SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.04 A Weekend At Bobby's

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.04 A Weekend At Bobby's Empty
TémanyitásTárgy: 6.04 A Weekend At Bobby's   6.04 A Weekend At Bobby's I_icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 10:25 am

6.04 A Weekend At Bobby's 604

JENSEN ACKLES RENDEZŐKÉNT DEBÜTÁL – Miután Bobby (Jim Beaver) rájön, hogy Crowleynak (Mark Sheppard) nem áll szándékában visszaszolgáltatni Bobby lelkét, a vadász a saját kezébe veszi az ügyet. Segítség reményében felkeresi Samet (Jared Padalecki) és Deant (Jensen Ackles), mivel Crowley egyik legfontosabb titkára derített fényt. Mindezalatt Sam és Dean megtapasztalhatják, hogy mit csinál Bobby egész nap, amikor nem a fivérekkel van.
Jensen Ackles rendezte, Andrew Dabb és Daniel Loflin írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Lunaa
Vendég




6.04 A Weekend At Bobby's Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.04 A Weekend At Bobby's   6.04 A Weekend At Bobby's I_icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 12:45 pm

Először is: Booobbyyyy I love you I love you I love you I love you Very Happy
Jó rész volt, nekem tetszett^^ Volt benne humor, dráma, olyan hangulatos volt Smile
Most így hirtelen nem is tudom, mit írhatnék, csak most fejeztem be a részt, úgyhogy még feldolgozás alatt áll xD Meg túl sok olyan rész volt benne, ami tetszett, hogy mindet kiemeljem, az esetleges negatívumok meg majd csak később esnek le.

Mondjuk azt nem tudom, mennyire jó, hogy ilyen rövid idő alatt letudták Crowley és Bobby ügyét - már ha tényleg úgy van. Meg fura, hogy ez a démonégetés eddig még nem került elő.


Jensen jót rendezett, grat neki! Very Happy

Várom a következőt. ^^
Vissza az elejére Go down
elanor
Vendég




6.04 A Weekend At Bobby's Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.04 A Weekend At Bobby's   6.04 A Weekend At Bobby's I_icon_minitimeSzomb. Okt. 16, 2010 10:34 pm

Nagyon jó rész volt, eddig nekem ez idézte fel legjobban a klasszikus odaátos hangulatot.
Logikus és ötletes dolog volt Crowleyt skót szabónak ábrázolni. Az előző évados részekben nem értettem, miért emlegeti Deanéknek a szabóját, és miért beszél angol akcentussal, de így már világos. Very Happy

Bobby is jó volt, a maga egyedi modorával és beszólásaival. A country zene pedig tök jól passzolt az elején a jelenetekhez, amiben bemutatják, hogyan is tölti mindennapjait

A démonos dolog kicsit furcsa volt, ezek szerint ők is csak egyszerű szellemek, és el lehet pusztítani őket csontégetéssel? Hogyhogy ezt eddig nem alkalmazták?

Összességében Dean nagyon jó részt rendezett! Eleinte kicsit fenntartásaim voltak vele kapcsolatban, mert az nem mindig sül el jól, ha egy színész beáll kamera mögé. De ez tényleg profi munka volt, le a kalappal!
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




6.04 A Weekend At Bobby's Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.04 A Weekend At Bobby's   6.04 A Weekend At Bobby's I_icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 11:25 am

Ez is jó rész volt. Jensen nagyon profi, semmilyen különbséget nem vettem észre az eddigi részekkel összehasonlítva Smile Megvolt az a jó kis Odaátos hangulat.

A részhez visszatérve, éredekes volt ez a csontégetős dolog, még ennyi évad után is ki tudnak találni valamit. Nekem még egyszer sem jutott eszembe, pedig volt szó róla, hogy a démonok emberek voltak.
Viszont nekem Sam nagyon gyanús volt, hogy hagyta elmenni Crowleyt csak mert az az alku az alku. Van egy érzésem, hogy ez a démon volt az aki visszahozta/elengedte Samet. Viszon akkor Sam megint hazudik Sad
Vissza az elejére Go down
Ultra
Vendég




6.04 A Weekend At Bobby's Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.04 A Weekend At Bobby's   6.04 A Weekend At Bobby's I_icon_minitimeVas. Okt. 17, 2010 11:46 am

Sam lucifer ketrecébe volt, crowley nem tudja onnan kihozni, ha 1 egyszerű démon kihozhatna onnan valakit akkor lucifer már hamarabb kijött volna.
Vissza az elejére Go down
Lunaa
Vendég




6.04 A Weekend At Bobby's Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.04 A Weekend At Bobby's   6.04 A Weekend At Bobby's I_icon_minitimeHétf. Okt. 18, 2010 9:44 am

ha Sam és Dean tudott "bánni" a ketreccel, akkor Crowley is tudna szerintem - meg amúgy sem csak egy egyszerű démon, legalábbis nem úgy tűnik -, de neki meg oka nem nagyon lenne rá. bár ki tudja.
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.04 A Weekend At Bobby's Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.04 A Weekend At Bobby's   6.04 A Weekend At Bobby's I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 4:50 pm

Szerintem jobb volt ez a rész, mint a 6. évadban az eddigiek összesen ^^ Meg alapból bírom Crowleyt, akkorát röhögtem azon, amiért eladta a lelkét XD
Azt meg nem hiszem, hogy ő hozta volna ki Samet, bármennyire is nagy hal a pokolban... Minek hozta volna? Azért remélem egyszer csak kiderül, hogy ki volt az, kíváncsi lennék mit hoznak ki ebből. Biztos nem Isten, az túl egyszerű lenne. Meg amúgy is, a nagyapával valami nagyon nem stimmel...
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
ancsy
Vendég




6.04 A Weekend At Bobby's Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.04 A Weekend At Bobby's   6.04 A Weekend At Bobby's I_icon_minitimeVas. Okt. 24, 2010 12:00 am

cyclops Bobby!Angyalom, mennyi melója van!És még csak köszönetet sem kap, és még Dean-éktől sem!
Ráadásul a nőcis dolog sem jött neki össze tongue
"Hol van a hálószobád?" Hehhe, egyből a lényegre tért!
Nekem nagyon tetszett ez a rész, és bár én sosem voltam nagy Bobby fan, most kicsit közelebb került hozzám, és még az sem zavart, hogy alig láttuk a fiúkat. Az a telefonos beszélgetés nem volt semmi Bobby és a fiúk között!
Az utalást meg Dean repüléstől való félelmére egyszerűen imádtam!Sammy most nem tűnt olyan gonosznak...
Hogy ki hozta ki az rejtély. Lucifer hová tűnt belőle? Simán bent hagyta a ketrecben ő meg kiszambázott onnan?
Jó volt látni Bobby életét. És igen, már korábban is utaltak arra, hogy a démonok is emberek voltak (Ruby mondta Deannek még a 3. évadban), aztán szellemek lettek és megszállnak embereket így lesznek démonok...vagy valami hasonló drunken
10/8
Szép munka volt Jens!Több részt is rendezhetnél, amiben esetleg kicsit többet szerepelsz afro
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.04 A Weekend At Bobby's Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.04 A Weekend At Bobby's   6.04 A Weekend At Bobby's I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.04 A Weekend At Bobby's
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: