SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid

Go down 
+2
Mikeee
Fanny Winchester
6 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimePént. Márc. 26, 2010 10:57 pm

5.15 Dead Men Don't Wear Plaid 515

BOBBY FELESÉGE VISSZATÉR - Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) Bobby szülőházában nyomoznak, ahol a holtak elhagyták a sírjaikat és ahelyett, hogy embereket támadnának meg, családi összejöveteleket tartanak. A fivérek Bobbyhoz (Jim Beaver) fordulnak segítségért, aki azonban arra biztatja őket, hogy ne aggódjanak emiatt és hagyják el a várost. Ám Dean gyanakodva továbbnyomoz és Bobby halott feleségével (vendégszereplő Carrie Anne Fleming) találja szembe magát, aki semmire sem emlékszik abból, ami vele történt. Azonban amikor a zombik gonosszá válnak, a testvéreknek meg kell ölniük Bobby feleségét, ám a férfi nem egyezik ebbe bele. John Showalter rendezte és Jeremy Carver írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 12:39 pm

Bennem elég vegyes érzések kavarognak a résszel kapcsolatosan.
Annyi öröm, hogy a hosszú hiatus után ez az első rész.
Viszont ez is eléggé helyben toporgunk rész volt. Nem nagyon vitte előre a főszálat. Igaz a korábbi részben felkeltett Halál és az ő tette volt látható a részben, de ez a "zombikat ölök ezerrel" rész nem nagyon illik a fiúkhoz és a sorozathoz. Nem annyira tetszett. 10/5... Shocked Neutral
Vissza az elejére Go down
acmAgi22
Vendég




5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 1:09 pm

Nekem tetszett, a rész. Kicsit fura volt,hogy meg sem említették az előző részben történteket, úgyh utána néztem a dolgoknak. Többen azt mondják, hogy ez a rész eredetileg a MBV előtt lett volna, csak azt ugye a Valentin nap miatt le kellett nyomniuk előbb.
Úgyh én így fogom fel. A köv részről nemtudom mennyit olvastatok [nem akarok spoilerezni], de az baromi jó lesz sztem.
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 1:29 pm

Hát ez a rész...Nem is tudom mit írjak...egyrészt nagyon tetszett, mert már nem kicsit hiányoltam őket az életemből! Másrészt, nem volt annyira ütős rész. Voltak benne megindító jelenetek, Bobbyt annyira nagyon sajnáltam...és látszott hogy nagyon megtört....:S:S....a fiúk úgy viselkedtek, mint ahogy azt vártam....Az bökte a csőröm egyedül hogy ennek a résznek úgymond nem volt vége...a Halált nem pusztították el, sőt nem is láttuk, csak egy enyhe utalás volt rá....ezzel még nincs lezárva ez a Halál-lovas téma....
Ha skálázni kéne 10/7.5 adok....Bobby miatt...nagyon hiányzott már az öreg Smile....
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 8:21 pm

Igen egy kicsit fura volt, hogy Sam függőségéről nem esett szó, bár az előző rész végén Cas mintha azt mondta volna, hogy nem sokat ivott csak meg kell várni, hogy kiürüljön a a szervezetéből és végül is vehetjük úgy, hogy túlléptek a dolgon.
Ez a rész viszont nekem kicsit olyan levegőben lógó rész volt. Igazából nem lehetett kapcsolni semmihez és ahogy már írták; egy helyben toporgó rész volt, egy halovány kísérlet Bobby likvidálására, ha jól vettem ki a végén, de igazából nem tudtuk meg mit üzent a halál Mrs. Singerrel.
De a lényeg, hogy a fiúk végre visszajöttek és ha minden jól megy akkor végre szünet nélkül láthatjuk őket még egy pár hétig. Az előzetesekből ítélve nem fogunk unatkozni Smile
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimeSzomb. Márc. 27, 2010 8:25 pm

Nagyon hiányoztak a fiúk! Nagyon vártam már a sorozat folytatását, és tulajdonképpen én elégedett vagyok ezzel a résszel is, báár utálom a zombi témát, igaz Kripke - ék itt sem a hagyományos cuccost hozták. Amitől nekem más volt ez a fejezet, az a humorszegénység. Dean néhány beszólása, Sammy feje, amikor az öreg nyanyus felé ment - na azon nagyon röhögtem.
Bobby totál kikészült, és ennek komoly hatásai lehetnek a srácok további sorsára. Végig azon járt az agyam, hogy Bobby-nak ismét meg kell ölnie azt a nőt, akit egész életében szeretett. És ez a legerősebb embert is tönkreteheti.
Talán Bobby most kiszáll egy időre, és lehetséges, hogy mikor mégis, újra segíteni fog, mert ebben biztos vagyok, Lucifer beváltja a fenyegetését. Valahol folyamatosan azt érzem, hogy Bobby nem fogja túlélni a háborút....sajnos.
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
ancsy
Vendég




5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimeVas. Márc. 28, 2010 9:46 pm

Beállok a sorba!Nekem sem tetszett a rész, nagyon nem. Nem ilyen visszatérésre számítottam, persze örültem, hogy végre vége a hiátusnak! Surprised
Szegény Bobbyt én is sajnáltam, viszont a fiúkat ebből a részből nagyon hiányoltam. Eléggé kevés jelenetnek tűnt nekem az, amiben benne voltak. Tényleg nem jutottunk előbbre, viszont Bobby érzéseibe bepillanthattunk, bizonyára ez azért kellett, hogy még jobban sajnáljuk őt, amikor Kripke kinyírja a végén (HA)
Engem is zavart, hogy semmi visszacsatolás nem volt a 14-es részhez, bár ezek szerint nem itt lett volna a rész helye.
Skála 10/5.5
talán:)
Egyébként pedig undorító egy rész volt Very Happy
Néhol felkavarodott a gyomrom affraid
A következő részt viszont nagyon-nagyon várom!
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimeHétf. Márc. 29, 2010 9:53 pm

Én ezt a részt már nagyon vártam, mint minden spn rajongó. Hát nekem ez a rész óriási csalódás volt. Lehet, hogy alapvetően túl nagy elvárásokkal ültem este a képernyő elé, de akkor is legalább egy közepest teljesítményt nyughatott volna. Persze, Bobbyt valamennyire sajnáltam, de az teljes mértékben kiszámítható volt, h mi fog itt történni a feleségével. Nekem ez volt az eddigi leggyengébb rész, ráadásul még igen sokat várni is kellett rá.
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimeKedd Márc. 30, 2010 9:36 pm

Teljesen egyet kell hogy értsek....
Túlságosan kiéheztettek minket erre a részre, azt nem nyújtott semmi extrát..... Meg mostanában nekem túúúl sok ez érzelgősség....eddig jó volt, hogy nem tudtuk mit éreznek a fiúk, és csak néha nyertünk bepillantást.....de mostanában hát nem tudom....sok ez az érzelmi kitörés nekem....:S

És tényleg undorító volt pár jelenet
Vissza az elejére Go down
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 12:41 am

Húha.

Lehet, hogy furcsán hangzik, de örülök, hogy nagyjából egy véleményen vagyunk gyerekek... Elég gyenge rész volt ez az előző heti. Én csak ma tudtam megnézni, de annyira rákészültem már, olyan lelkesedéssel vártam, éreztem magam körül a természetfeletti erőket, jött egy "újra Odaát vagyok" érzés és erre puff.

Sejtettem, hogy valami nincs rendben, valaki említette is, hogy ezt az epizódot eredetileg a Valentin-napi rész előtt akarták leadni. Mindegy, azért valahogy megoldhatták volna, hogy szó essen Sam "ivászatáról" és pl hol volt Cas? És mizu Luciferrel? Már egy jó ideje nem keresi a srácokat... Nem olvasok spoilereket, de sejtem, hogy hamarosan újra látjuk az Ördögöt... Very Happy Annak viszont örültem, hogy Bobby-t újra láthattuk! Bár ez is furcsa, hogy eddig ő hol volt? Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de azt hiszem túlságosan figyelek a részletekre... Talán inkább egyszerűen élvezni kéne a részeket és ennyi.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
Ajánlott tartalom





5.15 Dead Men Don't Wear Plaid Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.15 Dead Men Don't Wear Plaid   5.15 Dead Men Don't Wear Plaid I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.15 Dead Men Don't Wear Plaid
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: