SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.20 The Devil You Know

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimePént. Ápr. 30, 2010 9:31 pm

5.20 The Devil You Know 520

SAM ÉS DEAN SZEMBESZÁLLNAK A LOVASOKKAL - A Crowley nevezetű démon (vendégszereplő Mark Sheppard) elmondja Samnek (Jared Padalecki) és Deannek (Jensen Ackles), hogy ő tud segíteni megszerezni a fennmaradó Lovasok gyűrűit, amivel csapdába tudják ejteni Lucifert. A testvérek kételkednek, amíg Crowley el nem vezeti őket Bradyhez (vendégszereplő Eric Johnson), a Pestis Hordozójához (vendégszereplő Matt Frewer) és a Halálhoz. Azonban Brady visszautasítja, hogy elárulja tartózkodási helyüket, és Pestist a Winchester fiúk után küldi... Robert Singer rendezte, Ben Edlund pedig írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Luna
Vendég




5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimePént. Ápr. 30, 2010 10:49 pm

Most olvastam csak el a rész tartalmát... Lehet, hogy én vagyok eltévedve, de mikor volt az, hogy Brady a tesók után küldte Pestist?

Amúgy érdekes rész volt, de messze nem ezt tartom az évadban a legjobbnak. Az előzőben pont az tetszett, hogy végre nem volt olyan nyomasztó a hangulat, erre megint... Értem én, hogy Apokalipszis, de akkor is szívesebben látnék már valami "könnyedebb" részt. Amúgy azt vártam, hogy az új lovas itt is szerepel, és ha esetleg nem is kapják el, de azért valamivel közelebb jutnak hozzá... Így igen sűrű lesz az utolsó 2 rész. Eddig nem aggódtam soha, nem is szoktam panaszkodni, de kezdem úgy érezni, hogy 80 percre túl sok elvarratlan szál maradt, és mindegyik túl érdekes ahhoz, hogy ne aknázzák ki. Ha valami kimaradna, nagyon csalódott lennék, de eddig ez nem volt jellemző a sorozatra, úgyhogy most is bízom benne.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 1:02 am

Wow!Hát Crowley nem semmi Shocked
nem nagyon bízom benne, ahogy Sammy sem, de talán már Dean sem annyira!Nagyon durván otthagyta, Brady konkrétan úgy rúghatta szét a seggét, ahogy akarta Mad Jáájj.
Sammyben meg hál' Istennek nem kellett újra csalódni, pedig most aztán rendesen feldühítették.
Aztán a végén Dean tálcán kínálta fel Samnek Bradyt, de azért ottmaradt bratyó, hátha öcsinek segítségre lesz szüksége. Wink
Ez tetszett, végre kiállnak egymásért a tesók.
Amiket Brady hozzávágott Sammyhez, hát, hiszem is meg nem is. Samet tényleg könnyen lehetett rossz útra csábítani, de ő már tanult a hibáiból. Azt a Luciferes dolgot, meg remélem nagyon gyorsan elfelejti!
Uhh Bobby...mi lesz veled? pale


Nemamnak meg sok sok hug, hogy ilyen ügyesen, gyorsan lefordította a szöveget!Nagyon jó volt, abszolút érthető, követhető, ráadásul a poénok is nagyon ültek!Szal, csak így tovább Nemam cheers

a rész jobban tetszett, mint a 19-es, 10-ből 7.5 (végre picit Sam központú volt!)
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 1:44 am

Nemam csinált magyar feliratot?
Hol találom meg?
Esetleg adnátok egy linket? Akár pm-be is jöhet...
Vissza az elejére Go down
Luna
Vendég




5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 10:48 am

Ha benézel a chatbe a főoldalon, a régebbi üzenetek között megtalálod a linket Smile

Amúgy mikor Sam kinyírta Bradyt, Dean olyan furán nézett rá. Remélem, hogy nem azért, mert elhiszi azt, amit mondott. De azt még jobban remélem, hogy nem igaz, amiről beszélt. Szegény Sam... Milyen érzés lehet már neki, hogy ilyeneket vágnak a fejéhez? Én nagyon szeretem őt is, szóval nagyon nem tetszene, ha a végére kb démont csinálnának belőle...
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeVas. Május 02, 2010 1:56 pm

Ja megvan, köszi szépen Nemam.

Tegnap én is nekifogtam a fordítás elkezdésének, de azt láttam az angol felirat nagyon szar. Sok helyen hiányoznak szövegek, van ahol rosszul van időzítve és az első 40 másodperc kompletten hiányzik.
Ha seth hozzáfog nagy munkája lesz vele.
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeHétf. Május 03, 2010 7:33 pm

Hááttt.....nekem ütött ez a rész...
Megint végre izgalmas és vicces is volt,persze mondhatnám azt ahogy szokott::Smile)))
Crowley nahát erre nem számítottam,de ki tudja most tényleg lehet.e bízni benne vagy sem,majd kiderül.Csatlakozva az előttem szólóhoz,arra számítottam már ebben a részben lesz egy újabb lovas.
De ez most nem erről szólt igazán,láthattuk,hogy Sam képes uralkodni magán.Dean pedig ,mint jó testvér ismét mellette volt..
Jah és nehogy Bobbyval legyen valami....ő nem hiányozhat!
Nagyon kíváncsi vagyok az utolsó két rész mit tartogat nekünk,de van egy sanda gyanúm,hogy nyitott kérdések is fognak maradni.Ami remélem majd a következő évadra fog maradni:)

Nemam jó volt a felirat!Grat!
Vissza az elejére Go down
Mikeee(s
Vendég




5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 3:58 pm

Ja egyébként mindenről írtam csak a részről nem.
Jó volt, végre egyre jobban összetartanak a tesók.
Bár azt nem tudom Crowley-ban mennyire lehet bízni.
Sam is vakon bízott Ruby-ban és megjárta.
Azt vártam legalább a Pestist-t elkapják, vagy megtudják merre van.
Sok elvarratlan szál van még, zsúfolt lesz az utolsó 2 rész.
10/9
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeSzer. Május 05, 2010 4:00 pm

Az előző hsz az enyém, csak nem léptem be. Mikeee (suliból) néven akartam írni, de lerövídítette a fórum.
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 3:37 pm

Crowley - ban nem lehet bízni, de amit mondott Bobby - nak miszerint az ellenségem ellensége a barátom, na az egy nagy igazság. Amíg vissza nem zárják Lucifert, addig a küzdőtársuk, de amint lezárul ez a korszak sztm lazán kinyírná a srácokat.
Bobby alkut köt, ez nyilvánvaló, és mit nem mondjak rohadt nagy ötlet.
Dean sztm nem azért nézett úgy, mert nem bízik az öcsében, hanem mert szánta és sajnálta, hogy tulajdonképpen ezzel a csóri kölyökkel ennyire minden eltervezett volt. Azért ez borzalmas, főleg, hogy Jessnek esélye sem volt soha.

Beszélgetésbe keveredtem egy korombeli férfi SPN függővel - nem semmi Very Happy, nagyon megörültem neki - és nagyon érdekes dolgot hozott fel. Nem is gondoltam erre, miszerint talán Isten maga Castiel. Talán Isten ő bele fog bújni. Mit szóltok?
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Vielon
Vendég




5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: üzenet   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 1:55 pm

Kedves lucianaslytherin és persze Kedves Mindenki!

Az "Isten"-témával kapcsolatban egyszer már megfogalmaztam egy jóóóó hosszű levelet, melyben mindenféle összeesküvés elméleteket gyártottam (vszeg leginkább önnön szórakoztatásomra pirat ) aztán valahogy nem sikerült megjeleníteni...és nem álltam neki újra...

Ámde...a felvetett Castiel = Isten ? témára muszáj reagálnom Smile

Érdekes ötlet lenne...bár azok után, hogy milyen szituációkban láttuk már viszont angyalkánkat nehezen tudnám elképzelni, hogy hiteles lenne:), arról nem is beszélve, hogy ő mint Szeretett Kelekótya Ámde Veszélyes Angyalkánk túlontúl kedves habitus ahhoz, hogy az alkotók megváltoztassák, vagy elvegyék tőlünk...(ugyanez Bobby is, uhogy remélem nem lesz itten újabb "meghal valaki akit szeretünk" rész...!!!! Ugye nem?????)

Szerintem ha olyan szereplő Isten, akivel már találkoztunk...akkor nem lehet más, mint a Kertész (az angyal aki a kertet őrzi a Mennyben...a neve sajnos nem jut az eszembe...sorry).

Nála éreztem egy kis Mátrixos, Orákulomos..."tudok én mindent sakcok, csak tesztellek Titeket"...beütést Smile


Hmmmmm? Smile
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitimeCsüt. Május 13, 2010 2:12 pm

Bármikor belebújhat. De lehet Isten akár Crowley vagy a démonkölyök. Smile
Holnap végre megtudjuk.
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Ajánlott tartalom





5.20 The Devil You Know Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.20 The Devil You Know   5.20 The Devil You Know I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.20 The Devil You Know
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: