SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.18 Point of No Return

Go down 
+6
Mikeee
lucianaslytherin
Kat
Emmy
Nellas
Fanny Winchester
10 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 15, 2010 11:06 pm

5.18 Point of No Return 518

A SUPERNATURAL 100. EPIZÓDJA EGY RÉGI BARÁTOT ÉS EGY ÁLDOZATOT ÍGÉR- Dean (Jensen Ackles) arra jut, hogy Lucifer megölésének egyetlen módja, hogy igent mondjon Michaelnek, ám az angyalok úgy döntenek, hogy nincs többé szükségük a férfira. Dean, Sam (Jared Padalecki) és Castiel (Misha Collins) elborzadnak az angyalok új játékán és kihívják maguk ellen Zachariah-t (vendégszereplő Kurt Fuller), hogy teljes gőzzel megelőzhessenek egy háborút a Földön. Mindezalatt visszatér egy ismerős arc is. Az epizódot Phil Sgriccia rendezte és Jeremy Carver írta.


A hozzászólást Fanny Winchester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 16, 2010 2:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 2:10 pm

No offense, de ez nem az a rész Wink

Najó, első reakció: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÚRISTEEEEEN!! Iszonyú jó volt a rész, tele feszültséggel, csavarral, érzelemmel, és végre, végre Zack megpusztult *örömtáncot jár* Bár az első jelenetnél szinte megkedveltem... Very Happy Teljesen összefüggéstelen leszek, de még mindig a rész hatása alatt állok:
Cas nyakkendő nélkül, aztán ING NÉLKÜL!! Sammyt nagyon sajnáltam, de tulajdonképpen nem tudok Deanre haragudni, van alapja mindannak, amit mondott, de igen, nem kellett volna kimondania.
Annyira jó volt egy szobában látni a három Winchester fiút, Cast és Bobbyt I love you
Azt nem igazán vágom, hogy Dean hogy tudta megölni Zakariást, ha egyszer ő nem angyal... Jó, nem ez lenne az első baki az angyalos szál behozása óta. (talán Isten vagy Mihály adott Deannek erőt, hogy angyalt tudjon ölni?)
Hát most kábé ennyi jut eszembe, még meg kell néznem párszor ennek a résznek jópár jelenetét.

(Ja, és nekem, mint nagy slashernek ez a rész maga volt a mennyország "THE LAST PERSON WHO LOOKED AT ME LIKE THAT, I GOT LAID." OMG. Dean, milyen kis kinky vagy Wink És: Blow me, Cas?? Hát mi van ezekkel a forgatókönyvírókkal?? Very Happy )
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 2:36 pm

Nellas írta:
No offense, de ez nem az a rész Wink


Köszi, hogy szóltál! Smile
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Emmy
Nyavalygó áldozat
Emmy


Hozzászólások száma : 15
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 22.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 6:33 pm

Húúú nekem nagyon tetszett ez a rész! Very Happy Very Happy Az elejétől kezdve az utolsó percig! Very Happy
Zack szimpi volt az elején Razz (bár mindig is utáltam XD), egész jó kis poénjai voltak Razz Azon én is elgondolkoztam, hogyan is sikerült Deannek megölnie... de mindegy...
Dean Casnek intézett beszólásán jót röhögtem XD Jajj és amikor (jóval) utána letépte magáról az inget (mm Cas XD) először néztem, hogy mivan, aztán.... aztán visszatekertem Razz XD
Nekem is meg kell néznem még párszor ezt a részt! Very Happy Nagyon tetszett! Laughing
Szerintetek Mihael most Adamet használja porhüvelyként? Amúgy van vmi amit még nem értek. Ha Lucifer meg tudott szállni mást is, nem csak Sam rokonát, akkor ennyi erővel Michael is megtehetné, ha annyira akarná. Bár akkor túl egyszerű lenne Razz
Nahm most jött a barátom, megnézetem vele is! Very Happy Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.emily-sweetiepie.blogspot.com/
Kat
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Feb. 06.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 10:06 pm

Nekem is nagyon tetszett ez a rész.
Végre megint ÖSSZETARTÁS!
3. tesót sajnálom, azt ahogy felnőtt, s azt is, ahogy most is kib---tak vele. Hogy belebújt-e Michael? Jó kérdés...
Van nagyon sok jó poén, elrejtett mondat ebben a részben. Az egyik az, amit ti is írtok, hogy Cas-meg a nézése mit hoz ki Deanból...de nekem ami feltűnő, amikor Zac beszél Adammal, álmában a játszótéren hogy "You know Sam and Dean Wincester are psychotically, irrationally,erotically codependent on each other..." Razz erotikusan függnek egymástól? Shocked olvasnak Wincestet... lol!
És végre a végén mosolyognak egymásra! Ez az fiúk! Ezt hiányoltam eddig.

Sajnos a nézettsége viszont 2,44 mille, majdnem a legrosszabb az 5. évadban. Hülyék ezek odaát Sad
Vissza az elejére Go down
Luna
Vendég




5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 11:24 pm

ÁÁÁÁÁ Very Happy
egyelőre ennyi a véleményem. nem tudok összefüggően nyilatkozni, talán majd holnap. végre egy rész, aminek pozitív volt a vége... és remélem Casnek sem lett baja.
csak egy problémám van, hogy valamiért most nem tudtam hozzárakni a feliratot, hiába szedtem le, nem ment. én meg sztem süket vagyok vagy nem tudom, de az utolsó jelenetből nem igazán tudtam kihámozni, hogy ki mit mondott. a lényeget persze értettem, de csak nagy vonalakban. valaki esetleg nem tudna kisegíteni azzal, hogy akár magyarul, akár angolul leírja nekem azt a pár mondatot? Embarassed
mert így azért nem volt teljesen világos a legvége...
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimePént. Ápr. 16, 2010 11:46 pm

Nos, nekem is össze kell szednem magam, de igen végre isteni egy rész volt.
Mikor és hol hangzott el, hogy az angyal gyilokkal csak angyal ölhet angyalt? Nem emlékszem ilyesmire, súgjatok!
Ezek szerint Misi belemászott a B terves porhüvelyébe, és majd találkozik Luciferrel, akiről már lassan lerohad a sajátja. Hm, érdekes egy találkozó lesz. Very Happy
A vége nálam is mindent vitt, annyira jó volt látni, hogy végre ismét meg van az összhang a tesók között.
Castiel teljesen jogosan tángálta el Deant - bár minden ütése fájt -, de csóri Cas komolyan, mindenről lemondott.
Aki utoljára így nézett rám, azt megdugtam szöveg, nos percekig nem tértem magamhoz, nagyon röhögtem. Szerintem a hét mondása volt. :DD Szóval Deanre morcosan kell nézni, feljegyeztem! Wink
Ennyit így hirtelen, még meg kell néznem újra.
Persze a legfontosabb én nagyon be voltam tojva, hogy Castiel meghal...
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Luna
Vendég




5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 12:07 am

Amikor Urielről kiderült, hogy mit is akar valójában, ő mondta azt Casnek, hogy "The truth is: The only thing that can kill an angel is another angel."
Vissza az elejére Go down
Kat
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Feb. 06.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 1:09 am

Luna írta:
ÁÁÁÁÁ Very Happy
egyelőre ennyi a véleményem. nem tudok összefüggően nyilatkozni, talán majd holnap. végre egy rész, aminek pozitív volt a vége... és remélem Casnek sem lett baja.
csak egy problémám van, hogy valamiért most nem tudtam hozzárakni a feliratot, hiába szedtem le, nem ment. én meg sztem süket vagyok vagy nem tudom, de az utolsó jelenetből nem igazán tudtam kihámozni, hogy ki mit mondott. a lényeget persze értettem, de csak nagy vonalakban. valaki esetleg nem tudna kisegíteni azzal, hogy akár magyarul, akár angolul leírja nekem azt a pár mondatot? Embarassed
mert így azért nem volt teljesen világos a legvége...

Mennyire vége érdekel?
"Dean: Úgyhogy tudod, mit, Végzet?Rohadj meg! Azt mondom, harcoljunkellenük a magunk módján.
Sam:Jól hangzik."
Vagy kell előbbről is?
Üdv
Vissza az elejére Go down
Luna
Vendég




5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 9:19 am

Kat: köszi Smile még egy kicsit előbbről azt nem értettem, hogy Dean bocsánatot kért Samtől? meg hogy akkor ott mit mond Embarassed
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 11:13 am

Nekem is tetszett a rész, bár nem tudom miért azért én nem értékelném 10 pontra.
Végre az az ellenszenves Zach kipurcant. Meg jó, hogy újra összhang van a tesók közt.
Azt viszont nem tudtuk meg, hogy Adam-et tényleg megszállták e, de valószínű.
Nálam Cas új rangfokozatra lépett: CASTIEL A TERMINÁTOR Very Happy
Igaza volt, amikor elpáholta Dean-t, mert tényleg mindent feladott azért, hogy Dean ne legyen porhüvely, így mérges lehetett.
Zach-nek voltak jó poénjai, de megint egy manipulatív féreg volt, nekem nem fog hiányozni.
Sok elvarratlan szál maradt, és jó, hogy Dean újra jókedvű.
Nem áll jól neki a szomorú pofa.
9/10

lucianaslytherin:
emlékeim szerint a 4x15-ben mondta Uriel Cas-nek, amikor angyalokat öltek és Uriel a démonokra fogta. Bár lehet úgy értette, hogy csak az angyaloknak van olyan kése, lehet Dean kapott/szerzett valahogy olyat, mivel csak azzal lehet angyalt ölni. Mint a Ruby kése, csak az pont démonok ellen való.
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 12:38 pm

Jaj, Istenem, már rám fért egy ilyen rész is Very Happy Imádtam, elejétől a végéig. Cas végre újra hangsúlyos szerepet kapott (mert attól még, hogy sokszor felbukkan nem mindig erős a szerepe). Deanre haragudtam, amiért fel akarja adni, Samet sajnáltam, de elérkezett arra a pontra, ahol szerintem lélekben erősebb, mint Dean. Tetszett, ahogy Cas kiborult, szerintem kicsit észhez térítette Deant, és emlékeztett minket arra, hogy nem csak a Winchesterék áldoznak fel mindent. Zakariáson rohadt nagyot röhögtem, és Dean kijelentésé is, már amit Casnek címzett Very Happy most jöhetnek a fanfic írók.
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 2:57 pm

Igen, amikor Uriel mondta azt Casnek, akkor mutatja meg azt az ezüstös tőrt, ami csak angyalnak lehet, sőt ott se mindenkinek, hiszen Castielnek sem volt. Én azt inkább úgy értelmeztem, hogy ezért ölhet csak angyal angyalt, mert csak nekik van ilyen fegyverük, ami biztos, hogy valami különleges anyagból készülhet, ami talán a Földön sem található.
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
mcs
Vendég




5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 6:38 pm

Én megmondom egy kicsit aggódtam az elején, mert szerintem Dean nem az a búcsúleveles típus Shocked
Azért kíváncsi lennék mit írt abba a levélbe Question
Szerettem ezt a részt a tesók végre tesók voltak, bár Dean egy pillanatra rám hozta a frászt az igenjével.
Remélem Sam határozottsága az utolsó részig kitart, mert szerintem Dean nem bír ki még egy csalódást vele kapcsolatban Neutral
Minden esetre csak így tovább, és remélem Castielt mihamarabb viszontlátjuk Exclamation
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 7:14 pm

Mikeee írta:

emlékeim szerint a 4x15-ben mondta Uriel Cas-nek, amikor angyalokat öltek és Uriel a démonokra fogta. Bár lehet úgy értette, hogy csak az angyaloknak van olyan kése, lehet Dean kapott/szerzett valahogy olyat, mivel csak azzal lehet angyalt ölni. Mint a Ruby kése, csak az pont démonok ellen való.

Cas adta neki az angyalölő kést. Emlékezzetek, elvette az erdőben a két angyaltól, és aztán visszavitte Bobbyhoz.
Vissza az elejére Go down
Kat
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2010. Feb. 06.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 10:10 pm

Luna írta:
Kat: köszi Smile még egy kicsit előbbről azt nem értettem, hogy Dean bocsánatot kért Samtől? meg hogy akkor ott mit mond Embarassed

...Dean: Jövök egy bocsánatkéréssel.
Sammy: Nem. Dehogy jössz.
Dean: Hadd mondjak valamit. Nemtom, hogy csak azért-e,
mert a bátyád vagyok,de nekem te mindig egy taknyos kölyök voltál,
akit jó útra kellett terelnem. De mindketten tudjuk,
hogy már nem vagy az. Sőt, ha eléggé felnőttél
ahhoz, hogy higgy bennem,a legkevesebb, hogy ezt viszonzom.
... ezután jön a végzet cseszd meg rész.
Vissza az elejére Go down
Luna
Vendég




5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 17, 2010 10:16 pm

Jaj, nagyon szépen köszönöm^^
Vissza az elejére Go down
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 2:27 am

Nevetve sírok, mint egy óvodás.
Rég facsart ki belőlem ennyi érzést az Odaát. Utoljára a második évados "Szellem a palackból"-on bőgtem ennyit.

Zakatolnak az agyamban a történtek. Annyira büszke vagyok Sam-re, Dean-re és Cas-re.
Imádtam ahogy Castiel szétverte Dean-t. Végre megleshettük az oly higgadt Cas ördögi oldalát Very Happy A pár pofon után a bátyó kapott Sammy-től (igen, Sammy. Olyan elszántsággal, szeretettel és büszkeséggel beszélt Dean-hez, mint régen.) egy nagy adag érzelmi fröccsöt. Ez betette Dean-nél a kaput. Bár, kicsit én is megijedtem, mikor Dean majdnem igent mondott. Ha a testvéreiről van szó, bármit megtenne értük. Nagyon reméltem, hogy lesz valami csel és Dean még se mondja ki a "varázsszót". Aztán tessék, Sam-re nézett, kacsintott és elmosolyodott. Ennél szebb jelenetet... 6x visszatekertem, hogy elhiggyem, Dean régi énje visszatért - ha csak egy percre is, megérte. Végül ezt a hihetetlen részt az tetőzte, hogy Dean Winchester megölte Zakariást! Ez legalább annyira szép volt, mint Azazel-nél Very Happy

Cas, Cas. Az egész részt végigharcolta. Tökös legény ez az angyal! Very Happy
Adam-en én még most se tudok kiigazodni... Emlékeztet Dean-re pár tulajdonsága, de ott lapul benne egy két dolog Sam-ből is. Reméljük a tesók oldalán marad.

Nagyon jó rész volt, tökéletes 100. rész. Ezek után mi fog történni az évadzáróban? X)
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
ancsy
Vendég




5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 2:32 am

100. rész. Eléggé összetett volt, sok volt a beszélgetés, viszont szerintem kevesebb a cselekmény. A rész lényege az volt, hogy Winchesteréket távol tartsák az "igen"-től. Smile
Deanen kiakadtam...úúúúgy meg tudtam volna verni, de Cas megtette helyettem Very Happy
Sammyért meg megszakadt a szívem...határozott, erős, bízik Deanben erre meg mit kap tőle. Grrrrr! Crying or Very sad
A rész elején ahogy Dean összepakolta a holmiját, levelet írt, nagyon emlékeztetett az 5/3 részére, amikor Sam akarta végleg befejezni a vadászatot. Engem is érdekel, hogy mi állt a levélben!
Sammy most már 1000% hogy kiszedte a nyakláncot a kukából. Surprised
Már várom, hogy mikor adja vissza.
Cast most még jobban bírom, mint eddig, bár ő nagyon nagyot csalódott Deanben.
Nomeg Bobby is...Nem hiszem el, hogy azt mondta Dean, amit mondott. Mindenkit megbántott ebben a részben.
De végül Samnek lett igaza, mégsem mondott igent. Az a jelenet, amikor mindkét öccse a földön fekszik a saját vérében, míg Dean hol egyikükre, hol másikukra pillant, na ott végem volt. Crying or Very sad
Aztán kacsintott (már másodszor Very Happy )és onnantól már végre újra visszatért a régi Dean Winchester, életkeddvel, küzdeni akarással.
Zach halott, hállelúja, bár majd megszakadtam a beszólásain.És akkor még csodálkoznak a színészek, hogy dívik a slash, winchest dolog...
Nagyon jó rész volt, de nem elég jó 100-nak. Valahogy vártam volna vmi extrát, ami csak erre a részre lenne jellemző. Vagy vmi utalás a szobaajtó számán kívül a 100-ra.
Jah, és a rész elején, amikor Dean arra utalt, hogy Sam csak úgy tudja visszatartani, ha verekszenek, és Sammy most nincs "felpörgetve", nem volt szép tőle, hogy felhozta Sam hibáit. Aki már azokat régesrég megbánta.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 3:10 am

A lényeget kihagytam: nagyon örülök, hogy újra együtt a Winyó tesók cheers
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 2:22 pm

Nagyon jó 100. rész volt!
Nem tetszett Dean viselkedése és az elkeseredettsége az utóbbi részekben,de Cas jól megadta neki,ami rá is fért,de ettől sem jött meg az esze.Sam amikor beszélt vele,végre igazi Sammys volt..
Cas nagyot alkotott ebben a részben és remélem nem lett baja.
Adammal pedig mi történhetett sztem majd a későbbiekben ki fog derülni.Örültem amikor együtt láttam a 3 tesót.És valóban Dean mindenre képes lenne a testvéreiért...amikor kacsintott hát az ..oh....és ahogy végre azt a tenyérbemászó angyalt kinyírta...odavoltam teljesen tőle.
Végre Dean kezd egy kis bizalmatadni Sam-nek ,amit már régóta hiányolok.Kiváncsian várom az évad hátralevő részeit,hogy mit hoznak még ki belőle.
Vissza az elejére Go down
Pulpycandyfloss
Nyavalygó áldozat
Pulpycandyfloss


Hozzászólások száma : 3
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2010. Apr. 18.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeVas. Ápr. 18, 2010 9:31 pm

Nagyon jó volt a 100. rész. Amolyan tényleg "Nincs többé visszaút".
Amikor Zakariás meghalt, öröm ujjongásba törtem ki. Sohasem volt szimpatikus. Talán a legemberibb angyalt sikerült általa megformálni. Az önzőség, a nagyképűség, és hogy mások eltiprásával akar előre jutni, jó példa arra, hogy mindig is önmagam maradjak. Ha nem is elkeseredett volt a világért, önmagáért meglehetősen aggódott, és fellengzősen semmibe vette Deant, Mihály porhüvelyét, ami a lehető legnagyobb hiba volt.
Adam úgy járt, mint Lucifer ideiglenes porhüvelye. Nem fogja sokáig bírni. Miért is bírná? Egy átmeneti porhüvely nem tudja azt szolgálni, mint amit az eredeti. Azonban ha eddig nem volt ideges esetleg maga Mihály is, akkor most lehet, hogy az lesz. Bármennyire is szüksége lesz Deanre, bizonyos fokon Mihály is be lett csapva, az már csak kicsi elégtétel számára is, hogy Zakariás nincs az útban, még ha többszöri hónap embere volt a seggnyalásban, már bocsánat.
Castiel nagyon a szívemhez nőtt. Eleinte közel sem tetszett a karakter, de ahogy naiv módon ismerkedett az érzésekkel, úgy egyre jobban megkedveltem, és most már el sem tudnám képzelni, hogy Castiel ne angyal legyen. Nagyon sajnálnám, ha dr. House-os figurát venne fel, és az életre undorodva, cinikusan és begyógyszerezve gondolna. Az már nem is Castiel lenne. Pedig Dean még mindig nem adott okot arra, hogy bizalmába tudja fogadni.
Dean meglehetősen önző egy alak, egy gyerek, aki meg akar szökni a felelősség elől, de most már látja, hogy ez így nem mehet tovább, és szép lassan építi magában a bizalmat Sam és Castiel irányába :3
A slash pedig csak pont volt az i-re. Tudom, egy vagyok a sok fangirl közül, de nagyon beteg, hogy egyszeriben két poént is sikerült Kripkének elsütnie Destiel fanoknak, és a Wincest fanoknak is x"D. Emlékszem még, hogy amikor a "Con"-os rész volt, Chuck tartott egy olyan előadást is, hogy mik a Homoerotikus elemek a sorozatba. Biztos azért van ez így, hogy a sok fan[girl]t is maradásra tudják bírni. Kripke, mintha nem lenne épp eléggé egyedi és izgalmas a munkád! x"D
Az angyalos részre én is emlékszem. Uriel valóban ezt mondja, hogy csak egy angyal tud angyalt ölni. Tehát vagy van HIT Deanben [amit erőteljesen titkol :X], vagy pedig önmagában a PORHÜVELYSÉG felruházta őt az angyali hatalomra. Ki tudja... ebben a sorozatban még ha valami bakinak is tűnik, később kiderül, hogy az direkte van :3
Vissza az elejére Go down
http://pulpycandyfloss.deviantart.com/
brikmo
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2010. Apr. 19.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 2:31 pm

Oké, nem vagyok túl jó az ilyenbe, de hol volt tele slash utalásokra? Mert angolul néztem és abból nem vagyok túl jó :-D
Végre kibékültek :-)
Szegény Cas :-(
De nem arról volt szó, hogy ebben a részben a Trükkös is megjelenik?:-S
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeHétf. Ápr. 19, 2010 5:50 pm

brikmo írta:
Oké, nem vagyok túl jó az ilyenbe, de hol volt tele slash utalásokra? Mert angolul néztem és abból nem vagyok túl jó :-D
Végre kibékültek :-)
Szegény Cas :-(
De nem arról volt szó, hogy ebben a részben a Trükkös is megjelenik?:-S

Trükkös a következő részben lesz.
Slash pedig amikor Zach mondta Adam-nek, hogy Sam és Dean ... erotikusan függenek egymástól.
Vissza az elejére Go down
brikmo
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2010. Apr. 19.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeKedd Ápr. 20, 2010 3:08 pm

Mikeee írta:
brikmo írta:
Oké, nem vagyok túl jó az ilyenbe, de hol volt tele slash utalásokra? Mert angolul néztem és abból nem vagyok túl jó :-D
Végre kibékültek :-)
Szegény Cas :-(
De nem arról volt szó, hogy ebben a részben a Trükkös is megjelenik?:-S

Trükkös a következő részben lesz.
Slash pedig amikor Zach mondta Adam-nek, hogy Sam és Dean ... erotikusan függenek egymástól.

Tényleg, most már emlékszem :-) Köszi :-)
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeSzer. Ápr. 21, 2010 10:13 pm

Sokan nem voltak megelégedve ezzel a résszel (nem az oldalra járó supnat rajongók), amit egyáltalán nem értek, hogy miért. De örülök, hogy nektek is tetszett, nem csak nekem! Wink
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeKedd Május 04, 2010 8:33 pm

Fanny Winchester írta:
Sokan nem voltak megelégedve ezzel a résszel (nem az oldalra járó supnat rajongók), amit egyáltalán nem értek, hogy miért. De örülök, hogy nektek is tetszett, nem csak nekem! Wink

A hócipőm tele van a hivatásos fanyalgokkal. :DDD Sztm ők nem értik ennek a sorozatnak a lényegét, és ezzel csak ők veszítenek. Wink
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeKedd Május 04, 2010 8:50 pm

lucianaslytherin írta:
Fanny Winchester írta:
Sokan nem voltak megelégedve ezzel a résszel (nem az oldalra járó supnat rajongók), amit egyáltalán nem értek, hogy miért. De örülök, hogy nektek is tetszett, nem csak nekem! Wink

A hócipőm tele van a hivatásos fanyalgokkal. :DDD Sztm ők nem értik ennek a sorozatnak a lényegét, és ezzel csak ők veszítenek. Wink

Dettó Very Happy
Azt meg igazán nem bírom felfogni, hogy MINEK nézik, ha egyszer csak panaszkodni tudnak rá... Jaj, meg a másik kedvencem, amikor ilyen Vampire Diaries-zekkel hasonlítják össze. Könyörgöm, ég és föld a kettő, mind a karakterek, mind a téma terén, vegyük már észre Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitimeCsüt. Május 06, 2010 3:30 pm

Fanny Winchester írta:
lucianaslytherin írta:
Fanny Winchester írta:
Sokan nem voltak megelégedve ezzel a résszel (nem az oldalra járó supnat rajongók), amit egyáltalán nem értek, hogy miért. De örülök, hogy nektek is tetszett, nem csak nekem! Wink

A hócipőm tele van a hivatásos fanyalgokkal. :DDD Sztm ők nem értik ennek a sorozatnak a lényegét, és ezzel csak ők veszítenek. Wink

Dettó Very Happy
Azt meg igazán nem bírom felfogni, hogy MINEK nézik, ha egyszer csak panaszkodni tudnak rá... Jaj, meg a másik kedvencem, amikor ilyen Vampire Diaries-zekkel hasonlítják össze. Könyörgöm, ég és föld a kettő, mind a karakterek, mind a téma terén, vegyük már észre Rolling Eyes

MIVEL???? What a Face
Röhej. Sztm egyetlen egy sorozat nem fut most a világon, amihez hasonlítani lehet a SPN, és ezt nem az elvakultságom mondatja velem. A VD nekem meglepetést okozott, nem is tudom miért kezdtem el nézni, de megfogadtam valakinek a tanácsát, aki azt írta, ha az első részt túléled, akkor jól jársz. És tényleg. Leköt ez a sorozat, de nem számolom a napokat, és várok tűkön ülve a feliratra. Volt amikor egybe néztem meg 3 - 4 részt. Remélhetőleg Dean beszól ennek a sorozatnak is, nemcsak a Twilightnak. Very Happy
Azt én se fogtam soha, hogy valakinek valami nem tetszik, akkor miért nézi. Lásd én elkezdtem anno a Lost - ot, az első évad nagyon bejött. Aztán a másodiknál feladtam, mert nem tudtam tovább azonosulni vele, marhaságnak tartottam. De nem megyek be a LOST fanokhoz, hogy gyerekek ez egy nagy rakás szar és minek nézitek. clown
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Ajánlott tartalom





5.18 Point of No Return Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.18 Point of No Return   5.18 Point of No Return I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.18 Point of No Return
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: