SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.05 Live Free or Twi-Hard

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 9:50 am

6.05 Live Free or Twi-Hard 605

DEANT VÁMPÍRRÁ VÁLTOZTATJÁK – Miután egy csapat lány eltűnik, Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) rájön, hogy egy csoport vámpír ütött tanyát a kisvárosban. Egy két vérszívóval folytatott harc alatt Deant megharapja az egyik és vámpírrá változik… Samuel (vendégszereplő Mitch Pileggi) elmondja Deannek, hogy vissza tudja változtatni, de ahhoz annak a vámpírnak a vérére lesz szüksége, aki megharapta. Dean beszivárog a fészekbe, és belefut az Alfába...
Jan Eliasburg rendezte és Brett Matthew írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 9:22 pm

Nagyon lemehetett a nézettség, ha ezzel a twilight-paródiával, meg az enyhe homosággal próbálják növelni... mindegy, nekem tetszett, csak enyhén szólva is furcsa, hogy Dean ennyire kijött a gyakorlatból egy év alatt. Mármint, jesszus, ilyen egyszerűen hagyja, hogy a vámpír megitassa a vérével? Eww. Persze utána azért faszán kinyírt egy csomó vámpírt, de hát akkor már félig-meddig ő is az volt.
Sam pedig asszem két évet volt Stanfordon, és nem volt az első évadban ennyire béna.
Még mindig vérzik a szívem, mert én Sammy-fan voltam, de hát most nem hagynak nekem sok választást...
Egyébként az tetszett nekem, ahogy bemutatták nekünk, milyen is a vámpírrá válás fizikai folyamata, már úgy értve Dean szemszögéből nézve.
Ezen szakadtam: Bűzlesz, mint egy élő hamburger!
Ezek nem vámpírok, köcsögök!! (Addig jó, amíg Anne Ricet nem szidják =P)
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
elanor
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeSzomb. Okt. 23, 2010 11:52 pm

sliver: Sam nem béna volt, direkt hagyta, hogy Dean vámpírrá váljon, és direkt nem emlékezett a gyógymódra sem. Valami nem stimmel vele, és ezt már a bratyó is észre vette. Kíváncsi vagyok, mi az. Egyébként nem volt rossz rész, habár az előző kettő jobban tetszett. Olcsó húzás Alkonyat-paródiát csinálni, de lehet, hogy én sem hagytam volna ki a készítők helyében, végülis természetfeletti sorozat, ráadásul valós időben játszódik, szóval adja magát a dolog...
Vissza az elejére Go down
csabesz
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 12:29 am

Nem semmi rész volt! Ugyanis másodikra mikor megnéztem észrevettem a lényeget hogy Sam direkt hagyta hogy Dean-nek a szájába csöpögtessen a vámpír mert valószinűnek tartom hogy ez volt az ő terve! Gondolom kiváncsi volt arra hogy Dean mit fog látni a 'fészekben' (ahova ugye normál ember nem juthat be mert nem lehet tudni hol van) hátha elvezeti Sam et az alfa vámpírhoz!! A teljes képet nem lehet összerakni majd kiderül a sorozat többi részéből, de az tuti hogy az alfákat keresik minden fajból...persze ezt csak én gondolom az eddigi részek alapján! de az tuti hogy a következő részben sokminden ki fog derülni, főleg Sam&Dean kapcsolatáról! Mondjuk engem ez a része is nagyon érdekel! Hová vezet ez az egész titkolózás, furcsán viselkedés egymással...! Izgi lesz az biztos!!
Vissza az elejére Go down
Ultra
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 12:35 am

De ez vicc amit sam művel samuel most valahogy jobb fej volt, mint sam, lehet hogy ő nem "áldozná" fel a rokonát 1 vámpirokhoz való beépülés miatt. Meg a végén mutatták ahogy pörgették vissza az időt, dean látta, hogy sam csak ott ált.
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 2:04 am

elanor írta:
sliver: Sam nem béna volt, direkt hagyta, hogy Dean vámpírrá váljon, és direkt nem emlékezett a gyógymódra sem. Valami nem stimmel vele, és ezt már a bratyó is észre vette. Kíváncsi vagyok, mi az. Egyébként nem volt rossz rész, habár az előző kettő jobban tetszett. Olcsó húzás Alkonyat-paródiát csinálni, de lehet, hogy én sem hagytam volna ki a készítők helyében, végülis természetfeletti sorozat, ráadásul valós időben játszódik, szóval adja magát a dolog...
Eww, én is tudom, hogy direkt hagyta, az az elégedett kis mosoly a szája sarkán... Arra gondoltam, hogy Dean mennyire béna most, pedig csak egy évet hagyott ki, és Sammy pedig az első évadban kicsit sem volt szerencsétlen, pedig ő azelőtt két évet hagyott ki. Vagy mennyit.
Hát hidd el, én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi van Sammel. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki ebből az egészből, de sajna nem reménykedem sokban. Mindensetre talán a következő részben kiderül, legalábbis az előzetes ezt sejtetni.
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Ultra
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 12:57 pm

silver : azt vedd figyelembe, hogy az a vámpír akivel dean harcolt több mint 600 éves volt, nem olyan volt mint a többi vámpír.
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 2:39 pm

Ultra írta:
silver : azt vedd figyelembe, hogy az a vámpír akivel dean harcolt több mint 600 éves volt, nem olyan volt mint a többi vámpír.
Aztán mégis csak lenyírta a fejét. Na mindegy, egyébként nem csak ebben a részben volt Dean túl gyenge, hanem a 6, évad összes részében.. Mint például, mikor az alakváltó jön a kisbabáért, mármint amikor a motelben voltak... Elég egyszerűen lenyomta az alakváltó Deant, aki csak nézett az ágy mellett a földre rogyva, mint rozi a moziban, akkor is Sam lőtte le. Mondjuk remélem ez után a rész után kicsit összekapja magát.
Különben sajnálom Lisa miatt... Mi a francnak nem veszi fel a csaj a telefont? És Dean mi a francnak nem aggódik amiatt, hogy valami baja történt, pl egy másik vámpír kinyírta? Elég szomorú vagyok, hogy összevesztek. Mivel így se lesz Dean olyan, mint azelőtt, csak szar neki. Igazán elmehetne hozzájuk személyesen, és elmagyarázhatná a dolgot.
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Ultra
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 3:10 pm

Azért tudta lenyírni a fejét mert már vámpír volt 1 kicsit erősebb Smile).
Nem értem mért kapta volna el 1 másik vámpír Lisáékat? hogy jött ide most 1 másik vámpír dolog? és valszeg azért nem veszi fel Lisa mert nem tudja most mivan Deanel Smile
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 3:20 pm

Ez a rész is hozott izgalmakat...
Nekem mostmár egyre biztosabb, hogy Sammel együtt Lucifer is visszajött, csak még nem tudja vagy nem akarja átvenni felette az uralmat. Valamit biztos tervez az alfákkal, hadsereget gyűjt, ahogy Dean mondta, csak nem csak a vámpírokból, hanem az alfákkal együtt minden lényből.
Szegény Deant sajnálom, de a köverkező részből végre megtudjuk az igazságot.
A vámpíros poénok jók voltak, de ha nem mondják én nem is figyelem, hogy a fiút Robertnek a lányt Kristennek hívják Rolling Eyes de a csillámos beszólás az jó volt ... "Does it work?", meg a fej mikor a vámpír "kikezdett" vele Smile
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 3:44 pm

Jó rész volt.Az Alkonyatos utalások azokon nagyokat nevettem...de persze régebben is láttunk tőlük kifigurázásokat.Na igen és Sam..eléggé furcsa,ahogyan hagyta,hogy Dean átváltozzon...és sztem is direkt hagyta neki,hogy bejusson a fészekbe.Tudta a gyógymódot és tudta, hogy Dean nem fogja hagyni, hogy saját maga átváltozzon,csak kellett Samnek az info.Most csalódtam kicsit,mert Sam párti vagyok,de biztosan fognak kiderülni dolgok.
Dean megint teljesen bizonytalan Sammel kapcsolatban és nagyon kiváncsi vagyok miként fog ennek hangot adni.
Várom a következő részt:)
Vissza az elejére Go down
elanor
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 5:55 pm

sliver: Ja, így már értem. Hát igen, Dean nem az igazi mostanában, habár az is igaz, hogy egy 600 éves vérfarkas nem könnyű ellenfél.

Remélem, hogy Sam nem önmaga, mert akárhogy is nézzük, szemrebbenés nélkül kockáztatta a bátyja életét. Ismerte ugyan a gyógymódot, de azt is tudta, hogy nagyon nehéz elkészíteni, és egyáltalán nem biztos, hogy hatásos.
Tetszik Dean módszere, hogy rájött ugyan néhány dologra, mégsem vonta kérdőre a testvérét, hanem kivár, hogy mi fog történni, és addig is rajta tartja a szemét.
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 9:32 pm

elanor írta:
sliver: Ja, így már értem. Hát igen, Dean nem az igazi mostanában, habár az is igaz, hogy egy 600 éves vérfarkas nem könnyű ellenfél.

Remélem, hogy Sam nem önmaga, mert akárhogy is nézzük, szemrebbenés nélkül kockáztatta a bátyja életét. Ismerte ugyan a gyógymódot, de azt is tudta, hogy nagyon nehéz elkészíteni, és egyáltalán nem biztos, hogy hatásos.
Tetszik Dean módszere, hogy rájött ugyan néhány dologra, mégsem vonta kérdőre a testvérét, hanem kivár, hogy mi fog történni, és addig is rajta tartja a szemét.

Vérfarkas? =P Bocs, nem akarod beléd kötni XD
Sammy le is tagadta, hogy tudja, hogy van ellenszer! Pedig tudta! De nem tudom miért. Gondolom, hogy Dean bemenjen a fészekbe minden mindegy alapon, és ne maradjon inkább veszteg, amíg kikutyulják a löttyöt. Vagy nemtom. Pff, hogy ennyire kihalt benne minden érzelem! Én is remélem, hogy inkább nem önmaga, de akkor viszont jó régóta nem az, és eddig nem tűnt fel senkinek? Az meg durva. Az mondjuk lehetne, hogy valahol mélyen Lucifer benne lapul, csak nem akar kijönni. De akkor meg mi a pokolnak nem akar?
Gondolom Dean azért nem vonta kérdőre, mert nem biztos abban, hogy Sam direkt hagyta, hogy vámpírrá váljon... Már ezelőtt kérdezgette tőle, hogy mi van vele, nem akar-e beszélni a pokolról, de Sam elütötte azzal, hogy ja, egy kicsit eldurvult.
Ez az egész Campbell-család bagázs Sammel együtt nagyon nem stimmel!
Bár most Samuel valamennyire jó fej volt, szóval már igazán nem lehet azt hinni, hogy ő a főgonosz a csapatban, és befolyásolja Sammyt...
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Eroplén
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 9:32 pm

elanor te meg mit néztél vazz? hol láttál te vérfarkast? Very Happy
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 9:36 pm

Ultra írta:
Azért tudta lenyírni a fejét mert már vámpír volt 1 kicsit erősebb Smile).
Nem értem mért kapta volna el 1 másik vámpír Lisáékat? hogy jött ide most 1 másik vámpír dolog? és valszeg azért nem veszi fel Lisa mert nem tudja most mivan Deanel Smile
Na jó, ez igaz. Lisa szemszögéből nézve: Dean egyszer csak megjelenik otthon, ráadásul az éjszaka közepén, rondán leteremti, hogy nem akarja belerángatni az életébe, aztán kb lekoptatja, majd még a falhoz is vágja, utána meg Bent is. Gondolom Lisa még ott tart, hogy hogyan lehetett Dean ilyen fasz. Elég szar lehet Lisának, lehet én se venném fel a telefont XD
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
elanor
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 12:07 am

jóvanna, elírtam Very Happy Nem tudom, honnan jutott eszembe a vérfarkas... Habár a vér meg a fogak stimmelnek Laughing
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 11:59 am

Ma éjjel azt álmodtam, hogy valaki megpróbált meggyőzni, hogy Sam testében az apja jött vissza XD És nagyon értelmes dolgokat mondhatott, bár már nem emlékszem, mit, és el is hittem Very Happy

A vámpír alpha nagyon titokzatos, és a két kislány is, akiket Dean a látomásában látott. Samre most már nagyon kíváncsi vagyok, idegesít az egész, hogy nem tudunk róla semmit...
Vissza az elejére Go down
Ultra
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 4:34 pm

Nekem most jutott eszembe valami, hogy John családfájával mi van ? eddig 1 vacak említés se volt ebből még valami jót ki lehetne hozni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kristin
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeHétf. Okt. 25, 2010 10:18 pm

A Winchesterekről már mondták h semmi sincs, mármint, náluk csak John kezdett el vadászni Mary halála után, előtte kb mindenki, csak autószerelő volt... szóval ez zsákutca...
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitimeVas. Okt. 31, 2010 6:17 pm

Egy hét késésben vagyok, és már lehet, hogy senkit nem érdekel a hozzászólásom, de muszáj kiírnom magamból, hogy mennyire tetszett ez a rész.
Az elején megnevettettek minket Alkonyat-os poénokkal, aztán jött a szokásos pofoncsapás: Dean-ből vámpírt csináltak. Nem nagy hír, előre beharangozták már a sneek peak-ek, de a részletekben rejlik az ördög, Sam tettére nincs bocsánat. Hogy másokat hagy megkínozni? Oké, rendben! Hogy egy éven keresztül annyit sem mondott Deannek, hogy helló élek? Oké, rendben. De hogy a saját bátyját használta csalinak???És nem egyszerűen csak csalinak, hanem hagyta, hogy tulajdonképpen Dean meghaljon, hiszen gondolhatta, hogy a bátyó majd megöli magát, mielőtt végezne másokkal. Bár Sam az elején megijed, mikor azt látja, hogy Dean-t püföli egy 600 éves vámpír, csak utána gondolja meg magát, és nem avatkozik közbe…Nekem úgy tűnt, mintha Sam elégtételt kapna, hogy most Dean ivott vért, és nem ő a szörnyeteg, hanem a bátyó. (Persze épp ezért Sam még nagyobb szörnyeteg)
Sam előbb megölte volna Dean-t, mint Samuel, és ez a nagyon durva:(
Jensen játéka lenyűgöző, most először az évadban éreztem azt igazán, hogy visszakaptuk az igazi Dean Winchestert. A rendező zseniálisan mutatta meg nekünk, hogy mit érez, mit lát Dean vámpírként, és így még szörnyűbb volt végignézni a metamórfózisát. A Lisa-s jelenetnél, már totál para voltam, gondoltam, hogy nem fogja átváltoztatni Lisa-t, de senki sem tudhatja, mi telik ki egy vámpír- Deantől:)
Dean vámpír látomása nem vili teljesen, a kislányok, az öreg fószer aki elsőre tök olyan, mint az 5/16-os Mennyországos részben a kertész-Istennel beszélő-fickó…
Egyébként tetszik ez az Alpha szál, minden szörny jött valahonnan. És ez a hadseregtoborzás pont olyan, mint Azazelé volt annak idején, amiben ugyi drágalátos Sammy-nk is részt vett…
(Most komolyan az volt neki a legfontosabb, hogy mit látott Dean a fészekben???COME ON!)
Nagyon teteszett, ahogy megoldották, hogy Dean tudja: Sam nem segített neki. Dean okos, és kivár. Nem fogja kiadni most magát, és az érzéseit öcsikének, mert ez nem jött be legutóbb sem…Nem fogja hagyni, hogy gyengébbnek tűnjön Samnél.
Sam-et most nagyon utálom, így aztán bizton állíthatjuk, hogy Jared nem rossz színész, ha el tudta játszani, hogy ő az aranyos, kedves kisöcsi, most meg, hogy egy szemét seggfej.Smile
(Dean helyében be sem engedném ülni ezt a szemetet az Impalába!)
Az évad legjobb epizódja volt 10/10!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.05 Live Free or Twi-Hard Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.05 Live Free or Twi-Hard   6.05 Live Free or Twi-Hard I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.05 Live Free or Twi-Hard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» free slots to play for fun

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: