd "Istenkedni".... Aminek nem örültem volna. Bár el is kezdett csak hamar ellene fordították. Most meg lehet aggódni h nehogy meghaljon! Baromi jó sorozat tényleg tudják hogy kell fenntartani az érdeklődést! Misha meg egy nagyon jó színész minden szerepbe beleéli magát! "A halál meg tényleg haláli!" Egyet értek h eltalálták a színész választást! Már nagyon várom a második epizódot!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





7.01 Meet The New Boss Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.01 Meet The New Boss   7.01 Meet The New Boss I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
7.01 Meet The New Boss
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 7. évad-
Ugrás: