SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 7.04 Defending Your Life

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

7.04 Defending Your Life Empty
TémanyitásTárgy: 7.04 Defending Your Life   7.04 Defending Your Life I_icon_minitimeSzomb. Okt. 15, 2011 5:32 pm

7.04 Defending Your Life 704

DEANNEK FELELNIE KELL KORÁBBAN ELKÖVETETT TETTEIÉRT – Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) egy gyilkosság-sorozat ügyében dolgoznak, amellyel kapcsolatban kiderül, hogy a tettes Ozirisz, egy egyiptomi isten (vendégszereplő Faran Tahir). A bosszúszomjas isten embereket vádol meg, és ha bűnösként kerülnek ki, akkor megöli őket. A következő kiszemelt Dean lesz; Ozirisz úgy dönt, neki kell megfelelnie. Sam lesz Dean ügyvédje, de mindketten ledöbbennek, mikor Ozirisz egy váratlan tanút sorakoztat fel: Jót (vendégszereplő Alona Tal).
Robert Singer rendezte és Adam Glass írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
ancsy
Nyavalygó áldozat
ancsy


Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Odaát...jól érzem magam itt :D
Registration date : 2011. Oct. 04.

7.04 Defending Your Life Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.04 Defending Your Life   7.04 Defending Your Life I_icon_minitimeVas. Okt. 16, 2011 6:28 pm

megint én nyitom a sort? Smile
egye fene!de jöjjetek már véleményezni! Very Happy

Ezt mégis hogy a rákba csinálták? Így visszahozni a sorozatot a 7. évadban! Én szerettem a 6-at is, de észrevettem a hibáit, és valahogy bármennyire is szerettem volna, nem tudtam lelkesedni. De most, ezzel az új évaddal azt hiszem jóvá tudnak tenni mindent a készítők. A 6. évadra meg úgy tekintek mint egy új Supernatural kezdetére, ez már egy másik történet…a Kripke által kreált sorozatnak az 5. évaddal vége lett, de kezdődött helyette egy új.

Ott kezdem, ahol a 3. rész fejtegetését abbahagytam…Dean-nek nincs bűntudata, amiért megölte Amy-t…öööö hogy is van ez? XD Megnyugodtam, oké mégiscsak érző szív ez a Dean gyerek Very Happy
A sztori nagyon tetszett, az meg pláne, hogy végső soron senki fölött nem ítélt Ozirisz, mert mindegyik vádlott saját magáról döntött. Annak nagyon örültem, hogy Sam lett a védőügyvéd, egyből arra gondoltam, hogy ez jó ötlet, hisz végső soron jogot hallgatott az egyetemen 2 évig!Csak szorult belé valami a jogászok ötletességéből, szívósságából. Ami viszont bevallom nem igazán tetszett, hogy Sammy olyan könnyedén vette ezt az egész ítélet-bíró-vádlott-kihallgatás dolgot. Nem láttam az arcán azt a ’hú de félek, mert az én kezemben van a bátyám sorsa, muszáj megmentenem’ dolgot. Ozirisszel is olyan bátran és tiszteletlenül beszélt, mintha egy sima hétköznapi bíróval cseverészne. Nagyon tetszettek a visszagondolások, Dean pillanatai a múltból!Olyan évad végi hangulatom lett tőle, hogy csuda! Jo-t nagyon jó volt látni, plusz felmentette ő is Dean-t, ahogy aztán Sammy is. Kicsit féltem, hogy most mi lesz, bár lehetett tudni, hogy Sam nem Dean-t hibáztatja azért, hogy nem élhetett normális életet. Hisz tudjuk, hogy Jess-el is eleve azért találkozott, mert a Sárgaszemű így akarta. Szóval előbb vagy utóbb úgyis visszakerült volna abba az Impalába bratyó mellé, mert így volt megírva (Dean most vitatkozna velem, hogy megint jövök a sors baromsággal Very Happy) Ja és itt már Sam-en látszik picit az idegesség, de még itt is mosolyog, szerintem saját magát is győzködte, hogy naná, hogy Dean semmiről nem tehet.
Jujj de vártam már Amy-t!Én akarom, hogy Sam megtudja az igazat!Lesz belőle vita, de ezt meg kell tudnia. pale

Szegény Dean-re pont Jo-t kellett küldeni, hát persze. affraid Csak nekem tűnt úgy, vagy másoknak is, hogy amikor Dean odaadta Sam-nek az Impala kulcsait akkor olyan volt mintha örökre odaadta volna? Merthogy tudta, hogy nem lenne képes megölni Jo-t „újra”, inkább meghal. És tényleg nem bántotta!Na ott picit végem volt, amikor beszélgettek. Dean-nek nem volt gyerekkora, de sosem mondta ő ezt, sosem éreztem, hogy számára ez olyan fájdalmas lenne. Most igen. Szegénynek 90%-át a bűntudat meg hasonló szép érzések teszik ki :S Simán hagyta volna, hogy Jo kinyírja.
Az uccsó jelenet bejött, bár nem igazán értettem, hogy Sam-nek hogy tett jót a Pokol? És vártam volna, hogy itt Dean bevallja bűnét, de nem tette meg…

u. m. :Dean megint csajozik!ez de nagyon LOL XD
jöjjön már a következő rész! bounce

Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

7.04 Defending Your Life Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.04 Defending Your Life   7.04 Defending Your Life I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 9:27 pm

ancsy írta:

Az uccsó jelenet bejött, bár nem igazán értettem, hogy Sam-nek hogy tett jót a Pokol? És vártam volna, hogy itt Dean bevallja bűnét, de nem tette meg…

gondolom lent a pokolban volt ideje elszámolni a bűneivel, megbűnhődött, meg számvetést tett. tetszett ez a rész is ahogy a hetedik évad úgy egyben. tényleg jobb mint a hatodik, érdekes, pörgős, izgalmas.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Nyavalygó áldozat
ancsy


Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Odaát...jól érzem magam itt :D
Registration date : 2011. Oct. 04.

7.04 Defending Your Life Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.04 Defending Your Life   7.04 Defending Your Life I_icon_minitimeHétf. Okt. 17, 2011 9:42 pm

Mikeee írta:

gondolom lent a pokolban volt ideje elszámolni a bűneivel, megbűnhődött, meg számvetést tett. tetszett ez a rész is ahogy a hetedik évad úgy egyben. tényleg jobb mint a hatodik, érdekes, pörgős, izgalmas.
ja jó, okéSmile köszi!
már valamikor hajnal 2 körül néztem, nehezen forogtak az agykerekeim Very Happy
de az az érzésem, hogy Sammy igencsak hazudott ezzel a 'nincs már bűntudatom' dologgal...majd meglátjuk

jó a 7. évad!nem is számítottam ilyen jóra! Embarassed
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





7.04 Defending Your Life Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7.04 Defending Your Life   7.04 Defending Your Life I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
7.04 Defending Your Life
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 7. évad-
Ugrás: