SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.02 Two and a Half Men

Go down 
+2
Nellas
Fanny Winchester
6 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeSzomb. Okt. 02, 2010 12:11 pm

6.02 Two and a Half Men 602

SAMUEL KONFLIKTUST TEREMT SAM ÉS DEAN KÖZÖTT - Sam (Jared Padalecki) egy olyan ügyben nyomoz, ahol a szülőket meggyilkolták és a gyermekeik eltűntek. Az egyik bűntett helyszínén rátalál egy gyerekre, akit hátrahagytak és felhívja Deant (Jensen Ackles), hogy segítsen. Vonakodva hagyja ott Lisát (vendégszereplő Cindy Sampson) és Bent (vendégszereplő Nicholas Elia), de végül beleegyezik, hogy találkozik Sammel és meglepi öccsét azzal, milyen szülői lett... A testvérek Samuelhez (Mitch Pileggi) viszik a kicsit, aki úgy dönt, vadásznak fogja felnevelni, ami feldühíti Deant. Azonban, mielőtt eldönthetnék a gyermek jövőjét, egy alakváltó tör be hozzájuk és megkísérli elrabolni a babát.
John Showalter rendezte és Adam Glass írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Hilts
Vendég




6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeSzomb. Okt. 02, 2010 10:04 pm

Na erre a részre vártam...érdekes volt, hogy asszem először a sorozat során nem győztek le egy szörnyet...és Dean visszatért a vadászathoz az Impalával együtt!SmileSmile
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 1:08 pm

Bemásolom, amit a sorozatjunkie-ra írtam:

Volt zene, volt Impala, hullanak Campbellék, kisbabaaa *.* Most komolyan, mi kell még? Very Happy

Nagyon tetszett, hogy Dean keresztül megy mindenen, amin gyerekkorában, csak most ő az apafigura. És leborulok Lisa és az ő bölcsessége előtt, komolyan, ő a sorozatban az ész, a józanság és a kiegyensúlyozottság. Örülök, hogy van, és hogy terelgeti Deant a megfelelő irányba, és nem akad ki, meg hisztizik.

Kellemes kis rész volt, na, és jó sok hét idézete gyanús szöveg Very Happy Pl. You can't Angelina Jolie a shapeshifter! Very Happy
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 3:38 pm

Ez a rész szerintem is határozottan jobb volt az elsőnél! Remélem szép lassan belelendülünk Smile
A Campbell család továbbra sem szimpatikius, de ha így haladunk lehet nem is lesz kiket megkedvelni- lehet Nellas neked lesz igazad és hamarosan búcsút veszünk tőlük...Csak még előbb derítsük ki mit is akarnak igazából.
Vissza az elejére Go down
Lunaa
Vendég




6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 6:39 pm

Nekem nagyon tetszett a rész - egy-két momentumot kivéve. Azt viszont eldöntöttem, hogy sorozatjunki-n nem olvasom el többet a véleményeket, mert nagyon elszomorít, hogy mennyire lehúzza mindenki. Lehet, hogy én vagyok csak túl elvakult rajongó, de én még mindig tudok örülni, hogy van 6. évad...
Vissza az elejére Go down
Ultra
Vendég




6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 7:05 pm

Én meglepődtem 1 kicsit, azt hittem nem tudnak kitalálni valami új történet szálat, de sikerült, és jó is lett
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 7:07 pm

Luna: nagyon igazad van a junkie-ról, engem is ki tudnak akasztani. Nem az, amikor jogos kritikát fogalmaznak meg kultúrált módon, hanem amikor mocskolódnak, meg fúj, én már nem is akarom nézni ezek után, stb van. Kíváncsi lennék, ők milyen epizódokat írnának. Nincsenek egyszerű helyzetben Seráék, és biztos vagyok benne, hogy lesznek nagyon jó epizódok az évadban, és ez a szörnyes szál is kecsegtető. Tényleg az van, hogy most már az előző évadot istenítik, hogy az mennyivel jobb volt, pedig amikor az ment, akkor meg azt húzták le de istenesen. *vállat von*
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 8:08 pm

Hát ettől a résztől beájultam!Very Happy Anyám!Azok a kiskrapekok, hát ennél édesebb szörnyecskéket még nem láthattunk a sorozatban!
Az eleje azért elég ijesztő volt, féltem, nehogy a szörny felfalja a miniembert, de hál Istennek csak anyucit fogyasztotta el.
Ez a rész még az elsőnél is sokkal jobban tetszett, pedig azt is szerettem. Jó, hogy megint összekerültek a tesók, de milyen már, hogy egy baba miatt hívta Sam segítségül Deant:D
Ami igaz, az igaz Dean nem bánt rosszul a csöpivel, és Jensennel együtt olyan aranyosak voltak, hogy szétolvadtam!Akkora melák ember, és egy pici tündér, hát kész! Gyakorolhat, remélem nemsokára az életben is jönnek az Ackles, Padalecki babák.
Lisa jó fej, ezt most is bebizonyította, bár azért a nagy forró szerelem egyikőjükön sem látszik, sem Deanen sem rajta. Sammy nem kóser, de azért most már több érzelmet mutatott, és Jared hosszú idő óta most néz ki a legjobban!Nagyon kisimult, testalkat is rendben (az öltönyben az elején! WOW)
Deannek sem tetszik öcsi, ennek örülök, jobb ha gyanakodik, mintha később lepődik meg nagyon…
A babóca neve meg fenomenális!Dean adta a Bobby-t, Sammy Johnt..azért ez érdekes, és elgondolkodtató…
A rész vége meg igazi első évados feeling, a zene, a kocsi, ahogy Dean porcikáról porcikára végigméri. Totál jó kedvem lett a résztől, és nagyon várom a következőt!
10-ből 9 pont!
Ja és Sammy kocsija nem menő, mert ahogy anno Kripkének mondták: Ilyen kocsija csak a puhapöcsüeknek van. Alapjáraton tetszik a verda, de egy vadászhoz nem illik, hát egen. Nem egy Impala (végre láthatjuk a jó öreg vadászhölgyet!és Cas is visszatér)
Jó lesz az évad, úgy érzem
Nemam, isteni jó a felirat, a poénok is ütöttek, úgyhogy csak hajrá, mert király munkát végzel!
(tudom, hogy nem könnyű feliratozni, én is fordítottam már Lost-ot -többek között, béna angol tudással- és eltart egy darabig a dolog, de mi nagyra értékeljük a fáradozásodat:)

Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 8:11 pm

"Nincsenek egyszerű helyzetben Seráék, és biztos vagyok benne, hogy lesznek nagyon jó epizódok az évadban, és ez a szörnyes szál is kecsegtető. Tényleg az van, hogy most már az előző évadot istenítik, hogy az mennyivel jobb volt, pedig amikor az ment, akkor meg azt húzták le de istenesen. *vállat von*"
És ez nem csak junkie-n van így...csak azt nem értem akkor minek nézik?
Nem kényszer a palacsintaevés.
Én meg imádom a sorozatot, és kész I love you
Vissza az elejére Go down
Lunaa
Vendég




6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 8:31 pm

Én valahogy abban reménykedem, hogy csak nálunk ilyen a hozzáállás. Mármint ha az USA-beli nézők is ezt gondolják, és nem nézik tovább, akkor bizony nagy bajban lesz a SupNat. De eddig csak magyar oldalakon olvastam ennyire lesújtó véleményeket...
Vissza az elejére Go down
Nemámka
Nyavalygó áldozat
Nemámka


Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Tartózkodási hely : Az Impala anyósülésén, Dean mellett
Registration date : 2009. Nov. 20.

6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeVas. Okt. 03, 2010 10:36 pm

köszönöm szépen ^^ igyekszem a felirattal, és amúgy tök jó csinálni Very Happy

én is bemásolom egy másik fórumról amit írtam x'D

hát ez valami hihetetlen nagy volt XDDD
hát az hogy Dean a Smoke on the water-t dúdolta a babának ááááá Very Happy Very Happy Very Happy eszméletlen Very Happy meg amikor bevásároltak XDD
*baba sír*
Dean: áááá
*baba sír*
Dean: áááá
de az ő mély hangján XDDDDDDDD hát nem igaz, én kész vagyok XDDDDD

Lisa és a Campbellék olyan semmilyenek, az a Gwen pl egy biccs Very Happy már boccs. Christian egy k*csög, Mark meg mégsemmilyenebb.
úú, amikor a pánikszobában volt két Sam, és majdnem smároltak az lol volt Very Happy akkor én is néztem egy kicsit hogy hmm, de aztán meg két Dean lett, szóval bocsi Sam, de rögtön elfelejtettelek *-* *-* *-*

hát az tuti hogy egy fényévvel jobb rész volt Very Happy és a vége hát áááhhh, baaanyek az nagyon *-* az nagyon ott volt... és mintha én gondolkoztam volna ilyenen hogy a Smoke on the water szám olyan supnatos, és kéne a 6. évadba Very Happy de az Impala has left the building ^^ *juhéé*
huh, jézusom. ez olyan jaj de favorit rész Very Happy

ja és Ben a puskával?! Shocked vicces lenne látni ahogy Dean megtanítja lőni ^^ de amúgy az a gyerek is olyan semmilyen. amíg nem volt túl sok szövege addig bírtam. de olyan egy lányhangja van Very Happy meg látszik hogy még nem igazi színész. az a kislány, aki a negyedik(?) évadban Lilith volt, na Ő aztán volt valami! Shocked és eddig úgy gondoltam, hogy a supnatban minden gyerekszínész milyen jól lett kiválasztva, hát PONT ez a "főszereplő"féleség ilyen kis lagymatag -.-" na, de őt se írjuk még le.

ja és még valami. én úgy tudtam, hogy a világ legbiztonságosabb helye BOBBY pánikszobája. nekem biztos, hogy ő jutott volna legelőször eszembe. nem pedig Samuel. hová fajult ez a világ? az első hely, ahová a fiúk mindig mentek, és akit mindig hívtak, ha elakadtak, az BOBBY. még azt a szerencsétlen kiskölyköt is róla nevezték el, Deannek rögtön a Bobby név jutott eszébe, mikor a boltban improvizálni kellett. a rész alatt meg semmi. pedig a kocsiban is Sam azzal jött, hogy "akkor találj ki jobbat" és Deannek semmi/senki nem jutott eszébe, amit nem értek, és így vitték Samuelhez. pedig szerintem Samuel és Bobby kábé egyidősek lehetnek, nem?

és Sammy ezzel a hajjal úgy néz ki mint a VD-s Jeremy. már bocs, nekem nagyon úgy tűnik XDDD mondjuk egy ilyen 15 évvel idősebb Jeremy. csak a haja miatt.

jaaaaaaaaj de a lényeg hogy az Impala újra gurul ^^ ^^
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeHétf. Okt. 04, 2010 12:18 am

A rész leírása alapján úgy gondoltam ez a babázás túl nyálas sztori lesz, de rámcáfoltak, vicces és aranyos volt. Meg újra kezd mindenki visszatérni a rendes kerékvágásba, Dean is kezd rájönni, hogy ő vadászként volt jó és az is marad. A Campbell családot nem komálom remélem hamar ki(ny)írják őket. Az utolsó kb 1 perc volt a legjobb. Amikor Dean felvette a régi ruhát és beröffentette a Metallicart. Azt hiányolom, hogy nem ült bele és nem hajtott el. Az lett volna az igazi. Tetszik Sam verdája is, de az Impala már főszereplő nem kéne csak így hamar lecserélni. Használják az Impalát, a Dodge Chargert, meg adják nekem Smile.
Egyértelműen veri az előző részt. 10/9
Vissza az elejére Go down
impala
Nyavalygó áldozat



Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2010. Oct. 05.

6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeKedd Okt. 05, 2010 3:32 pm

csak nekem tünt úgy mintha nagypapi árulná vagy legalábbis gyüjtené vkinek a szörnyeket? előbb elviszik a dzsint mostmeg a telefon beszélgetés a végén
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimeCsüt. Okt. 07, 2010 7:01 pm

Nem, nem csak neked tűnt fel, nagypapi nagyon rosszban sántikál...
a baba miatt senkit sem érdekelt Winyó nagyapa Very Happy
(valaki helyettesítse a babát az Impalával:)
Vissza az elejére Go down
sliver
Nyavalygó áldozat
sliver


Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : az álmaimban...
Registration date : 2010. Oct. 22.

6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitimePént. Okt. 22, 2010 5:21 pm

Az a jelenet a boltban végig annyira jó! Látszik mennyire értenek a gyerekekhez.. Bobby John XD
Sam: Nem is csinálod rosszul.
Dean: Haver, alig éltem túl!

De a legjobb a vége volt, Dean és az Impala. Óóóó <3
Vissza az elejére Go down
http://supnat.gportal.hu
Ajánlott tartalom





6.02 Two and a Half Men Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.02 Two and a Half Men   6.02 Two and a Half Men I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.02 Two and a Half Men
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: