SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.12 Swap Meat

Go down 
+4
Mikeee
Pepsy
Nellas
Fanny Winchester
8 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimePént. Jan. 29, 2010 7:03 pm

SAM TESTET CSERÉL! – Gary, (vendégszereplő Colton James) a tizenéves kockafej egy test-cserélő bűbájjal bűvészkedik, és testet cserél Sammel (Jared Padalecki). Gary, felvillanyozva az új izmos és jóképű testben (aki tehát most már Sam), Deannel (Jensen Ackles) nyomoz egy ügyben, és jócskán kihasználja a nőknél a sármos kinézet adta előnyöket, és koránál fogva az ivási lehetőségeket. Mialatt Sam Gary tinédzser testében ragadt, meg kell küzdenie a tolakodó szülőkkel és a középiskolával is. Bob Singer rendezte az epizódot, Julie Siege írta a forgatókönyvet Julie Siege, Rebecca Dessertine és Harvey Fedor sztorijából.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Nemamkah
Vendég




5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimePént. Jan. 29, 2010 9:05 pm

lol! lol! hát ez nem igaz XDDDDDD szétröhögtem a fejemet XDDD hát kéééész, behaltam XD
istenem de jó rész volt Very Happy jézusom, az előzőhöz képest O.o

"- Adios, BITCH!
- Uhm.... it's Adinos." lol! besírtam :DD
húú.. a következő még jobb lesz O.o
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimePént. Jan. 29, 2010 11:06 pm

Hm, ahhoz képest, hogy azt hittem, megint semmi főszál nem lesz... tulajdonképpen minden azért történt ebben a részben, mert Dean fejére vérdíj van kitűzve a démonok közt.

Egy kicsit olyan... nem is tudom, kapkodósnak tűnt a rész, mintha nem lett volna mindenre idő, de igazából tetszett. Jared remek volt, bár az én ízlésemnek néha kicsit túljátszós. Dean szomorú és fáradt és ezt nem szeretem *megölelgeti*

Várom a jövő hetet, istenem, legjobb lenne lefeküdni aludni és péntek reggel felébredni.
Vissza az elejére Go down
Regianna
Vendég




5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimePént. Jan. 29, 2010 11:38 pm

Hát nem tudom... Valahogy nekem az nem tetszett benne, hogy igazából nem is cseréltek testet, nekünk nem mutatták. Pedig az elején Jared baromi jó volt a srác szerepében- aztán végig Samet alakította, csak más ruhákban. Testcsere az legyen testcsere! De azért jó rész volt, hát még a jövő heti milyen jó lesz...
Vissza az elejére Go down
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 2:24 pm

Bizony, Sam elég jól játszott az elején, erre egész végig azt a srácot mutatták... Bár, másrészről pedig imádtam Sam-et abban az idióta gyerekruhában, abban a szerepben Very Happy Azt hiszem mindkettőt Sammy-nek kellett volna játszania, úgy elégedett lett volna mindenki Cool Jó kis rész volt, egy ilyen is kellett! Annak tökre örültem még, hogy nem vagyok perfekt angolos, de szinte az egészet megértettem Smile Mostantól többször fogok ilyet csinálni Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
acmAgi22
Vendég




5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 3:37 pm

Nekem tetszett a rész, az meg különösen h végre megint raktak bele zenét. Hihetetlen,hogy ilyenkor ennyire jól elsikerül találniuk a megfelelőt. Ütött.Smile én végig vigyorogtam, nagyon fílinges rész volt.Very Happy

Legjobb:
"Oh, you shake it up, baby." xD

Mondjuk a vége felé kicsit beijedtem mikor megjegyezte a démon hogy Sam teste új lakóra várt...durva lett vna ha Lucifer így szerzi meg.

ja és a végén lévő:
"That kid's life sucked ass." megint nagyot ütött.Very Happy látszik h Sam is változik. Smile

Ja igen..nem tudtam megvárni a magyar feliratot, és megnéztem angollal..és én is nagyon örültem, mert megértettem szinte az egészet.Very Happy;)
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 7:12 pm

Nekem annyira nem tetszett a rész. Egyszer nézhető de nem jött be. Am. ha Sam olyan jól vágja a latint simán kiűzhette volna még idő előtt a démont a csajból. Ennek ellenére meg Dean tanult meg latinul. A 3. évadban meg alig ment neki mikor a csapos démoncsajjal volt. Várom a következő részt.
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 9:15 pm

Nem tetszett annyira. Voltak benne jó mozzanatok. Tényleg lehetett volna tartósabb a test csere, nem pedig csak az elején. Mondjuk én alapból jobban szeretem, ha angyalok is vannak a részben. Kiváncsi vagyok már mi lesz Gabriellel.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 1:34 am

Nem lesz a szívem csücske ez a rész, az biztos, annak ellenére sem, hogy Sam központú volt.
Bár tényleg vicces volt Jaredet a kiskölyök ruháiban látni, amelyek megjegyzem rá sem mentek volna, nem úgy tűnnek, mint akik egy méretet hordanak. Very Happy
az elején Jared sztem nagyot alakított, nem játszotta túl.
Dean meg mekkora béna, hogy már korábban nem ismerte fel, hogy ez a srác, nem az öccse(akit születésétől fogva olyan jól ismer)
Pedig szegény bratyó már azt hitte, hogy Sammy is rock rajongó lesz, némi cheeseburgerrel Very Happy
A Rázzad bébi!beszólás nekem is nagyon tetszett.
Alapjában véve elment a rész, de a múlt hetihez viszonyítva gyengus volt (számomra)
Maybe next time! Cool
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 7:52 pm

Látom vegyesek a vélemények. Tény, nem volt az a hú, de odavág a földhöz epizód, de tartották a szintet, és én ismét jól szórakoztam a majd negyvenöt percben * volt annyi? Very Happy *
Már az elején, mikor Jared azzal az idétlen tini viselkedéssel nyomatta magába a koktélt, s élvezte a felnőttkort. Ismét csak bebizonyosodott, hogy mozog a fiúban tehetség. Nagyon szeretem Jensent I love you, de jó látni, hogy Jaredről is szól egy - egy rész.

Amit még nagyra tartok, hogy ezek a piszok forgatókönyvírók újra és újra meglepik az emberlányát. Egy laza, kis tini - szűz - sátánista cuccosból kőkemény főszál besodrást csinálnak. Na ez, amiért tapsolok a sorozatnak, és nem értem a legagyizását, amit anno olvastam valahol. Evil or Very Mad
Hm, Samnek miért jött le a Star Wars pólókból, hogy Gary szűz? Very Happy

Azon csodálkozom, hogy Dean nem nyírta ki az öccsét, amikor az rükvercben felborított pár kukát a szeretett, imádott Impalával. Smile
És mekkora személyiség változáson ment át a két fiú. Dean nyugis családi életre vágyik, amíg Sam már nem. Nos, ebből még lehet valami.. Idea
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 10:33 pm

Csatlakozom Zsocához abban a szempontban, hogy én is előnyben részesítem az angyalos részeket I love you I love you
Hát a részről csak annyit, hogy nekem nem jött át annyira.... Egyszer (max 2szer) megnézhető volt.... az ami engem legjobban zavart..de a végén már nagyon durván, az az, hogy Dean nem jött rá egyből hogy nem Sam az....Jó nézett csúnyán-furcsán egyes dolgokban de áááá.....folyamatosan az első évad alakváltós része járt a fejemben...ahol Sam kb 2 perc után levágta hogy itt nincs valami rendben....jó ahhoz hozzájárult, hogy tudták mivel van dolguk...de hát akkor is....a poénok jók voltak, de nekem nem ütött a rész
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeKedd Feb. 02, 2010 11:01 pm

no igen... buddy tv-n ezt a kérdést taglalják a fanok...mármint, Dean miért nem vette előbb észre, hogy öcsi nem öcsi
ott írta valaki, ami számomra is elfogadható teória, hogy Dean bizonyára észrevette, csak nem akarta Exclamation
úgy értem, örült, hogy végre egy csomó mindenben egyetértenek, lett bennük közös, a vadászaton kívül is. és ennek Dean örült
Nomeg, hogy Sammy szájából hallotta, hogy milyen jó fej...
amit ugye az öccse nem szokott hangoztatni Sad
Vissza az elejére Go down
FerJO
Nyavalygó áldozat
FerJO


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2010. Feb. 07.

5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 4:42 pm

Állat egy rész, egy órája néztem meg. Az ilyeneket különösen bírom, mert ált. többnyire Deant kedvelik a fanok, én mindkettőjüket, és most megint pár szintel jobban bírom az öcsköst. Smile
"Megvagy! Megjött a nagyfőnök, ringy*k!" Én ezen ooolyat feküdtem. Very Happy Very Happy Very Happy Most nézem meg az 5x13-at. Rem ez is őrült jó lesz. affraid
Vissza az elejére Go down
http://skins-online-hun.blogspot.com
FerJO
Nyavalygó áldozat
FerJO


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2010. Feb. 07.

5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitimeVas. Feb. 07, 2010 4:44 pm

Ohh, bocs ne értsétek félre. Deant jobban bírom. Úgy értettem, hogy az öcsköst pár szintel jobban bírom de nem Deanhez hasonlítva. Smile
Vissza az elejére Go down
http://skins-online-hun.blogspot.com
Ajánlott tartalom





5.12 Swap Meat Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.12 Swap Meat   5.12 Swap Meat I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.12 Swap Meat
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: