SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.15 The French Mistake

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.15 The French Mistake Empty
TémanyitásTárgy: 6.15 The French Mistake   6.15 The French Mistake I_icon_minitimeSzomb. Feb. 26, 2011 2:10 pm

6.15 The French Mistake 615

SAM ÉS DEAN EGY ALTERNATÍV VALÓSÁGBA CSÖPPEN - Rafael (vendégszereplő Lanette Ware) megtámadja Castielt (Misha Collins) és támogatóit azzal, hogy egy különösen rémisztő angyal bérgyilkost küld Baltazár (vendégszereplő Sebastian Roche), Sam (Jared Padalecki), és Dean (Jensen Ackles) fejére... Annak érdekében, hogy megvédelmezze Baltazár a testvéreket, egy alternatív univerzumba repíti őket, ahol egy "Supernatural" című sorozat sztárjai, "Jensen Ackles" és "Jared Padalecki" színészek. A testvérek meglepődnek, mikor Castielt egy Misha Collins nevezetű, boldogan tweetelgető színésznek ismernek meg, Sam pedig Ruby férje (Genevieve Cortese).
Charles Beeson rendezte és Ben Edlund írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

6.15 The French Mistake Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.15 The French Mistake   6.15 The French Mistake I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 2:24 am

Na, most akkorát káromkodnék, mint a fene Very Happy

Állítom nektek, szerintem ez volt az eddigi egyik legjobb rész az Odaát történelme során. Hihetetlen, azt hittem már nem tudnak mit kihozni a tarsolyukból, de látom még mindig vannak eszméletlen, pimasz ötleteik! Very Happy

A nővéremmel sokáig ki voltunk akadva, hogy azt a második évados (ugye 2. évad?) részt biztosan elfelejtették az írok, vagy nem is tudom, és erre annyira durva, hogy megjelent a 6. évadban. Teljes a kép Very Happy

Castiel alakítása volt a legjobb. Istenem, hogy sikítozott már, mint egy nő! Very Happy És persze állandóan twitterezett Smile De a legmenőbb akkor is az volt, mikor szétalázta Rafael-t, és tisztára 4. évad beütése volt a szárny "felvillanásnak".

Imádtam a részt, legszívesebben mindent kiemelnék, rengeteget nevettem, és most újra lángol a szívem a sorozat iránt. EPIC! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
Bogi
Vendég




6.15 The French Mistake Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.15 The French Mistake   6.15 The French Mistake I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 3:08 am

elmondhatatlanul szuper rész volt! Very Happy annyit röhögtem... xD ( "mi az,lengyel vagy?" xD)

nem tudom,h nektek feltűnt-e, de amikor Virgil elkezd lövöldözni a végén, akkor van egy pasas, aki egyrészt kikerüli az egyik golyót, aztán elsétál... :O csak én nem tudom összerakni,h ki lehetett az? furi...

de a lényeg,hogy tényleg nagyon jó rész volt! sőt, az évad is tetszik, pozitívan csalódtam, azt gondoltam, nem tudnak újat hozni. remélem, még sok izgalmas rész lesz! Very Happy és biztosan haladni fog a főszál is. Very Happy

várom a következő részt! Smile)))
Vissza az elejére Go down
Nakaianna
Nyavalygó áldozat
Nakaianna


Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Registration date : 2010. Dec. 12.

6.15 The French Mistake Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.15 The French Mistake   6.15 The French Mistake I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 3:45 pm

Gyerekeeeeek =) Negyedszerre nézem végig... Megunhatatlan! Tök jó ez a betekintés a színészi munkájukba =D Rengeteget nevettem! Misha nagyon kemény volt! Ahogy sikoltozott, meg a Tweetek XD A Srácok nagyon jól játszották, h nem tudnak játszani =) + ez a kicsit kifordított dolog... Mikor Dean meglátta az Impalát... ( Beteg leszek XD) De látszik, nekik is lehetnek hóbortjaik =) 1000 literes akvárium? XD Jensen? Komolyan? XD És Jared állatkája... most komolyan... XD Beteg. Mint az a szoli =D

Ami igazán érdekel, h... nem 1x mondják, h Jared és Jensen végre beszélnek egymással... Össze voltak ezek valaha veszve? O.o Úgy tudtam, tök jól elvannak... confused Minden esetre örülök, h végre visszakaptuk Castielt =) És várom a kövwetkező részt ^^ Nagyon nagy volt =) Ben Edlun.. szépen bemutatkozott nekem =) Várom a kövi részt amiben közreműködik ^^
Vissza az elejére Go down
elanor
Vendég




6.15 The French Mistake Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.15 The French Mistake   6.15 The French Mistake I_icon_minitimeVas. Feb. 27, 2011 9:52 pm

Jó kis rész volt, még biztosan megnézem párszor. Már csak azért is, mert biztos maradt még néhány rejett utalás, poén, amit nem vettem észre Smile

Merész húzás volt a készítők részéről, hogy beletettek egy ilyen részt. A megszállott rajongók biztos értik a poénokat, de akik kevébbbé követik a stáb és a szereplők magánéleti és egyéb dolgait, azoknál fennáll a veszély, hogy valamit nem értenek, esetleg félreértenek. Tegnap is láttam az egyik fórunom egy olyan hozzászólást, amiben leírták, hogy nem gondolták volna, hogy Jensennek ilyen lakókocsija van Smile Szóval veszélyes játék, de szemly szerint én nagyon örülök, hogy megcsinálták Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.15 The French Mistake Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.15 The French Mistake   6.15 The French Mistake I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.15 The French Mistake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: