SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.12 Like A Virgin

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 2:20 pm

6.12 Like A Virgin 612

A HALÁL VISSZATÉR EGY TALÁLKOZÓRA DEANNEL - Dean (Jensen Ackles) és Bobby (Jim Beaver) aggódva várják, hogy Sam (Jared Padalecki) magához térjen, és megtudják, hogy a Halálnak (vendégszereplő Julian Richings) sikerült-e visszaállítani a lelkét anélkül, hogy elvesztette volna az eszét. Mindezalatt Dean és Bobby egy olyan ügyön dolgoznak, ahol szüzek tűnnek el, és rájönnek, hogy sárkányok állnak az elrablások mögött. Bobby elküldi Deant egy orvoshoz, aki birtokolja az egyetlen fegyvert, amivel le lehet győzni egy sárkányt, Deannek azonban először bizonyítania kell, hogy érdemes rá, mielőtt kézhez vehetné.
Phil Sgriccia rendezte és Adam Glass írta az epizódot.


A hozzászólást Fanny Winchester összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 12, 2011 4:46 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 9:26 pm

A legnagyobb jelenet, amikor Dean, mint "hős lovag" próbálja kihúzni a kardot... úristen mekkora! XD

https://www.youtube.com/watch?v=VpM6aFen-_I

Szegény Sammy, sajnáltam ebben a részben.. a kövi résznek meg még csak a címét tudom, de abból azt szűrném le, hogy még szarabb lesz benne neki. Olyan aranyos, amikor Cas mondja neki a dolgokat, és látszik rajta, hogy mindjárt elríjja magát... csórikám, szar lehet most neki. Főleg, hogy Bobby így haragszik rá... persze őt is meg lehet érteni teljesen... de emlékeztek, amikor Sam elhozta a világvégét, és Bobby akkor sem haragudott rá? Akkor is orrba csapta a puskával. Igaz, azért az nem volt ennyire durva. Különben az írók folyamatosan azt akarják, hogy nyírja ki Bobbyt, ott volt az a rész is, amikor mindig kedd volt, és Dean mindig meghalt.. aztán meghalt "végleg", Sam meg hátbaszúrta az öreget, mert azt hitte ő a Trükkös. Már uncsi XD

De Castiel volt a legaranyosabb, azonnal megjelent Sammynek, és ahogy tárta a karjait... persze Sam Deant meg Bobbyt végigölelgette, az nem volt kínos, mi? XDXD milyen igaza van Deannek, amikor mondja Casről, hogy olyan, mint egy gyerek... milyen kis ártatlanul, mit sem sejtve mondhatta el az összes dolgot Samnek, és nyilván nem esett le neki Sammy arcmimikája...

Amúgy érdekes volt.. ez a bige lesz mostantól a főgonosz? Elég jó csaj... kíváncsi leszek, hogy mit hoznak ki ebből, de remélem valami nem túl erőltetetten nagyszabásút. Mindenesetre nem szar ötlet ez a "minden szörnyetegek anyja"-dolog. Bár már először se értettem a Purgatórium jelentőségét... mármint ezek szerint az egy még szarabb hely, mint a pokol? Én azt hittem, hogy eredetileg úgy van, hogy oda kerülnek a határesetek, akikről nem lehet eldönteni, hogy jók-e vagy rosszak, és majd ott elválik, hogy végül a mennybe, vagy a pokolba kerül. Vagy ez csak az én fura elképzelésem? Mindjárt rákeresek. Különben meg ha nem az, akkor mi?
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 9:39 pm

ja így elvileg ez a Purgatórium:

"A római katolikus tanítás szerint, ha az ember nem annyira bűnös, hogy a pokolba jusson, viszont még nem szabadult meg elégségesen a bűntől, és annak következményeitől, azaz nem eléggé tiszta, akkor nem léphet be egyből a mennybe. Ezek a lelkek végső soron a mennybe fognak jutni, de először el kell szenvedniük a tisztítótüzet, azaz a megtisztulás állapotát. Ide azért kerülnek, hogy „elnyerjék azt a szentséget, melyre szükségük van, hogy a mennyország örömébe beléphessenek.”

De így Supernaturalre lefordítva ennek nem sok értelme van.

Amúgy betegek az emberek, hogy ilyesmiket találnak ki... Eléggé szemét lenne az Isten, ha szerinte tényleg annyi lenne, hogy kiverjük az emberekből a rosszat.
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 9:56 pm

study Meg találtam valamicskét mamiról az új főgonoszunkról:

Ekhidna, minden szörnyek ősanyja a görög mitológiában az ókori világ legvisszataszítóbb teremtése. Kétó leánya és Tüphón felesége volt, akitől több gyermeke is született. Arca szépséges nimfa arca volt, de teste kígyóé, és így nyelve is sziszegő kígyó-nyelvként nyúlt ki szájából. Neve viperát jelent. Zeusz megkímélte Ekhidna és szörny gyermekei életét, hogy a jövő hőseinek is akadjon munkája.

"hogy a jövő hőseinek is akadjon munkája!" XDXD
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Ultra
Vendég




6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 11:39 pm

Szerintem a purgatoriumba kerülnek a démonok meg minden olyan lény ami nem ember, csak akkor az a kérdés, hogy hogy kerültek oda Dean és Sam szülei, mert többször is volt rá utalás, samuel is azért pincsizett, meg amikor a menybe voltak Ash mondta, hogy nem találta meg a szüleiket, szóval valszeg ők is oda kerülhettek, csak a kérdés, hogy ők miért?
Vissza az elejére Go down
Rya
Vendég




6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeSzomb. Feb. 05, 2011 11:50 pm

Huhh kiváncsi vagyok mit hoznak ki ebből a Purgatorium dologból Very Happy
Am egyedül csak nekem volt furcsa, hogy Sam mien könnyen túllépett azon,hogy nem mondták el neki, hogy mi is volt valójában? ._. én vártam vna vmi kiborulást v legalább egy pici összekapást vagy nemtom ^^""
Vissza az elejére Go down
elanor
Vendég




6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 5:27 pm

Érdekes rész volt, sok poénnal, és pörgős cselekménnyel. Azt hittem, tovább el fog húzódni ez a titkolózós rész, de aztán cas tett róla, h ne így legyen Smile Azért kicsit többet is megnéztem volna abból a párbeszédből Smile

Kíváncsian várom a folytatást!
Vissza az elejére Go down
Nakaianna
Nyavalygó áldozat
Nakaianna


Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Registration date : 2010. Dec. 12.

6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeVas. Feb. 06, 2011 5:33 pm

Hát... eddig 3x láttam, így végre feldolgozottság a 100%-on Razz Szegény Sam... Annyira sajnálom.. Megértem, h nem akarták elmondani neki, h mi is a helyzet, hisz azzal szembesülni h érzelmi szinten szinte már mínuszban h élt le 1 évet, és hány ártatlan ember vére tapadhat a kezeihez, csupán ésszerűségből... Jobb is, h erre nem emléxik... Crying or Very sad Az egy másik kérdés, h ez mennyire számít a fal piszkálásának...
Másik favorit jelenet... Mikor Dean - a hős - küzd a karddal... hát azt megkönnyeztem. Láttam, a Doki néni is nehezen fogta vissza magát, h ne röhögjön, de ezt nem is lehet ép ésszel bírni XD ÉS amikor felrobbantja... Szegény doki... azt vártam mikor ájul el Razz
Cas megint egy másik téma... Olyan édes volt, mikor meg akarta ölelni Sam-et Twisted Evil Valóban, mint egy kisgyerek.. bár ha összevetjük.. az angyalu lélek kicsit hasonlíthat egy gyermekhez... követni Apu parancsát, a sex az.. azt se tudják mi, olyan kis tiszták I love you Visszatérve... mikor elmondta Samnek mi van, a srác nagyon jól tartotta magát... gyorsan vette a lapot... sajnálom őt. Gyakorlatilag Sammy szerepe ien 4 az 1-ben XD vegyük csak át... Sam, lélektelen Sam, Lucifer, és a néha megszállt... + ha annak vesszük ezt az új... falas-Sam-et (nincs jobb szó rá, na XD)
A másik nagy újdonság, a főmufti(na)... gyakorlatilag ha kicsit átírom ez az egész a földöntúli dögök főfőfő Alfája... Alfinája... kinek h tetszik... Nem gyengus... megint 1 csaj... múltkor is Lilithel x*ptak Embarassed Kíváncsi vagyok, az átlagban 22 részből számított maradék 10 részből mit hoznak ki... egy iylen kaliberű vkit kicsinálni nem lehet 10 rész alatt =/ kezdve h még csak nem is taliztak vele...
A Purgatóriumról először a Dante-féle, Pokol felé vezető út, vagyis a Purgatórium jut eszembe.. hátha az tartogat pár érdekes magyarázatot, ki tudja.
"Dante Purgatóriuma, az Isteni színjáték című mű második része.

Míg a Pokol a bűnös lelkek büntetésének örök helyszíne, a Purgatóriumban az a hely, „ahol kitisztul az emberi szellem, s méltóvá lesz, hogy legyen ég lakója.”
Ez kb ismerős... nah, amjd meglátjuk, mi sül ki belőle =)
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeSzomb. Feb. 12, 2011 7:39 pm

Nahát :)végre talán visszakapjuk a mi Sammynket:) Azért fura volt, hogy nem emlékszik semmire, de gondolni való volt, hogy rájön nem stimmel vmi. Cas megint alkotott a maga édes módján..őt csak szeretni lehet.
Örültem a régi poénoknak...na és Dean a karddal..nahát ott padlót fogtam a röhögéstől.
Ez az új szörny anya meg elég érdekes.Kíváncsi vagyok mit hoznak ki belőle.
Remélem csak jókat és izgalmasat.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitimeVas. Feb. 13, 2011 10:20 pm

6/12.

Tetszős egy rész volt! Már az elején mosolyogtam, alig vártam, hogy Sammy felébredjen! (akinek konkrétan másfél év nem-alvást kellene bepótolnia:D) A rész elején az összefoglalón meglepődtem, mintha már vége lenne az évadnak!De jó volt, hogy összeszedték a dolgokat. Cas nagyon őszinte volt Deannel (aztán később Sam-mel is, a mindenségit neki!:DD).Sajnáltam a bratyót, hogy ilyen „szép” reményekkel várhatja öcsi felébredését…Bobby meg kicsit eltávolodott Sammy-től, bár ez teljesen érthető volt…nekünk!De nem Sam-nek. Hát az az ölelés! Bakker, erre vártam az 5. évad záró epizódja óta!Őszinte volt, és szívmelengetőSmile Sammy most kicsit elveszett, húgom szerint olyan, mintha a második évados Sam-et látná, régen volt már ilyen ártatlan. Dean meg hogy óvná öcsit a múlttól…nem lehet Deano, sajnos nem lehet. Ilyen az élet. A tetteinknek következménye van, és Sam-nek muszáj velük szembenéznie, még akkor is ha ez így nem fair.
Dean-en én megszakadtam a röhögéstől!Basszus visszakaptuk a csajozós, idióta, humorizáló Deanünket (is)! Az a kard herce-hurca…és az aláfeső zene! XDD
Én azt hittem, hogy rámászik a dokinőre! Bár még mindig ott a Lisa kérdés…
Cas meg már jön akkor is, ha Sam hívja:) Micsoda értéke van egy léleknek Wink Meg akarta ölelni kicsi Winchestert, hát azt hittem meghalok!Very Happy És mindezt fapofával adta elő Misha! Most konkrétan a félig angyal-félig ember stádiumban áll (legalábbis meglátásom szerint).
Jared nagyszerű volt abban a jelenetben. Zavarodott, szomorú, meglepett…Azt hiszem többet nem mondom rá, hogy nem jó színész. Bizonyította az ellenkezőjét.
Sam most kér bocsánatot, pedig nem is igazán ő tehet a dolgokról. Csak hát ő mindig is ilyen lelkiző ember volt:D
„P. Diddy” jajj!:DDD
Az új szál nekem tetszik. És a Purgatórium ötlete is. Elvégre jártunk már a Pokolban, a Mennyben és most a kettő között vagyunk félúton. Jó, és következetes elgondolás. És továbbra is úgy gondolom, hogy intelligens a sorozat, most nem a Biblia adja az alapot, hanem a görög mitológia. (elismerés a stábnak)
A főgonosz anyuka:
„Ekhidna, minden szörnyek ősanyja a görög mitológiában az ókori világ legvisszataszítóbb teremtése. Kétó leánya és Tüphón felesége volt, akitől több gyermeke is született. Arca szépséges nimfa arca volt, de teste kígyóé, és így nyelve is sziszegő kígyó-nyelvként nyúlt ki szájából. Neve viperát jelent. Zeusz megkímélte Ekhidna és szörny gyermekei életét, hogy a jövő hőseinek is akadjon munkája.

"hogy a jövő hőseinek is akadjon munkája!" XDXD”
:DD hát ez LOL:D
Kitartóan várom a folytatást, ahol bepillanthatunk RoboSam elmúlt egy évébe…jajj…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.12 Like A Virgin Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.12 Like A Virgin   6.12 Like A Virgin I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.12 Like A Virgin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: