SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.16 ...And Then There Were None

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeSzomb. Márc. 05, 2011 1:34 pm

6.16 ...And Then There Were None 616

SAMUEL ÖSSZEÁLL SAMMEL ÉS DEANNEL – Sam (Jared Padalecki), Dean (Jensen Ackles) és Bobby (Jim Beaver) Mindenek Anyjának legújabb szörnye után nyomoznak. Eközben belefutnak Samuelbe (vendégszereplő Mitch Pileggi) és Gwenbe (vendégszereplő Jessica Heafey), akik ugyanarra a kreatúrára vadásznak. Samuel és Bobby között parázs vita robban ki azzal kapcsolatban, hogyan kéne intézni ezt az ügyet.
Mike Rohl rendezte és Bret Matthews írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 12:09 am

Jó rész volt, összejöttek a haverok meg a család.
Végre megy a mindenek anyja szál a végéig ennek kéne menni, nem kellene összecsapni az egészet.
Kíváncsi vagyok hogy nyírják majd ki.
Kár az áldozatokért, a végefele amikor a sírnál álltak azt hittem Bobby is odaveszett.
Kár lett volna érte, már főszereplő szintű.
Sajnáltam, hogy Cas nem lépett színre biztos tud némi infót a Mi kis "anyucinkről".
Érdekes volt végig mert sose lehetett tudni éppen kibe van a szörnyike Smile
9/10

Pár perce olvastam, hogy kb 1,5 hónap hiatus. NEEE Mad Sad
Vissza az elejére Go down
FShel
Vendég




6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 1:09 am

Üdv mindenkinek!

Lehet, hogy most néhányan utálni fognak de komolyan jobb lenne ha abbahagynák az egészet most, mint hogy még lejjebb süllyedjen a színvonal. Megint meghatározó karakterek altak meg teljesen feleslegesen. Hogy lehet ilyen egyszerűen lezárni a Cmbelll család történt vonalat? Miért kellett Rufust megölni? Mi volt ez színvonaltalan rész?
Komolyan mondom, hogy most sírni tudnék, mert a sorozat amit annyira szerettem egyre lejjebb süllyed. Az utóbbi három rész - beleértve ezt is - siralmas volt.
A főgonoszt alakító csaj játékáról pedig már ne is beszéljünk. Sokkal félelmetesebb volt Lilith a kislány képben mint ő.
Eddig még élt bennem a remény, hogy csak kihoznak az egészből valamit, de lassan azon a ponton vagyok, hogy hagyom az egészet. Nagyon látszik Kripke (és az ihlet) hiánya. Szégyen.
Jó lenne ha sorozat készítői kicsit összekapnák magukat, mert amilyen erős részek voltak az évad elején úgy süllyed lefelé az egész.
Az egyetlen pozitívum Jim Beaver alakítása volt, amikor a fülbemászó beszélt belőle. Le a kalappal előtte. de a többi...

És akkor nyugodtan jöhetnek a lehurrogások.
Vissza az elejére Go down
hirariko
Vendég




6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 1:45 am

Igazából nem volt rossz rész csak 1 dolgot kúrtak el... megölni ezt a 3 embert teljesen fölösleges volt szerintem, és a főszálra visszatérve ez nem lesz lezárva ebbe az évadba szerintem..mivel jön 1 vadnyugatos rész és asszem az utolsó 2 se a főszálról fog szólni.De nem baj :DD
Vissza az elejére Go down
FShel
Vendég




6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 1:45 pm

hirariko!

Egyetértek. Az volt a legdühítőbb az egészben, hogy ezt a 3 karaktert gyilkolták meg. Értelme nem volt a haláluknak. Ellen és Jo esetében teljesen érthető volt a dolog, de itt...
Helyettük bármilyen mellékszereplőként berakott vadászt meg lehetett volna ölni.
Vissza az elejére Go down
burger12
Vendég




6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: hát...   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 2:44 pm

Nem tudom, de szerintem épp az éved eleje volt iszonyatosan gagyi és most kezd az évad beindulni. Végre történik is valami, nem csak odamegyünk-megtaláljuk-megöljük részek vannak. Campbell részleg meg jó ahogy van... Csak a kiscsajt sajnáltam. Samuelnek meg úgyis halottnak kellene lennie.

Anyucinak meg szerintem pont az a lényege most hogy ne félelmetes legyen hanem hogy magához csábítson mindenkit, bizalmat ébresszen, ne érezd magadat veszélyben mielőtt megöl...
Vissza az elejére Go down
elanor
Vendég




6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 3:22 pm

Nekem kifejezetten tetszett ez a rész. Pörgős volt, kiszámíthatatlan, éppen ezért izgalmas. Szeretem a vicces epizódokat is (mint pl. az előző), de ez az igazi odaátos érzés szerintem.
Az, hogy megöltek 3 vadászt... hát, ilyen az élet, benne van a pakliban. Szerintem az sokkal unalmasabb, és életszerűtlenebb lenne, ha mindig mindneki életben maradna egy-egy akció után, kivéve a gonoszokat. Én a végén egy pillanatra azt is elhittem, hogy Bobby halt meg. (Hozzá kell tenni, valószínűleg máshogy beszélnék, ha valamelyik kedvenc szereplőmet nyírták volna ki Smile )

Nagyon jó volt még szerintem, hogy a szereplők nem estek kétségbe (és egymásnak) vészhelyzetben, hanem használták az eszüket, átgondolták a dolgot (pl. fegyverek elrakása). Mondjuk profi vadászoktól nem is vártam mást. Smile
Vissza az elejére Go down
Yuukii
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2011. Mar. 06.

6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 4:11 pm

Szerintem egy igazi Supernatural fannak nem számít, hogy milyen gagyi a rész vagy sem, csak nézi, mert szereti. Ennyi. Én szeméyl szerint örülnék annak, ha még 10 évad lenne Very Happy Akkor is ha csak összecsapnák, mert imádom a két főszereplőt, és jó őket nézni. Szerintem ezzel nem vagyok egyedül, és ha te csak azért hagynád abba, mert megöltek három felesleges vadászt, akkor már el se kellett volna kezdeni nézni. Smile És egyetértek az előttem szóloknak, hogy a fő anyucinak nem kell annyira gonosznak lennie, hogy megfélelmlítsen valakit. Very Happy
Vissza az elejére Go down
FShel
Vendég




6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeVas. Márc. 06, 2011 10:47 pm

Yuukii!

Szóval neked nem számít a minőség csak a mennyiség, meg hogy nézhesd a két főszereplőt. Bravo. Erre nem mondok inkább semmit.

A Cambell vonalat szerintem igenis jobban ki lehetett volna dolgozni. Olyan jól felépítették eddig, aztán egyszer csak ennyi. Mintha nem tudtak volna mit kezdeni vele, így a legegyszerűbb módszert választották.

elanor!

Igen, valószínűleg az IS számított nekem az értékelésnél hogy egy kedvencem távozott, aki nem más, mint Rufus. Annó Ellen-t és Jo-t meg is könnyeztem, de itt olyan értelmetlen volt Rufus halála... Csak néztem, hogy "Most mi a jófene van?".

Egyébként az epizód koncepciója meglepően hasonlított a x-akták "jég" című részére. Nézzétek meg, és megértitek miért írom ezt.
Vissza az elejére Go down
hirariko
Vendég




6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeHétf. Márc. 07, 2011 4:44 pm

Jah rufus nem szerepelt sokat de amikor szerepelt mindig meg mosolyogtatott, samuelnél szálnál meg azt hiányoltam hogy nem mondta el Deannek hogy miért is csinálta azt amit, meglepődött volna de tuti az lett volna a válasz arra hogy ha visszatudja hozni Maryt, hogy az anyjuk nem akart volna visszajönni ha a 2 fiúk az áldozat.
Vissza az elejére Go down
Nakaianna
Nyavalygó áldozat
Nakaianna


Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Registration date : 2010. Dec. 12.

6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitimeCsüt. Márc. 10, 2011 12:01 am

Részemről... Igazából, nem vártam annyira ezt a részt, mint a többit... az előzőért tűkön ültem, de most nem tűnt annyira hosszúnak míg a nagymutató lassan átpördült az órán...
Ami azt illeti, egy teljesen normális, első évados laza kis vadászatra számítottam. Mondjon bárki bármit, nekem az első éved agy amolyan bevezetés volt... Bemutatták a szörnyek legalább 65-70% át, megismertették, mivel is dolgoznak a fiúk. Itt még egész horroros volt a hangulat. A második évadban még tartották magukat, de lassan a történeti szál az első évadba is beszivárogva, végig a másodikon, végigvezet és mára már ez van előnyben.
Ami a lényeget illeti, azt hittem, egy jól megszokott - és nem kevésbé megszeretett - sima kis vadászatos részről lesz szó. Semmi extra, semmi fejlemény a szállal kapcsolatban.
És mégis! Lényeg a lényeg, egy kicsit haladtunk előre. Nem sokat, de legalább a fiúk már foglalkoznak a Fő Dominával. Razz Összefoglalva, a rész izgalmasabb volt, mint vártam.
Ami a Évát illeti, szerintem ő - talán egy cseppet másképp, de - hasonlóan baljós, mint Lilith. Ártatlannak néz ki, de látod a szemeiben, hogy valódi gonosz. Évát annyira még nem sikerült megnéznem mint Lilithet, és még alig ismerjük, de biztos vagyok benne, hogy az átlagos kis angyali pofa mögött egy legalább Lucifer kaliberű ellenfél lapul.
Ami a halál eseteket illeti... Samuelt megölni... baromság volt. Feldobhatták volna a hátralévő részeket egy csipet anyai ági, családi titokkal, netán egy érdekes és édes bosszúval Dean részéről. Szívem szerint örültem volna, ha többet megtudunk arról a Samről, aki az utóbbi 1 évben a földön járt.
Rufus... Őt sajnáltam... Nem olt kedvenc, de nem volt vele bajom. A halála fölösleges volt. Talán az írók nem tartották annyira fontosnak, mint mi. Lassan a teljes szereplőgárda kicserélődik, már szinte csak pár (oké, ha rögtön kell mondani csak Sam Dean és Bobby jut eszembe) olyan ember maradt, akik az első évad óta velünk van.
Ami a sorozatot illeti, és a hatodik évadot.... szerintem Sam lelkének visszaszerzése olyan szinten kitöltötte ezt az vadot, hogy másra nem nagyon van már idő. Az új gonosz felvezetése, és kifújt... Egy ilyet, mint a MGA, nem csaphatnak így össze. Túl sok lehetőség rejlik benne. Viszont, fenn áll a többi részek megléte... szokásos 22 rész, (még ha a 3. 16 volt csak...) Attól félek, összecsapják őket, bár azért bízom az írókban.
Minden esetre, a fiúkat továbbra is szívesen nézegetem, remélem még jó sokáig tehetjük mind =)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.16 ...And Then There Were None Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.16 ...And Then There Were None   6.16 ...And Then There Were None I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.16 ...And Then There Were None
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: