SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.03 The Third Man

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 12:37 pm

6.03 The Third Man 603

CASTIEL VISSZATÉR – Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) Castiel (Misha Collins) segítségét kérik, mikor egy olyan ügyön dolgoznak, amelyben a rendőrtisztek egyiptomi pestisnek tűnő betegségben hunynak el. Castiel megerősíti, hogy Mózes pálcáját használták a rendőrök megölésére, és elmondja a testvéreknek, hogy a mennyben káosz uralkodik, és Isten több fegyverét is ellopták. A hármas együtt indul a rabló keresésére, és hamarosan egy régi ellenséggel találják magukat szemtől szembe.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
mcs
Vendég




6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 2:14 pm

Sajnos a Supernatural az a sorozat, aminél nem bírom megállni, hogy ne nézzem meg az előzeteseket vagy olvassam el a kritikákat még mielőtt látnám a következő részt. Most én is abba hibába estem, mint múltkor Luna és fel mertem menni a Sorozatjunkie oldalára és ott találtam azoknak a kritikáját akik, még a amerikai adásal egy időben látták a részt. Hát ha lehet én azokhoz nem fűzök semmi kommentárt, mert akkor mindent ki kellene *-ni. Szereintem ők csak ezért nézik a filmet, hogy minden olyan részt megtaláljanak benne ami nem tetszik nekik( meg is írtam mit gondolok erről) Evil or Very Mad
Bocsi, hogy ezzel kezdtem, de már nagyon kikivánkozott belőlem Smile

Visszatérve a témához szerintem jó kis rész volt ez. Nem tudom miért, de ez a 3 pasi együtt nagyon ott van Exclamation Most Castiel vagyis Misha volt az, aki egy kis pezsgést hozott nekünk. Sokkal határozottabb volt mint szokott lenni, pedig mikor megjelent a kis "naiv" fejével azt hittem nem változott meg, de aztán már semmi cécó belecsapott a lecsóba és nem győztük követni. Az új angyal Balthazar egész jó arc, ha jól emlékszem visszatétő szereplő lesz, ahogy nézem inkább a jófiúk csapatát erősíti majd...remélem.
Dean és Sam között a viszony még nem az igazi. Habár most megint egy kocsiban ülnek( Laughing ) a feszültség érezhető köztük, főleg Dean részéről. Sam tényleg fura kicsit , de remélem nemsokára megtudjuk az okát.
Tetszet ez a rész és, ahogy láttam a következő 3 részben sem fogunk unatkozni.
Vissza az elejére Go down
Lunaa
Vendég




6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 3:46 pm

mcs: akkor tényleg nem kéne oda benéznem, úgyis homlokegyenest más véleményen vagyok, mint az ottani kommentelők. de lehet, hogy nem bírom ki, túl kíváncsi vagyok Rolling Eyes

Szerintem is jó volt, tetszett. Castiel... á, nem is tudom, mit mondhatnék I love you Elkapta a lendület rendesen Very Happy Azért azt sajnáltam, hogy a végén csak úgy lelépett. De amikor elmondta, hogy Dean és közötte van valamiféle kötődés, hát ott muszáj volt nevetnem xD *megrögzött Dean/Cas fan Embarassed *
Balthazar is szimpi volt, Raphaelt viszont még mindig utálom.
Ez a pálca igen durva volt. Az elején mikor a fickó csak úgy szétfolyt O.o na mondom te jó ég, mi lesz itt? Meg amikor azok a sáskák (?) kijöttek a másik fejéből... Pont fájt a fejem, és ez így egy kicsit ijesztő volt xD
Nekem fura, hogy eldarabolta a pálcát, és úgy is működik.

Hmm... Sam kocsiját kicsit sem tudtam sajnálni x) de mikor az elején Dean bevágott elé Laughing

az előzetes a végén nagyon érdekes volt, de már előre félek, hogy mi derül ki. Azért remélem, bármi is az, rendbehozható....
Várom nagyon a következőt.^^
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitimeSzomb. Okt. 09, 2010 4:46 pm

CAS I love you Hát nekem most kábé ennyi a reakcióm, mert egyszerűen tökéletes volt, ahogy Cas megjelent Dean hívására, aztán ahogy idézőjelezett a kis kezével, meg morcoskodott, meg jött-ment és úgy egyáltalán I love you

Én örülök Sam kocsija vesztének Very Happy Fogadok, Cas direkt csinálta, mert látta, hogy Deannek mennyire nem tetszik *__* Ja, és amikor Dean beelőzte Samet az Impalával *__*
Na, én balra el, mert most nem tudok értelmesen gondolkozni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitimeVas. Okt. 10, 2010 12:29 am

AZTAROHADT!

Nagyon tetszett ez a rész, az eddigi legjobb volt a 6. évadból szerintem! Very Happy

Volt benne minden, ami kellett <3 Cas, Impala, egy undorító és titokzatos ügy XD Angyalkák és győzelem! Egy valami viszont borzasztóan idegesít: Sammy. Mi a fene van vele? Biztosan történt valami, nem is teljesen önmaga... A következő részre utaló kisfilmből már lehet is sejteni, hogy ki fog derülni a turpisság :O Very Happy És vééégre megkapják ezek a pitiáner divatmajom vámpírok a magukét! Very Happy Ütni fog a következő rész, érzem! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
elanor
Vendég




6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitimeHétf. Okt. 11, 2010 8:27 pm

Ez is jó rész volt, habár egy kicsit gusztustalan. Kezd felpörögni az évad, és végre Cas is visszatért. Körülbelül olyan most, mint amikor megismertük. Nekem jobban tetszett az 5 évadbeli Cas, de a mostani sem rossz, végül is az egyedi stílusát megőrizte, csak kicsit harciasabb lett Wink
Sam még mindig egy köcsög, de legalább már tudjuk, hogy okkal. Remélem, hamar kiderül, hogy mi nem stimmel vele, vagy hogy egyáltalán ő-e az.

Anonym, köszi szépen a gyors feliratot, jó volt, jól eltaláltad a rész hangulatát, a poénokat. Volt benne azért néhány félrefordítás, pl. amikor Baltazár mondja, hogy "bite me", az nem csak azt jelenti, hogy "harapj meg", hanem a szlengben "nyald ki", csezd meg" jelentéssel is használják. Szerintem az angyalkánk az utóbbira gondolt Laughing Ne vedd kötözködésnek, különben sem vagyok perfekt angolos, de ezt véletlen tudom, és csak gondoltam, megemlítem.

Mindent összevetve: remélem marad ez a tendencia, és a 4. rész még izgalmas lesz.
Vissza az elejére Go down
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitimeKedd Okt. 12, 2010 1:12 am

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Hová lett Samy, a kis öcsi. Evil or Very Mad
Nagyon nem tetszik a viselkedése, kíváncsi vagyok miért ilyen? Az elején ahogy viselkedett áááá csoda hogy kifért az ajtón a nagy arcával.
Dean viszont hozta a formáját, mikor Sam elé kivágódott, ezért is imádom. I love you
Cas, huuu nagyon hiányzott már és szerintem így tökéletes ahogy van. I love you
A történet jó volt, először azt hittem hogy egy lovas tért vissza.
Összeségében ez egy nagyon jó rész volt és végre fellendítette az évadot.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitimePént. Okt. 15, 2010 6:51 pm

Az új résszel kapcsolatosan: WTF? Annyi minden történt, hogy mire a végére értem, elfelejtettem az elejét!Pedig az sem volt semmi, Dean most Lisáról álmodik, mikor vele volt, akkor Samről Cuki
Párhuzamosan edzettek a Winyó tesók, bár Dean kissé elpuhult, míg Sammy, hát…Hogy is volt a negyedik évadban? Dean én nem fizetek nőért! Igen? Hát most már fizet…Annyira nem tetszik nekem ez a csávó most, hogy ilyen hideg-rideg, semmi sem érdekli. Karba tett kézzel tűrte, hogy kínozzák a kiscsávót. Simán beillene angyalnak, amilyen érzéketlen!Én nem tom. Mi van, ha Sam még mindig a Pokolban van, mi meg kaptunk valami hasonmást…
Visszatérve a történethez: elég gusztustalan egy rész volt, mint azt már Supernaturaltől megszokhattuk, úgyhogy a régi feeling nekem megvolt. Aztán jött Cas, így a negyedik évados feeling is, sőt a Bibliai szállal együtt az ötödik évad is felrémlett lelki szemeim előtt:)
Tetszett a rész összességében, izgalmas volt, ügy is volt, sőt apokaliptikus hangulat is, humor, („Borúra derű” yes!Sam kocsijának annyi:DDD), némi dráma is a testvéri beszélgetésben. Mikor versenyeztek, -és naná, hogy az Impala győzött,- majd együtt csukták be az ajtót, totál mint az első évadokban, amikor rendszerint, mint az ikrek együtt mozogtak Very Happy
Cas a második számú „közellenség” számomra…mekkora egy köcsög lett! Az elején, még a negyedik évadban bírtam, hogy megközelíthetetlen, rendíthetetlen Isten katonája, de most többet képzel magáról, mint ami valójában. Most kissé idegesít a felsőbbrendűsködésével. Baltazár tesót viszont bírtam, jó karakter szerintem, még ha nem is volt túl indokolt az ő megelevenítése, tudjuk, hogy Casnek van/volt egy cimbije, és már azt is tudjuk, hogy Cas némely angyal példaképe lett.
„Köztünk erősebb kötelék van” Hát igen, nem véltetlenül dívik a Dean/Cas dolog:D
A maszk nagyon jó ötlet volt!Wendigo, hát Dean nem semmi egy apa vagy:D Ötletei lettek volna az elkövetkező 6 év haloweenjére:DD
Az előzetesből leginkább az igazságmonós rész érdekel! „Sam az, Bobby!” De mi, ki????
Kövezzenek meg a junkie-s „fanok”, de én még most is imádom a sorozatot, és ugyanolyan kíváncsi vagyok a részekre, mint korábban!
ez a mostani 10/8 (ez volt eddig a legizgalmasabb, viszont a második rész a kedvencem:D)
Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 5:05 pm

Na igen, az nagyon ott volt, hogy "köztünk erősebb kötelék van", meg az a fej, amit Dean vágott amikor Sam kocsija szarrá tört az is szép volt ^^ Én nem csalódtam Casben, szerintem tök olyan volt, mind mindig (bár a haja nem volt az igazi XD).
Sam meg mindig nem a szívem csücske, izmos felsőtest ide vagy oda. Régebben jobban szerettem őt, mint Deant, de az új évad nem nagyon hagy más választást, mint hogy Deant szeressük. Pedig Sam mennyire aranyos volt még az elején, a kis kócos sérójával, laptopjával, meg lelkiismeretével. Egy kicsit hiányoznak azok az idők, amikor "Sam, vidd ki őket, én addig megküzdök a szörnnyel"
Azért remélem hamarosan kihoznak valamit Sammy karakteréből is, mert hát ez most nemigen kedvez a fanoknak.
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Ajánlott tartalom





6.03 The Third Man Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.03 The Third Man   6.03 The Third Man I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.03 The Third Man
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: