SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.21 Two Minutes to Midnight

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.21 Two Minutes to Midnight Empty
TémanyitásTárgy: 5.21 Two Minutes to Midnight   5.21 Two Minutes to Midnight I_icon_minitimePént. Május 07, 2010 8:58 pm

5.21 Two Minutes to Midnight 521
BOBBY ELADJA A LELKÉT, HOGY SEGÍTSEN AZ APOKALIPSZIS MEGÁLLÍTÁSÁBAN/DEAN SZEMBENÉZ HALÁLLAL - Crowley (vendégszereplő Mark Sheppard) azt mondja Bobbynak (Jim Beaver), hogy megadja Halál (vendégszereplő Julian Richings), a negyedik lovas, helyzetét, ha cserébe eladja neki a férfi a lelkét. Tudva, hogy Samnek és Deannek szüksége van a 4. gyűrűre, hogy megállítsák az Apokalipszist, Bobby kelletlenül is, de elfogadja az üzletet. Sam (Jared Padalecki) és Dean (Jensen Ackles) megütközik Pestissel (vendégszereplő Matt Frewer), de rájuk szabadít egy halálos vírust, így Castielnek (Misha Collins) közbe kell lépnie az érdekükben. Dean találkozik Halállal, hogy Luciferről tárgyaljanak, és egy szentségtelen szövetséget ajánl Deannek egy nagyon magas árért.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.21 Two Minutes to Midnight Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.21 Two Minutes to Midnight   5.21 Two Minutes to Midnight I_icon_minitimePént. Május 07, 2010 9:51 pm

OMG. Hát ez a rész aztán nagyon odaütött Shocked Először is, hogy Cas már nem angyal. Kicsit sajnáltam is, hogy már nem. Nem tehettem róla, de azon a jeleneten, amikor Bobby bevallja, hogy eladta a lelkét, csak röhögni tudtam. Főleg a fotón. Bár úgy néz ki, hogy vissza is kapja, hallelujah! Pestisen egész hamar átestünk (és Cas volt az!! Very Happy), és akkor jön Halál. Hát az a rész. Halála rémültem tőle. Az járt a fejemben, hogy rosszabb, mint Lucifer. Simán kinyírhatná a világot. És hogy megöli Istent? Ez elég durva volt. Akkor Isten most vajon csak menekül, és ezért nem segít? Hát érdekes. És a záró jelenet sem lehetett volna jobb. Igen, végre Dean is kimondja, hogy a testvérét élve szeretné látni a végén. És Sam lélekben talán erősebb mindegyiküknél.
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




5.21 Two Minutes to Midnight Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.21 Two Minutes to Midnight   5.21 Two Minutes to Midnight I_icon_minitimePént. Május 07, 2010 10:55 pm

Hát ahogy a következő rész előzetesét elnézem, Sam igent mond és igencsak megküzd Luciferrel pale
Lehet, hogy Cas azért lett ember, hogy a 6. évadban Sam helyére lépjen... na jó csak vicceltem Very Happy

Jó kis rész volt ez, nagyot léptünk előre Dean hazudott a halának, mind a 4 gyűrű megvan a használati utasítással együtt, Bobby újra jár és lehet, hogy tényleg vannak megbízható démonok?
Nem tudom mit tatrogatnak az utolsó részre, de alíg várom.

De mégis rossz, hogy ez már az utolsó rész és megint sokáig nem látjuk a kedvenceket, ha jól zárják le lehet, hogy nem lesz köv. évad sem, tényleg a 6. évad mennyire biztos Question
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




5.21 Two Minutes to Midnight Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.21 Two Minutes to Midnight   5.21 Two Minutes to Midnight I_icon_minitimeSzomb. Május 08, 2010 12:31 am

Mekkora rész volt..most fejeztem be és kész vagyok tőle.
Amikor Halál jön a kocsival és az évad zenéje felcsendül..na akkor nem gyengén rázott a hideg.
Sam és Dean ,nagyon remélem Sam erős marad,de nem tudom mi lesz az előzetest nézve.Bobby pedig,hogy lábra állt egy apró záradékkal,de eladta a lelkét.Nem tudom mennyire lehet megbízni Crowley-ban.
Cas pedig,rem azért még visszakap vmennyit az erejéből.
Nagyon várom az utolsó részt,de sajnos megint vége egy évadnak s ezután csak várhatunk....
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.21 Two Minutes to Midnight Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.21 Two Minutes to Midnight   5.21 Two Minutes to Midnight I_icon_minitimeVas. Május 09, 2010 2:16 am

Na ez a rész kikészített! Shocked
Végig halál ideges voltam (mondhatni szó szerint Razz )
Halál nem is annyira görény, mint amilyennek képzeltem, viszont Pestis megint undi volt.Hamar lerendezték a fickót, Casnek hála!Szegényt nagyon sajnálom, most már nagyon úgy néz ki, lassan semmi sem marad angyal mivoltából...Lehet, hogy ez Cas leépítésének előzménye? Sad
Bratyók nagyon helyesek voltak, ahogy támogatták egymást az agyhártyagyulladásuk, szifiliszük meg egyéb betegségük közepette. Szörnyű volt látni, hogy megint kínozgatja őket valaki. Crying or Very sad
Bobby...hááát. Szegényem hogy örül. De meglesz még ennek a böjtje, szerintem...
Mikor Sam oda akarta adni Deannek a démonölő kést, már úgy reménykedtem, hogy na most veszi elő a nyakláncot!DE nem így lett, hát sebaj.
Alapjáraton jó nagyot léptünk ebben a részben, sok minden történt, kiderült, szinte mindenki várja már Sammytől azt az igent, én annyira nem No
Nagyon tetszett, hogy Sam megemlítette a Wendígót, kicsit nosztalgikus kedvem lett.Jó rég volt már az első évad második része!Húgommal amúgy nagyon hiányoltuk a Carry on-t a rész elejéről!Minden évad 21-es részében felhangzott eddig ez a dal...
A következő rész trailerje meg ÚRISTEN!
pale Kezdek nagyon nagyon félni...
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.21 Two Minutes to Midnight Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.21 Two Minutes to Midnight   5.21 Two Minutes to Midnight I_icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 11:24 am

Szerintem is nagyon jó volt.
Volt benne minden ami kell.
Pörgött végig, annyi minden történt benne, hogy folyamatosan néztem a számlálót a dvd-n mert azt hittem már lazán túl van az egy órán. Pörögtek az események, de ennek ellenére mégsem tűnt zsúfoltnak. Gyorsan leszámoltak a két lovassal, az meglepő volt, hogy Halál ilyen kezesbárány volt.
A Bobby & Crowley csók jeleneten én is röhögtem egyet. Vicces volt, nem bírtam ki fapofával.

Remélem Sam elbír Lucifer-el.


Egyet nem tudok csak. Mit fogok én csinálni Szeptemberig...

10/10
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.21 Two Minutes to Midnight Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.21 Two Minutes to Midnight   5.21 Two Minutes to Midnight I_icon_minitimeHétf. Május 10, 2010 3:24 pm

áááááá
Most néztem meg ezt a rész....tudom-tudom, kicsit el vagyok maradva...Very Happy:P
A legjobb jelenetnél kezdeném. Fakó lovas megjelenik, felcsendül az Ohh death, és kiráz a hideg! Nagyon jó rész volt! Amennyire örültem Bobbynak,(bár a fénykép kicsit fúújj volt), annyira sajnáltam Cast. Az egyik kedven szereplőm. Tudom, hogy nagyon naív vagyok, de én még mindig hiszem hogy visszakapja angyali erejét, bár a hippi Casszel sem volt semmi bajom! Wink
10/10 es volt ez a rész! az évad legjobbja szerintem!
sajnos lassan (vagy inkább gyorsan) vége ennek az évadnak is...:S:S
Remélem a következő rész Carry on-nal kezdődik majd! Az lenne a jó lezárás!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.21 Two Minutes to Midnight Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.21 Two Minutes to Midnight   5.21 Two Minutes to Midnight I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.21 Two Minutes to Midnight
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: