SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.13 Unforgiven

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.13 Unforgiven Empty
TémanyitásTárgy: 6.13 Unforgiven   6.13 Unforgiven I_icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 4:47 pm

DEAN MEGTUDJA, MILYEN VOLT SAM ÉLETE, MIKOR SAMUELLEL VADÁSZOTT – Samnek (Jared Padalecki) visszaemlékezései lesznek arról, mikor egy ügyön dolgozott Samuellel (vendégszereplő Mitch Pileggi), mielőtt még kapcsolatba lépett Deannel (Jensen Ackles). Sam kap egy rejtélyes sms-t, amiben egy kisvároshoz kap koordinátákat, ezért a testvérek útra kelnek. Dean meglepődik azon, amit a városlakók mesélnek neki Samről, amikor még ott élt.
David Barrett rendezte, Andrew Dabb és Daniel Loflin írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.13 Unforgiven Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.13 Unforgiven   6.13 Unforgiven I_icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 9:00 pm

No hát, hadd mondjam, megközelítőleg sem volt olyan jó rész, mint az előző, de ilyen is kell néha. Bár kicsit szar, hogy végre megszabadultunk Sammynátortól, erre megint őt kell néznünk, nem?! A jelen folyamatosan bociszemeket meresztgető Same sem tudott ezért igazán kárpótolni. De azért annyira örülök, hogy Sam végre önmaga... úgy hiányzott! És annak is örülök, hogy végre egyszer megint Dean volt az, aki kivágta magukat a szarból, úgy értve a pókhálóból.
Különben csak nekem van egy olyan érzésem, hogy lehetnének néha kicsit kevésbé emberszabásúak a szörnyek? Kicsit csalódást okoztak már a sárkányok is. Persze azt sokkal nehezebben lehetne megoldani, mint rátolni a fazonra egy kis sminket, az is igaz, meg nem a Gyűrűk ura költségvetéséből élnek.

Hja, és a szívem majd megszakadt a kicsi Sammyért a végén! Még húzta azzal Deant, hogy mi van, fél, hogyha kicsit megkaparássza a falat, hirtelen rázúdul az egész pokol, és a földre zuhan egy nyáladzó rohamban... erre tényleg! Különben én is azt hittem, hogy nem lesz baj, ha egy kicsit bolygatja azt, ami a testével történt az elmúlt évben, Végülis úgy szólt a fáma, hogy a fal csak a pokoltól óvja meg... a fene se gondolta volna, hogy ez lesz. Na jó, talán csak Dean gondolta. Gyanítom, most nem örül annak, hogy mondhatja, "én megmondtam".

Mi lesz a mamival? Ebben a részben benne sem volt, nem lesz idejük kidolgozni a történetét. Kivagyok, félek, hogy összecsapják az egészet. Így is már sokkal gyorsabban történnek a dolgok, mint történhetnének... mármint, optimális esetben húzhatták volna azzal is, hogy mikor jön rá Sam, hogy itt volt az elmúlt évben, meg azzal is, hogy mikor tör rá a pokol. Ó, mindegy, nem sír a szám.

Sam-girl vagyok Wink
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
vivcsi
Nyavalygó áldozat
vivcsi


Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2011. Feb. 13.

6.13 Unforgiven Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.13 Unforgiven   6.13 Unforgiven I_icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 7:31 pm

Nekem pedig ez a rész, sokkal jobban tetszett mint az előző. Engem nem zavart, hogy újra láthattuk a Sammynátort, sőt számomra kifejezetten érdekes volt, hogy a lelkes Sammy hogyan szembesült a lelketlennel. Jó, hogy a sötét múltjába úgymond minket is beavattak, így nem kell találgatnunk, hogy mi történt akkor vele.
A szörnyek mostanában tényleg elég emberszabásúak lettek, de engem ez nem zavar. Én így is megijedtem pókembertől XD Szegény elég csúnya volt.
És igen az utolsó jelenet... Én is annyira sajnáltam Sammyt. Sejtettem, hogy valamikor előtörnek majd az emlékei a pokolról, de nem gondoltam, hogy ilyen korán, ebben a részben. Most aztán izgulhatok, mi lesz a következő epizódban.
A ,,Mindenek Anyját'' én egyáltalán nem hiányoltam a részből, szerintem nem is illett volna bele a mostani sztoriba. Castielt viszont szívesen láttam volna, remélem a következőben már benne lesz.
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




6.13 Unforgiven Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.13 Unforgiven   6.13 Unforgiven I_icon_minitimeSzer. Feb. 16, 2011 9:31 pm

Sztem ez is jó rész volt, mondjuk nekem is jobban tetszett az előző.
Érdekes volt valóban Sam ahogy visszaemlékezett és látta a lelketlen Sam-et, na de minden csajt meghúzott...és mennyire kegyetlen volt.Most meg néz nagy ártatlan Sammy módon.
Dean most tényleg ott volt a szeren, megoldotta a dolgokat, ahogy kellett, ezt szeretem benne:)
Sajnáltam Sam-et a végén, nem tudom mi fog még előjönni neki.
A mindenki anyjáról valóban nem hallottunk,így nem is halad a sztori.
Na majd látjuk mi történik....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.13 Unforgiven Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.13 Unforgiven   6.13 Unforgiven I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.13 Unforgiven
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: