SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.17 99 Problems

Go down 
+2
sylvia
Fanny Winchester
6 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitimePént. Ápr. 09, 2010 6:41 pm

MICHAEL SHANKS (STARGATE SG-1, SMALLVILLE) VENDÉGSZEREPET TESZ - Samet (Jared Padalecki) és Deant (Jensen Ackles) démonok fogják közre, de az utolsó percben Rob (vendégszereplő Michael Shanks) kimenti őket és a városlakókat, akik tudatosan készülnek démonokat gyilkolni az apokalipszis miatt. A vallásos városkában Sam és Dean megismerkednek Gideon lelkésszel (vendégszereplő Larry Poindexter), aki bemutatja a fivéreket a lányának, Leahnek (vendégszereplő Kayla Mae Maloney), akit a férfi prófétának vall. Leah elmondja a lakóknak, hogy engedelmeskedniük kell a parancsainak, hogy ha szeretnének egy helyet maguknak a mennyben. Ám a lány az Úr nevében elkezdi egymás ellen fordítani az embereket, így a fivérek elhatározzák, hogy meg kell őt ölniük. Charles Beeson rendezte és Julie Siege írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Vazeljev
Vendég




5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Csá   5.17 99 Problems I_icon_minitimePént. Ápr. 09, 2010 9:42 pm

Helló

Még soha nem írtam ehhez a sorozathoz semmit, de a most következő részek és a rész amely elkezdte a figyelmemet felkelteni (persze az egész sorozat nagyon jó) hiszen azt hiszem ilyennek kell lennie egy majdnek tökéletes résznek (azért csak majdnem mert voltak apróbb hibák) amiben van akció, halál és némi érzelem! Nem is írnék túl sok mindnet mert sokan vannak akik még egyáltalán nem látták a részt! Nekem konkrétan megvan a sima 350 mb-is verzió is meg pár perccel ezelőtt letöltöttem a 1,09 gb-os verziót is amelyik nekem személy szerint jobban bejön! Na mindegy, a lényeg a lényeg hogy Castiel alkoholizálása nagyon bejött, aztán hogy Dean meglátogatta a 3.évad óta nem látott szertőjét?? Nos az utóbbi is jó volt bár nem tudom ennek mi köze Dean-hez és Mihály-hoz? Összeségében én a képzeletbeli tizes listámon simán 9-est adnék a résznek! Ahogy elnézem a következő a 100.rész is nagyon izgalmas lessz már nagyon várom főleg Castiel bevadulását! Na csak ennyit akartam, Vaze voltam Very Happy
Vissza az elejére Go down
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 2:45 am

Tényleg nagyon jó rész volt, Cas alkoholizálása kissé meglepett, kezd egyre emberibb lenni (nekem jobban tetszett az angyali belső), az a baj, hogy így egyre sebezhetőbb lesz (de azért aranyos volt Very Happy ). Dean nagyon kezdi feladni, az nem lepett meg, hogy meg tudta ölni a lényt. Elvégre elég elszántan küzd a jó érdekében, a gonosz ellen.
Vissza az elejére Go down
Luna
Vendég




5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 9:20 am

Nem igazán tudok mit mondani... Mióta megnéztem ezt a részt, teljes letargiába estem, kicsit kezdem már úgy érezni, hogy engem hagytak cserben azáltal, hogy egy ideje minden egyes alkalommal sírásközelbe kényszerítenek. Egyetértek sylviával Cas ügyében... Sajnálom, hogy ilyen irányt vett a sorsa, bár azért bírtam részegen, utána meg amikor ott fogta a fejét, úgy megöleltem volna Smile De amúgy tényleg nagyon sajnálom. Azt meg megértem, hogy Dean mit miért tesz, de akkor is kiakaszt.
És Sam helyében én nem azt mondtam volna, hogy "nem hagyhatsz engem cserben" hanem inkább valami olyasmit, amiből Deannek az jön le, hogy Sam támogatja őt, és nem tőle várja el...
A végén, mikor Dean lelépett, na ott tört el a mécses...
Szóval lehet, hogy jó rész volt, de nekem túl sok volt benne a rossz élmény. Valószínűleg még egyszer csak akkor bírom majd megnézni, ha már tudom, hogy mi lett az egésznek a vége, és amikor már újra jól van mindenki (sose adom fel a reményt, hogy így lesz*.*)
Vissza az elejére Go down
virág
Nyavalygó áldozat
virág


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 10:50 am

Szerintem mérföldkőhöz ért a sorozat (bár sok résznél gondoltam már így ). Nagyon megható volt a végén Dean, én viszont aggódon amiatt, hogy érik benne az az "igen" ... Nem tudom,hogyan jött elő ez a családcentrikusság benne, de mintha Sam nem is érdekelte volna akkor. Igéretet tedd, mondta,hogy addig nem enged amíg pár feltételt el nem fogadnak.. de azzal,hogy igent mond minden megváltozik... Hjajj csak úgy kavarognak a gondolatok....
Vissza az elejére Go down
Ági
Vendég




5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 11:16 am

Egyetértek sokakkal azzal kapcsolatban, hogy mostanában a részek totál betesznek, és utána csak azokon rágódom..és több alkalommal el is bőgtem magam rajtuk...
Ez a rész is durva volt tényleg. Sztem Deannek itt lett elege... És sztem tuti nem Lisa volt a végső célja azzal h megállt nála csak azt akarták hangsúlyozni, hogy ő normális életre vágyott de ez egyszerűen lehetetlen számára... És személy szerint úgy gondolom, hogy Mihályhoz indult...a kettőjük között lezajlott párbeszédből is ez jön le sztem... Mindenesetre talán jobb lett vna ha azzal fejezik be a részt h Dean elviharzik az Impalával.
Samet sajnálom. Ő tanult a saját hibáiból, megmondta,h mindig amikor otthagyta Deant hibázott. Őt igazán sajnáltam. És megértem Deant is, de ez most olyan rossz:S
A Cases részeken meg behaltam. xD a hangpostás brutál volt.
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 6:49 pm

Ne bőgjetek! Lesz még ez rosszabb is. Wink
Komolyra fordítva, én most fogtam és megnéztem előbb a mennyes részt, majd utána az újat. Az előző számomra sokkal szívszorítóbb volt, Dean az anyjával és a csalódás Istenben.
Ebben az új részben bizony már a kőkemény végítélet zajlik, amikor a démoni seregek közöttünk járnak, kelnek nem titkolva már semmit.
Dean nem teljesen önmaga már hosszú hetek óta, egyre jobban süllyed bele a depresszióba, amit valahol persze megértek. Tulajdonképpen most Samnek kell összekaparnia a nagy testvért, és talán ennek éppen itt van az ideje, hiszen Dean ezt cselekedte már négy éves kora óta.
Amit már írtam, Deanre ráférne egy alapos arcmosás és néhány tockos. Wink A legnagyobb szeretettel persze, remélhetőleg Bobbytól ezt meg is kapja.
A kétségbeesés még a legbölcsebbeket is tévútra vezetheti.

Castiel, mit mondhatnék, imádom. A hangposta, a fejfájós angyal, aki totál érdektelenségeb süppedt. Joggal, de fel fog állni.

A végét azt nem igazán fogtam, nekem kissé erőltetnek tűnt. Azt jól tudjuk persze, hogy Dean családra vágyik, és olyan apja legyen egy fiúnak, mint amilyen neki nem jutott. Nekem Lisa szimpatikus volt mindig, Benről nem is beszélve, de ezt a váratlan beállítás a nőhöz meglepett. Oké, abban a részben amikor Bobby álmaiba mentek, és Dean fejébe is bele láttunk, ott volt Lisa és Ben, de ezután semmi, másfél évadon át. Szeretném, ha az évad végén Dean Lisa mellett kötne ki, és kiderülne Ben bizony az ő fia ( nem lepne meg túlságosan Very Happy )
Ettől függetlenül fura volt.
És miért nem láthatunk Bent?! Sad
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 8:21 pm

Hi everybody!
Ez a rész sokkoló volt. Nagyon durva érzelmi skálát jártam végig a rész végéig. Kezdve a "röhögjünk egy kicsit a részeg Casen"-től a "Dean ne add fel" felkiáltáson át, a pityergésig.
Rossz volt látni Cast, attól függetlenül hogy aranyos volt meg minden. Mikor mondta, hogy: "I'm an angel of the Lord" nah nekem onnantól végem volt. Negyedik évad első részében feltűnő erős, érzelem mentes, lehengerlő Castiel most egy depresziós, hite vesztett Cast láttam magam előtt. Rendkívül lehangoló volt számomra. Egyetértek a többiekkel, hogy a régit jobban szerettem (bár a hippi Cas sem volt semmi (L) )
Deanen kiakadtam. Sam helyébe felpofoztam volna, vagy odabilincseltem volna az ágyhoz! ááááá
A végén a rész nekem nagyon tetszett... tipikus Dean volt, aki mindig is családot akart, és ha már egyszer igen mond Misinek, tőle el akart búcsúzni
10/9 a rész....nagyon tetszett
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 10, 2010 10:19 pm

Jó rész volt. Cas részegen nagyon jó. Jó színész. Dean eléggé padlón van, bár azok után ami történt vele, nem csoda. Az elején hittem, hogy a csaj igazi próféta, de csak egy "szajha" volt. Nagyon hasonlított a Bűn lovasára, aki mindenkit egymás ellen fordított. Ha a fiúk nem lépnek közbe, kis idő múlva ebben a városban is valami hasonló zajlott volna le. Remélem Dean nem mond igent, és megpróbálják máshogy elkapni és kinyírni Lucit. Várom a következő részt. Ahogy elnézem az is jó lesz.

ui: Korábban mindig a CW vízjele volt a részekben, mivel arról a csatornáról vették fel. Most meg vmi Sun volt vízjelként. Nektek nem tűnt fel? Vagy csak én halucinálok??? Very Happy
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitimeVas. Ápr. 11, 2010 2:32 am

A 16-os részhez képest szerintem kevésbé volt ütős. Mondjuk a Mennyországot nehéz überelni Cool
Samet már régen szerettem ennyire mint most. Azt hiszem mindent megpróbált, hogy Deant felrázza a mostani állapotából, nem ő tehet róla, hogy nem sikerült. Crying or Very sad
Az a csalódottság ami az arcán látszott mikor Dean elhajtott...Pedig Dean igazán tudhatná milyen az, amikor nem hallgat rá a tesó, és most ő ugyanezt műveli Sammyvel.
Én is többször meghatódtam ezen a részen, ilyen volt az utolsó jelenet is. Lisát én mindig is bírtam, szerintem illene Deanhez. Ilyennek sem láttuk még Deant, hogy így kitárulkozott egy nőnek, bár nagy dologra készül. Nekem az Armageddon egyik jelenete jutott az eszembe, mikor az egyik fickó elbúcsúzik a volt feleségétől és a kisfiától és készül megmenteni a világot. Szinte ugyanaz a szitu. Csak itt Dean nem jó eszközökkel igyekszik menteni, ami menthető.
Már többször elhangzott a sorozatban, hogy mennyire öngyűlölő...ezt kellene valahogy kiverni belőle, mert tényleg az, saját magát semmire sem tartja. No
Casért pedig megint megszakadt a szívem...a hangposta még poén volt, bár már az is jelzi, hogy mennyire maga alatt van, hogy "nem elérhető"
És hogy kiivott egy italboltot drunken ráadásul viccelődik a varázsigékkel, Cas nagyon megváltozott, emberi lett, csakhogy ő saját maga is mondta, hogy tartozott már jobb klubba is, mint az embereké...
Sammy is becsiccsentett, Cas is, csak Deant nem hozza már lázba az alkohol.
A következő résztől meg egyenesen félek...

10/7, mert volt számomra sok kevésbé izgalmas jelenet
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.17 99 Problems Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.17 99 Problems   5.17 99 Problems I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.17 99 Problems
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: