SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.06 You Can't Handle The Truth

Go down 
+2
Kat
Fanny Winchester
6 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 10:07 am

6.06 You Can't Handle The Truth 605

AZ IGAZSÁG FÁJ – Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) egy öngyilkosságsorozat ügyében dolgoznak. Rájönnek, hogy az áldozatok úgy lelték halálukat, hogy brutális igazságnak tették ki őket, ami megőrjítette őket. Kiderül, hogy az Igazság Istennőjét, Veritast próbálják megidézni, aki kényszeríti az embereket, hogy kegyetlenül őszinték legyenek akaratuk ellenére, és Dean a következő áldozat. Rákényszerül, hogy elmondja Samnek, hogyan is érez igazán azzal kapcsolatban, hogy öccse visszatért a pokolból.
Rod Hardy rendezte, Eric Charmelo és Nicole Snyder írta az epizódot David Reed, Eric Charmelo és Nicole Snyder története alapján.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Kat
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Feb. 06.

6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 1:04 pm

Az első reakció? Hűűű+ha! Shocked
Kíváncsi leszek a tietekre, ha már láttátok!
Erős 3-as (5-ből).
A fiúk nagyon jót alakítottak, le a kalappal előttük!
(még jó, hogy láttam a 7-es előzetest, az kissé megnyugtatott a vége után)
Vissza az elejére Go down
Luna
Nyavalygó áldozat
Luna


Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Tartózkodási hely : Szombathely
Registration date : 2010. Aug. 22.

6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 2:07 pm

Shocked OMC hát ez meg mi volt????? Amikor Sam hazudott még Veritasnak is, csak arra bírtam gondolni, hogy b*szki ezt nem tehetik meg velünk!! Aztán a vége meg... Crying or Very sad Én szeretném hinni, hogy Sam akkor már az igazat mondta. Bár nem tudom. De hogy Dean sz*rrá verte, azt megértem, de akkor is fájt látni. De áááá nem igaz!!!
És most nagyon haragszom, hogy Casnek csak egy jelenete volt, és azt végig leadták előre Evil or Very Mad Másodszorra is nagyon jó volt látni, de akkor is... Dean mennyire szomorú volt ott, hihetetlen
Azért volt egy-két poén is a részben, amin tudtam nevetni xD

Sokadszorra is összetörték a szívem, de már lassan kezdek hozzászokni...

Ja és nem tudom, megnézzem-e a jövő heti promót, valószínűleg nem fogom kibírni, de ha tényleg nagyon spoileres, akkor nem ártana...
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 2:14 pm

Igen a vége nekem is kicsit kurtára sikeredett Smile olvastam a következő rész ismertetőjét és teljesen különállónak gondoltam. Hogy lehet így befejezni egy részt ? Még jó hogy nincs szünet !

Amúgy nekem is elsőre egy nagy hűűha volt a reakcióm.
De ez a Sam még most sem tiszta. Ahogy Dean szemébe hazudott...... affraid a végén meg már szerintem azért mondta amit mondott, mert nem volt mit tagadnia, de az az érzésem, hogy az sem a teljes igazság volt!
Amúgy a résszel nem volt semmi bajom egy jó kis Odaátos epizód volt Smile Megvolt a lény, megvolt az ügy, a jó kis durva elhalálozások Smile
Az előzetest a köv. részről persze megnéztem úgyhogy jó hosszú hétnek nézek elébe Exclamation
Vissza az elejére Go down
Nemámka
Nyavalygó áldozat
Nemámka


Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Tartózkodási hely : Az Impala anyósülésén, Dean mellett
Registration date : 2009. Nov. 20.

6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeSzomb. Okt. 30, 2010 10:42 pm

úú bááázzz de egy állat rész volt Very Happy Very Happy brilliáns befejezés, abszolúte gyönyörű *-* izé, bocsánat. de én is élveztem, na XDDD én is azt hittem, hogy csak egyet nyom be neki de hogy szarrá verte, na azzz felülmúlta a várakozásaimat Very Happy juhéé ^^
a végén amikor Dean a csajba vágta azt a vasmicsodát, és akkor a csajnak ilyen állatias macskaféle-számítógépesszerkeszétű defeje lett, az nagyon tetszett Very Happy azt hittem megijedek tőle mert jaj, olyan undorító istenfejeket, meg úgy általánosságban szörnyfejeket szoktak mutogatni odaát, de ez most bejövőős Very Happy hát meg amúgyis macskafan vagyok ^^ *-*
de amikor Dean rákeresett Gabriel kürtjére, na ott nagyot dobbant a szívem *.* jaaj vissza kell hozniuk őt ^^
ja de az elején, mikor a fekete hajú kislány elkezdi, hogy "I hate mommy, I wanna burn her in her sleep" Shocked Shocked Shocked uh mondom, jó' van.... azért szép kis igazságok hangzottak el Very Happy


na, így szeretem Samet. két vállra fektetve ^^

ja és az egy akit tényleg nem tudnak elrontani soha, az Bobby XDDD
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 12:25 am

Mekkora jó rész volt! Komolyan mondom, lélegzetvisszafojtva néztem (mondjuk ebben az is benne lehet, hogy kevés nekem a heti egy rész, mikor két hét alatt néztem meg az első 5 évadot XD)
Szerintem nagyot ütött a vége, és szó szerint... komolyan mondom, örülök, hogy Dean péppé verte Sam arcát! Miután annyi időn keresztül ott volt kétségek közt (meg mi is), hogy mi is lehet az öcsikéjével! Úgy sajnáltam Deant, mikor Lisa kidobta, mondjuk várható volt, hogy ez fog történni, de akkor is. Meg amikor mondta a csajnak, hogy én nem vagyok apa, gyilkos vagyok. Azt hittem ott szakad meg a szívem a kis könnyes szemeiért (fan girl-üzemmód). És ahogy a kést Dean Samhez szegezte... Nem hiszem el, hogy tényleg képes lenne bántani, mármint a 2. évad felé sem akarta, amikor gonosz-démon-főúr vagy mi akart válni belőle, és mondta az apjuk, hogy lehet meg kell ölnie. Amúgy akkor még milyen kis helyes volt Sammy, nem egy ekkora böhöm kétajtós szekrény =// Na mindegy.

Szerintem Cas aranyos volt benne, amikor töltötte a piát Deannek, csak tényleg nem ér, hogy ennyit szerepelt, de már ezt is láttuk előre. Cas nem is szereti Samet, csak Dean miatt akar segíteni neki. XD

Most nem spoileresen írom le, de remélem, hogy a következő részben visszakapjuk a régi édes kis Sammynket.
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 12:32 am

Nemámka írta:

de amikor Dean rákeresett Gabriel kürtjére, na ott nagyot dobbant a szívem *.* jaaj vissza kell hozniuk őt ^^

Az összes rész, amiben szerepelt a Trükkös/Gábriel, rohadt jó volt, csíptem a búráját ^^ De hát nem hiszem, hogy őt visszahoznák. Pedig de jó lenne XD
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Sharkey
Vendég




6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 12:43 am

hát nem tom ki hogy van vele, de ez a rész nyerte el eddig a legjobban a tetszésem a 6. évadból. Samért aggódom, mert mindigis SamGirl voltam és nagyon sajnálom, hogy a 6. évadban ennyire... lelketlen :/ azért a végén rendesen megkapta a magáét és nem ezért vagy azért, de épp ideje volt, hogy Dean kiadja magából a dolgokat mert elég rossz napokat élt meg mostanában... Lisa, Ben, Sam...

Egyébként, aki nagyon a toppon volt most az Bobby XD az a telefonbeszélgetés Deannel Very Happy Legjobb jelenet volt Very Happy

És Gábrielt én is hiányolom. Bírtam a fickót, jó fej volt Razz
Na szóval reméljük jövőhéten kiderül mi is van Sammyvel, mert már nagyon zavar a viselkedése... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeHétf. Nov. 01, 2010 1:40 am

Ez a rész nekem is hűha volt!
Dean rettenetes kétségem között van,sztem most olyan lehet neki, mintha mindent elveszített volna.Kivéve talán Bobbyt és Cast.Nagyon nem stimmel vmi Sammel,de rem hamarosan kiderül már vmi.Örültem Casnek és annak,hogy segíteni akar Deannek.
Amikor a végén szétütötte Samet az eléggé lehidaló volt.
Bobby ismét nagy volt!Smile
Nagyon várom a következő részt!
Vissza az elejére Go down
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitimeSzer. Nov. 03, 2010 12:49 am

Nekem is hűha volt ez a rész. Az évad legjobb része. Sam megérdemelte amit kapott a végén, de közben sajnáltam is, mert nekem nem tetszik ez az ellenségeskedés a két testvér között. Ez már nem újkeletű dolog. Sad
Remélem azért előbb utóbb kiderül, hogy Sam nem végleg változott ilyen negatívan meg. Nagyon nem tetszik nekem ez az új Sam, főleg az a tekintete amiből csak hidegséget lehet kiolvasni.
Deant sajnáltam, hogy Lisa dobta, de szerintem nekik is így a legjobb, mert így is elég nagy veszélynek voltak kitéve, nem egy életbiztosítás egy vadász családjának lenni.
Boby hozta a formáját, az nagyon nagy volt. Smile
Cas többet is szerepelhetett volna, az tetszett mikor eltünt és 2 másodperc múlva újra megjelent és mikor kérdezte Dean, hogy hol kereste a kürtöt akkor azt mondta mindenhol. Smile
Gabriel nagyon hiányzik nekem is, visszahozhatnák pár részre, nagyon bírtam a stílusát. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.06 You Can't Handle The Truth Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.06 You Can't Handle The Truth   6.06 You Can't Handle The Truth I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.06 You Can't Handle The Truth
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: