SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.14 My Bloody Valentine

Go down 
+3
FerJO
Nellas
Fanny Winchester
7 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitimePént. Feb. 12, 2010 10:15 am

5.14 My Bloody Valentine 514

5.14 My Bloody Valentine

ÁMOR MEGJELENIK – Castiel (Misha Collins) segít Samnek (Jared Padalecki) és Deannek (Jensen Ackles) levadászni Ámort (vendégszereplő Lex Medlin) Valentin napján, miután a városlakók egy kis szeretetért kezdik el öldökölni egymást. Miután Ámor az ártatlanságát bizonygatja, a fivérek és Castiel rátalálnak az apokalipszis egyik lovasára, Éhínségre (vendégszereplő James Otis), aki a városba érkezett. Mike Rohl rendezte és Ben Edlund írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Ági
Vendég




5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitimePént. Feb. 12, 2010 6:05 pm

Ekkora WTF-ot gyerekek. Kegyetlen nagy rész volt. A végén bőgtem mint egy kisgyerek. Amúgy meg nem hiszem el,hogy ezek után 6 hétig szünet lesz. Egyszerűen áh.
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 12:02 am

Huh. Ez durva volt. Mikor reggel kilenckor félálomban nekikezdtem nézni, azt hittem, lesz egy aranyos (jójó, supnatosan "aranyos" XD) rész, Cupidóval, meg némi Cas-Dean-Sam bohóckodással. De ez... Már maga Éhínség. Nagyon undi volt a bácsi, de azt hiszem, ez igazán jó, hiszen ilyennek kellett lennie: elrettentőnek, borzasztónak.

Amiket Deannek mondott... Azért nem hiszem el, hogy igaza volt, mert ha Dean valóban üres lenne belül, akkor nem akarná annyira lezárni ezt az ügyet Luciferrel, megmenteni Samet és a világot. Valami igenis hajtja. Persze, iszonyatosan szenved, a lelke dirib-darabokban van, de semmiképpen sem csak a nagy büdös nihil van a pici testében.

Cas... angyalom, hát lehet még téged ennél is jobban szeretni? A telefonos rész, meg mit összezabált... olyan jóízűen evett, hogy egészen megéheztem én is Very Happy

Respect, Mr. Edlund. Tényleg.

Nemakarok hiátust. Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
FerJO
Nyavalygó áldozat
FerJO


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2010. Feb. 07.

5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 1:09 pm

Huh. Most keltem, már 50%, felirat is van ifncsi reggeli mellett tökéletesen elmozizom. Jó kis ébresztő lesz. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://skins-online-hun.blogspot.com
ancsy
Vendég




5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 3:54 am

Megint hová jutottunk a kezdeti poénok után! Crying or Very sad
A szívem a tiéd, Happy Meal...stb nagy beszólások voltak, csak az ember hajlamos őket elfelejteni miután az epizód végére ér.
Jensen eszméletlenül jó színész, de most azt is megmutatta, hogy mennyire tiszta ember. Az utolsó jelenetben számomra ő nem Dean Winchester, a szellemvadász karakter volt, hanem saját maga.Nem hiszem, hogy egyhamar kikerülök az utolsó jelenet hatása alól, nagyon megrázó volt.
Dean lelke pedig holtbiztos, hogy nem üres, még mindig vannak számára fontos emberkék, akikért bármit megtenne, az ő szeretetét nagyon nehéz lenne megnyírbálni (még Samnek sem sikerült a 4. évadban, maximum a bizalom szállt el). Annyira kétségbeesett volt, hogy a szívem szakadt meg érte, nomeg az öccséért is.
Sebaj, ezalatt a pár hét alatt majdcsak kiheverem...
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 9:38 am

Jujj, ez nagyon durva rész volt. És már azt hittem, hogy Dean bánatában igent fog mondani, de komolyan. Szerencsére nem így történt, de attól még így is elég ütősre sikerült a vége. Éhínség meg szerintem jobban sikerült, mint az előző lovas. Szegény Sam újra elvonón, bár lehet, hogy nem lenne hülyeség néha kihasználni az erejét. Cas meg irtó jó volt, főleg az *akkor most leteszem* résznél XD. Most majd mehet újra fogyózni Razz Nem akarok márciusig várni a folytatásra Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 5:41 pm

Ez a rész ütött rendesen....
Cast egyszerüen meg kell zabálni....hihi....de a végén olyan megalázó volt még nekem is, h kajával kuporgott az Éhinség mögött....Dean belül már halott duma meg csak kamú...ezt úgysem veszi be senki...Az Éhinség meg fúj a köbön...illett a karakterhez...egy kiéhezett vénember...szinte mindent testesített: a fiatalságra való éhséget, a szó szerinti éhséget, a vágyakat, amik rabul ejtik az embert....teljesen ott volt a toppon...tipikusan az a fajta, akit ha meglátsz egyből tudod hogy nincs vele vmi rendben.....tényleg jobb volt, mint az előző lovas...
Dean a végén....nagyon nagyon rossz volt látni....
10/9,999 ez adok erre a részre:D
Vissza az elejére Go down
meli
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2010. Feb. 07.

5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitimeVas. Feb. 14, 2010 10:12 pm

Wow
Nem semmi kis epizód kerekedett a végére, pedig azt hittem, hogy ez is csak egy olyan kis megmentik az ártatlant, megölik a gonoszt majd elautókaznak az éjszakába rész lesz, ehelyett...
Imádtam a kis besólásokat mint pl:
Sam: ,,Ha egy kutya nem eszik akkor tudod, hogy komoly baja van." geek
Dean: ,,Légy az én valentinom"- szeretem amikor a szinészek/ stáb filmjeire utalnak az irók.
Mr. Happy Meal és Dean telefonbeszélgetése. Laughing
Dean és Sam arckifejezése amikor egy kövér, meztelen Cupido ölelgeti őket.
Dean: ,Most harcol? harcolnunk kell?"
Cas: ,,Ez az ő kézfogésuk."
Dean: ,,Nem szeretem."
Cas:,,Senki sem szereti." Very Happy
Majd komorá válik a dolog.
Éhinség karaktere sokkal jobban ki van dolgozva elődjénél. Piros Ferrari helyett kerekesszék, sudár férfi helyett beteges, rémisztő öregember. What a Face
Sam pedig nem térdel le Cas mellé démonok vérét szivni Evil or Very Mad Ez igen! Peddig azt vártam, hogy minimum ámokfut majd egyet.
És a vége... Számomra lehangolóbb volt mint az Abandon all Hope. Dean fájdalma, reménytelensége szivbemarkoló. Jensen pedig nem okozott csalódást.
MIIII Egy ilyen rész után 6 het szünet?!! Crying or Very sad
PS Leforditaná nekem valaki: ,,Unattached Drifter Christmas?" ( különálló elsodródott karácsony???)
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 1:40 am

Jó rész volt, volt benne minden ami kell. Cas vicces volt, mit össze zabált. Lehet azért van hiatus mert fogyózik. Smile
Sam megint függő... Hát majd kigyógyul.
Dean az utolsó jelenetben szomorú volt, tisztára azt hittem én is, hogy igent mond Mihálynak. Remélem segítenek rajta onnan "fentről". Várom a következő részt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.14 My Bloody Valentine Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.14 My Bloody Valentine   5.14 My Bloody Valentine I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.14 My Bloody Valentine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: