SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.16 Dark Side of The Moon

Go down 
+3
Zsoca
Nellas
Fanny Winchester
7 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 12:25 pm

5.16 Dark Side of The Moon 516

SAMET ÉS DEANT MEGÖLIK ÉS A MENNYBE KERÜLNEK - Feldühödött vadászok támadnak lesből Samre és Deanre; lelövik őket és a mennyországba kerülnek. Castiel (Misha Collins) figyelmezteti Deant, hogy Zachariah (vendégszereplő Kurt Fuller) keresni fogja őket a mennyben, ezért el kell rejtőzniük miközben egy Joshua nevezetű angyal (vendégszereplő Roger Aaron Brown) után kutatnak segítségért, aki képes közvetlenül Istennel beszélni. Mialatt Joshuát keresik, a fivérek összefutnak néhány régi baráttal és családtaggal. Jeff Woolnough rendezte és Andrew Dabb, valamint Daniel Loflin írta az epizódot.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 4:47 pm

Na, ha eddig amiatt panaszkodtunk, hogy nem történik semmi, most aztán kaptunk az arcunkba rendesen. Szegény, szegény Cas... Sad És szegény Dean... mindketten annyira fáradtnak, elhagyatottnak és szomorúnak látszanak (tudnék egy megoldást, khm-khm... Very Happy). Csak Sammy próbálja tartani a frontot. Majd' megszakadt a szívem a rész legvégén. Remélem, Sammy kivette a kukából a medált. Nem tudom, nektek mi jutott erről a mozzanatról az eszetekbe (mármint, hogy Dean kidobta), de nekem nem csak az, hogy végzett Istennel, hanem az is, hogy Sammyvel is. Még ha Isten-vadászatra már nem is használható, mégis a testvérétől kapta, ezért meg kellett volna tartania.

Zachariah egy dög, eddig is tudtuk, de ezek után... kiráz tőle a hideg.
Vissza az elejére Go down
Regianna
Vendég




5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 7:12 pm

Jajjj... nagyon jó rész volt, igazi supnat-feelinggel, teljesen ilyennek képzeltem el a SPN-heavent, de a végén a nyaklánckidobás.... miéééértt? nem szeretem, amikor Sam és Dean nincs jóban.
Valahogy most az, h Dean a pokolra került, hogy megmentse az öccsét olyan távolinak tűnik... ez nagyon nem jó...
Nekem a mennyből egyedül Jessica hiányzott, Sammy igazán megérdemelt volna vele is egy kis időt, mondjuk újrajátszhatták volna az első találkozásukat, v valami. Mind1 így is egy nagyon-nagyon jó részt kaptunk:)
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 8:59 pm

Jajj, hát ez a rész volt az, amire várni érdemes volt Very Happy Az egész nagyon jól fel volt építve. A menny kicsit furcsa volt az elején, de jól megoldották. Deant nyilván rosszul érintette, hogy Samnek nem a közös pillanataik alkották a mennyországot, de szerintem önző, ha valaki nagyon szeret valakit, és el várja, hogy neki is azok legyenek a kedves emlékei. Nem hiszem, hogy Sammy kevésbé szereti a bátyját, csak nem azok a pillanatok ragadtak bele a tudat alattijába. Zakariás meg megint szemét volt. Ash meg istenkirály, örültem, hogy visszatért egy rész erejéig is főleg az a cucc, amiben megjelent. Very Happy Az Istenes dolog meg, hát... Sajnáltam a fiúkat, főleg Cast. Mondjuk szerintem még Isten verzióját is hallani fogjuk. Valószínűleg valakire nagyon becsíphetett... Deantől meg erős volt az a medálkidobás.
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 9:12 pm

Nekem nem tetszik, hogy a tesók már megint távolodnak egymástól Sad Az első perecekben Dean arcán- mikor lelövik Samet- az aggódás és a bosszú olvasható, (de már tényleg annyiszor látták egymást meghalni, hogy nem olyan hatással van már rájuk) az emlékek, ugrálások közben meg megint az ellentétek jönnek elő. Szomorú, hogy Sam csak akkor boldog , ha egyedül van, vagy csak éppen nem a családjával Sad Dean meg még mindig olyan erősen vágyik arra, hogy együtt legyen a szeretteivel még ha csak pillanatokra is.
Amúgy én nem így képzeltem a mennyet, ok lepereg az életed meg mindenki mást lát, de Cas-sel a tv-én keresztül beszélgetni Suspect meg ahogy Zakariás keresi őket azzal a fénnyel és ahogy megpróbálnak előle menekülni nekem kicsit már erőltetett volt Rolling Eyes
Összességében mivel imádom őket nem volt olyan rossz rész és végre Isten dolgában is haladtunk kicsit. (bár ez a "hagyom, hogy eljöjjön a világvége" kicsit gyanús - szerintem itt más valami lapul... remélem)

A végéről meg ne is beszéljünk nem is emlékszem volt e valamikor is olyan rész ami ennyire kilátástalanul érjen véget Sad Mindenkinek megtört a hite, de annyira, hogy nem tudom hogy lehet innen felállni Question Kíváncsian várom a folytatást, bár a kövi rész sem nagyon kapcsolódik ehhez.

Ja amúgy visszatérve erre az Isten nem törődik az emberekkel/világvégével témára, valaki látta már a Légió című filmet, nekem nagyon ismerős a téma persze egy-két szereplő karakterének felcserélésével.
Vissza az elejére Go down
Nemam
Vendég




5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimePént. Ápr. 02, 2010 11:09 pm

IMÁDTAM ^^
Asht is az oh yeaaah-jaival Very Happy meg Pamelát is azzal a csókkal Cool Zakariás nagy rohadék, de bírtam, mikor mondja, hogy Futás az angyalok elől. Gyalog. A mennyben! XDDDD

és Caaaaaas!!! Le-szonofabiccsezte Istent! Very Happy Very Happy Very Happy nagyon bírtam ^^
szegény Dean Sad nem gondoltam volna, hogy Cas visszaadja neki a láncot, de azt sem, hogy ő meg kidobja Sad én is nagyon remélem, hogy Sammy kiszedi.
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 12:45 am

Nos Isten már párszor magára hagyta az emberiséget. Úgy néz ki még egy újrázását akar. Csak most ki lesz Noé?!
Pörgött rendesen ez a rész, ne hagyott szusszanásnyi időt sem. Szomorú volt, hogy ismét azzal szemebsültünk mennyire borzasztó, szar gyerekkora volt ennek a két fiúnak. Dean négyévesen felnőtt, Sammy - nek meg még négy év normális gyerekkora sem volt. Mindkettőnek más volt fontos, Deannek a család melege, amiből kitépték. Samnek meg a nyugalom, az egyedüllét, amikor végre nem felügyelik, és mondják meg neki, hogy mit tegyen.
És lám - lám kiderült, hogy Jonh és Mary kapcsolata sem fenékig tejfel, hello való világ.
Zakariást úgy rugdosnám végig a Földön, hogy repkednének a tollai szerteszét.

Szegény, szerencsétlen Castiel....teljesen összeomlott, a legnagyobb csalódás az övé. Dean összezuhanása is, amikor már valahol kezdett bízni az Úrban, hogy az majd segít, de hát ismét csak az ő rohadt cinikus természetének lett igaza.
A medál...kettős érzésem van ez ügyben. Szerintem abban a pillanatban Dean arra nem is gondolt, hogy kitől kapta, hanem azt, hogy mit jelképezett az elmúlt hónapokban. Az irányt Istenhez. Aki segít és utat mutat. Sam tuti kiveszi, mert az a nyaklánc Dean Winchester egy része.

Nekem itt annyira nem tűnt fel, hogy távolodnának. A szokásos köreiket futották, testvéri viták. Nagyon kíváncsian várom az elkövetkező részeket, sztm innentől végképp nincs megállás a hullámvasúton. Smile

Ash - t imádtam, édes aranypofa. És nekem nagyon bejött ez a mindenkinek van egy szelet Mennyországa. Kripke nagy vagy!
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 12:47 am

Ja igen. Castiel beszólása Istenhez, nagyot ütött....
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Nesa
Vendég




5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 11:58 am

Sziasztok! Most járok erre először, de gondoltam ehhez a részhez muszáj valamit hozzáfűznöm, annyira... áááá Crying or Very sad
Dean első emléke Sammyről annyira megható volt, hogy már ott sírtam, annyira jól eltalált jelenet volt.
Ash meg nagy arc még mindig Very Happy És jó, hogy mostmár legalább azt is tudjuk, hogy hol vannak Pamelával együtt. De érdekelne, hol van Ellen és Jo.
Azt a részt nem értettem, mikor Maryvel beszéltek, és megjelent Zakariás. Ott akkor most beszivatta a fiúkat, és igazából egy általa alkotott valakivel beszéltek, aki úgy nézett ki, mint Mary, vagy tényleg ő volt, vagy hogy? Embarassed
De az a szemét állat nem érdemli meg, hogy angyal legyen Evil or Very Mad
Iszonyatosan elszomorít, hogy ennyire megromlott a viszony a tesók között. Pont azért szerettem meg a sorozatot, mert olyan jó volt látni, hogy bármit megtennének egymásért. Úgyhogy engem igencsak kiakasztott, amikor azt olvastam, hogy az évad végére mélypontra kerülnek. Akkor remélem, hogy a 6. évad arról fog szólni, hogy hogyan hoznak rendbe mindent, mert ez így nem maradhat...
A menny alapötlete az nagyon jó volt, eszembe sem jutott volna így elképzelni. De azért valahol igazat tudok adni Deannek abban, hogy nem tudom, hosszú távon mennyire kellemes dolog bezárva lenni a saját kis világodba. Ashnek jó dolga van, az viszont tény Very Happy
De valahogy úgy gondoltam, hogy ha már menny, akkor ott mindenki boldog, akárhol is legyen. Ehhez képest mindenkinek csak fájdalmat okozott végül. Szóval ez nekem kicsit furcsa, de a Supernaturalbe belefér.
Az utolsó jelenet zenével együtt elég ütős volt. Csak úgy sugárzott belőle a teljes reményvesztettség. A szívem szakadt meg Castielért... Meg persze a fiúkért is. Oké, hogy Sam emlékei kegyetlenek voltak Dean számára, de attól még őt is sajnálom, nem hinném, hogy tehetne róla, bár azért tényleg durva volt. Az meg aztán főleg, hogy Dean kidobta a nyakláncot. Nem tudom, szerintem azért benne volt az is, hogy hatalmasat csalódott Samben is, nem csak Istenben. Aki szerintem nem lehet ilyen, úgyhogy nagyon remélem, hogy vagy Joshua tudott valamit rosszul, vagy később rájön, hogy talán ezt mégsem kéne hagyni. Amúgy az még érdekelne, hogy ha Isten a Földön van, akkor ki az, és hol.
Várom már a kövi részt, de valahogy attól tartok, hogy nem viszi tovább az előző hangulatát, és nem derül ki, hogy mi lett a lánccal, meg hogyan rendezték el ezt a fiúk egymás között. Lehet, hogy ezt már sosem tudjuk meg? Pedig engem ezek a részek érdekelnek a legjobban.
Ja és még valami. Azért az ég nem volt semmi a mennyben Shocked Meg a Hold, vagy mi volt az. Hú... Szép volt, elfogadnék olyat itthonra is Laughing
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 12:24 pm

Hmmm....Ez a rész ütött rendesen!
Kezdjük az elején. Sokkoló volt számomra hogy így néz ki a menny. Számomra csöppet nyomasztó volt, bezárva lenni a saját emlékeidbe, még ha azok boldog emlékek is....
Viszont azon nem lepődtem meg, hogy már egy csomószor meghaltak. Ez olyan tipikus.... Razz
A részben volt minden, akció, visszatérő jó arcok (Ash 4ever!), végig ott volt a levegőben a kétségbeesett reménykedés, amit Józsue a rész végén összetört.
Castielt így még nem láttam. Angyal révén ennyire csalódott Istenben, ennyire elvesztette a hitét.
Amúgy nekem kicsit zavaros a történet. Mi a francért tette fel Sammy-éket a repülőre, mikor Lucifer kiszabadult, és miért mentette meg Cast? Ha meg most azt mondja, hogy hagyják a francba az egészet. Akkor miért menti meg őket? hogy végignézzék miként pusztul el a világ? Aranyos... Ahhoz képest, hogy Isten csalhatatlan, elég kiszámíthatatlanok a lépései.
Meg amit mondott Józsue, hogy már így is túl sokat avatkozott be az Úr. Nem kellett volna beleavatkoznia, ha az Angyalai nem kavarnák itt a dolgokat. Az lenne a minimum, hogy eltakarít utánuk....ÁÁÁ...inkább hagyom ezt a témát meg feldühít. Tuti hogy valami készülődik ott Isten környékén.

Azért rossz belegondolni, hogy 2 rész alatt a 3 kedvenc szereplőm megtört (Dean, Cas, Bobby)
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 6:51 pm

Egyébként az is eszembe jutott, - Castiel javaslata olvasd a Bibliát Smile - talán Isten próbára teszi a fiúkat, hogy vajon tényleg elég erősek - e. Hiszen, pont ahogy többen írjátok nagyon mások a srácok egymással, nincsenek teljesen rajta az ügyön. A Jóisten humorérzékét ismerve, Joshua által megpróbálja őket, és az elkövetkező részekben kiderül, hogy érdemesek - e a feladatra.

- zárójelben, ma az egyik kerékpáron először Castielt olvastam Castel helyett. Very Happy -
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Nessa
Vendég




5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 7:11 pm

Hú, erre még nem is gondoltam. Bár neked lenne igazad!
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 8:08 pm

Jobban belegondolva ennek van igazán értelme. Túl sokat segített már nekik ahhoz, hogy most hagyja az egészet a "francba". De ha ez egy próba, akkor Istennek nem lehet túl jó humorérzéke.
Amúgy ilyen Noé feeling már csak azért sem lesz, mert a Bibliában azt írja, hogy többet nem fogja így elpusztítani az emberiséget. szal....
hát ezt csak Kripke tudhatja mi lesz ennek a vége....már nem sok rész van vissza...:S:S
Vissza az elejére Go down
lucianaslytherin
Nyavalygó áldozat
lucianaslytherin


Hozzászólások száma : 39
Age : 49
Tartózkodási hely : Mogyer
Registration date : 2009. Aug. 24.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzomb. Ápr. 03, 2010 8:25 pm

Xandeee írta:
Jobban belegondolva ennek van igazán értelme. Túl sokat segített már nekik ahhoz, hogy most hagyja az egészet a "francba". De ha ez egy próba, akkor Istennek nem lehet túl jó humorérzéke.
Amúgy ilyen Noé feeling már csak azért sem lesz, mert a Bibliában azt írja, hogy többet nem fogja így elpusztítani az emberiséget. szal....
hát ezt csak Kripke tudhatja mi lesz ennek a vége....már nem sok rész van vissza...:S:S

Nos, özönvizet nem küldött a Földre... Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://jasonisaacs.atw.hu
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeVas. Ápr. 04, 2010 2:55 pm

Ez a próba dolog tényleg értelmesen hangzik... Ha már Jézust is próbára tette...
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeHétf. Ápr. 05, 2010 4:18 pm

Amenyire az előző rész nem tetszett, ez annyira bejött. Pörgős volt, volt benne minden ami kell, Isten, angyal, mennyország, a winyó fiúk, Ash, régi emlékek, stb. Az elején kissé fura volt, hogy hol, vannak, de utána kiderült, hogy - hol máshol - a mennyben. Cas nagy volt, hogy tv-n meg rádión keresztül beszélt. Amikor megszólalt a kocsiban, azt hittem megint belevarázsolt valaki Gabriel a verdába, tiszta Knight Rider. Azon lestem mikor Pamela lesmacizta Dean-t. Eddig mindig Sammy-t istenítette, "kemény segge van a pénz is lepattan róla", stb...
Az Istenes dolog szerintem nem igaz, lehet Józsua nem tud valamit, vagy csak kamuzik.
Kár, hogy Dean megint haragszik Sammy-re, remélem kibékülnek és valaki kiszedi a medált a kukából. Max adják nekem. Very Happy
Zakariás megint hozta a formáját, szemét volt és voltak jó beszólásai.
Kérem a következőt (részt ) Smile
10/9
Vissza az elejére Go down
Emmy
Nyavalygó áldozat
Emmy


Hozzászólások száma : 15
Age : 33
Registration date : 2008. Nov. 22.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeHétf. Ápr. 05, 2010 9:51 pm

Nekem nagyon tetszett ez a rész!
Jó volt újra látni Ash-t a sorozatban, bár reménykedtem benne, hogy kiderül, mégsem halt meg Razz Smile De így is jó. Legalább a mennybe került Smile Apropó Menny... tetszett, ahogy ábrázolták, nem az a szokványos fehérség, oszlopcsarnok..stb.
Teljes mértékben megértem Deant, hogy (kissé) kiábrándult az öccséből. Samnek az a mennyország ahol egyedül vagy másokkal van, az igazi családja nélkül. Ez azért elég szemétség tőle...
Castiel is a végén... :S Szerintem azért Isten segíteni fog nekik valamilyen módon, nem hagyja cserben őket. Ahogy ti is írtátok, talán csak teszteli őket.
Már nagyon várom a következő részt!
Vissza az elejére Go down
http://www.emily-sweetiepie.blogspot.com/
Luna
Vendég




5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeHétf. Ápr. 05, 2010 11:54 pm

Sziasztok!
Most olvastam olyan fejtegetéseket, hogy talán Sam tényleg nem tudta irányítani ezeket az emlékeket, és az egész Zachariah műve volt, és arra ment ki a játék végig, hogy Deant megtörjék, és már semmi más lehetősége nem maradjon, mint hogy igent mond... Hááát, nem tudom, de ha így lenne, akkor legalább Sam kevésbé lenne hibás. Mondjuk elismerte, hogy szeretett egyedül lenni, meg hogy neki mást jelent a család, de szerintem ha tényleg csak úgy maguktól jöttek volna elő az emlékek, akkor olyan is lett volna köztük, amiben Dean is benne van. Legalábbis remélem.
Ahogy azt is, hogy ezután Sam fogja támogatni Deant, hogy ne adja fel, mert most neki kéne megmentenie, és így tudnák talán visszahozni kettejük szoros kapcsolatát is valamennyire. Durva, de érthető lépés volt, hogy Dean kidobta a nyakláncot, és én 99%-ig biztos vagyok benne, hogy Sam kiszedte, de számomra az is egyfajta jel volt, hogy nyitva hagyta maga után az ajtót, tehát akármiért is dobta a kukába az amulettet, nem végzett teljesen Sammel, nem akarja ott hagyni...
Szeretem Samet (bár az elején sokkal szimpatikusabb volt) de azért most már itt az ideje, hogy tegyen valamit, amivel bizonyítja, hogy Dean nincs egyedül... És ha az írók ezt máshogy gondolják, és Sammyről kiderül, hogy tényleg olyan "önző", mint amilyennek néha beállítják, akkor nagyot fogok csalódni az egész sorozatban. A szívem szakadna meg, ha tényleg ilyen egyoldalú lenne ez a viszony. Mondjuk látszott rajta, hogy fájt neki, hogy Dean kidobta a láncot, és remélem, hogy ettől majd észbe kap és rájön, hogy a testvérének szüksége van rá és nekik együtt a legjobb.
Az meg elgondolkodtató, hogy ha Isten nem akarja megállítani az Apokalipszist, és nem is érdekli már ez az egész, akkor mi a rákot keres a Földön? Leléphetne akárhová, vagy visszamehetne a mennybe is, de neem, ő azon a bolygón van, ahol minden el fog pusztulni.
Amúgy a legjobban most az zavar, hogy nem tudom őket egyenként megölelgetni, és azt mondani, hogy én veletek vagyok, és ne adjátok már fel Very Happy
Ja amúgy az a rész, amikor Mary kijelenti, hogy sose szerette Deant. Az most mi volt? Ugye Zach csinálta? Mary nem mondana ilyet, ugye? Shocked
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeKedd Ápr. 06, 2010 8:22 pm

Igen az Zach volt, és akkor lehet a többi emléket is ő irányította és így hozta elő Sam "egyedül lévős" emlékeit, hogy Dean belemenjen az alkuba.
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzer. Ápr. 07, 2010 4:25 pm

Hát nem tudom...Sam nem úgy tűnt mint aki meglepődik az emlékeken...és számára ez tényleg jó emlékek voltak... Nem kellett nagyon manipulálni azokat az emlékeket....
Vissza az elejére Go down
Luna
Vendég




5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitimeSzer. Ápr. 07, 2010 10:23 pm

Hát az biztos, hogy jó emlékek voltak, de én azért még nem adtam fel a reményt, hogy ezen kívül lett volna még más is, csak az "valahogy" nem jött elő...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.16 Dark Side of The Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.16 Dark Side of The Moon   5.16 Dark Side of The Moon I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.16 Dark Side of The Moon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: