SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester

Go down 
+4
Bence
Nellas
Oli
Fanny Winchester
8 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 10:29 pm

5.07 The Curious Case of Dean Winchester

5.07 The Curious Case Of Dean Winchester 2gskifn

ÖREG DEAN - Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) egy olyan boszorkány (vendégszereplő Hal Ozsan) nyomára akadnak, aki igen nagytételű pókert játszik - a pénznem életévek vs. pénz. Bobby (Jim Beaver) lehetőséget lát ebben, miszerint így lenne esélye valahogy kikerülni a tolószékből. 25 évet tesz fel, azonban veszít. Ahogy Bobby gyorsan idősödni kezd, Dean ugrik be helyette, hogy megmentse, de végül belőle is öregedő emberke lesz, így Samre vár a feladat, hogy ellássa őket. Robert Singer rendezte az epizódot Sera Gamble közreműködésével, aki egyben a történetért is felelős Jenny Kleinnel az oldalán.


Pár felvetés segítségképp:
Mi a véleményetek erről az epizódról? Hogy tetszett az öreg Deant alakító színész játéka? Mit szóltok Bobby megváltozott jelleméhez?
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Oli
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2009. Oct. 18.

5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 11:05 pm

Juhúúúúj!!!!!!!!! Kibeszélő!!!! Very Happy

Na, de hogy ne legyek teljesen off: nagyon tetszett ez a rész, főleg a "kanboszi" (hmm.... nyami-nyami Laughing ).
Öreg Dean vicces volt, a pasi is, aki játszotta, néha talán kicsit erőltetett volt, ahogy próbálta felvenni Jensen gesztusait, de azért jó volt.
Sammy meg továbbra is láv-láv-láv. I love you
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimePént. Okt. 30, 2009 11:07 pm

Nos, alapjában véve tetszett ez a rész, bár még mindig egy helyben toporgunk, ami az Apokalipszist illet. Szeretnék már végre egy ütős kis részt Luciferrel Rolling Eyes

Nagyon tetszett:
- Dean lelkizése Bobbyval, és Jim most megcsillogtathatta a karakter érzelmesebb oldalát is. A depressziót, amibe süllyedt, azt, hogy mit érez azzal kapcsolatban, hogy lebénult. És olyan szép, hogy Dean ennyire szereti *elmorzsol egy könnycseppet*
- a fiúboszi Cool Tehetséges színész, érdekes karakter. (és nem utolsósorban a zabálnivaló ír akcentusa)
- Sam. Nem tudom, miért, de annyira ölelnivaló volt ebben a részben. Én a három fiú közül (Sam, Dean, Cas) őt szeretem a legkevésbé, de ez persze nem jelenti azt, hogy nem szeretem. És most... nem is értem, tényleg, mert semmi különöset nem tett, de... talán a haja miatt Very Happy Csini volt.
- az öregúr, bocsánat, az idős Dean. Olyan cuki volt, és biztos vagyok benne, hogy valami komoly tréningen vett részt, afféle: Gyorstalpaló Dean gesztusaiból és mimikájából.

Hát, eltelt ez a hét is. Várom a következő részt, a Trükköst, de aztán most már húzzunk bele abba a Világvégébe Razz
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:11 am

Ez vicces rész volt!! Az öreg Dean tényleg jól nyomta Laughing Egyik másik gesztusa tisztára mint az eredeti:)A boszi nekem is bejött, jó a színész, jöhet máskor is:)
Vissza az elejére Go down
Bence
Nyavalygó áldozat
Bence


Hozzászólások száma : 8
Age : 31
Registration date : 2009. Jun. 30.

5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:13 am

Most néztem meg! Jó rész volt, bár szerintem inkább most ez olyan átlagos volt, mint az eddigiek, de azért nem olyan vészes! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.h2ojustaddwater.net/
Kat
Vendég




5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:20 am

Nekem is tetszett ez a rész.A két öreg párbeszédei, s hogy leugatták már Sammyt!
5/4-es.
A kibeszélő 5let tetszik!
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:25 pm

Hát ahhoz képest, hogy nekem az ucsó két rész nem igen jött be, ez nagyon Very Happy Patrick meg Istenkirály volt I love you Bobbyt meg sajnáltam, de az "öregek" párbeszéde is poén volt Very Happy Legalább Dean is tudja, h milyen érzés geek
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:27 pm

Sztem jó rész volt.Tetszett az öreg Dean.Na és Sam klasszul játszott.Dean és Bobby között a beszélgetés már kellett.Sztem jöhetne vmi izgalmasabb rész,mert az Apokalipszis vonl nem nagyon halad most.De azért jó lesz a következő is.
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Vendég




5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 1:42 pm

Hát nekem is tetszett ez a rész, bár sajnos nem volt benne Cas I love you
Öreg Dean nagyon nagy volt, mikor próbálta befűzni a takarító csajt...áááá...
Kicsit kiszámítható volt a "Sammy a végén ugyis megnyeri a pókert" rész, de azért tényleg aranyos volt.
Az zavart még egy picit, hogy nem volt igazi megoldása a résznek. Elmentek, próbálkoztak, megmenekültek,de a "gonoszt" - aki ebben a részben kifejezetten szimpatikus, és helyes volt - nem ölték meg. Patricknak kifejezetten bűnre csábító mosolya volt.. Laughing
Úgy sajnáltam Bobbyt...ő az egyik kedvencem benne, és olyan rossz látni, hogy ennyire elhagyta magát No
Összegezve azért IMÁDTAM ezt a részt! Laughing Razz
Vissza az elejére Go down
Claude
Az Ördög csatlósa
Claude


Hozzászólások száma : 785
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 20.

5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeSzomb. Okt. 31, 2009 9:13 pm

Nekem azért tetszett leginkább, mert póker volt benne, ugyan is pénteken pókereztünk a acsajokkal és jó volt nézni, ahogy Sammyke nyer Razz
Az öreg Dean is király volt főleg amikor nyavajgott ásás közben.
Bobbytól meg kész voltam, ott sírtam is egy kicsit. Hát igen, biztos nehéz a helyzete szegénynek.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 1:51 am

Na:)
hát ezt is kivégeztük:)
nem volt igazán erős rész, de tetszett!
nem tudom ki hogy van vele, de amikor megjelent Jensen immár frissen, fitten, mosolygósan én úgy megörültem cheers
no és az a tánc!
Sammy meg édes volt, ahogy küzdött a bátyjáért Surprised
végre újra lehetett látni, hogy aggódik érte, lassan helyreáll a rend
kicsit fura, hogy Bobbyval Sam sokkal kevesebbet törődik, mint Dean
a végén persze megint ő került cikis helyzetbe, de most legalább Dean nem zrikálta Laughing
biztos az öregségéből kifolyólag Surprised
Vissza az elejére Go down
Orsi
Vendég




5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 4:13 pm

Szerintem sem volt túl ütős ez a rész, én kicsit több poént tettem volna bele Dean öregségét illetően, de azért természetesen tetszett.
Volt pár meglepő dolog ebben a részben:

1.Amit már korábban említett vki, hogy Sammy kevésbé törődik Bobbyval,mint Dean, bár lehet, hogy azért, mert ő kevésbé érzi át, ami most vele történik, meg talán ő sosem kötődött annyira az apjához sem és Bobbyhoz sem.

2.Ez a rész teljesen "vérmentes" volt. Hát igen, néha az ilyesmi is előfordul, de ez egyáltalán nem baj.

3.Szintén írta már vki, hogy most a "gonosz" nem bűnhődött meg, hacsak azt nem tekintjük bűnhődésnek, hogy szép, fiatal szeretőjét vissza kellett változtatnia. De akkor most mi van, tovább folytatódik a póker az évekért??

Egyébként én is örülök, hogy Bobby körül forgott ez a rész, mert kedvelem őt, ráadásul kiváló színész, imádom, amikor magából kikelve üvölt a fiúkkal. Egyszerűen élvezet nézni a színészi játékát. (Bár megjegyezném, még a legapróbb szerepekre is mindig kiváló színészeket sikerül kiválasztania a stábnak.)
Egyébként ez után a rész után azt hiszem, együtt érzőbb leszek a nagyszüleimmel, és nem csinálok viccet abból, ha mondjuk fáj a hátuk. Smile
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 5:22 pm

Én ritka jót mulattam ezen a részen. Főleg a vén Dean első jelenetei, ahol Sam nem viselkedett túl tisztelettudóan. Very Happy A furcsa pár és a kussolj Sammy duón már a könnyeimet törölgettem. És ez csak fokozódott.
Bár a nagy ír kanboszorkányt ( ez mekkora duma már ) én inkább románnak néztem Very Happy Bocs.
Szegény drága Bobby, nagyon tartok a végkifejlettől vele kapcsolatban... Most aztán teljesen kiderült, hogy mennyire is kötődik Dean az öreghez, és félő, hogy apja elvesztése nem a legutolsó kemény csapás lesz számára.
Egyébként vicces volt, hogy a két nagy macsó nem bízott abban, hogy az agyas Sammy megnyerheti a pókert. Very Happy
- Cast már várom már - sunny

( örömmel vettem ezt a kibeszélős oldalt a fórumon cheers )
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitimeVas. Nov. 01, 2009 10:24 pm

Jó rész volt, de ez inkább olyan érzelgős rész volt. Bár elvileg ez is csak időhúzás volt, folytathatnák már az Apokalipszis-es szálat is. Mert főként az a fő szál. Remélem a következő utáni rész már tényleg angyalos-winchesteres-bobbys-luciferes-démonos lesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.07 The Curious Case Of Dean Winchester Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.07 The Curious Case Of Dean Winchester   5.07 The Curious Case Of Dean Winchester I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.07 The Curious Case Of Dean Winchester
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: