SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.20 The Man Who Would Be King

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.20 The Man Who Would Be King Empty
TémanyitásTárgy: 6.20 The Man Who Would Be King   6.20 The Man Who Would Be King I_icon_minitimeSzomb. Május 07, 2011 5:39 pm

6.20 The Man Who Would Be King 620

BEN EDLUND VEZETŐ PRODUCER ÍRTA ÉS RENDEZTE AZ EPIZÓDOT – Castiel (Misha Collins) mesél Samnek (Jared Padalecki), Deannek (Jensen Ackles) és Bobbynak (Jim Beaver) a mennyben folyó háborúról, és hogy hogyan váltak Rafaellel ellenségekké. Bobby úgy gondolja, Castiel rejteget valamit, de Dean elutasítja ezt a feltételezést.
Ben Edlund írta és rendezte az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Catmom
Vendég




6.20 The Man Who Would Be King Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.20 The Man Who Would Be King   6.20 The Man Who Would Be King I_icon_minitimeHétf. Május 09, 2011 7:13 pm

Mondtam én,hogy megvan Cas oka arra, hogy szövetkezett Crowley-val.
Igazán megértem Cas-t,mert nem akarja,hogy bekövetkezzen amit a fiúk megállítottak.Ő még mindig a barátjuk és szereti őket,de a nagyobb dolog miatt kellett ezt tennie.
Dean-t sajnáltam,mert eléggé nagyot csalódott és amikor Cas-t testvérének meg a családjába tartozónak nevezi az nagyon szíven ütő volt.
Nagyon jó rész volt.
Vissza az elejére Go down
Roryka
Vendég




6.20 The Man Who Would Be King Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.20 The Man Who Would Be King   6.20 The Man Who Would Be King I_icon_minitimeKedd Május 10, 2011 8:06 pm

Egyre izgibb a történet. Hihetetlenül lebilincselő. Cas nem hazudtolja meg önmagát. Ő csak azt teszi amit helyesnek vél. Dean keményen bánt vele, de majd rájön... lol!
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.20 The Man Who Would Be King Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.20 The Man Who Would Be King   6.20 The Man Who Would Be King I_icon_minitimeVas. Jún. 12, 2011 9:25 pm

Nem tudom ki, hogy van vele, de az 5. évad 20-as része engem a nagy negyedik évados fináléra emlékeztett. Nem csak azért, mert visszaidézték azt, hanem a rész szerkezete miatt is. Nagyon tetszett, és Cas-t még soha nem értettem meg, nem szerettem és nem ítéltem el ennyire, mint most. A nagy különbség, hogy most megmagyarázott mindent. Tudjuk mit, miért cselekszik, cselekedett, és hogy ő hozta fel Sam-et, és hagyta békén Dean-t amikor pedig nagy szüksége lett volna rá. A negyedik évad 20-as részében ismerhettük meg Jimmy-t, Cas emberi énjét, úgy érzem most ismerhettük csak meg igazán Castiel-t. Számomra szívfacsaró volt, ahogy bezárták az ’angyal-körbe’, és faggatták. Sam még azzal is megvádolta, hogy direkt lélek nélkül mentette meg őt a pokolból…jajj, ez már nekem is túl sok volt. Nem hittem volna, hogy valaha egy mellékszereplőt fogok támogatni, sajnálni a fiúkkal szemben. Most így történt. Cas összetört…Meg az én gyenge szívem is. Misha előtt le a kalappal, ebben a jelenetben brillírozik, és lejátszik mindenkit a színről!
Az egész rész Cas vallomása volt. Most először úgy néztem rá, mint egy emberre, akinek érzései, félelmei, kétségei vannak. Egyet tud csak, hogy szereti a Winchester testvéreket és nem akar velük szembe kerülni. Dean-ék nem értik az indokait, így aztán sok választása nem maradt. De most olyan egyedül van, mint a kisújjam, és számomra borzasztó így látni Cas-t. Raffael beígérte az Apokalipszist, amit vér, verejték, és szenvedés által sikerült megakadályoznia a testvéreknek. Mégis mi mást tehetett volna Cas, mint szembe fordulni Raffaellel?
A rendezők/forgatókönyv írók megcsinálták azt, ami keveseknek sikerül: egyensúlyban tartani a szereplőket, a helyzetüket. Mert nyílván vannak indokok amik Dean és Sam mellett szólnak, ugyanakkor Cas helyzete is abszolút érthető, nem tudom és nem is akarom elítélni. Negyedik évadban ismertük meg mint erős, érzelmek nélküli, rettenthetetlen angyalt, és az ötödik évadban illetve a mostani hatodikban eljutottunk odáig, hogy Castiel egyre több emberi tulajdonságot sorakoztat fel. És a Winchesterek pont azért ítélik el, amit tőlük tanúlt. Szabad akarat, te irányítod a sorsod, és nincs olyan, hogy Végzet. Dean világ életében ezt szónokolta, és hiszi is!
Remélem Cas megkapja a jelét!
10/9!!!Nagyon tetszett ez a rész!
Vissza az elejére Go down
Andi09
Nyavalygó áldozat
Andi09


Hozzászólások száma : 2
Tartózkodási hely : A Föld nevű bolygó
Registration date : 2011. Jun. 21.

6.20 The Man Who Would Be King Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.20 The Man Who Would Be King   6.20 The Man Who Would Be King I_icon_minitimeVas. Jún. 26, 2011 9:03 pm

Nekem Cas már az elejétől kezdve szimpatikus volt. (Hiába, gyengéim a kék szemű pasik. Smile) Eddig viszont úgy voltam vele, hogy még nem igazán alakult ki teljesen a karaktere személyisége. Ez a rész mindent megváltoztatott. Biztos vagyok benne, hogy a dolgok előbb vagy utóbb helyre állnak közte, és kedvenc vadászaink között.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.20 The Man Who Would Be King Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.20 The Man Who Would Be King   6.20 The Man Who Would Be King I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.20 The Man Who Would Be King
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: