SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.10 Abandon All Hope

Go down 
+3
Zsoca
Nellas
Fanny Winchester
7 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 9:59 pm

5.10 Abandon All Hope 2q0ou1z

SAM ÉS DEAN SZEMBESZÁLL LUCIFERREL - Sam (Jared Padalecki), Dean (Jensen Ackles) és Castiel (Misha Collins) lenyomozza a Coltot, és nekiállnak megkeresni Lucifert (vendégszereplő, Mark Pellegrino), hogy visszaküldhessék a Pokolba. Igazi vadász összejövetel lesz, mert jön erősíteni a kis csapatot Bobby (Jim Beaver), Ellen (vendégszereplő, Samantha Ferris) és Jo (vendégszereplő, Alona Tal), amely akár az utolsó napjukba is kerülhet a Földön.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Nemam
Vendég




5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 10:27 pm

Nagyon durva egy rész volt!!! Szegény Ellen és Jo Crying or Very sad meg az a Crowly is, nekem kicsit érthetetlen volt Neutral de hogy csak öt (?) dolog van a világon ami ellen nem használ a Colt, és ebben Lucifer benne van... bár mondjuk erre lehetett számítani, nem lesz olyan egyszerű kinyírni az Ördögöt. Jaj úgy örültem viszont hogy Castiel kihasználta Meget! nem bírtam a csajt, és megmenekült az angyalom Rolling Eyes Smile Ja, és bírja a piát is, az aranyos volt Very Happy meg azon is kiakadtam, mikor Lucifer megszólal a gödörnél: Oh, hello Death. hát Shocked lol. el se tudom képzelni mi lehet az. csak a végén, miért kellett elégetni a fényképet? Sad oké hogy szomorú volt de legalább lett volna egy fényképük! Alig várom a következőt Exclamation Exclamation affraid
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 10:51 pm

Vegyes érzéseim vannak. Egyrészt tetszett, másrészt meg... annyira logikátlannak tűnik az egész, hogy legszívesebben sikítanék. Az írók most megint rátettek egy újabb cipelnivaló súlyt Sam és Dean vállára azzal, hogy az ő hibájukból halt meg Jo és Ellen. Mert ha egy picit gondolkoztak volna, akkor rájöhettek volna, hogy a Colt valószínűleg semmit sem ér Lucifer ellen. Hiszen ő egy ANGYAL, könyörgöm. Igen, bukott és gonosz, de attól még nem lett belőle démon, sem pokolkutya, sem vámpír, stb. Ezzel az erővel Ruby késével is felszeletelhették volna, kábé ezzel az eredménnyel. Nem tudom, ki hogy van vele, de én sosem bíztam a Coltban, mint Lucifer-ölő eszközben, ezért is vagyok most mérges Evil or Very Mad Nagyon megsirattam a lányokat.

Na jó, lépjünk tovább. Crowley jóarc. Bobby a szívem egyik csücske, imádtam, ahogy a szomorú Deant próbálja rávenni, hogy dolgozzanak inkább. Dean... ah, hát nem szenvedett még eleget? Samről nem sok jut most eszembe. Cas I love you Nem tudom, képes lennék-e ennél is jobban szeretni ezt a kis manófejűt. Valószínűleg nem, mert akkor felrobbannék, vagy ilyesmi. Az egész, ahogy követte Crowleyt, és közben Deannel beszélt, aztán az italos játék, és a Luciferrel való csevegés... Mondjátok, hogy nem csak nekem jutott eszembe, hogy Cas le fogja smárolni Meget! XD

Ja, és egyetértek Nemammal, az a képégetés a végén tök fura volt, inkább be kellett volna keretezni és a kandallópárkányra tenni.

No. Most akkor várunk. Legyen már január!!
Vissza az elejére Go down
Regianna
Vendég




5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 11:09 pm

nekem nagyot ütött a rész... várható volt a Jo és Ellen halál, de nem gondoltam volna h ilyen önfeláldozós lesz. Tük jó h Lucifert mégse tudja megölni a Colt- nagyot csalódtam volna ha igen. Mark Pellegrino valami fantasztikus, remélem bírja még Nick-vessel egy darabig- bár Jared Luciferjét is bírtam. Megről pedig annyit, hogy csak nekem koppant, h az első évadban az a véres tálkával beszélgetés nem biztos, h a sárgaszemű volt...?
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimePént. Nov. 20, 2009 11:29 pm

Hát igen megint összehoztak egy jó kis részt Exclamation
Nekem személy szerint hiányozni fog Ellen határozottsága és a dolgokhoz való hozzáállása Sad Egy kicsit nekem is fura volt ez az önfeláldozás, de azzal, hogy Jo nem tudott volna időben robbantani másként hatott. Érdekes volt, hogy nem sokkal az előtt még Cassal italoztak.
Castiel tényleg jó volt, tetszett hogy szembe nézett Luciferel, és örülök hogy megúszta a találkozást.
Lucifer pedig kezdi kimutatni a foga fehérjét most már nem olyan kis tenyérbemászó a stílusa.
A coltról meg csak annyit- de ezt már lehet hogy írták- tudtunk, hogy "bármit" megöl, egy próbát megért. Egy pillanatra fellélegezhettek, hogy sikerült. Én minden esetre várom a folytatást és az előzetest elnézve az is érdekes lesz, bár ahogy látom nem a folytatása következik rész lesz.
Vissza az elejére Go down
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 12:49 am

Regianna írta:
Megről pedig annyit, hogy csak nekem koppant, h az első évadban az a véres tálkával beszélgetés nem biztos, h a sárgaszemű volt...?

Ez egy érdekes felvetés... hm. Azt kellene tudni, hogy lehetséges volt-e felvenni vele a kapcsolatot ilyen módon. Mert amikor a Sárgaszemű beszélt vele anno a kápolnában, akkor le kellett mészárolnia egy halom embert áldozatként, Megnek meg csak egy tálkányi vére volt... hm.

mcs írta:
A coltról meg csak annyit- de ezt már lehet hogy írták- tudtunk, hogy "bármit" megöl, egy próbát megért. Egy pillanatra fellélegezhettek, hogy sikerült.

De nem gondolod, hogy így még rosszabbul érzik magukat? Egy pillanatnyi öröm után nagyobbat zuhan az ember hangulata, mintha eleve csalódott volna. Én legalábbis iszonyatosan érezném magam
Smile
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 1:26 am

Nellas nem fejeztem be a gondolatomat Smile vagyis én sem bánom, hogy nem sikerült ennyivel elintézni. Elég gyenge lett volna, ha csak így legyőzik Lucifert!
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 2:40 am

Na, végre egy rész, ahol Cas tudott alkotni I love you Nagyon jó rész volt. Ellen és Jo halála is várható volt, mégis sikerült az alkotóknak leszomorítaniuk. És hát Lucifer allias Pellegrino valami csúcs! Jared elég sokban elmaradt tőle alakításban, bocsi mindazoktól, akiket ezzel megsértek. Fura volt, mert bár Sam és Dean volt a főszereplő itt is, valahogy mégsem róluk szólt. Ott voltak, de csak a végén érezzük a lelki ismeret furdalásukat, ami a rész után elenyésző. Január még nagyon messze van Sad
Vissza az elejére Go down
Nemámka
Nyavalygó áldozat
Nemámka


Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Tartózkodási hely : Az Impala anyósülésén, Dean mellett
Registration date : 2009. Nov. 20.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 10:36 am

nekem is eszembe jutott, hogy Cas lesmárolja Meget XDD de nagyon szuggeráltam, hogy meg ne tedd, te son of a b*** mert akkor én.... jaj meg hát az elején is az a homofóbiás rész... khm Very Happy
nem tudom hogy lehet-e ennél is jobban szeretni Cast ^^ de én próbálkozok Very Happy azt nagyon bírtam ahogy Misha nagy lépteivel járt ott a híd alatt amikor követte Crowleyt *.* meg amikor meglepődött a szentem, ahogy belépett a tűzkörbe ^^

amúgy igen, a Colt bármit elpusztít. de hát mégiscsak lennie kell valaminek amit nem Very Happy de Pellegrino tényleg állatian játszik! amikor Dean fejbelövi Lucifert és ÁÚÚÚ! Azt meg hol szerezted?! xDDD nekem nagyon bejött Very Happy

és én is erre gondoltam, hogy szegény Jo meghalt volna még mielőtt megnyomhatja a gombot... Crying or Very sad hiányozni fognak!
csak annyit tudtam spoilerből, hogy két ember meg fog halni, akit szeretünk. azt hittem Bobby lesz az. affraid hála istennek azért, hogy nem ő lett.
és akkor ezek szerint Misha végig szerepelni fog? jaj nagyon remélem! hiszen ő akarja megkeresni Istent ^^
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeSzomb. Nov. 21, 2009 3:36 pm

Én tegnap felirat nélkül megkíséreltem megnézni, de mivel alig értettem belőle valamit inkább csak áttekertem. Remélem seth igyekszik azzal a felirattal.
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 2:34 pm

Hát ez a rész.....nagyon ütős volt...Jo-ék meghaltak...hát nekem kicsordult értük a könnyem. Nagyon megható volt... Sad
Castielt én is nagyon imádom! Annyira sajnáltam, mikor nem tudta megölni Meget! Szép lassan elveszti minden angyali erejét... Sad a végén tényleg hippi lesz (mellesleg a hippi-cas még elbűvölőb) Very Happy
Magáról a történetről annyit, hogy még Cas is azt mondta, hogy Deanéknek a Colt az egyetlen esélyük Lucifer ellen. Így nem csodálom, hogy lelkesedtek az ötletért, amikor meglett a Colt.
Bár kicsit várható volt, hogy nem lesz az akcióból semmi (hisz még csak a 10. résznél tartunk), de nem hittem volna hogy pont ez. Azt hittem, hogy Lucifer majd valahogy elveszi a coltot, vagy valami.
Lucifer is kezdi kimutatni a foga fehérjét. a Halálnak feláldozni a teremtményeit. és utána "Ezek csak démonok". Azt hittem kiszedem a monitorból. Pellegrino tényleg jól játsza a szerepét.
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 3:07 pm

Jó rész volt. Volt benne izgalom, Lucifer, Castiel, dráma, vadászat, pokolkutya, kaszások, démonok. Minden ami kell. Kíváncsi vagyok a Halál lovasa mit fog alkotni. Kár, hogy ekkora szünet lesz. Majdcsak kibírjuk valahogy. Nekifekszek a korábbi részeknek ismét. Meg van egy kis gondom a dvd lejátszómmal, több feliratos rész nézése után eltűnik a felirat a filmről. Ezért egy programmal rávágom a filmre. A 4. évad összes részénél megcsinálom majd. Az 5. évadot már így nézem.
Vissza az elejére Go down
Nemámka
Nyavalygó áldozat
Nemámka


Hozzászólások száma : 9
Age : 30
Tartózkodási hely : Az Impala anyósülésén, Dean mellett
Registration date : 2009. Nov. 20.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeVas. Nov. 22, 2009 11:07 pm

Xandeee írta:
Hát ez a rész.....nagyon ütős volt...Jo-ék meghaltak...hát nekem kicsordult értük a könnyem. Nagyon megható volt... Sad
Castielt én is nagyon imádom! Annyira sajnáltam, mikor nem tudta megölni Meget! Szép lassan elveszti minden angyali erejét... Sad a végén tényleg hippi lesz (mellesleg a hippi-cas még elbűvölőb) Very Happy
Magáról a történetről annyit, hogy még Cas is azt mondta, hogy Deanéknek a Colt az egyetlen esélyük Lucifer ellen. Így nem csodálom, hogy lelkesedtek az ötletért, amikor meglett a Colt.
Bár kicsit várható volt, hogy nem lesz az akcióból semmi (hisz még csak a 10. résznél tartunk), de nem hittem volna hogy pont ez. Azt hittem, hogy Lucifer majd valahogy elveszi a coltot, vagy valami.
Lucifer is kezdi kimutatni a foga fehérjét. a Halálnak feláldozni a teremtményeit. és utána "Ezek csak démonok". Azt hittem kiszedem a monitorból. Pellegrino tényleg jól játsza a szerepét.

na ja, főleg beszívva Very Happy
Lucifer meg... hát, tényleg angyal, tehát még azt sem csodálom, hogy lenézi/megveti a démonokat, akiket ő teremtett. mert ugye minden démon egyszer ember volt - a pokolba vetett emberek váltak démonokká, Lucifer pedig Isten azon parancsát szegte meg, hogy szeresse az embereket. tehát nagyon passzol minden, elképesztő egy forgatókönyv, elképesztően jó színészek Very Happy

Mikeee, remélem sikerül, bár én gépen néztem mindet, így jók lettek a feliratok is.
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeHétf. Nov. 23, 2009 12:53 pm

Idézet :
Mikeee, remélem sikerül, bár én gépen néztem mindet, így jók lettek a feliratok is.
Persze az 5. évad minden részére már sorban rávágom a feliratot. Egyik osztálytársam megmutatta, hogyan kell és kb 15 perc alatt megcsinálja. Meg még le is tömöríti a 350 mb-ot kb 180 mb-ra. A gépen nekem is jó, csak az asztali tv-re köthető dvd lejátszóm csinálja ezt a felirateltűnést. De ha együtt van a filmmel akkor már nincs ilyen gond.
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeHétf. Nov. 23, 2009 6:41 pm

Nekem nagyon ütött ez rész.Sajnálom,hogy Ellen és Jo meghaltak,mert szerettem a karakterüket.Eléggé megindító volt,amikor megnyomta a gombot.Cas-ben nem csalódtam,hozta a formáját,nagyon jól játszott és ahogy Meg-el elbánt....Sam és Dean pedig most igazán újra olyanok voltak,mint régen.Amikor Dean fejbelőtte Lucifert az mekkora volt és mikor fölkelt...Végre egy totálisan összerakott jó rész volt,ami viszi a fővonalat....nagyon várom a folytatást.Bár a többiekhez kapcsolódva én sem értem miért kellett elégetni a fényképet.Viszont sajnálom,hogy Bobby nem vehet részt velük a vadászatban.Januárig pedig maradnak az eddigi évadok!!!
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeSzomb. Dec. 12, 2009 8:57 pm

Mikeee írta:
Idézet :
Mikeee, remélem sikerül, bár én gépen néztem mindet, így jók lettek a feliratok is.
Persze az 5. évad minden részére már sorban rávágom a feliratot. Egyik osztálytársam megmutatta, hogyan kell és kb 15 perc alatt megcsinálja. Meg még le is tömöríti a 350 mb-ot kb 180 mb-ra. A gépen nekem is jó, csak az asztali tv-re köthető dvd lejátszóm csinálja ezt a felirateltűnést. De ha együtt van a filmmel akkor már nincs ilyen gond.

Ma nekiálltam már a 4. évadból 11 részén megvan. És majdnem a felére letömörítette ugyanolyan minőségben. Így a 22 rész ami eddig 2 dvd-re fért rá rá fog férni 1-re...
KÉSZ.


A hozzászólást Mikeee összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 03, 2010 11:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Lora
Vendég




5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeHétf. Jan. 04, 2010 12:48 am

Olyan kis romantikus volt(és szomorú!) ahogy Dean és Jo elbúcsúztak egymástól! Sad
de azért az ő szexjelenetüket azért megnéztem volna Laughing tongue

a coltról meg annyi h nekem kicsit erős volt ez..Mert honnan tudják h csak 5 vkire/vmire nem végzetes a fegyver? letesztelték? Razz vagy már Isten a pattintott kőkorszakban tudta h milyen lesz a colt egyszer a jövőben és előtte úgy gyártotta le az angyalkáit h azokra ne hasson?

Azért az apokalipszis másik 2 lovasa még tuti felvonul mielőtt Lucifert legyőz(het)nék a fiúk
és már vannak elképzeléseim a Viszályról és a Pestisről is, mondjuk az utóbbi feltehetőleg a croatian vírust hozza el..
Vissza az elejére Go down
Madam
Nyavalygó áldozat
Madam


Hozzászólások száma : 22
Registration date : 2010. Jan. 06.

5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitimeVas. Jan. 10, 2010 1:28 pm

Ez egy érdekes rész volt. Az ahogyan megformázzák az ördögöt..hát, nekem mint katolikus lánynak kissé piszkálja a csőröm, de ettől el tudok vonatkoztatni. Aggódom egy kicsit a fiuk lelki épségéért. Hisz, most még két barátot "temethetnek" el. De, én azért hinni akarok hogy lesz ennek még boldog vége. Wink
Cas meg..olyan kis édes. *.* Bár mikor nem?xD Imádom ahogy megfeszült állal, és érdektelen arckifejezéssel néz..Az olyan mély.. Cool
Alig várom a 22. - ét. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.10 Abandon All Hope Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.10 Abandon All Hope   5.10 Abandon All Hope I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.10 Abandon All Hope
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: