SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.11 Sam, Interrupted

Go down 
+3
lucianaslytherin
Nellas
Fanny Winchester
7 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimePént. Jan. 22, 2010 8:48 pm

SAM ÉS DEAN BEFEKSZENEK EGY ELMEGYÓGYINTÉZETBE - Egy Martin nevezetű korábbi vadász (vendégszereplő), aki itt tartózkodik, felhívja Samet (Jared Padalecki) és Deant (Jensen Ackles), hogy segítsenek egy itteni ügy felderítésében. A fivérek betegeknek adják ki magukat, hogy levadászhassák az itt ólálkodó rejtélyes szörnyet, ami megtámadja a betegeket. Ám ez a bebörtönzöttség mindkettőjükön egy áttörést hoz, és felszabadulnak saját belső démonaik egymás ellen…
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimePént. Jan. 22, 2010 11:22 pm

The Boys are back!! cheers Kellemes rész volt, egyenletesen elosztva benne minden, ami miatt szeretem a sorozatot: humor, nagyszerű színészi játék, ijesztgetés, lelkizés.

Először nem nagyon értettem, miért kattantak be attól a fiúk, hogy bekerültek erre a helyre, de a végén a szörnyike mindent szépen letisztázott. Szegény Dean. A spoilerekből tudni lehetett, hogy elmondja majd, amit végül elmondott, de én egy nagy könnyes, vagy dühös jelenetre számítottam. Az viszont, ahogy végül megoldották - azaz szinte csak félvállról odavetette, hogy sokat iszik, alig alszik és sosem volt még komoly kapcsolata - volt a legdurvább.

A PUDDING!!! és a Boop! örök kedvenc lesz, nagyon édes őrültek tudnak lenni ezek a fiúk (L)

Arra azért kíváncsi lettem volna, mi történt pontosan Martinnal Albuquerque-ben.

Dean jótanácsa meg a végén... hát mi mást javasolhatna Mr. Elfojtás? Hajhaj.

Ja, és te jó ég! Ebben a ruhában látszik csak igazán, hogy Sammy mekkora egy hatalmas ember lett! o.O Persze, eddig is tudtam, de ez most mellbevágó volt.
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2010 1:05 am

Végre, végre. Nagyon hiányoztak a fiúk, erre most jöttem rá igazán. Smile

Nem is tudom mikor volt utoljára ehhez hasonló rész, hogy nevettem és meghatódtam egyszerre. Az elején rengeteget lehet nevetni, mikor a srácok tök komolyan bevallanak mindent, amiért dilibogyó jár.
Dr Babar
Puding!!!! lol! lol! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
mcs
Vendég




5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2010 2:15 am

jaj de hiányzott már egy kis Odaát Smile Hozták a formájukat.
Egy kicsit a börtönbe vonulós részre hajazott, csak ide nem Dean akart bejönni.
A már előzetesből ismert rész az elején az nagyon jól sikerült Very Happy A gyogyóst gyanúsan jól játszák Laughing
Örülök, hogy végre visszajöttek remélem most egy ideig nem lesz szünet a folytatásban!
Vissza az elejére Go down
Nemamkah
Vendég




5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2010 1:41 pm

hú... hát az a szörny valami undorító volt... meg ahogy Dean elintézte a végén azt a csápját vagy mit fúúj. jaj meg Sam a körfűrésszel áááhhh... aúcs az nagyon kész volt Very Happy de amúgy meg jaj végre itt vannak ^^
Dean olyan kis édes volt ahogy a sarokba bújt amikor körülvették a szörnyek Smile meg akkor is amikor csak ült az asztalnál miközben Samet elhurcolták ^^
Dr. Babar :DD elephant
amúgy szerintem olyan kis befejezetlen volt... szóval bele kellett sűríteni 40 percbe :S szóval az már csak az utolsó 2 percre jutott, hogy kinyírják a lényt, ilyen nem sűrűn van. legalábbis szerintem nem volt túl sok beszélgetés a végén. és nem jutottunk sokkal előbbre a történetben - annyi derült ki hogy Sammy dühös Very Happy és nem több. de nem baj, vége a hiatusnak és váá ^^ sunny

PUDDIIIING!!! XDDD Crazy works! lol! lol!
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 5:02 pm

Mint ahogy az már oly sokan elmondták....nagyon-nagyon hiányoztak a srácok nekem is....
A részről csak annyit, hogy dilisnek sem kellett tettetniük magukat, hogy bejussanak.... Very Happy Razz
Voltak részek, amikor lefordultam a székről, annyira nevettem (pl. PUDING, meg Mr. Babar ). Jó volt a részben, hogy én csak az uccsó pillanatban jöttem rá, hogy ki is a szörny (bár ez lehet, hogy annak tudható be, hogy még nem rázódtam vissza Very Happy Razz )
Lényegében imádtam... Very Happy
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 11:46 pm

Nah!én is ide találtam (köszi Nellas Cool
Fergetegesen jó rész volt, nekem az egyik kedvencem az 5. évadból. Tényleg volt ebben minden, ami egy jó részhez kell.
Az elején már az poén, hogy csak az igazat mondják el és már bent is vannak az elmegyogyóban Very Happy
azt hittem, hogy Dean csak Samet küldi be, de aztán ő is rákezdte az apokalipszis sztorit.
Az viszont annyira jól esett a kis lelki világomnak, hogy Dean még ott a doki előtt azt mondta, hogy nem Sam hibája a világvége. Aranyos volt, és őszintének tűnt. Exclamation
aztán meg Sammy is bevallotta már dilisen (az a rész milyen király volt, ahogy vigyorgott, gondolom Jared önmagát adta Laughing ) hogy még mindig szereti Deant! Embarassed
amikor kezdtek megkergülni, akkor én is kezdtem bekattanni, szörnyű volt őket így látni, főleg Jens alakította hátborzongatóan a lükét.
Nagyon nagyon vártam már ezt a részt, és a következő is biztosan legalább ilyen ütős lesz:)

*én is kiváncsi vagyok, hogy mi történt Martinnal, és Wendyt meg legszívesebben seggbe rúgnám Laughing )
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeHétf. Jan. 25, 2010 12:57 pm

Végre ismét új rész és nem csalódtam.Jól meg volt csinálva minden,a srácok megint fergetegesek voltak a poénjaikkal...Dr. Babar és a Puding...ááá ez is csak Sam és Dean lehet. Very Happy Mondjuk én sejtettem,hogy nem a doki lesz a szörny...jahigen és Martin,hát róla nem tudtunk meg többet.Tetszett ahogy játszották a diliseket
affraid
Várom a következőt és végre nincs szünet!!!!!
Hajrá Supernatural!!
Vissza az elejére Go down
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeSzer. Jan. 27, 2010 5:26 pm

ancsy írta:

amikor kezdtek megkergülni, akkor én is kezdtem bekattanni, szörnyű volt őket így látni, főleg Jens alakította hátborzongatóan a lükét.

Igen, tényleg durva volt ahogy eljátszotta a gyogyóst, de ebből is látszik milyen nagyszerű szinész. Very Happy I love you
Vissza az elejére Go down
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeSzomb. Jan. 30, 2010 2:46 pm

Húh, kicsit megkésve, de én is írnék pár sort a visszatérő epizódról Smile

Amikor vége lett ennek a résznek, elégedett fejjel kijelentettem magamban, hogy még nem nevettem ennyit egyik Odaát részen sem. Zseniális volt. Hihetetlen, hogy itt vagyunk az 5. évadnál és még mindig tudnak újat, vicceset, tragikusat és fájdalmasat mutatni. Ne hagyjátok abba srácok! Very Happy A "PUDDING!" jelenet óta csak ezzel szórakozunk tesómmal Very Happy Furfangos és kicsit undorító rész is volt, mikor Dean letörte az alakmásnak a csápját, vagy mit, de látom ezt mások is írták már Very Happy Amúgy figyeljétek meg, Dean is meglepődött Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 2:26 am

Pepsy írta:
Furfangos és kicsit undorító rész is volt, mikor Dean letörte az alakmásnak a csápját, vagy mit, de látom ezt mások is írták már Very Happy Amúgy figyeljétek meg, Dean is meglepődött Laughing

Itt egy bakit is észre vettem. Amikor a lény a falhoz nyomta Deant, akkor a jobb kezét elkapta és hozzá szorította a falhoz. Kis idő múlva viszont Dean azzal a kezével kapta el a szörny "csápját". Viszont, az nem látszik, hogy a lény elengedte volna Dean kezét, de ha el is engedte volna Deannnek le kellett volna tudnia teperni a lényt.
Vissza az elejére Go down
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 5:02 pm

Itt egy bakit is észre vettem. Amikor a lény a falhoz nyomta Deant, akkor a jobb kezét elkapta és hozzá szorította a falhoz. Kis idő múlva viszont Dean azzal a kezével kapta el a szörny "csápját". Viszont, az nem látszik, hogy a lény elengedte volna Dean kezét, de ha el is engedte volna Deannnek le kellett volna tudnia teperni a lényt.[/quote]

Tényleg! Most beraktam azt a részt és megnéztem. A lényeg, hogy Dean megmenekült Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 7:35 pm

Ott még Dean is behányt majdnem mikor letörte azt az ocsmány csápot! Brrrrr!
Éssss


Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeVas. Jan. 31, 2010 11:24 pm

lucianaslytherin írta:
Ott még Dean is behányt majdnem mikor letörte azt az ocsmány csápot! Brrrrr!
Éssss



Ja, pedig a pokolba igazán hozzá szokhatott a gusztustalan látványhoz.


Twisted Evil

pepsy írta:
A lényeg, hogy Dean megmenekült Very Happy

Amúgy kíváncsi lennék rá, hogy egy ilyen veszélyes vadászaton, amikor Dean majdnem meghal (vagy meg is halna) Mihály segítene e neki, vagy csak simán visszahozná a halálból? Question
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitimeSzer. Feb. 03, 2010 11:14 pm

Végre egy félig meddig vadászós rész. Nekem bejött. Vicces volt amikor megbolondultak. Smile 10/9

ancsy írta:
Az viszont annyira jól esett a kis lelki világomnak, hogy Dean még ott a doki előtt azt mondta, hogy nem Sam hibája a világvége. Aranyos volt, és őszintének tűnt. Exclamation

Végülis Alastair szerint Dean törte fel az első pecsétet azzal, hogy megtört. Sam meg az utolsót. Egyformán ludasak a dologban. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.11 Sam, Interrupted Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.11 Sam, Interrupted   5.11 Sam, Interrupted I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.11 Sam, Interrupted
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: