SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.09 The Real Ghostbusters

Go down 
+3
Bence
Zsoca
Fanny Winchester
7 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 4:49 pm

5.09 The Real Ghostbusters 2rgoppt

EZ EGY SUPERNATURAL CONVENTION! - Becky, a szuper-rajongó (vendégszereplő Emily Perkins) Chuck (vendégszereplő Rob Benedict) telefonját használva rászedi Samet (Jared Padalecki) és Deant (Jensen Ackles), hogy látogassanak el egy rajongói Conventionre. A rajongók Samnek és Deannek vannak öltözve, és az esemény egyik fő attrakciói közé tartozik az élő szerepjáték játszása. Ám a helyzet váratlan eseményt hoz, ugyanis egy igazi szellem bukkan fel az egyik jelenetben. Jim Conway rendezte az epizódot Eric Kripke közreműködésével, a forgatókönyvet Nancy Weiner írta.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 7:07 pm

Szerintem egyszer nézhetős volt a rész. Örülök, hogy Chuk megtalálta a párját, és Sam is jól járt. A coltot meg nem fogják még megszerezni, vagy kiderül, hogy angyalok ellen nem működik szerintem. még csak az évad közepén járunk Very Happy Castielnek mostanság nincsenek jó szerepei a sorozatban Sad voltak jó részi az elején, de mostanság nem olyan ütősek a feltűnései, vagy nem is jelenik meg.
Vissza az elejére Go down
nóri
Vendég




5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 8:27 pm

Őszintén nekem sem tartozik a kedvenceim közé ez a rész. Olyan, hogy is mondjam, gyenge volt, nem éreztem olyan jónak. Castielt én is hiányolom, eddig szinte minden részben kapott fontosabb jeleneteket, és most hirtelen semmi. A másik meg, hogy a két beöltözött Dean és Sam, szerintem elég idegesítőek voltak, nem tudtam rajtuk nevetni.
A harcot is hiányolom, remélem a következő rész egy kicsit pörgősebb lesz, bár amiket olvastam róla, jónak ígérkezik.
Wink
Vissza az elejére Go down
Bence
Nyavalygó áldozat
Bence


Hozzászólások száma : 8
Age : 31
Registration date : 2009. Jun. 30.

5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 10:59 pm

Szerintem meg kifejezetten jó kis epizód volt. Bármennyire is meglepő, ez az epizód nekem sokkal jobban tetszett mint a múltheti. Chuck végre ismét visszatért és az örült Becky is. Nagyon jó pár alkotnak együtt, és remélem hogy még visszatérnek akár együtt akár külön is. A Con-os ötlet nagyon jó volt hogy végre egy epizódba is beletudtak egy ilyet tenni. És az epizód végén amikor kiderült, hogy nem is Lillith-nél volt a Colt, nah az egy jó kis csavar volt a részben. Kíváncsi leszek mi lesz a folytatásban, de addig is szerintem ez is egy többször nézhetős rész volt, ezért 10/9 adok neki! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.h2ojustaddwater.net/
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 11:54 pm

Szerintem egy átlagos rész volt. Chuck-ot alapból szimpatikus figurának tartom, így örültem, hogy beletették. Kicsit erőltetettnek hatott Becky "nyomulása" Sam-re, no meg a hirtelen Pálfordulás.
Castiel-t én is hiányoltam. Azt hittem, majd a végén feltűnik de nem... :S
Mindegy...hát kellett egy ilyen is az évadba. Meg a "kövér" Dean ahogy kiosztotta az igazi Dean-t, hogy nekik mennyire is jó életük van: na az tetszett. Very Happy
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 2:26 am

Régi feelinges rész volt!és már ezért nagyon tetszett! Wink
hiányoztak már a sorozatból a szellemek!mikor is voltak utoljára?4/17?talán
na szóval régen!már nagyon hiányzott ez a régi szellemvadászós dolog!
nekem, már bocsánat a Cas fanoktól, de nem hiányzott most ő. nem volt indokolt a jelenléte(persze attól még imádom Mishat Rolling Eyes
amikor Dean(az igazi) kiakadt, hogy miért is akarná bárki ezt az életet amit ők élnek, az a rész nagyon tetszett, megható volt.nomeg a végén, mikor meggyőzték, hogy nem olyan rossz az az élet, amelyben embereket mentenek meg, és van egy olyan testvér, aki meg is halna a másikért.
Becky sztem nem volt idegesítő, adott helyzetben sztem sok Jared fan viselkedne hasonlóan Very Happy
érdekes rész volt, ha pontozni kellene nálam 10/7
(és tök jó, hogy nőtt a nézettségszám!)
Vissza az elejére Go down
Orsi
Vendég




5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 4:48 pm

Nekem is sokkal jobban tetszett ez a rész, mint a múltheti. Abban valahogy erőltettnek hatottak a poénok, mesterkéltek voltak. Itt viszont minden a helyére került. Becky sem volt túlzás sztem, mert ha jobban belegondolunk, mi, fanok tényleg hasonlítunk hozzá. Örültem, hogy Chuckkal összejöttek, mert illenek egymáshoz. Az nagy volt, amikor a szerepjátékos dagi Dean beszólt az igaziaknak, hogy "Bobby, Rufus, siessetek már!" A kissrácok pedig elég beszaratósak voltak, mint mindig, most is jó munkát végeztek a sminkesek. Az egyetlen furcsa dolog nekem az volt, hogy a végén kiderült a két fickóról, hogy melegek. Elég hihetetlen volt, mert az egész rész folyamán semmi jelét nem adták, hogy nemcsak haverok.Nálam 10/9,5 Very Happy
Vissza az elejére Go down
fürszike
Vendég




5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 6:26 pm

Kampókéz tényleg Jim Carry?
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 9:07 pm

Hát nekem sem tartozik a kedvenceim közé. Jó volt, hogy megint szellemekre vadásztak, de a fanok már néha túlzottan idegesítőek voltak. Nem mondom, hogy rossz volt, de az előző szerintem jobb volt. Meg a végén kiderült, hogy a 2 legjobban utánzó fan bu***i. Hát az felért egy arconcsapással. Smile
De voltak vicces részei. Becky megint alakított. Sam szerintem tuti beugrik a kútba bánatában. Smile
Várom a következőt.
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 10:34 pm

Nekem a múlt heti résszel egy szinten van a mostani. Könnyed, és frappáns. Szóval tetszett.
Beckyt nagyon bírom még mindig, egy igazi vérbeli rajongó, és jól is csinálja, bár a Sames dolog az már egy ici-picit túlzás volt Laughing
Sam és Dean "utánzat". Na, őket bírtam, két vadbarom Very Happy És, ahogy Orsi is említette, én is nagyon meglepődtem, amikor kiderült, hogy melegek, mert semmi jel sem utalt rá. De örültem neki, és Kripke tuti, hogy a slash fanoknak címezte ezt Laughing Cool
Nagyon tetszett az is, hogy ennek az epizódnak volt egyfajta üzenete. Dean és Sam is hősök, akármennyire is nem hiszik ezt el. Szóval fiúk, békéljetek meg a sorsotokkal.
Nekem pedig egyáltalán nem hiányzott Cas, mert nem illett volna bele az epizódba, arról nem is beszélve, hogy akármennyire is bírom, ő ugyanolyan mellékszereplő, mint Bobby, és ő sincs benne minden egyes epizódban. Nem is szükséges.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 10:58 pm

Nem, Cas egyáltalán nem hiányzott innen. És épp ez a baj! a Múltheti részben se volt olyan hű de nagy szükség rá. Olyan csak az elején volt a storinak. Amúgy nekem a múltheti rész azért tetszett sokkal jobban, mert voltak benne jó poénok, és nagyban haladt előre a cselekmény, hála Gabrielnek. Itt csak annyi volt, h megvan a colt, és mégiscsak jó vadásznak lenni. Nem az a típus vagyok, aki a régebbi részeket szereti jobban, nekem jobban bejön, amikor a történet halad tovább.
Vissza az elejére Go down
Nemam
Vendég




5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeVas. Nov. 15, 2009 11:47 pm

Hát én a múltheti részen könnyesre röhögtem magam, ezen meg néha szörnyülködtem is Very Happy Becky nagyon készen van... ahogy felfedezi hogy Chuck az ő nagy hőse Laughing Én nagyon szeretem Castielt, úgyhogy szerintem minden részből nagyon hiányzik, amiben nem szerepel, de hát ilyen is kell. De szerintem ez a rész most nem volt olyan lekötő. Szóval úgy értem, hogy a convention egy kicsit unalmas volt, meg én azt hittem, hogy egy ilyenre rengeteg ember elmegy. Jó persze a filmben nem lehetnek olyan sokan. De hányadszorra is égettek már csontokat...?
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeHétf. Nov. 16, 2009 12:41 pm

Sztem nem volt annyira gyenge rész,kellenek ilyenek is az évadba.Én jókat nevettem rajta,Sam és Dean milyen fejeket vágott.Becky és Chuck is mulatattó figurák,rem majd még látjuk őket.A rajongók is jók voltak..Rufus és Bobby na azon borultam.Cas hiánya érezhető és sztem Bobby-é is.Már várom a jövő heti részt...és kiváncsi leszek a colt-al kapcsolatos új infok beválnak -e.
Vissza az elejére Go down
Fandrea
Nyavalygó áldozat
Fandrea


Hozzászólások száma : 14
Age : 38
Registration date : 2009. Oct. 05.

5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeKedd Nov. 17, 2009 6:54 pm

Nekem tetszett ez a rész. Jobban mint a múlt heti. Bár a TIOMS-ból kimaradt de a könyvben meglévő jelent szerintem lusta írás volt. Nem illett a képbe. Frappánsabb is lehetett volna. De rég nem nevettetett meg egy rész ennyire, szóval ez jó pont. Főleg hogy ismerhetjük milyenek is a conok valójában.

Imádtam az elején a sok Impalát és ahogy a fiúk kiakadtak. Ja és amikor egyszerre beszéltek (nekem a Pilot egy jelenete ugrott be) az klassz volt (I need a drink lol!).

Dean!hasonmás (a kövér) előtt le a kalappal, imádtam. Főleg amikor elmondta Deannek mi is klassz az életében.

És tetszett amikor megtámadták őket a szellemek és Dean elkiáltotta Sam nevét és Sam szintén amikor majdnem megnyúzták (nem tudom hogy mondjam). Az ilyen pillanatok a kedveneim amikor látszok hogy aggódnak a másikért, vagy tőle kérnek segítséget. Remélem érthetően fogalmazok. Smile

Ja és: "No, not really. We have guns and we will find you." A. Legjobb. Szöveg.

Imádom Chuckot, de megértem a fiúkat is, hogy miért nem akarják hogy újabb köny jelenjen meg.

Szóval szerethető rész volt. De nálam még minding a FTBYAM vezet. (Sam és Lucifer jelenetei felülmúlhatatlanok.)

Ja és a másik pluszpont. Nincs Castiel. Bocs Castiel rajongók de nálam ő nem nyert hangszórót. Embarassed

És hiányzott már egy jó kis MOTW rész, szellemek főképpen. A továbbiakban pedig remélem a könnyed részek ritkulnak egy kicsit enny már sok is volt egy kicsit.

Na hát dióhéjban ennyi volna. Smile

Fandrea
Vissza az elejére Go down
http://kiscinca.livejournal.com/
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitimeHétf. Nov. 23, 2009 7:38 pm

Utánna néztem nem Jim Carry a kampós kezű rajongó, hanem John Shaw, itt meg tudjátok nézni. De tényleg nagyon hasonlít rá.
http://www.tv.com/supernatural/the-real-ghostbusters/episode/1303502/cast.html?tag=episode_header;cast
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.09 The Real Ghostbusters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.09 The Real Ghostbusters   5.09 The Real Ghostbusters I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.09 The Real Ghostbusters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: