SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 6.01 Exile On Main Street

Go down 
+2
Nemámka
Fanny Winchester
6 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 10:52 am

6.01 Exile On Main Street 601

Egy év eltelt, Dean felhagyott a vadászattal és most Lisával, és annak fiával, Bennel él. Sam, miután titokzatos módon kiszabadul pokolbéli börtönéből, megkeresi Deant és közli vele, hogy újra csatlakoznia kell hozzá a vadászaton. Bemutatja őt egy új világnak - egy családnak -, akiről eddig Dean nem is tudta, hogy létezik, a Campbelléknek, édesanyja családjának, akiket nem más vezet, mint Samuel nagypapa.
A részt Sera Gamble írta és Phil Sgriccia rendezte.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Nemámka
Nyavalygó áldozat
Nemámka


Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Tartózkodási hely : Az Impala anyósülésén, Dean mellett
Registration date : 2009. Nov. 20.

6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 12:26 pm

Hú, az istenit! Very Happy De vártam már ezt. Nem csalódtam, csak kicsit furcsa volt az egész ^^ azért egy öttagú családot visszaröppenteni mennyből-pokolból-akárhonnan, az első 10 percben, az durva Very Happy

Bobby is hazudott? Neutral ez annyira nem járja már!
Ja és Azazelt hálistennek tényleg csak álmodta ^^ Azt hittem már, ha Dean Ben ágyában fekszik és Lisa a plafonon van, akkor a vére a fejére fog csöpögni mint Samnek Jessicánál. na mindegy.
Ja és azt megértem, hogy Sam sem akar beszélni a pokolról, ugyanúgy mint Dean anno.

csak a végén tudtam volna megfojtani Deant! Shocked Shocked FELAJÁNLOTTA az IMPALÁT!!! Úúúúristen, úgy megijedtem! Aztán így leeresztettem mikor Sam visszautasította, huhhhh pale DEANNEK KÉNE a Chevyt vezetnie!!! bár lehet hogy az a truck is chevy?

tyű, na mindegy. nekem úgy ahogy tetszett. és végre volt Smile
és Dean még mindig a leghelyesebb pasi benne x'DD

Ja, a felirathoz mit szóltok? mármint az elején az üvegcsörömpöléses-jégszerű 'SUPERNATURAL"-hoz. sztem jó lett, bár szöges ellentétben áll az ötödik évados vértócsával O.o
Vissza az elejére Go down
hungarygril
Nyavalygó áldozat
hungarygril


Hozzászólások száma : 1
Age : 29
Tartózkodási hely : Törökbálint/budapest
Registration date : 2010. Aug. 25.

6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 1:03 pm

Angol felirattal néztem és én leődtem meg a legjobban, hogy majd mindent értettem, úgyhogy ez jó volt.
Sajnos nem tudtam végig nézni, mert el kellett mennem, de mindjárt pótolom. Viszont Bobby-ra most nagyon haragszom... mindegy.
Ami viszont nagyon tetszett az az eleje, amikor a régi életét mutatják szemben az újjal. Az nagyon szép. Én speciel sajnálom, hogy Azael nem jött vissza Sad
Nagypapi viszont nem zárta magát a szívembe, Sam meg végleg leírta magát, úgyhogy Dean forever!.... meg persze Castiel! (L)
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 3:18 pm

Hát... olyan volt, amilyen. Az eleje végig nagyon borzongós volt, majdnem sírtam, bevallom. Annyira látszik, hogy Dean nem boldog Sad
Oké, szuper, hogy ez a Supernatural, ahol mindenki visszatérhet, visszajöhet a halálból, na de azért ez már kicsit túlzás. Nem igazán tetszenek az unokatesók, és akármennyire is csíptem Winchester nagypapát, nem repesek az örömtől, hogy itt van. Samet legszívesebben leütöttem volna. Kéne már annyira ismernie a saját bátyját, hogy tudja, nem lett boldogabb attól, hogy férjet és családapát játszhat. Ennyire nincs tisztában azzal, hogy milyen ember Dean? Hogy igenis kereste a módját, hogy visszahozza őt a pokolból?
Eh, nekem az egész kicsit kusza és összeszedetlen volt, jobban örültem volna, ha azegészről a végén kiderül, hogy Dean csak álmodta Razz

Majd meglátjuk, mi lesz még itt, remélem, feláll a sorozat. Ez most csak egy 5/10 volt... sajnálom. (leszámítva az elejét, ami 10/10 Smile )

Ja, és annyira tudtam, hogy az elején nem lesz Carry on my wayvard son...! És nagyon hiányzott.
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 3:59 pm

Sziasztok!
Sajnos igazat kell adjak az előttem szólónak. Egy kicsit tényleg sok,hogy a nagy semmiből előkerül a család (élő,halott). Eddig hogy nem futottak még össze?
És igen szegény Dean jól át lett dobva a palánkon, akikben a legjobban bízott, azok hazudtak neki egy éven keresztül, csak azért, mert szerintük a család volt az amire legjobban vágyott Sad Szerintem annál jobban nem fájhat semmi, hogy azt hiszed amiben élsz az az igaz, nehezen, de elfogadod valakinek az elvesztését, és mint derült égből kirántanak belőle. Ezek után, hogy lehet visszarázódni, a nyugalomba, vagy pont a jó megtapasztalása után a korábbi életet folytatni.
Kíváncsian várom mit hoz ki az új írói csapat ebből az évaból. Igazából ennek a résznek a hangulata semmiben sem különbözött az előző évadokétól... tetszett, de tényleg egy kicsit sokan lettek hírtelen, még szokni kell, hogy csapatban dolgoznak
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 6:29 pm

mcs írta:
még szokni kell, hogy csapatban dolgoznak

Mondjuk szerintem nem lesz itt csapatban dolgozás, az nem lenne az igazi. A nagyon konzervatív rajongók már Cast is nehezen fogadták el, pedig nem is nyomoz velük mindig. Az ő vadászataik kétszemélyesek (vagy max. ha Bobby és/vagy Cas is besegít, akkor tudom elképzelni a csapatozást). Uncsitesóktól hamarosan elbúcsúzhatunk, szerintem Razz
Vissza az elejére Go down
juko
Vendég




6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeSzomb. Szept. 25, 2010 7:28 pm

Véééééééééégreeeeeeeee!
Sajnos tényleg nem volt túl nagy durranás ez a rész és túl sok új ember volt benne (Parker Lewis!Smile), de jó volt látni a srácokat újra. Nekem nem volt ördögi Sammy, ok, hogy egy évig eltitkolta, hogy él, de elmagyarázta, hogy miért tette. Kicsit titokzatosnak tűnik, de nem hinném, hogy Luciból bármi is maradt volna belőle. Deano meg kis puhány lett:) Főleg az új jófiú félrefésült frizkója tetszik:)

szal a második rész is várós nagyon!
Vissza az elejére Go down
Ultra
Vendég




6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeVas. Szept. 26, 2010 3:21 pm

Hát, most így hogy vissza hozták a nagypapát, és ezzel a dzsinnes részel a végén meglehet alapozni rendesen a többi részt, akár még "főgonosz" is lehet campbellékböl, sőt nekem az a sejtésem, hogy nem ugyanaz hozta vissza őt mint samet, és tetszik is ez az egész, így akár még +1-2 évad is jöhet ezzel az új főgonosz dologgal, persze csak ha tényleg így lesz és remélem, hogy így lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ultra
Vendég




6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeVas. Szept. 26, 2010 3:22 pm

Ja és igen, nekem is hiányzott a jól megszokott zene Sad pedig valahogy azt a zenét meghallom egyből eszembe jutnak a régi részek és olyankor megnézném újra az egészet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Pepsy
Nyavalygó áldozat
Pepsy


Hozzászólások száma : 14
Registration date : 2010. Jan. 30.

6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeVas. Szept. 26, 2010 3:36 pm

Nagyon nagyon hiányzott már az Odaát, szóval eléggé szétbőgtem a fejemet ezen a részen is Very Happy

Az epizód eleje tökéletes volt, annyira jól visszaadta azt a hangulatot, hogy mi volt régen, és hogy mi a helyzet most, 1 év elteltével. Ha belegondolunk, 1 év nem olyan sok idő, főleg, hogy Dean Lisa-val és Ben-nel élt, boldogan. De ugyanakkor óriási fájdalommal, elbizonytalanodva, egyedül... Nincs is annál szörnyűbb, mikor fogalmad sincs mi lehet a másikkal, a testvéreddel, akire mindig vigyáztál, aki legfontosabb ember szerepét töltötte be az életedben és tehetetlen vagy ... Sad Mint ahogy már előttem is írtátok, megértem, hogy Sam miért nem szólt Dean-nek, de basszus tudhatta volna Sammy, hogy a bátyó nem tud száz százalékosan boldog életet élni így! De el kell valahonnan indulni, ezért született meg a 6. évad Wink

Nekem kicsit sok egyszerre ez a nagy családi összejövetel Neutral Tökre nem illett oda az a három új rokon, felesleges volt őket berakni, de biztos lesz valami jelentőségük nekik is a későbbiekben, gondolom. Az igazi "family business" max az lett volna, ha Sam a nagyfaterral vadászgat kettesben.

Engem valamiért annyira bántott Sam viselkedése. Elhidegültek egymástól. Viszont az az ölelés... Meg mikor Dean kérdezi, hogy "meghaltam? a mennyben vagyok?" Istenem, az neki a mennyország, ha láthatja a testvérét Sad

Sokat várok ettől az évadtól, kiélezett veszekedéseket, nagy kibéküléseket, még több szívszorító jelenetet, poénkodást, sok vértócsát, egyszóval mindent ami Odaát Very Happy Én nem ásom el már az elején a dolgot, de nekem ez a rész kevés volt egy évadnyitónak. Ez csak olyan kis bevezető volt Razz

Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/infinityonhigh
Catmom
Vendég




6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeVas. Szept. 26, 2010 9:31 pm

Nekem nagyon jó kis évadnyitó volt. Dean mennyire ledöbbent amikor meglátta Sam-et és ez a nagypapi meg unokatesók..ne elég rejtélyes sztem.De van egy főszál amin elindulhatunk,az hogy ki vagy mi hozta őket vissza.
Hiányoltam a Carry on my wayward son-t én is.
Amikor Dean megöleli Sam-et na akkor nekem is csordult egy könnycsepp.
Nekem a megszokott Supernatural rész volt,és nagyon várom a többit is:)Sok kérdés lesz még nyitott azt gondolom.Mondjuk Sam nézőpontját is meg lehet érteni miért nem szólt Dean-nek, hogy visszatért.
Hiányolom Cas-t,de az unokatesók és a nagypapi nem vmi egyenes,már csak azért is,mert becsomagoltál a csajt mielőtt a fiúk visszatérnek...
Na majd alakul..és végre ismét izgulhatunk hétről- hétre.

Szeretném itt is megköszönni Nemam-nak a feliratot:)
Vissza az elejére Go down
elanor
Vendég




6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeHétf. Szept. 27, 2010 5:42 pm

Hát, láttam már jobb évadnyitót is...
Az eleje tényleg jó volt, mint már előttem is írták többen, de amikor megláttam a sárgaszeműt, reméltem, hogy csak képzelgés, mert elég olcsó húzás lett volna a készítők részéről visszahozni. A rokonok...hát, nem hinném, hogy a jó oldalon állnak, nagypapival az élen. Valami nem stimmel velük.
De a leginkább Sammyn lepődtem meg. Bízom benne, hogy nem teljesen önmaga, mert ha az, akkor jó nagy köcsög lett! Egy évig bujkál a bátyó elől "az ő érdekében" címszó alatt, ennyire azért ismernie kéne Deant, hogy tudja, az "apple pie life" nem az ő stílusa. Szerintem úgy lett volna fair, ha visszajön, elmegy hozzá, hogy itt vagyok, és meghagyja Deannek a döntés jogát, melyik életet választja. Mint ahogy gyakorlatilag ezt is csinálta az első részben, csak még előtte hagyta egy évig szenvedni. Ami viszont tetszett ezzel kapcsolatban, hogy Dean nem hagyta ott hanyatt homlok a családját, megértette, hogy felelősséggel tartozik értük. Gondolom, nem akarja azt csinálni Bennel, amit vele tett néha az apja, hogy lelép, és azt sem tudják, hol van. Többek között ezt szeretem az Odaátban, hogy érzékelteti, a szereplők döntéseinek súlya van, és ha valamit rosszul csinálnak, annak mindig megvan a következménye. Akárcsak a való életben. (Persze ennek ellenére úgyis vissza fog menni vadászni, mert különben nem lenne 6. évad Razz ).
Egyébként megfigyeltétek, hogy az eseményeket általában Dean nézőpontjából látjuk, és hogy mi történt Sammel, azt csak később mutatják be? Akkor is így volt, amikor Dean visszatért a pokolból, sőt, a gyerekkori visszaemlékezéseknél is többnyire. Persze nem emlékszem minden részre, de összességében nekem ilyen érzésem van. Szerintetek?

U.I. Köszi Nemamnak a feliratot, valamint a szerkesztőknek, hogy felrakták a filmet, és hozzák rendszeresen az infókat, interjúkat...stb. Nagyon színvonalas és naprakész az oldal, ami ritkaság, főleg egy olyan sorozatnál, amit nálunk nem is adnak a tévében. Kösz srácok! cheers
Vissza az elejére Go down
Luna
Nyavalygó áldozat
Luna


Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Tartózkodási hely : Szombathely
Registration date : 2010. Aug. 22.

6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeKedd Szept. 28, 2010 4:30 pm

Sziasztok!

Hú, nem is tudom, mit mondjak. Eddig ezt tartom a leggyengébb évadnyitónak, ami még nem jelenti azt, hogy rossz volt, hanem csak a többi volt nagyon jó. Csak kapkodtam a fejem, hogy most mi van, mi is a lényeg. Campbellék nem voltak túl szimpatikusak, és lehet, hogy csak azért, mert nagyon fáradt voltam, de egyáltalán nem értettem, szinte semmit az egész részből. Még párszor megnézem, mert így nem is tudok nagyon nyilatkozni róla. De ilyen előtte még sosem fordult elő a Supernaturalnél, hogy valamit ennyire ne fogtam volna fel, szóval nem tudom, ez mennyire az én hibám. Őőőő, izé. Minden egyes furcsaságtól, és a számomra zavaros sztoritól is el tudnék tekinteni, és mondanám, hogy tetszett a rész, ha meglett volna a szokásos hangulat. Értem én, hogy mindkét tesó megváltozott, és nem olyan a kapcsolatuk, mint régen, meg valakik szerint unalmas is lenne, ha mindig olyan közel állnának egymáshoz, de nekem pont emiatt volt eddig a kedvenc sorozatom a SupNat. Persze nagyon szerettem az összes eddigi történetszálat, rengeteg kiváló karakter szerepelt benne, hogy a jó zenéket és a látványt meg se említsem, de ha csak ezek maradnak meg, akkor az olyan... üres. És szomorú. És a jó poénok is nagyon hiányoztak.
Az eleje remek volt, és azt hiszem, úgy összességében is sokkal jobban tetszett volna a rész, ha nem nézem meg előtte a sneak peekeket. Egyébként többször elsírtam magam, de többnyire csak azért, mert egyszerűen rosszul esett látni, ahogy a szereplők egymással viselkedtek.
Továbbra is pozitívan állok az évadhoz, és talán később visszanézve már az első részt is jobbnak fogom találni (először a Swan Song sem tetszett), továbbá remélem, hogy valahonnan előkerül az az igazi jó SupNat-hangulat is. Akármi lesz, nézni fogom, mert nem bírnám ki, nélküle, de valahogy nem vágyom arra, hogy hétről hétre megríkassank egy-egy ilyen résszel. Az eddigieket inkább az jellemezte, hogy bármilyen rossz napomat fel tudta dobni a legújabb rész, még akkor is, ha teljesen reményvesztetten ért véget, mert mindig csak "egyoldalú" volt a dolog, nem úgy, mint itt, ahol látszólag a testvéri kötelék teljesen elveszett.
Talán valamennyire érthető, amit itt összehordtam. Nem akarok negatívan állni semmihez, és mindig a Supernatural lesz a legkedvesebb sorozatom, de azért merem remélni, hogy nem a mostani irányvonalat akarják tartani, mert akkor számomra tényleg elveszik belőle a lényeg.
Várom a következőt, nagyon is, és bízom benne, hogy arról majd jobb véleménnyel leszek.
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitimeCsüt. Szept. 30, 2010 3:06 pm

Elsőre WOW! Nekem nagyon bejött ez a rész. Minden benne volt, amire kíváncsi voltam, ugyanakkor rendesen felcsigáztak. Láthattuk Dean életét Lisával, hogyan telt el az egy év Sammy nélkül. Már az eleje nagyon tetszett, amikor párhuzamot vontak a mostani, és a régi élete között: a só, a munka, fűrészelés…stb. Egyáltalán nem volt cukormázas, és Dean sem változott meg! Ugyanúgy érdekli az emberek sorsa, még mindig jók az ösztönei, és nem félt újra belevágni a vadászatba, annak ellenére, hogy egy évig köze nem volt hozzá. A találkozás Sammyvel eléggé furcsára sikeredett…fura, hogy Sam saját maga bizonyította be, hogy ő valóban Sam, mintha valamit ezzel leplezni akarna…talán, hogy ő nem is ő. Legalábbis én ebben reménykedem!Ez a mostani érzéketlen, rideg Sam még csak nem is emlékeztet a valódi Sammyre, sokkal rosszabb, mint amikor démonvért ivott, hiszen azt ő úgy érezte, hogy jó okkal teszi. Dean és Bobby vitájánál semmi jelét nem mutatta érzelemnek, mint egy darab fa.
„Te törődsz másokkal..Én? Én nem…” na mármost javítsatok ki ha tévedek, de korábban mindig Sam volt az, aki jobban odafigyelt az emberek érzéseire, Dean csak meg akarta őket menteni, Sammy törődött velük igazán.
Nekem az is szörnyen fájt, hogy másokkal vadászik…még ha egyedül tette volna!De ezek a Campbellék se kóserek, az biztos, nagypapi főleg nem.Tetszett a dzsinnes vonal, a 2/20-as az egyik kedvenc részem, és nagyon ötletes, hogy most nem azt láttatta velük a dzsinn, amit szerettek volna, hanem épp ellenkezőleg (és megint Dean anti- kívánságát láttuk, Sammyét nem…)Dean a második évadban azt akarta, hogy az öccse is boldog legyen, most még csak fel sem tűnt Sam a rémképekben, csak Lisa és Ben, és hogy ők kerülnek veszélybe. Jó a párhuzam az első évad első részével, Dean is úgy döntött, hogy inkább Lisáékkal marad, mint Sammy az első részben, bár neki késő volt már. Tulajdonképpen Dean kihasználta Lisát és Bent, náluk vigasztalódott miután elvesztette a legfontosabb embert az életében. Ő maga mondta, hogy az ő legfőbb kívánsága az öccse volt, élve. Bobbyt sem nagyon értem, tudta, hogy mekkora felelősséget érez Dean Sammy iránt és ő sem árulta el, hogy Sammy életben van. Ettől még nem kellett volna feltétlenül újra vadásznia Deannek, viszont legalább megnyugodhatott volna. Sam legkegyetlenebb húzása a rész legvégén volt, másodszor utasította vissza az Impalát, ám ennél durvábban én el sem tudnám képzelni. Dean azt akarta, hogy egy kis része újra vadászhasson, ez a kocsi, ami Sammyvel lehetett volna újra. Öcsém, ez megtiszteltetés!
Dean most még inkább szívből ajánlotta fel az autót, de így elutasítani, hogy nem kösz van nekem jobb, úgy felszerelve, ahogy én akarom. EGYIK KOCSI SEM LEHET OLYAN, MINT AZ IMPALA. Aki VADÁSZ! Mindig is az volt. Ez volt nekem a legdurvább jelenet, mintha Sam nem tudná, nem is érdekelné, mit jelent, mit képvisel az Impala. Johnt és Deant, akik az ő családtagjai, és valaha még fontosak voltak számára. És az elköszönésük, még csak azt sem mondták egymásnak, hogy légy óvatos…mint két idegen (hát ha ilyen lett volna végig a kapcsolatuk, akkor a slash, winchest dolog még csak fel sem merülhetett volna) A legvégén ha jól láttam Dean integetni akart volna, de nem tette
Rengeteg kérdést vet fel a rész (hogy jött vissza, ki hozta vissza, miért, tényleg ő-e Sam, nagypapa mit keres itt, Dean mégis visszatér vadászni, de hogyan….stb.)
Rengeteget írtam, bocsi, első rész Very Happy
A lényeg, hogy az egyik legjobb évadkezdő rész volt, és nagyon várom a folytatást. Ha legalább ilyen lesz, akkor minden 6. évad elleni emberke nézhet egy nagyot…
Nemamnak hatalmas köszönet, nagyon jó lett a felirat, szép munka!Légy rá büszke
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





6.01 Exile On Main Street Empty
TémanyitásTárgy: Re: 6.01 Exile On Main Street   6.01 Exile On Main Street I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
6.01 Exile On Main Street
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 6. évad-
Ugrás: