SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.09 Clap Your Hands If You Believe

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeSzomb. Nov. 20, 2010 10:26 am

6.09 Clap Your Hands If You Believe 609

TÜNDÉREK! – Miközben Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) egy ufó jelenséggel foglalkozik, Deant elrabolják egy gabonakörből. Miután felébred, szembesülnie kell azzal, hogy nem űrlényekkel van dolga, hanem tündérekkel! Sajnálatosan csak Dean látja a tündért, ami állandóan megtámadja, így nehéz dolguk van a lény nyomon követésével és megállításával. A testvérek még jobban összezavarodnak, mikor Sam nyomozása az elfek, gnómok és leprikónok világába kalauzolja őket.
John Showalter rendezte és Ben Edlund írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
sharkey
Vendég




6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 12:23 am

Hát ez aztán durva volt Very Happy Az elején már az X-akták jellegű Supernatural feliratnál leesett az állam, aztán a következő 30 valahány percben nem bírtam leállni a röhögéssel Very Happy nekem eddig ez volt a kedvenc részem. Sammy perverziója... ajajj... azért jól összerakták. Volt benne egy kis morbid dolog is meg jó sok vicces. Bírtam az arckifejezéseket. Srácok most sem hagytak minket grimasz adag nélkül Very Happy Az elején volt egy Created By: Eric Kripke. Na ezt nem értem amúgy, mert én úgy tudtam Sera most a showrunner XD
Szóval nekem tetszett. Kedvenc jelenetek közül nem is tudok választani, annyi volt Very Happy

Na szóval... imádtam Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ultra
Vendég




6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 1:33 am

Wháó ez a rész egyszerűen így késő este kiverte a biztosítékot xD. Tricksteres részek óta nem volt ilyen jó rész, végig szakadtam az egészet xD, Jensen arca néha, komolyan mint abban a részben ahol megfertőzték valami olyan cuccal, hogy mindentől megijed Very Happy, meg ez a tündéres koboldos sztori, jól összehozták, szóval részelmről 5/5 Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 1:54 am

Na, hát akkor clap your hands if you believe. Mert én nem térek magamhoz :O

Ez mégis mi volt? XDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Gyerekek. Nem tudom mit mondjak. Imádom az ilyen idióta részeket! Először azt hittem visszatért Gabriel - akit nagyon hiányolok - de aztán sajnos csalódnom kellett.
Azért tetszett a rész, megmondom őszintén, hogy a végén még el is bőgtem magamat... Az a "klasszikuskocsinülőssörivóslazademégisőszintevallomások" pillanat ♥️ Ha még Sam-nek nincs is lelke, hozták a formájukat, és tudat alatt Dean-t választotta az öcsi. Pokolian kíváncsi vagyok a folytatásra, és a srácok közötti kapcsolatra. Szereplők közül várom vissza Cas-t, Bobby-t és szerintem Gabriel-t illene egy rész erejéig visszahozni Wink Aki már nem is illik a képbe, de szívesen látnám, az John. Igaz már nem nagyon emlegetik az anyjukat, se az apjukat, de nagy meglepetés lenne, ha valami visszaemlékezős részben talán feltűnnének. Hát, ez csak az én sajátos véleményem, maybe hülyeség :'DD

Asszem már mindenféle lényt és a legendájukat megismerhettünk az Odaátnak köszönhetően! Very Happy Megérte megszülteni. XD
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
Ultra
Vendég




6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 12:52 pm

De amúgy Samen nem látszik az, hogy vissza akarná kapni a lelkét, a végén mutatták is az arcát, amikor Dean megkérdezte tőle, hogy vissza akarja e kapni.
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 7:23 pm

Ultra írta:
De amúgy Samen nem látszik az, hogy vissza akarná kapni a lelkét, a végén mutatták is az arcát, amikor Dean megkérdezte tőle, hogy vissza akarja e kapni.
Igen, pont úgy nézett ki, mint aki hazudik... mindazonáltal mi másért lógna Deannel még mindig, ha nem azért, hogy segítsen neki visszaszerezni??
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeVas. Nov. 21, 2010 7:29 pm

Egyébként teljesen odavoltam ezért a részért! Sammy ahogy teljesen nyugodtan issza a sört, miközben a vonal másik végén Dean menekül... meg aztán, hogy felszedte azt a csajt! Én Dean helyében már nagyon-nagyon sokszor megvertem volna, mint a veritasos rész végén =P
Amúgy már kezdem megszokni ezt a Sam fasz, Dean puhány felállást, szóval így nem szenvedtem ezen.
Mikor a csávókám leül a földre a sót számolni, neeeeeee XD
Az elején reménykedtem, hogy Cas is benne lesz a részben, ha már az intróba belerakták, de sajna mégse. Amikor mutatja az FBI igazolványt fordítva, olyan aranyos XD
És ez az X-akták fíling nagyon ott volt a szeren!
Bírom az ilyen poén részeket, na, ez a lényeg.. a Bobbys volt még ilyen jó ebben az évadban =)
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 2:19 pm

Az elején a stáblistában feltűnt Cas neve, holott nem is volt benne. Vagy csak én nem vettem észre?
Jó volt komolyan bevettem először az ufós szálat, végül törpicsekek voltak. Smile
Sajnálom, hogy esik a nézettség.

sliver írta:
Én Dean helyében már nagyon-nagyon sokszor megvertem volna, mint a veritasos rész végén =P

Szerintem a verés nem oldana meg semmit, nálam az a rész nagyon kiverte a biztosítékot.
Mivel nekem is van tesóm bármit is tenne azért nem verném sose így bucira a fejét. Meg nem kéne mutatni ezt példának se...
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 4:24 pm

Mikeee írta:


Szerintem a verés nem oldana meg semmit, nálam az a rész nagyon kiverte a biztosítékot.
Mivel nekem is van tesóm bármit is tenne azért nem verném sose így bucira a fejét. Meg nem kéne mutatni ezt példának se...

igaz, de általában a testvéred nem szokta hagyni, hogy majdnem meghalj! egyébként nekem is van húgom, és ha nagyon veszekszünk, néha verekszünk is XD ez még nem jelenti, hogy nem szeretem.. és vedd azt is hozzá, hogy Dean simán azt gondolhatta, hogy baszdmeg, nem érzel semmit? ezt érzed, miiii?, ezt érzed, baszod? (biztos ilyesmire gondolnék a helyében XD) plusz egy ideje már nem tengett túl köztük a testvéri szeretet..
amúgy is, a Supnat nem biztos, hogy arról szól, hogy példát állítson elénk..

amúgy szerintem legbelül mindenki ezt akarja: bepattanni a kocsiba a testvéreddel (vagy valakivel), utazgatni a világban, adókártyacsalásból élni, hősnek lenni, és embereket menteni.. de nem? mondjuk ezért volt jobb a sorozat eleje.. bár oké, most is ezt csinálják, de hol van az első 2-3 évad hangulata? Eww.
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
elanor
Vendég




6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeHétf. Nov. 22, 2010 6:22 pm

Dean mentségére még annyit, hogy nem is volt biztos benne, hogy egyáltalán még az öccsével áll szemben. Egyébként meg - bár csúnyán ellátta a baját- közel sem verte halálra.

A mostani részhez: sztem tök jó volt, a poénok nagyon átjöttek (utálom ezt a szót, de most ideillik).
Ehhez az ügyes fordítás is hozzájárult (Köszi Nemam Very Happy ). A főszállal nem nagyon haladtunk, de néha kell ilyen "pihenő" rész is.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitimeVas. Nov. 28, 2010 1:59 am

Így elsőre elég zavaros rész volt. Alapjáraton tetszett, meg jókat nevettem, de volt bent túlzás is. ÉN pl. Csingilinget nem tettem volna bele a történetbe, az már kiverte nálam a biztosítékot, de ahogy Dean megsütötte, és kaján vigyorral nyugtázta, hogy győzött :DDD
Az X-akták feelingért hatalmas gratula, szerintem jól sikerült, no és megidézték picit a Smallville-t is, amiben Jensennek volt érdekeltsége. Amikor elkezdett kiabálni UFO, UFO na ott szakadtam a nevetéstől:D Dean Winchester nagy vadászból leavanzsált kisemberré, akit üldöznek a földönkívüliek, míg öcsi nyugodtan sörözik.
Jensen arcjátéka hihetetlen, nagyszerűen alakított!Mikor visszatért a Földre (hehe:D) és nem ült le az ágyra, ott hangosan felvonyítottam:D
Amikor elkapja a kis törpenövésű fickót, majd próbálná menteni a menthetetlent: "Csak vicceltem!"
:DDDD
Sammy-nek elkél egy lelkiismeret, hogy fa fiúból újra igazi kisfiú váljon, és Dean igazán jó Tücsök Tihamér:) Aranyos volt, ahogy tanítgatta öcsit:)

Na és a vége jelenetért érdemes még mindig nézni a sorozatot. Tipikus régi feelingű befejező jelenet volt, magába foglalta a Supernatural esszenciáját:)
Sammy még mindig nem kóser, és egyre jobban bonyolódnak a dolgok. Vajon mit akar? Sad

Nemam jó volt a felirat:)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.09 Clap Your Hands If You Believe Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.09 Clap Your Hands If You Believe   6.09 Clap Your Hands If You Believe I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.09 Clap Your Hands If You Believe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: