SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.11 Appointment In Samarra

Go down 
+2
Pepsy
Anna Winchester
6 posters
SzerzőÜzenet
Anna Winchester
Mrs Sam Winchester
Anna Winchester


Hozzászólások száma : 850
Age : 32
Tartózkodási hely : Koboldország
Registration date : 2008. Sep. 17.

6.11 Appointment In Samarra Empty
TémanyitásTárgy: 6.11 Appointment In Samarra   6.11 Appointment In Samarra I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 12:35 am

6.11 Appointment In Samarra 61111
HALÁL VISSZATÉR EGY TALÁLKOZÓRA DEANNEL – Dean (Jensen Ackles) felkeresi Halált (vendégszereplő Julian Richings), hogy segítséget kérjen tőle Sam (Jared Padalecki) lelkének visszaszerzésében. Halál közli Deannel, hogy segít neki, de csak akkor, ha Dean elvállalja, hogy 24 óráig Halál lesz. Eközben Sam eldönti, hogy mégse kell neki vissza a lelke, és Baltazár (vendégszereplő Sebastian Roché) segítségét kéri, hogy készítsen egy védő igét, ami távol tartja a lelkét a testétől. Baltazár elmondja Samnek, hogy a varázsige csak akkor működik, ha megvan hozzá az apja vére, de mivel John Winchester már halott, Sam úgy határoz, Bobby (Jim Beaver) is elég jó lesz neki.
Mike Rohl rendezte, Sera Gamble és Robert Singer írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://padalecki-online.net
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

6.11 Appointment In Samarra Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.11 Appointment In Samarra   6.11 Appointment In Samarra I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 3:49 am

Aztamindenit.

Eddig ez a rész tetszett a legjobban, vitte a sztorit, a halált pedig egyenesen szeretem :'D És végre sírtam is, ami már hiányzott (komolyan, hozzá tartozik az Odaáthoz a bőgés nálam). Ha megríkat az jó jel! Wink

Teljes kétségbeesés uralkodott el rajtam, mikor megláttam, hogy a következő részt január végén nézhetjük meg! Addig megöl a kíváncsiság!

Nagyon hiányzik Sammy. Hiányoznak azok a nyálas-tesós jelenetek, meg egy-egy epizód végén az a "sörivós nagy bölcsességeket mondós" rész Very Happy Nyilván ha Sam visszakapja a meggyötört lelkét, nem lesz ugyanúgy mint régen. De azért kicsit félek, hogy a maradék 11 részből képesek lesznek-e lezárni 6 évadot egy tökéletes befejezéssel, ahol mindenki elégedett lesz. Csak Sammy-t kapjuk vissza! Sad

Összességében remek rész volt, talán az eddigi legérdekesebb ebben az évadban. Köszi a feltöltést, és a feliratot! Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.11 Appointment In Samarra Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.11 Appointment In Samarra   6.11 Appointment In Samarra I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 6:24 pm

Hú, ez a rész! Hogy lehetett így vége?? Mi lesz velem jan.28.-ig? Neeeee!!
Amúgy uhh, bírtam nagyon! Végre Sammy visszakapta a lelkét!! Amúgy Jared végig felháborítóan helyes volt benne, lelketlenség ide vagy oda.
Nagyon csípem a Halált, mekkora jó fej már! Dean pedig a megszokott módon szemtelen vele is, persze, nem is ő lenne, ha nem Wink A végén mekkora volt, jön azzal az orvos kistáskával, és előkapja belőle a fényes kis gömböt... wow!! Amúgy már-már sajnáltam Sammynátort ott lekötözve...
Ja, és Balthazar... kár, hogy csak ilyen keveset szerepelt a részben. Őt is szeretem XD
Az mondjuk szomorú volt, mikor a Halál mondta, hogy csak egyiküket hozza vissza, melyik legyen az... Persze, hogy Dean kapásból rávágta, hogy Sam, de én azért Adamet is sajnálom. Most majd még szarabb lesz neki lenn, hogy Luci meg Misi vele foglalkoznak csak. Szegény, jól megszopta, pedig csak annyi a bűne, hogy Winchester vér folyik az ereiben.
Persze örülök, hogy Sammy visszakapta a lelkét. De mi lesz most, akarom tudni XD
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Nakaianna
Nyavalygó áldozat
Nakaianna


Hozzászólások száma : 10
Age : 30
Registration date : 2010. Dec. 12.

6.11 Appointment In Samarra Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.11 Appointment In Samarra   6.11 Appointment In Samarra I_icon_minitimeVas. Dec. 12, 2010 7:56 pm

Fúúú... Már tegnap be voltam zsongva miatta, de csak ma jutottam el odáig, h letölthessem. Jared valóban kitett magáért, nem tom mit csinált, de most még jobban levett a lábáról, mint általában szokott =) Ami Deant illeti - Jensen elnyűgöző mint mindig XD - , nem is reméltem, h az "ő lelki állapotában" megbirkózik a feladattal. Szerintem a munka alatt alig 3x lebegett a szeme előtt a cél. De azért Samet is megértem. Egy időzített bombát visszadugni a fejedbe, nem épp csalogató. Lélek nélkül érthető, miért is támadt Bobbyra, hisz nem jelent neki semmit akár csak Dean, bár nem tom h fog ezzel elszámolni magában most, h megvan a lelke. Annyira érdekel Sammy reakciója >.< De persze ezt kb 8 hét múlva tudjuk meg, affraid addig beleőrülök. Vagy a másik lehetőség... megnézem még 1x a 3. meg a 4. évadot XD Addig mindenkinek kitartás! cheers
Vissza az elejére Go down
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

6.11 Appointment In Samarra Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.11 Appointment In Samarra   6.11 Appointment In Samarra I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 6:09 am

Váááááááááá, így befejezni, megesz a fene jan 28-ig. Sad addig kárpótolom magam az 5. évaddal.
Azért kíváncsi vagyok rá, hogy tényleg vissza kapja e Samy a lelkét, nekem van egy olyan érzésem hogy valami közbe fog jönni. Persze jobb lenne ha visszakapná, de csak akkor ha egészséges.
A Halál nekem is nagyon szimpatikus, jó fej. Tessát is jó volt újra látni.
Azért örülök, hogy Dean nem tudta végig vinni a 24 órát, ez azt jelenti, hogy még mindig érző szive van. Az 5. évadban volt egy két olyan jelenet amikor kezdtem benne kételkedni.
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

6.11 Appointment In Samarra Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.11 Appointment In Samarra   6.11 Appointment In Samarra I_icon_minitimeSzer. Dec. 15, 2010 2:32 pm

Ez a rész már kezdi visszahozni a régi odaát feelinget. Még elég sok lezáratlan szál van, én örülnék egy 7. évadnak is. Kíváncsi leszek mi lesz Sam-el miután visszakapja a lelkét. Csak az a kár, hogy ilyen hosszú szünet lesz. Még a héten elfért volna egy rész...
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.11 Appointment In Samarra Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.11 Appointment In Samarra   6.11 Appointment In Samarra I_icon_minitimeVas. Dec. 19, 2010 2:14 am

Wow!
A legjobb rész volt eddig, az biztos. De én eddig mindig minden egyes résznél ezt éreztem, ergo egyre jobbak az epizódok:)
Húúú...váltakozott a "mindjárt elbőgöm magam" jelenet, a "b.meg Sammy, ne bántsd Bobby-t" jelenetekkel. Jensen játéka megint lenyűgözött. Egyszerűen, manírok meg mindenféle sallang nélkül játszik. Természetes és magávalragadó. Amikor nem akarta elvinni a kislányt, és kiment a szobából, a szemeiben minden érzelem, vívódás benne volt. Azt hitte sétagalopp lesz a Halálososdi? Hát nem...Levette a gyűrűt azért, hogy megmentsen egy idegent, és ezzel elpuskázta az egyetlen lehetőséget, hogy visszakapja az öccsét. Megható volt, de fájdalmas is. Azt hittem innentől fogva nincs miről beszélni.
Halál nem olyan jó fej, szerintem még adósak maradtak a srácok a lélekért...majd meglátjuk.
Sam egy mondatától teljesen megrökönyödtem. Valami olyasmit mondott, hogy Deant ő nem érdekli, mert neki a Pokolban lévő Sammy kell. Egyes szám harmadik személyben beszélt konkrétan saját magáról, és itt vált tök világossá, hogy két különböző 'létező' dologról van szó, amikor Sam Winchesterről beszélünk. De hogy ez a Bobby-t majdnem kicsináló test nem Sam az biztos...persze hiányzik a lelke, de akkor sem. Elvégre az emlékei vele vannak, tudnia kell(ene), hogy mit jelent/jelentett számára Bobby.
Jared az utolsó jelenetben szerintem nagyon jól játszott. Majdnem megsajnáltam, ahogy Dean-nek kiabált, hogy köszöni, de nem kéri a lelkét. Elvégre ez az ő élete. Igaz is, nem is.
(Egyébként kicsit már sok, hogy szegényt mindig be kell zárni a pánikszobába Very Happy
Érdekes lesz ez a 'lelkek' dolog, hogy ebből mit akarnak kihozni.
Remélem a következő részben visszakapjuk a kis imádnivaló régi Sammynket.
ez most 10/9.5
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

6.11 Appointment In Samarra Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.11 Appointment In Samarra   6.11 Appointment In Samarra I_icon_minitimeSzer. Feb. 02, 2011 2:24 am

Sztem ez is Sam, csak mivel nincs lelke, nincs lelkiismerete sem, ami közbeszólna a rossz dolgoknál.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.11 Appointment In Samarra Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.11 Appointment In Samarra   6.11 Appointment In Samarra I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.11 Appointment In Samarra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: