SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.14 Mannequin 3: The Reckoning

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
TémanyitásTárgy: 6.14 Mannequin 3: The Reckoning   6.14 Mannequin 3: The Reckoning I_icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 1:47 pm

DEAN HAZAROHAN, HOGY MEGBIZONYOSODJON RÓLA, HOGY LISA JÓL VAN - Ben (vendégszereplő Nicolas Elia) felhívja Deant (Jensen Ackles) és elmondja neki, hogy Lisa (vendégszereplő Cindy Sampson) bajban van. Dean így magára hagyja Samet (Jared Padalecki) egy ügy megoldásában, és hazarohan, hogy megmentse Lisát, de arra nem készült fel, ami az ajtóban fogja várni. Eközben Sam kideríti, hogy a férfi, akit meggyilkoltak, egy olyan kegyetlen vicc része volt, mint az eltűnt női munkatársa.
Jeannot Szwarc rendezte, Eric Charmelo és Nicole Snyder írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

6.14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.14 Mannequin 3: The Reckoning   6.14 Mannequin 3: The Reckoning I_icon_minitimeSzomb. Feb. 19, 2011 9:11 pm

Nem volt rossz rész, szellemekre már rég vadásztak. Kicsit csúfos véget ért de ez van. Viszont olyan érzésem van mintha kezdenének kifogyni az ötletekből. A fő szálat egyáltalán nem vitte tovább, a következő rész se fogja, így nem sok idő lesz a Mindenek anyjára. Érdekelne már, honnan való, meg mit akar. 10/8
Vissza az elejére Go down
Nakaianna
Nyavalygó áldozat
Nakaianna


Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Registration date : 2010. Dec. 12.

6.14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.14 Mannequin 3: The Reckoning   6.14 Mannequin 3: The Reckoning I_icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 12:06 am

Érdekes rész volt... egy hete remegek a mi kis Sammy-nkért, h kiderüljön, mi lesz vele. Meglepődtem, mikor összeesett a földön, de sejtettem, h előbb utóbb megjönnek az emlékek a pokolból... nem mondom h Halál bácsi nem végzett jó munkát, de 100 h nem 75% volt az esélye ennek Neutral Mikor megtudtam, h Dean visszamegy Lisa-hoz, vmi érzelem dúsabbra számítottam, de örülök, h ennyivel kijöttünk belőle. Kövezzenek meg, de nem bírom Lisa-t. Egyszerűen ő és Dean... nem passzolnak, és kész... (ez saját vélemény, nem akarok senkivel vitába szállni emiatt (egyébként is makacs vok, az illető nem menne semmire Razz )) Lezárták az egészet - remélem - Lisa is okosan tette, h túllépett Deanen. Ami a munkát illeti... elég furcsa volt. Való igaz, rég volt dolguk szellemmel, de... nem is tudom, olyan furcsán álltak a dolgokhoz. Meg hát, nem szimpla megszállással volt dolguk. Sajnáltam Isabelt. Pat-helyzet, ha vkinek egy szervet adott a kísértet Shocked Én is úgy érzem, h húzzák-halasztják a dolgot. A következő részről is tudjuk mi lesz benne, xal a legnagyobb kedvességgel is max 7 részük maradt a Minden gonoszok anyjára. Szerény véleményem szerint, ezt a csajt legalább olyan kaliberűre lövöm be, mint Lucifert. Nem pontosan, de az Alfákon túlugrik egy lórúgással, Sőt! Már pedig, ha Luuuuu-ra kellett nekik dúrván véve 2 évad, akkor, azt hiszem, mi sem közelítjük még meg a Happy End-et egyhamar =) És mondjatok bármit, én ennek örülök ^^
Vissza az elejére Go down
Ultra
Vendég




6.14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.14 Mannequin 3: The Reckoning   6.14 Mannequin 3: The Reckoning I_icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 12:30 pm

Szerintem a mindennek anyja szál alapból 7. évadra lett tervezve és itt csak pár felvezető szál lesz vele kapcsolatba és ez így jó ahogy van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

6.14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.14 Mannequin 3: The Reckoning   6.14 Mannequin 3: The Reckoning I_icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 3:33 pm

Ultra írta:
Szerintem a mindennek anyja szál alapból 7. évadra lett tervezve és itt csak pár felvezető szál lesz vele kapcsolatba és ez így jó ahogy van Very Happy

Mondjuk még hivatalosan nincs megerősítve a 7. évad, így ha oda tervezik és mégsem lesz akkor elég befejezetlen lesz...
Vissza az elejére Go down
elanor
Vendég




6.14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.14 Mannequin 3: The Reckoning   6.14 Mannequin 3: The Reckoning I_icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 5:54 pm

Szerintem is lesz 7. évad, legalábbis erősen úgy néz ki.

Összességében véve nem volt rossz rész, habár a bábuktól én baromira féltem Smile Volt Impala, EMF, nyomozás, és Benékkel is találkozhatunk. Várható volt, hogy Dean nem térhet haza csak úgy, ideje lezárni a múltat. Habár van egy olyan érzésem, hogy még lesz szerepük Lisáéknak.

Egyvalamit azonban sehogy sem értek. Miért halt meg a csaj a végén? Ki szúrta le? Baleset volt, vagy a testvére intézte el? Esetleg öngyilkos lett, amikor látta, hogy tényleg miatta történnek a halálesetek? Megnéztem többször, de nem esett le. Légyszi, aki tudja, magyarázza már el. Előre is köszi! Smile
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.14 Mannequin 3: The Reckoning   6.14 Mannequin 3: The Reckoning I_icon_minitimeVas. Feb. 20, 2011 8:14 pm

elanor írta:


Egyvalamit azonban sehogy sem értek. Miért halt meg a csaj a végén? Ki szúrta le? Baleset volt, vagy a testvére intézte el? Esetleg öngyilkos lett, amikor látta, hogy tényleg miatta történnek a halálesetek? Megnéztem többször, de nem esett le. Légyszi, aki tudja, magyarázza már el. Előre is köszi! Smile

baleset volt! csak véletlen pont arra repült egy üveg.. vagy esetleg, bár ebben nincs túl sok logika, amikor a megszállt impalában megsérült a szellem, akkor az életben maradt vese is vele sérült.. végülis összeköttetésben voltak, vagy mi.

a résszel kapcsolatban a főszál tetszett, csakugyan régen volt már közük szellemhez, és ez a vese-ötlet nagyon ott volt! nem semmi. bár én abban reménykedtem, hogy találnak békés megoldást, például, hogy a nővére rábeszéli a csajt, hogy távozzon, ne bántson többet senkit, akármi.. persze, tudom, az túl szép lett volna. de annyira geciség, hogy meg kellett halnia =(

viszont ezért a Dean hazalátogat részért nagyon nem voltam oda. nekem egyáltalán nem tűnt úgy, mintha bármit is lezártak volna magukban. vagy legalábbis én nem éreztem semmi megkönnyebbülés-félét, és úgy gondolom ők sem. Lisának semmivel sem lett jobb, hogy látta Deant pont akkor, amikor kezdte magát kicsit jól érezni egy másik pasival, főleg, hogy Dean levágott egy kész féltékenységi jelenetet, Ben csak egy kis veszekedést, és "ezt úgysem értheted"-et kapott, Dean meg... eww, szóval most gondolom még inkább bűntudata van.
ez csak egyszerűen rossz, úgy ahogy van! frusztrál!!! ha én lennék Ben, én sem érteném, hogy miért ne akarna a mostohaapám visszajönni hozzánk, hogyha egyszer boldog volt! persze, mind tudjuk, az nem igazán ő lett volna.. de lehetett volna ő egy kis idő után..
persze, de akkor miről szólna a sorozat, Samről??

és a főgonosz hol marad? majd lezavarják a kibaszott évadzáró epizódban 42 perc alatt??

hrrr
azért mondjuk a végéért, a lelkizős-tesós jelenetért odavagyok.


Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
elanor
Vendég




6.14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.14 Mannequin 3: The Reckoning   6.14 Mannequin 3: The Reckoning I_icon_minitimeHétf. Feb. 21, 2011 10:45 pm

Köszi sliver! Igen, azt hiszem, a baleset a legvalószínűbb.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.14 Mannequin 3: The Reckoning Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.14 Mannequin 3: The Reckoning   6.14 Mannequin 3: The Reckoning I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.14 Mannequin 3: The Reckoning
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: