SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.07 Family Matters

Go down 
+2
BlackPoet
Fanny Winchester
6 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 3:23 pm

6.07 Family Matters 607

SAMUEL TITKOL VALAMIT? – Dean (Jensen Ackles) azt gyanítja, Samuelnek (Mitch Pileggi vendégszereplő) hátsó indítékai vannak, de Sam nem hiszi el, hogy a nagypapával bármi gond lenne. A testvérek és Samuel, a többi Campbellel vadászatra indul, ami aztán szörnyű kudarcba fullad.
Guy Bee rendezte, Andrew Dabb és Daniel Loflin írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
sharkey
Vendég




6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 3:53 pm

ajjaj.. mik lesznek még itt? Very Happy
nekem nagyon tetszett ez a rész Very Happy leginkább azért, mert végre van egy olyan közös cél Sam és Dean életében, ami talán mégközelebb hozza őket ( ez pedig a lélekvisszaszerzés)
Crowleyt úgy nagyjából bírtam eddig akármit is tett de most elásta magát nálam... Samuel meg végképp..
azért azt bírtam mikor Sam visszament Deanhez és ott megkönnyebültem, hogy nem váltak el az útjaik, csak belógatták a mézesmadzagot Samuelnek... Smile

azért azt jól éreztetik, hogy Samnek(♥️) nincs lelke.. például mikor Samuel felkínálta, hogy vagy golyót eresztenek belé, vagy félre állnak az útjából és Sam felemelte a pisztolyt. de aztán persze Dean nem hagyta hogy lelője a nagypapit... mégha meg is érdemelte volna...

Castielnek meg kérek több szerepet XD nagyon szeretem, ha benne van, meg ahogy ott diagnosztizálta Samet Very Happy azért jó lenne, ha több szerepe lenne.

úgy összességében jóó rész volt. bízom benne, hogy Sammy(♥️) és Dean hamar visszaszerzik azt a fránya lelket, mert nem tetszik, hogy Crowleynak kell dolgozniuk és Charlie angyalait játszaniuk XD.♥️
Vissza az elejére Go down
BlackPoet
Nyavalygó áldozat
BlackPoet


Hozzászólások száma : 4
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2010. Nov. 05.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 7:44 pm

Hát éb mikor először láttam a réstr nagyon WTF élményem volt. De legalább végre alakulgat a sorozat. Ennek a résznek már volt némi Odaát feelingje.

Különben én mostmár komolyan elgondolkodtam, hogy a Campbell család minden tagjának nyaktörésben kell meghunynia előbb Mark, aztán Christian. Markot még nem is sajnáltam, viszont Christiant igen, kövezettek meg, de én bírtam a csókát. Nagy volt ahogy osztották egymást Deannel. Twisted Evil Twisted Evil

Dr. Cas elmondta, amit eddig is tudtunk, miszerint Sammynek hiányzik egy alkatrésze. Ne hogy már most az egész évad azzal megy majd el, hogy Samminátor lelkecskéjét akarják visszaszerezni. Viszont Crowley nagy arc, ezt eddig is tudtam, most meg még jobban bírom, jól áll neki a köcsög szerep. (Viszont erről a dologról miért jut eszembe a Pokoli Szolgálat című regényem, csak ott épp nem Sam, hanem Dean volt a szenvedő alany, és nem Crowley, hanem Lucinak kellett a fiúknak dolgozniuk Very Happy Very Happy )

Na az uccsó Campbell lázad, azért Gwennek pirospötty járt, hogy megmondta a frankot nagyfaternak, ahogy Sam és Dean is. Összességében tetszett, tetszett, de lehetett volna ennél jobb is.
Vissza az elejére Go down
wasp93
Nyavalygó áldozat
wasp93


Hozzászólások száma : 2
Age : 30
Registration date : 2010. Nov. 01.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 9:06 pm

Hát ez a rész bombasztikus volt.

Az eleje már jól kezdődött, amikor Castiel 'beletaposott Sam üregébe'. Régebben Sam volt a kedvenc karakterem, de annyira hanyag munkát végeztek vele, hogy egy kicsit meguntam. Dean akaratereje valahogy jobban illett hozzám.
Viszont a mostani rész megváltás volt: A csúcspont az, amikor Sam pisztolyt emel a nagyapjára és olyan 'roboSam'-es az egész. Very Happy Nagyon tetszett.
Félő viszont, hogy a további részek már a Sam lelkéért folytatott keresést fogják feldolgozni. Nem értem, hogy minek kellett 6. évadot csinálni... Kövezzetek meg, de valamiért többet vártam az 5. évad csúcssztorija után.
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeSzomb. Nov. 06, 2010 9:44 pm

Igen kicsit furán alakul az évad. Próbálnak valami átívelőszálat alkotni, de ha ez Sam lelkének a visszaszerzése lesz..... Rolling Eyes
Nekem még mindig furcsa érzésem van Sammel kapcsolatban. Valahogy nem volt őszinte a meglepetése mikor a nagyapu elmondta az igazat. De lehet, hogy csak én képzelem már be ezt Smile Örülük, hogy Dean és Sam tisztázták a dolgokat, de Sam már megint hazudott volna Sad
Dean látja legtisztábban a dolgokat, úgy veszem észre nem hagyja magát megvezetni.
Christiant én is sajnáltam, már nem sokan maradtak így, bár hamár az eleje óta megszálták lehet soha nem is voltak Campbellék. Ez a Crowley nem kispályázik, kiváncsi leszek mit hoznak ki a dologból !
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 12:20 am

BlackPoet írta:
Hát éb mikor először láttam a réstr nagyon WTF élményem volt. De legalább végre alakulgat a sorozat. Ennek a résznek már volt némi Odaát feelingje.

Különben én mostmár komolyan elgondolkodtam, hogy a Campbell család minden tagjának nyaktörésben kell meghunynia előbb Mark, aztán Christian. Markot még nem is sajnáltam, viszont Christiant igen, kövezettek meg, de én bírtam a csókát. Nagy volt ahogy osztották egymást Deannel. Twisted Evil Twisted Evil

Dr. Cas elmondta, amit eddig is tudtunk, miszerint Sammynek hiányzik egy alkatrésze. Ne hogy már most az egész évad azzal megy majd el, hogy Samminátor lelkecskéjét akarják visszaszerezni. Viszont Crowley nagy arc, ezt eddig is tudtam, most meg még jobban bírom, jól áll neki a köcsög szerep. (Viszont erről a dologról miért jut eszembe a Pokoli Szolgálat című regényem, csak ott épp nem Sam, hanem Dean volt a szenvedő alany, és nem Crowley, hanem Lucinak kellett a fiúknak dolgozniuk Very Happy Very Happy )

Na az uccsó Campbell lázad, azért Gwennek pirospötty járt, hogy megmondta a frankot nagyfaternak, ahogy Sam és Dean is. Összességében tetszett, tetszett, de lehetett volna ennél jobb is.

Jesszus, majdnem leestem a székről az aláírásod és az avatarod miatt!! (szeretjük Andy Whitfield bácsit Very Happy Very Happy)
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Claude
Az Ördög csatlósa
Claude


Hozzászólások száma : 785
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 20.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 2:58 am

Fanny Winchester írta:
BlackPoet írta:
Hát éb mikor először láttam a réstr nagyon WTF élményem volt. De legalább végre alakulgat a sorozat. Ennek a résznek már volt némi Odaát feelingje.

Különben én mostmár komolyan elgondolkodtam, hogy a Campbell család minden tagjának nyaktörésben kell meghunynia előbb Mark, aztán Christian. Markot még nem is sajnáltam, viszont Christiant igen, kövezettek meg, de én bírtam a csókát. Nagy volt ahogy osztották egymást Deannel. Twisted Evil Twisted Evil

Dr. Cas elmondta, amit eddig is tudtunk, miszerint Sammynek hiányzik egy alkatrésze. Ne hogy már most az egész évad azzal megy majd el, hogy Samminátor lelkecskéjét akarják visszaszerezni. Viszont Crowley nagy arc, ezt eddig is tudtam, most meg még jobban bírom, jól áll neki a köcsög szerep. (Viszont erről a dologról miért jut eszembe a Pokoli Szolgálat című regényem, csak ott épp nem Sam, hanem Dean volt a szenvedő alany, és nem Crowley, hanem Lucinak kellett a fiúknak dolgozniuk Very Happy Very Happy )

Na az uccsó Campbell lázad, azért Gwennek pirospötty járt, hogy megmondta a frankot nagyfaternak, ahogy Sam és Dean is. Összességében tetszett, tetszett, de lehetett volna ennél jobb is.

Jesszus, majdnem leestem a székről az aláírásod és az avatarod miatt!! (szeretjük Andy Whitfield bácsit Very Happy Very Happy)

Nekem is elnyerte a tetszésemet I love you
Vissza az elejére Go down
virág
Nyavalygó áldozat
virág


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Oct. 31.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 5:05 pm

BlackPoet írta:

Dr. Cas elmondta, amit eddig is tudtunk, miszerint Sammynek hiányzik egy alkatrésze. Ne hogy már most az egész évad azzal megy majd el, hogy Samminátor lelkecskéjét akarják visszaszerezni.

héhéhééé
mi ez az elfogultság?
az nem volt "baj" mikor Dean életét próbálták megmenteni??
nem kellene ennyire részrehajlónak lenni, ez csak egy sorozat... és honnan tudod, hogy nem éppen Sam lelkének keresése miatt alakulnak majd ki a legizgalmasabb részek?...

nekem tetszett, jó kis bemelegítő rész volt, remélem a következőben kiteljesedik a történet Smile
örülök, hogy Crowley is felbukkant, már hiányzott Very Happy
a fiúk kapcsolatában a zűr pedig csak még jobbá teszi az egészet, de remélem azért rendeződik a viszonyuk.

az Alfa vámpír valamiért nagyon szimpi volt, szerintem az ő karaktere is tartogat meglepetéseket nekünk, főleg amit Sammyvel tervez O.O

az a baj, hogy hiába mondanám azt hogy kezd kibújni a szög zsákból ( a történetet illetően) kizárt, hogy már most kezdjen tisztulni a dolog Smile

várom a következőt Smile
Vissza az elejére Go down
Ultra
Vendég




6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 5:22 pm

Hát, a történet most az lesz, hogy Crowley mit is akar kezdeni a purgatoriummal, elvileg sok lélek miatt még erősebb lesz, és szerintem ezzel meg is van alapozva még +1-2 évad, hogy ebben az évadban kiderítik, hogy mit is akar Crowley, és a végén ugye kiderül, és ezzel megvan a kövi évad története is, az már biztos, hogy lesz még pár évad.
Vissza az elejére Go down
BlackPoet
Nyavalygó áldozat
BlackPoet


Hozzászólások száma : 4
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2010. Nov. 05.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:22 pm

virág írta:
BlackPoet írta:

Dr. Cas elmondta, amit eddig is tudtunk, miszerint Sammynek hiányzik egy alkatrésze. Ne hogy már most az egész évad azzal megy majd el, hogy Samminátor lelkecskéjét akarják visszaszerezni.

héhéhééé
mi ez az elfogultság?
az nem volt "baj" mikor Dean életét próbálták megmenteni??
nem kellene ennyire részrehajlónak lenni, ez csak egy sorozat... és honnan tudod, hogy nem éppen Sam lelkének keresése miatt alakulnak majd ki a legizgalmasabb részek?...

Közérdekő közlemény, nekem egyik Winchester se a kedvencem. Ergo nekem édes mindegy, hogy Sammy boy mikor kapja vissza a lelkecskéjét vagy Dean mennyire senyved. Senyved... senyved egészségére Very Happy Én csak annyit írtam, hogy ez a "Pokoli szolgálat" dolog kissé lehangoló. Sera lehetett volna kreatívabb is. Ugyanakkor látszik a sorozaton, hogy Sera viszi, úgy tűnik az a nő nem becsüli valami sokra a karaktereit, különben kreatívabban is kinyiffanthatták volna őket. De így felmerül a kérdés, hogy a műsoridő kitöltésén kívül miért alkották meg Campbelléket.
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:40 pm

Hát skacok! Nekem egy kicsit csalódás volt ez a rész. És annyira hirtelen lett vége, ez igazságtalan!
Egyedül annak örülök, hogy Sam legalább Dean mellé állt, lélek ide vagy oda. Crowleyt meg nagyon bírom még mindig! Wink Az a beszólása Samnek "Crowley ribije vagy??" XD
De amúgy... légyszi már, ez a szöveg az alfavámpírtól, hogy "mindenkinek van anyja", vagy mit mondott... Reméltem, hogy ennél azért nagyobb magyarázatot kapunk a teremtéstörténetére!! Hát, mondjuk még lehet szó róla, de attól tartok, nem lesz.
És nem hiszem el, hogy Dean még mindig ennyire szerencsétlen! Tényleg ő a legbénább vadász a többiek közt, hogy lenyomta már egy tök átlagos vámpír is! Bár, mikor felvette a vezető szerepet az fasza volt, mindenki engedelmeskedett is neki rögtön, még a nagypapi is =) Ó, Dean <3

Különben arra leszek kíváncsi, hogy mi fog csinálni Sam, mikor visszakapja a lelkét. De ide a rozsdás bökőt, hogy elkezd majd sírni, és Dean innen fogja megtudni, hogy nem kamuzik, tényleg megvan neki.

Ja, és több Cast akarok!!!
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Ultra
Vendég




6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:53 pm

Attól még, hogy ellökte nem mondanám, hogy lenyomta Smile
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:56 pm

BlackPoet írta:
Sera lehetett volna kreatívabb is. Ugyanakkor látszik a sorozaton, hogy Sera viszi, úgy tűnik az a nő nem becsüli valami sokra a karaktereit, különben kreatívabban is kinyiffanthatták volna őket. De így felmerül a kérdés, hogy a műsoridő kitöltésén kívül miért alkották meg Campbelléket.

Miért, szerintem fasza volt, mikor Chris megjelent a szép, fekete szemeivel! Különben most, hogy Deannek nincs Lisa igazán megdughatná azt az irritáló kiscsajt, úgyis mostanában eléggé jóban lettek. Úgy értem fedezte őt nagypapi előtt, nem? XD
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 7:58 pm

Ultra írta:
Attól még, hogy ellökte nem mondanám, hogy lenyomta Smile

De! XD Dean rohadt béna mostanság, folyton csak mások menték ki a seggét az ellen karmai közül =P
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
BlackPoet
Nyavalygó áldozat
BlackPoet


Hozzászólások száma : 4
Age : 36
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2010. Nov. 05.

6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 9:00 pm

sliver írta:
BlackPoet írta:
Sera lehetett volna kreatívabb is. Ugyanakkor látszik a sorozaton, hogy Sera viszi, úgy tűnik az a nő nem becsüli valami sokra a karaktereit, különben kreatívabban is kinyiffanthatták volna őket. De így felmerül a kérdés, hogy a műsoridő kitöltésén kívül miért alkották meg Campbelléket.

Miért, szerintem fasza volt, mikor Chris megjelent a szép, fekete szemeivel! Különben most, hogy Deannek nincs Lisa igazán megdughatná azt az irritáló kiscsajt, úgyis mostanában eléggé jóban lettek. Úgy értem fedezte őt nagypapi előtt, nem? XD

Hát de most, hogy a drága Chris meghunyt, nem hinném, hogy Crowley feltámasztaná. Max akkor, ha papi sztrájkolni kezdene, bár most már ő is le lett váltva szóval, nem menne sokra a pattogással, legfeljebb annyira, hogy szebbik félen lesz haraptatva démon barátunk kutyui által. Very Happy Very Happy Különben meg ki tudja, hogy milyen lehette Christian, mikor nem volt épp megszállva.

Hát azt eddig is tudtam, hogy Dean súlyos ízlésficamban szenved, viszont azért nem hinném, hogy épp a szegről-végről unokatesó csajszit dugná meg.
Vissza az elejére Go down
Vaze
Vendég




6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Csumi   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 07, 2010 9:22 pm

Nekem tetszett ez a rész, egy 5-ös skálán simán volt 5-ös...
Nagyon bejött, hogy haladtunk valamit a főszállal is, habár Samuel nagypapától nem volt szép, hogy eladta mindannyiójuk lelkét...
Ezért minimum egy fenékbe rúgás illett volna neki, de azért kedveljük őt is...
Csak most akkor hogy van ez?? Crowley lessz a főellenség??
Szóval, csak így tovább... (Mármint a történettel) pirat
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeHétf. Nov. 08, 2010 3:48 pm

Nekem tetszett ez a rész.
Kezd vmi szál alakulni,és igaz, hogy ha Sam lelkét akarják visszaszerezni Nem jelenti azt,hogy unalmas részei lesznek.Sztem jó részek fognak jönni és ugyanúgy fogom várni.
Visszatérve Dean megint irányító szerepbe került, ami jó,mert Samnek szüksége van rá.Sajnálom kicsit roboSam-et, mert azért tudjuk ő eredetileg nem ilyen.
Kiváncsi vagyok ebből a Crowley témából mi sül ki.
Jah Cas megint ott volt...többet kellene szerepelnie.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 2:37 am

Wow!Megintcsak bejött a rész!Végig lekötött, izgalmas volt, és rengeteg dologra fény derült!Méghogy húzzák-halasztják a dolgokat!Bobby egy részen belül visszakapta a lelkét, most kiderült, hogy mi van Sam-el, hogy mit és miért titkol a nagypapi, hogy Crowley mozgatja a szálakat...etc.
A legjobban viszont talán az tetszett, hogy régi évadokat idézett fel ez a mostani rész. Ez a "megállítom az Impalát kiugrom és ideges vagyok" dolog már sokszor előfordult a sorozatban, de nagyon bírom ezeket a jeleneteket!
a végén nagyon mosolyogtam: "Are you with me?" Surprised
ezt is hallottuk már. És most Sammy kérdezte meg, na ez új:D
Viszont, ami vitathatatlan: Dean felkínálta a lehetőséget Samnek: vele marad, vagy nagypapival. Most először kérdezte meg ezt tőle, már felnőttként kezeli, korábban ez nem volt kérdés Sammy-nek azt kellett tennie amit big brother kér tőle!
egyetértek virággal: gondoljunk csak bele, hogy a Sárgaszemű megöléséhez két egész évad kellett, Deant 16 részen keresztül próbálták megmenteni, az apokalipszist meg másfél évadon keresztül próbálták megakadályozni.Ez a sorozat mindig a fő szálakról szólt, most is.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitimeVas. Nov. 14, 2010 2:42 am

Ó és csak egy felvetés, de mi van, ha Samuel azt kérte Crowley-tól, hogy hozza fel SAm-et a pokolból...különben mi oka lenne a nagy Pokol Királynak kihozni a kis ártalmatlan Sammy-t?
csak gondolkodom...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.07 Family Matters Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.07 Family Matters   6.07 Family Matters I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.07 Family Matters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: