SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.19 Mommy Dearest

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

6.19 Mommy Dearest Empty
TémanyitásTárgy: 6.19 Mommy Dearest   6.19 Mommy Dearest I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 30, 2011 2:00 pm

SAM ÉS DEAN TALÁLKOZIK ÉVÁVAL - Sam (Jared Padalecki), Dean (Jensen Ackles), Bobby (Jim Beaver) és Castiel (Misha Collins) Éva (vendégszereplő Julia Maxwell) nyomára bukkan egy oregoni kisvárosban. A fiúk rájönnek, hogy az összes városlakó démonná lett változtatva, de meglepetésükre úgy néz ki, mindannyiuk haldoklik. Mikor végre találkoznak Évával, ő úgy dönt, azzal kínozza a testvéreket, hogy halott édesanyjukat, Mary Winchestert (vendégszereplő) démonként hozza vissza az életbe.
John Showalter rendezte és Adam Glass írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

6.19 Mommy Dearest Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.19 Mommy Dearest   6.19 Mommy Dearest I_icon_minitimeVas. Május 01, 2011 1:06 am

Rég izgultam végig ennyire egy részt, nagyon tetszett. Fordulatokkal, poénokkal gazdag volt és egyben tragikus is, ezt a kombinációt imádom. Amikor már azt hinnénk, vége az egésznek és nyugi van... jön a végére egy baromi nagy csattanó.

Megható volt a tesós jelenet, amikor Dean és Sam hátrapillantottak a srácokra. Büszkék lehettek magukra, hogy legalább 2 gyereket megmentettek. De sajnos nem.

Komolyan, Éva tök rendes volt Very Happy Mármint... nem gonosz szándékkal jött annyira, csak Crowley-ra rágott be. Szívszorító volt látni, hogy Éva Mary testébe bújt, és ezzel manipulálta a fiúkat. Dean elég okosan megoldotta a főnixes cuccot, de valami nagyobb elhalálozásra vártam Évánál... Elég könnyen ment.

Összeraktam magamban a képet (bár ha ilyen fordulatos ez a sztori, lehet, hogy tökre nem így van ahogy gondolom Very Happy) Castiel-ről és a tervéről. Szóval ez az, amiről Raechel dumált a korábbi részben. Én még most sem tudom elhinni, hogy Cas-t rossz szándék vezérelte volna. Kár, hogy a fenti háborúból eddig még nem kaptunk képet. Hatalmas évadzáróra készülök (direkt nem olvastam semmi spoilert, hogy izgalmasabb legyen Smile ) még nagyobbra, mint az ötödik évad zárórésze. Azt túlszárnyalni szerintem elég nehezen lehet, de remélem, hogy sikerülni fog. Akkor max majd nem egy-két hétig, hanem majd egy hónapig minden áldott nap bőgök ;D
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
Catmom
Vendég




6.19 Mommy Dearest Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.19 Mommy Dearest   6.19 Mommy Dearest I_icon_minitimeVas. Május 01, 2011 8:49 pm

Ez a rész elég ütős volt számomra.Igazi fordulatos, izgulós, nevetős volt.Olyan amilyennek lennie kell:)

A két gyerek nekem már elég gyanús volt,gondoltam, hogy nem oké velük vmi.De a tesók rögtön azon voltak, hogy megmentsék őket,ez szép gesztus volt tőlük.

Dean és a Jefferson Starship...ezen dőltem a röhögéstől...na és a babás beszólás Casnek.Dean okosan oldotta meg a dolgot,hogy Évával végezzen.Nem is sejtette senki,és ezért volt jó.

Nos, Castielt nem értem, hogy miért is csinálta ezeket a dolgokat, de gondolom hamarosan ki fog derülni mi van emögött.Nem hiszem, hogy Casnek gonosz vagy hátsó szándékai lennének, ő mindent okkal tesz.

Szerintem nagyon izgalmas évadzárót várhatunk majd.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.19 Mommy Dearest Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.19 Mommy Dearest   6.19 Mommy Dearest I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.19 Mommy Dearest
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: