SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 7.09 How to Win Friends and Influence Monsters

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

7.09 How to Win Friends and Influence Monsters Empty
TémanyitásTárgy: 7.09 How to Win Friends and Influence Monsters   7.09 How to Win Friends and Influence Monsters I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 2:53 pm

POKOLI IDŐKET ÉLÜNK JERSYBEN- Sam (Jared Padalecki), Dean (Jensen Ackles) és Bobby (Jim Beaver) valódi vadászokká válnak, a szó szoros értelmében, mikor egy tábort vernek New Jersey állami parkjában, hogy lenyomozzanak egy lényt, ami embereket támad meg az erdőben. A városlakók azt állítják, egy igazi Jersey-i Ördöggel állnak szemben. Eközben Dean a mennyekben érzi magát, mikor rájön, hogy van a városban egy Biggerson’s étterem, de szörnyen lesújtja az a hír, hogy a speciális szendvicsük láthatóan az őrületbe kergeti az embereket.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
ancsy
Nyavalygó áldozat
ancsy


Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Odaát...jól érzem magam itt :D
Registration date : 2011. Oct. 04.

7.09 How to Win Friends and Influence Monsters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.09 How to Win Friends and Influence Monsters   7.09 How to Win Friends and Influence Monsters I_icon_minitimeVas. Nov. 20, 2011 11:07 pm

ÁÁÁÁÁÁ! Ha egy szóval kellene kifejeznem magam, akkor csak ennyit mondanék.

Son of a bitch! Most a rész végét hagyjuk picit figyelmen kívül. Na, valahogy így képzelek el egy igazi nagyon izgi Supernatural részt! Ez baromira tetszett, és nagyon gusztustalan volt, végig izgultam az egészet, és persze volt hogy röhögtem is! Mi kell még más? Ja igen, egy kis lelki drámázás, azt is megkaptam.

Dean beállva? :DDDDDD Anyád, mekkorát alakított Jensen! Ahogy felült a mosogató szélére! Azok a fejek, és ha megfigyelitek még a hangja is teljesen más volt, mint Dean-ként szokott lenni :O Most nem mélyítette le annyira, inkább olyan Jensen-es volt (jah hülyén hangzik, de tényleg!)Visszatekertem és megnéztem vagy 5x ezt a jelenetet XDDD Néha olyan fejeket vágott mint a Pudding jelenetben!

Az nekem nagyon nagyon tetszik, hogy néha megemlíti Cas-t. Látszik, hogy foglalkoztatja a dolog, és hiányzik neki a kis idióta angyal. Míg Sam soha nem mondja, hogy jajj de hát Cas így, Cas úgy.

Brandon, mint pincér? Ajjajj XDDD Azt hiszem nem szívesen alkalmazná egyetlen étterem sem XDD Big bird azt mondja Sammy-re XDDD Behalok! XD Dean meg persze Ken doll lett XD JÉZUS! Kb. ez a rész arra is jó volt, hogy az amcsikat kicsit elriassza a gyorséttermi kajától. Mert csak meghízol tőle, meg konkrétan „taknyot” eszel…bláá :SS

Nagyon tetszett a Dean-Bobby jelenet, remélem a második apucinak sikerült kicsit felráznia Dean-t…ráfér. És Bobby is ugyanazt mondta Dean-nek, mint Ellen. Bízzon meg valakiben, vagy higgyen már valamiben, különben ki fogják nyírni :S Mikor volt Dean ilyen? Mindig ő volt az a tesók közül, aki annyira meg akarta menteni a világot, meg imádott vadászni, örömét lelte benne. Volt már ilyen rezignált a korábbi évadokban is? Hogy ennyire nem érdekelte semmi? Hogyne lett volna…most jut eszembe. 5. évad tán 18-as rész, és környéke. Már ott ki akart szállni, búcsúlevelet írt meg egyebek. jaja:) Nem kérdeztem semmit Razz

Nah…mi a fene van Bobby-val? :O Hiszen beszállt a kocsiba! Amikor elhúzta az ajtót, akkor kapott egy lövést? Jajj ne már Sad most ha még Bobby-val is lesz valami, ne adj Isten a legrosszabb opció, abba Dean belehal! Ennyit már nem fog kibírni, hiába van vele Sammy!
No és itt van egy apró baki, a sapka végig Bobby fején volt, még akkor is amikor beszállt a kocsiba. Hogy került az hirtelen Sammy-hez? :O Nem baj, ettől függetlenül a rész erős volt, simán 8-as talán 8 és feles is megvan Very Happy És nem hiszem, hogy Bobby meghal…ezt már nem csinálhatják meg! Cas épp elég volt a rajongóknak…Kb. mintha John halna meg újra :S Sad
Vissza az elejére Go down
 
7.09 How to Win Friends and Influence Monsters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 7. évad-
Ugrás: