SUPERNATURALfan Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SUPERNATURALfan Fórum

Angyal hozott, démon vigyen... Üdv Odaát!
 
KezdőlapPortalLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 5.08 Changing Channels

Go down 
+4
virág
Zsoca
Nellas
Fanny Winchester
8 posters
SzerzőÜzenet
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimePént. Nov. 06, 2009 11:18 pm

5.08 Changing Channels 2m5194l


SAM ÉS DEAN A TV-BEN RAGADTAK - A Trükkös (vendégszereplő Richard Speight Jr.) egy alternatív univerzumba röpíti Samet (Jared Padalecki) és Deant (Jensen Ackles), ahol különböző TV sorozatok (egy szexi orvosi sorozat, egy japán kvíz show, egy helyszínelős sorozat és egy helyzetkomédia) főszereplőinek bőrébe kell bújniuk. A fivérek rájönnek, hogy csak úgy juthatnak ki ebből a világból, ha szerepüket végigjátsszák és azonosulnak a karakterekkel. Castiel (Misha Collins) figyelmezteti őket, hogy veszélyes ez az univerzum és minél hamarabb ki kell ebből jutniuk, különben csapdába kerülhetnek. Charles Beson rendezte az epizódot Jeremy Carver közreműködésével.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Nellas
Megmentett szerencsés
Nellas


Hozzászólások száma : 52
Registration date : 2009. Jan. 13.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 12:57 pm

Az egyik legviccesebb részen vagyunk túl, de hát ez érthető, hiszen ismét a Trükkössel volt dolgunk Very Happy Vagyis... még meg kell szoknom, hogy ő valójában Gabriel. De ez egy hihetetlenül jó ötlet volt, és mivel ő Gabriel, ezért remélem, lesz még szerepe az évad többi epizódjában is. Jeremy Carver megint nagyot alkotott, és azért látszik a részen Ben Edlund keze munkája is (ah, Ben, te kis őrült manó!). Örülök, hogy végre előremozdulás volt a főszálban is, és jó volt, hogy a rész nem végig az őrültködésről szólt, hanem a vége olyan igazi kemény befejezés lett.

Mm, mi van még... nem akarok nagyon kiemelgetni dolgokat, mert ez a rész úgy ahogy van jó, de talán az eleje (mivel az volt az első sokk) ütött a legnagyobbat, Dean és Sam tandemeznek és egyebek XD
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 1:19 pm

Huh, ez nekem nagyon tetszett Very Happy Az eleje poén volt, a vége meg egyszerűen zseniális Very Happy végre lesz 1 arkangyal, aki velünk van Very Happy És valahogy meg lehet érteni őt is. Kíváncsi vagyok, h mi lesz ebből. Azért is szimpi, mert már rég elhagyta a Mennyországot az angyalok viselkedése miatt, szóval nem hiszem, h melléjük állna. Csak ugye eddig gyilkolta az embereket, amiről le kéne szoknia XD De hát végül is amikor kiszabadult, már nem ment a fiúk után. És az,h meg kéne ölniük egymást, az szerintem nem fog bekövetkezni. De nem is tudnák szerintem.
Vissza az elejére Go down
virág
Nyavalygó áldozat
virág


Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 1:28 pm

ááhhh,régen volt már ilyen élmény Very Happy röhögtem és borzongtam is egyszerre Smile szerintem iszonyatosan jóra sikerült ez a rész.remélem egyre több jót fognak kihozni belőle Smile és a nézettség tovább nő Smile ez a rész szerintem azokat a rajongókat is visszahozta,akik nem hittek abban hogy feltámad a sorozat Smile Very Happy
imádtam Smile
Vissza az elejére Go down
Catmom
Vendég




5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 1:43 pm

Nagyon jó rész volt.Komikus és komoly is egyben.Nagyon jó volt a sorozat,reklám és a Night Rider hát az ütött.Komolyan vártam már mikor szövik bele Gabrielt a sorozatba,de ilyen fordulatra nem számítottam.Végre halad a főszál és lehet egy új segítő is lesz???!!!Cas ismét feltünt ami külön öröm.És csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz,hogy sztem a fiúk nem ölnék meg egymást.
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 3:37 pm

Nem volt semmi Laughing Így már végre van értelme a Mistery Spot résznek. Sosem volt tiszta mire volt jó az a szívatás. Mit akarhat egy isten Samtől ? Olyan erőltetett volt a magyarázat a végén. A Trükkös angyallá lépetetése jó ötlet volt! Bírom a színészt, aki játsza. Ez megint egy vicces/komoly rész volt és végre kiderült miért pont Sam és Dean a két kiválasztott és ez egy elég elfogadható magyarázat.
Az a rész mikor Dean meglátja Dr. Sexyt és mondja hogy That's him..... Én azt hittem valami csajon van így elájulva, az a fej amit vág míg beszélgetnek Very Happy Na nem ragozom tovább jó rész volt!
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 6:52 pm

Nekem is tetszett a rész, jókat röhögtem rajta. Az elején a bevezető haláli volt. Tandemezés meg hasonlók. Smile A Knight Rider-es rész is ütött, Sam-ből Metallicar lett. Smile A tv-show-k is viccesek voltak, de a "diótörés" hát átéreztem Sam fájdalmát. Smile Korábban olvastam, hogy Gabriel is feltűnik majd az évad során, de azt sosem gondoltam volna, hogy Trükkös = Gabriel. A végén mikor elkapták kemény dolgokat mondott. Először röhögött utána meg elkomolyodott. A hangja is. Előtte magasabb hangon beszélt, de mikor megtapsolta a fiúkat az a mondata tiszta mélyre sikeredett. Bár amit mondott, hogy Dean és Sam mindenképpen megöli egymást azt nem hiszem. Nem fognak porhüvellyé válni. És még egy érdekesség. Az előző részben a kanboszi Sam-nek vmi nemi betegséget adott. A reklámban meg pont nemi herpesz gyógyszert reklámozott. Tuti direkt tették bele. Smile Jó rész volt. Egyben nevetséges és kemény. Smile

Kérem a következőt! Very Happy
Vissza az elejére Go down
fürszike
Vendég




5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 10:48 pm

Nyehhehe, elsőre csak pislogtam, hogy vajon ebből mit hoznak ki. No a végére azért elég csavaros lett a történet.
A helyszínelős jelenet... az kész volt LOL, amit a napszemüveggel műveltek...
A csomagtartó nyitása... nos elég kényelmetlennek találta Sam , erre hogy lecsapta már. Dean...
Úgyis elég sokszor a sejhajával vannak elfoglalva LOL, amire persze Jared rá is tesz egy lapáttal ha teheti.
Már rég röhögtem ennyit Smile.
Vissza az elejére Go down
Fanny Winchester
Mrs Dean Winchester
Fanny Winchester


Hozzászólások száma : 855
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 19.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeSzomb. Nov. 07, 2009 11:53 pm

Számomra ez a rész egy jó kis nevetős estét okozott. Imádtam Jensen grimaszait, Jared mint Horatio meg egyszerűen fenomenális volt. (egyébként Dean pártján állok helyszínelős sorik terén, utálom őket, unalmasak és egy kaptafára készültek)
Egyébként nekem a rész elején nem volt Sam-Dean érzésem, inkább olyan volt, mintha Jaredet és Jensent láttam volna élőben... főleg, hogy a kismotor az övüké a valóságban is a forgatásokon Laughing
Enyhén leesett az állam, amikor kiderült, hogy a Trükkös maga Gabriel o.O De nagyon ötletes megoldás.
Ezt a Lucifer-Mihány dolgot, hogy testvérek voltak én eddig nem is tudtam (gáz?), szóval itt is néztem egyet. Szépen ráhúzták ezt a tényt Sam-Deanre, de ezt is lehetett sejteni, mármint hogy Winchesterék így sem, meg úgy sem egy átlagos testvérpár.
Jó kis rész volt, többször is meg fogom nézni. Kíváncsi leszek, hogy a Conosból mit hoznak ki.
Vissza az elejére Go down
http://jensen-online.org
Albundyc
Vendég




5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 12:15 am

Jaja, nekem is tetszett ez a rész. Nekem van 1 saját megfejtésem a végére: Szerintem Samet és Deant megfogja szálni mind a 2 angyal , és majd valahogy vége lessz a harcnak( gondolom , vagy mind a 2-en meghalnak ,vagy michael marad életben, esetleg mind a 2, vagy csak a lucifer( ezesetben Gabriel fogja kísegíteni a világot Very Happy ) ), és ha meghalnak ( agy csak az egyik ), akkor jön a negyedik főbb angyal. Mert 4 angyal van: Lucifer, Michael, Gabriel és Raphael aki isten gyógyitási képeségével él( ő bárkit visszatud hozni, nincs kivétel)m és így lessz a Happy end xD persze csak tipp, és lehet,h raphael nem is lessz benne Smile
Vissza az elejére Go down
Claude
Az Ördög csatlósa
Claude


Hozzászólások száma : 785
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 20.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 1:35 am

Értem én h Dean Micheal és Sam Lucifer. De.....
Mi van ha Winyó papa meg az Isten lenne??? Razz
Mindenki azt mondja, hogy Isten meghalt. Winyó papa is.
És Winyó papa visszajönne szellemként, vagy úgy, mint Isten és kibogozná ezt a tesóharcot.
Oké túl színes a fantáziám.
Trükkös Gabrielt meg imádom Razz Nagyoon megszerettem Razz
És az a helyszínelős rész hát én kész voltam, meg a Nemi herpeszem van dumától Razz
Vissza az elejére Go down
ancsy
Vendég




5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 1:53 am

ÚRISTEN!erre nem is gondoltam, hogy lehet John bácsi az Isten!
de ő ember volt(volt háborúzni, szerelmes volt...)de attól még nagyot ütne, ha ez tényleg így lenne!

na a rész közepéig én meghaltam a röhögéstől! Very Happy
nagyon nagy ötlet volt belehozni a TV sorozatokat!Dean utálja a nyomozós sorozatokat, de bezzeg nagy Dr. Szexi rajongó! cheers
na azért ez ütött!
nagyon nagy színészi teljesítményre utál, hogy a srácok ennyire hitelesen alakították a tv soroztbeli szerepeket!
a reklám tényleg jó volt(kosaraznak a Winyók! Very Happy ilyet is ritkán látni!
az elején nekem is az volt az érzésem, hogy ezek a mi két lökött Jensenünk és Jaredünk, akik forgatási szünetben hülyülnek picit! Smile
a tandem, a kismotor, Sam-Kitt, a mogyi show Very Happy (ajjajj, megint Sammy szívott)
a végére meg lefagyott a számról a mosoly!ütött!
extra jó rész volt!
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 10:39 am

Nem, nem, több arkangyal van. Összesen 7, de csak 4nek ismerjük a nevét: Mihály, Gabriel, Raphael és Uriel. A másik 3 pedig nem ismert, de ezekből az angyalokból kerülnek ki: Raziel, Remiel, Sariel, Metatron, Anael, Rahuil, Barakiel, Chamael, Jophiel, Zadkiel, Jeduhiel, Simael, Zaphiel, Aniel. Csak kicsit utánajártam Very Happy DE nem hiszem, hogy a készítők foglalkoznának ezzel, ugye Uriel már meghalt, és nem is volt arkangyal. DE nem is lenne jó, ha ennyire belemennének, mert túl sok szereplőre kéne figyelni.
Vissza az elejére Go down
mcs
Vendég




5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 2:56 pm

És szerintem Raphael már benne volt egy részben, amikor Dean elviszi Cast egy bárba.
Vissza az elejére Go down
fürszike
Vendég




5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 3:21 pm

Bizony volt már, akkor mutatta meg Castiel, hogy mikén lehet csapdába ejteni egy angyalt a szentelt olajjal.
De attól még szerepelhet a későbbi részekben Smile.

(mivel nem oltotta el a tüzet Cas, szegény Raphael azóta is ott ácsorog? Smile )
Vissza az elejére Go down
Zsoca
Nyavalygó áldozat
Zsoca


Hozzászólások száma : 30
Age : 30
Tartózkodási hely : egy messzi-messzi galaxisban...
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeVas. Nov. 08, 2009 5:38 pm

Miért, mekkora poén lenne már, ha Cas 1x felvetné, h érdeklődhetnének Raphaeltől, és vissza mennének a házba, és ott állna Laughing lol!
Vissza az elejére Go down
Xandeee
Nyavalygó áldozat
Xandeee


Hozzászólások száma : 25
Age : 32
Tartózkodási hely : Menny vagy pokol, manapság már mindegy
Registration date : 2009. Oct. 31.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeCsüt. Nov. 12, 2009 9:50 pm

Ez a rész nagyon nagyon jóóó volt......a Helyszínelős részen behaltam....a KIT meg csak hab volt a tortán. Egy előzőre reagálva, miszerint lehet hogy John a God....hát nem tudom...nem hiszem...Raphael azt mondta, mikor az olajjal elfogták, hogy mér a XX. században sem tudták hogy van Isten...mert hogy a 2 vh-t ő nem hagyta volna.....szal hát nem tudom.....Razz:P...MAx annyi lehetet a dolgoban, hogy John volt Isten porhüvelye.....Istennek egyáltalán kell porhüvely??Razz:P
Vissza az elejére Go down
sylvia
Nyavalygó áldozat
sylvia


Hozzászólások száma : 31
Registration date : 2009. Nov. 13.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeSzomb. Nov. 14, 2009 2:01 am

Ezen a, lehet John az isten kicsit elgondolkodtam. De inkább a porhüvely az elképzelhetőbb, és akkor még az is lehetséges, hogy miért tünt el Isten, nem tud megjelenni ha nincs porhüvely.
Viszont a helyszinelős rész nagyon tuti volt, ahogy Sam előadta magát, hát majd leestem a székről a nevetéstől. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lora
Vendég




5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeHétf. Jan. 04, 2010 12:31 am

Na igen John mint porhüvely.. esetleg Idea
Nekem rögtön beugrott h egy arkangyal a Trükkös mikor kiderült h senki oldalára se állna..bár ez csak női megérzés lehetett
Very Happy
A legdurvább h miután megnéztem ezt a részt ..találkoztam egy kórházsorozattal a tv-ben amiben egy Dr. Szexi kinézetű doki cowboycsizmában nyomult...hát kérem ez már valami:D
Bár lehet ez csak nekem volt újdonság Shocked
Horatio-Samtől meg egyenesen őrjöngtem lol!
Vissza az elejére Go down
Mikeee
Kutakodó felfedező
Mikeee


Hozzászólások száma : 117
Age : 34
Tartózkodási hely : Odaát (A másik szobában)
Registration date : 2009. Jun. 24.

5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitimeCsüt. Feb. 04, 2010 11:40 pm

Lora írta:
...

Te az a Lora vagy aki én ismerek? Vagy csak becenévrokon??? (Tar Miklós vagyok...)

fürszike írta:
Bizony volt már, akkor mutatta meg Castiel, hogy mikén lehet csapdába ejteni egy angyalt a szentelt olajjal.
De attól még szerepelhet a későbbi részekben Smile.

(mivel nem oltotta el a tüzet Cas, szegény Raphael azóta is ott ácsorog? Smile )

Esőt meg vihart keltett Raphael, tuti bealudt a tűz azóta. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





5.08 Changing Channels Empty
TémanyitásTárgy: Re: 5.08 Changing Channels   5.08 Changing Channels I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
5.08 Changing Channels
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
SUPERNATURALfan Fórum :: Supernatural / Odaát :: 5. évad-
Ugrás: