SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.19 Hammer of The Gods

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 22, 2010 10:34 pm

5.19 Hammer of The Gods 519

LUCIFER (MARK PELLEGRINO) VISSZATÉR - Samet (Jared Padalecki) és Deant (Jensen Ackles) elrabolja és túszul ejti egy kicsi motelban az istenek egy csapata, akik közé tartozik Kali (vendégszereplő Rekha Sharma), Ganesh (vendégszereplő Keith Blackman) és Bladur is (vendégszereplő Adam Croasdell). Az istenek tárgyalási előnyként szeretnék felhasználni a fivéreket, ám Gabriel (vendégszereplő Richard Speight, Jr.) felbukkan és figyelmezteti őket, hogy ha Lucifer rájuk talál, akkor mindegyikőjüket megöli. Sajnos az egyik isten rátámad a többire, így Lucifer megjelenik. Rick Bota rendezte, Andrew Dabb és Daniel Loflin írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 24, 2010 3:14 pm

Nagyon jó rész volt. Főleg Gabrielről szólt azért, kicsit sajnáltam, hogy legalább még egy részre nem tették be. Ha már az emberek oldalára állt. Na ott hirtelen nagyra nőtt a szememben, de eddig is bírtam. Érdekes volt látni, hogy Lucifer is sajnálta, mikor megölte. Hát szegénykém... De legalább most már tudjuk, hogy hogyan menthetik meg a Winchesterek a világot Very Happy Castiellel együtt Very Happy Szal csak hajrá, ez a lovas elég ijesztően nézett ki... RIP Gabriel Sad
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 24, 2010 3:18 pm

Ja, nyugodtan reklámozhatják szerény hazánkat Very Happy Végre egy pozitív reklám Razz
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 24, 2010 5:13 pm

Gabe Sad Hiányozni fogsz, de hősként haltál meg *büszke*
Lucifert egyszerűen nem tudom utálni, ez van...
Nagyon tetszett ez a rész, még így, hogy Cas nem volt benne, így is.
Az, hogy belevették a sztoriba a többi nagy világvallást, remek volt, az egész hozzáállásuk a keresztény apokalipszishoz. Fura is lett volna, ha egyszer sem, sehogy sem kerül szóba a többi vallás.

Alig várom a jövő hetet!!
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 1:48 am

Hááát...felirat még nincs, bár így is megértettem a lényeget, a poénokkal voltak gondok Very Happy
Gabriel Sad Most, hogy végre a mi oldalunkra pártolt, most ölik meg?Wáhh Evil or Very Mad
A Lucy beszólása nagy volt.
Dean "Légyszi legyen paradicsomleves!" poénján szakadtam. Very Happy
Meg Gabriel zsarolásánál, hogy egymásra licitáltak!
Gab:"Újra megnémítalak"
Dean:"akkor leírjuk"
Gab:"levágom a kezeteket!"
Dean:"nem tűnne fel nekik, hogy kéz nélkül mászkálnánk?" Very Happy

a rész viszont olyan összeszedetlen volt számomra, nem tudom...sok dolog történt benne, még nem sikerült mindent megemésztenem
Viszont Gabriel, mint magyar, háááát ott le kellett állítanom a filmet, 10 percig röhögtem!
Tök jó, hogy észrevették, hogy mi is létezünk Cool
Gabrielt, mint Trükköst is nagyon szerettem, nagyon fog hiányozni a humora Crying or Very sad

10/6.5
Vissza az elejére Go down
Luna
Vendég




5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 12:57 pm

Nekem tetszett a rész, bár a végén majdnem hánytam, de segáz^^ Kicsit fura volt az egész, ezekkel a istenekkel nem nagyon voltam kibékülve, de nem volt rossz. A legfontosabbnak úgy is azt tartottam, hogy végre nem volt olyan gyászos a hangulat Smile jó volt Deant újra önmagának látni. Sam meg alig szerepelt, csak úgy ott volt, és ennyi Sad De azért őt is szeretem. Castielt hiányolom már, remélem megtalálják és nincs baja, és ő is jól lesz...
Gabrielt nagyon sajnáltam, most őt miéért kellett? De a magyaros rész ütött Very Happy Választhattak volna akármilyen népet, de neem, ők a magyarokat^^ Tök örültem, bár sok értelme nem volt Very Happy
Egyébként nem tudom, mennyire jó ötlet így 'beleszólni' a sorozatba, de indult egy petíció Gabriel visszahozásáért. Ash esetében bejött, nem tudom, erről ki mit gondol, de ha valakit érdekel, itt megtalálja:

Vissza az elejére Go down
Luna
Vendég




5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeVas. Ápr. 25, 2010 12:59 pm

Vissza az elejére Go down
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeKedd Ápr. 27, 2010 1:13 am

Nagyon tuti rész volt, bár kicsit fura volt hogy a hamis isteneket ilyen könnyen legyőzt Lucifer, bár nem nagyon voltak ők istenek ahogy kivettem a filmből inkább csak valamiféle lények.
Gabrielt nagyon sajnálom Sad hiányozni fog. Pont ilyenkor ölik meg mikor kiderül, hogy az emberek mellett áll. Viszont a végén a videó nagyon tetszett, hogy magyarnak adta ki magát. Mert azt hogy beletették a lengyelt Jared miatt értem, de hogy utánna a magyart, ez jó volt. Micsoda magyar betyárt kreáltak belőle, azzal a bajusszal. majd leestem a székről a röhögéstől. Smile
Kicsit oldottabb volt a hangulat a fiúk között, de ez már kellett is.
Az elefántos sztori is jó volt.
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 10:27 pm

Jó rész volt, bár láttam már jobbat is.
10/8
sylvia írta:
Mert azt hogy beletették a lengyelt Jared miatt értem, de hogy utánna a magyart, ez jó volt
Miért mi a kapcsolat a lengyelek meg Sammy között?
Vissza az elejére Go down
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimeCsüt. Ápr. 29, 2010 11:14 pm

Jared lengyel származású. Pontosabban az apai nagyapja lengyel volt. Innen a név is Padalecki, elég lengyeles.
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitimePént. Ápr. 30, 2010 8:18 pm

Vagy úgy...
Ezt nem tudtam. Fel se tűnt, hogy lengyeles hangzású a vezetékneve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.19 Hammer of The Gods Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.19 Hammer of The Gods   5.19 Hammer of The Gods I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.19 Hammer of The Gods
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: